Як визначити номер телефону Мегафон

З даної сторінки ви зможете відправити безкоштовні смс повідомлення на МТС, Мегафон, Білайн та іншим стільниковим операторам Росії

В першу чергу звертаємо вашу увагу на те, що незареєстрований користувач може зробити тільки п’ять запитів на визначення мобільного номера на добу. Для зареєстрованих користувачів сайту обмеження збільшується до десяти запитів на добу.

Вашій увазі пропонується нова послуга – визначник мобільних номерів (визначити за номером Країну, регіон і місто) і відправка смс повідомлень на визначився номер. У чому актуальність такого сервісу? Все просто. Величезна кількість операторів зі схожими префіксами заплутає кого завгодно, а якщо ви, до всього іншого, не так часто користуєтеся мобільним зв’язком, то запам’ятати численні назви і тим більше знайти необхідне посилання для того, щоб відправити смс повідомлення буде взагалі дуже складно. Тепер же відправити безкоштовне смс просто – виберіть префікс і телефонний номер (від 3 до 7 цифр мобільного номера) оператора і на екрані з’являться посилання на сторінку відправки смс цих операторів.

Розглянемо мобільний номер – +79030000000 або 89030000000;

Де 903 – префікс, 0000000 – мобільний номер

Перед визначенням номера і відправкою смс прочитайте інструкцію нижче!

Як визначити номер телефону Мегафон?

Прочитати повністю: www.smsochka.ru

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

fifteen − four =