Як відправити резюме роботодавцю

як відправити резюме роботодавцю

Як відправити рекомендований лист господареві квартири (якщо немає ПІБ)?

Добрий день, шановні юристи! Підкажіть, будь ласка, як відправити лист з повідомленням про вручення новому господареві квартири (не знаю ПІБ)? Потрібно, що б людині вручили лист, а я отримав на руку якийсь папірець, що йому цей лист було.

В установі йде ремонт, як відправити працівників у відпустку без утримання, видати наказ по установі або від засновника. Яку формулювання в наказі використовувати (підстава)

Здравствуйте. Підкажіть будь ласка чи можу я сама маючи виконавчий лист на руках відправити його рекомендованим листом (з повідомленням і описом пересилаються документів), в бухгалтерію чоловіка, минаючи судових приставів? Як має виглядати заява на.

Ми інтернет-магазин з продажу фототехніки. У 2014 році пограбований наш кур’єр при доставці дорогого товару. Грабіжник засуджений, відбуває покарання в Тамбовській області. Він уродженець Таджикистану, адреса за його реєстрації є. Виконавчий лист на.

Добрий день! Фізична особа повинна мені суму грошей, є виконавчий лист, який в 2013 році був переданий судовим приставам. Днями мені його повернули до постанови про припинення провадження у зв’язку з неможливістю встановити.

Моєму тестю 75 років, він п’є запійний, сам зупинитися не може. Зараз п’є вже 2 місяці. Коли трохи просихає і з ним можливо розмовляти, знову напивається. П’яний падає. На вулиці, в під’їзді, в туалеті. Весь в синцях, вдарявся головою. В.

Прибув родич який не має громадянства Росії з Латвії. Народжений у Волгоградській області. Людина відсиділа великий термін свого життя в місцях не стлль віддалених, имее закритий статус ВІЛ інфекції. Як на законних підстави його можна відправити назад.

Здравствуйте? підкажіть мені потрібна довідка про те що я не маю власності в місті Чита сам проживаю в г Хабаровськ як можна це зробити або як відправити запит і в яку організацію?

У мого сина був умовний термін 1 рік за статтею 158 ч.2 у військкоматі був вже 3 рази зараз знову відклали до 9 декабря.Правда Чи що за такою статтею можуть відправити служити тільки далеко від дому і в не дуже хорошу частину?

Виконавчий лист знаходиться у судових приставів за місцем проживання исца, а відповідач проживає в іншій області, там офіційно працює, а аліменти платить сам в Рамер 2500руб, як відправити виконавчий лист в організацію, де працює відповідач, і.

Ми з чоловіком живемо в різних містах, оформляємо развод.Он ответчіка.Общіх дітей немає, претензій по майну нет.Как відправити телеграму і чи потрібно її якось завіряти, щоб не бути на судовий процесс.Обе боку согласни.Нужен розлучення без особистого .

добрий день! звільнився, але зарплату не видали, так як я повинен роботодавцю гроші за командіровку.сколько вони повинні утримати?

Здравствуйте допоможіть у мене трапилася біда загинули батьки раніше вони мені допомагали і я працювала неофіційно і зараз хочу навіть потрібно влаштуватися на роботу офіційно але на іншу роботу поки відходжу від цього страшного випадку хочу влаштуватися хоч.

Здравствуйте була видана ф2 взамін вимоги на контейнер у зв’язку з переїздом на нов місце служби, в ф2 вказано що перекладаю личн авто, але авто оформлено на маму тк на себе можливості не було оформити (купував не так на місці служби). Запитання: чи можу.

Вихователь ДОП працює в установі з 2007 року. У 2012 році з’ясувалося, що вона мала судимість в 2005році по ч.2 ст.160 КК РФ. В 2006году справа була припинена на підставі ст. 25 КПК РФ .Як правильно вчинити роботодавцю? Начебто є.

