Як визначити, дізнатися ціну квартири

# 169; 2012-2014 ТОВ “ЛІКСАР-СТРОЙ”. м Чехов Московська область

Чехов – відносно молоде місто. Він був заснований трохи менше 60 років тому на місці села Лопасня, що стоїть на притоці річки Ока з однойменною назвою.

Сьогодні це місто з населенням 82 000 чоловік, що потопає в зелені, і, незважаючи на свою близькість до Москви, зберіг спокійну і затишну атмосферу, якнайкраще підходить для життя і виховання дітей.

Попит на новобудови Чехова великий. Зручне розташування міста щодо столиці (40 хвилин їзди на автомобілі до МКАД і розвинене залізничне сполучення) дозволяють розглядати проживання у ньому і роботу в Москві. З усіх інших варіантів покупці нерухомості воліють квартири в новому будинку або квартири в житловому комплексі. Чехов, як місто планований і споруджуваний в період розквіту радянської влади, має добре розвинену і продуману інфраструктуру. Місто вельми компактний, тому, розглядаючи для придбання власного житла споруджувані будинки Чехова в будь-якому районі, ви можете бути впевнені, що поруч будуть дитячі сади, школи, поліклініка та інші важливі об’єкти.

Якщо робота в Москві вас не приваблює, і ви хочете трудитися в Московській області і мати там житло, місто Чехов ідеально вам підійде. Політика адміністрації міста спрямована на залучення інвестицій та будівництво нових об’єктів з відкриттям робочих місць. Так з 2007 року успішно функціонують два заводи, що входять в мультинаціональні об’єднання: «Barry Callebaut» (швейцарська компанія з виробництва шоколадної продукції) і «Dow Chemical» (штаб-квартира в США, хімічна промисловість, в Чехові завод з виробництва теплоізоляційних плит). Крім цього в місті працюють близько 10 промислових підприємств, в т.ч. «Енергомаш» та «Гидросталь», а також підприємства легкої промисловості та харчової галузі.

Новобудови Чехова

Квартири в Чехові від забудовника сьогодні можна придбати у всіх районах міста. Житловий комплекс «Молодіжний» розташовується в його центрі і являє собою ідеальне поєднання ціна за квадратний метр і місце розташування, якість застосовуваних технологій і матеріалів.

Як визначити, дізнатися ціну квартири?

Прочитати повністю: www.dom-chehov.ru

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

twenty + sixteen =