добрий день! чому роботодавці виплачують тільки 2 тижневий заробіток а потім на що повинен жити працівник якщо ще не призначено допомогу по профзаболеванию, да я читала в статті ТК про 2 тижневої виплаті але по профзаболеванию вважаю що виплати.

Щиро не розумію, чому мого зятя не беруть в армію. Останнє його брехня. заклик був занадто великий і йому місця не вистачило (!). Втомилася містити 20 річного телепня. А між тим, у нього є прописка в Калінінграді, але ніхто його не шукає.

куди і як відправити запит про отримання довідки в пенсійний фонд про трудову діяльність у Виконавчій колонії, якщо її вже немає?

elvibachtiar.com, мені вислали рахунок і реквіти на Свіфт переклад, реквізити родом з Індонезії. Дуже довго до того як відправити 57000 тр я з ними листувалася, але після відправки грошей.

Добрий день! Добу тому придбала стільниковий телефон HTC в однойменному фірмовому салоні зв’язку, ціна дуууже пристойна, це і найприкріше. В салоні перед тим як підписати договір купівлі продажу мені показали телефон, дістали його з коробки.

здрастуйте! мій чоловік (25 років) народився і проживав на території прирівняної до районів Крайньої Півночі до 2006р. (Призов до армії Нижній Новгород), там він і проживав до 2012 року, у вересні 2012 г повернувся в рідне місто Лесосібірск Красноярського.

Чи вправі вимагати роботодавець від працівника заповнення форм з персональними даними родичів. Які наслідки можуть бути у працівника. якщо він не надасть ці дані, оскільки родичі проти – некоректно вказана мета.

Здравствуйте підкажіть як правильно написати роботодавцю про вимогу трудової книжки, розрахунку! Звільнили за статтею незаконно 2 тижні назад.Я документи не віддають!

Здравствуйте, хотів перед тим як відправити поштою запит на надання інформації про хід перевірки по моїй справі, направити в прокуратуру по факсу цей же запит, але співробітник канцелярії відмовила в прийнятті факсу не пояснивши причину, хочу.

Підкажіть, будь ласка, як відправити сусіда в армію, який ніде не працює, не вчиться (20 років), живе один і ухиляється від армії?

Здравствуйте! Мене розвели з чоловіком 1 рік тому, але я не оформила розлучення. Живемо ми в різних містах. На руках у мене є тільки копія рішення суду. У РАГСі мені сказали, що потрібна ще виписка з рішення суду, що вступило в законну силу. Підкажіть.

Прийшов лист з податкової, в якому говориться, що б я надав (форму 3-ПДФО) з додатком документів, підтверджують продаж транспортного засобу (договір купівлі-продажу, довідка-рахунок. 2-ПДФО з колишнього місце роботи в 2012 році. “Навіщо с.

Питання ось у чому. У штаті є 3 охоронці робота змінна по 24 години, в договорі обговорений посадовий оклад за зміну, але за місяць переробляють максимальну тривалість робочого часу замість 180часов виходить 240часов.Как можна.

Живу в Россіі.Трудовая книжка утеряна.Как відправити запит на Україну в ахів з приводу стажу та зарплати за останні три місяці работи.Работала там з 1984 по 1993г.Завода вже немає.

Добрий вечір! Мій брат хоче розлучитися з дружиною, але вона поїхала жити в інше місто, як відправити позовну заяву за місцем її проживання і які потрібні документи для цього? Може бути їх хтось повинен запевнити? Заздалегідь вдячна.

Добрий день! Допоможіть мені будь ласка! Мій роботодавець відмовляється виплачувати мені допомоги до 1, років, придумуючи постійні відмовки типу “до нас не надходили необхідні документи”. Справа все в тому, що я працювала до декрету в м.Москві (у них там.

euromobile.7910.org). Зробив з нього замовлення. Через кілька днів замовлення прийшов. я хотів спершу подивитися посилку і тільки потім платити, але пошта.

добрий день. мене звуть Віктор. моє запитання стосується стягнення з мене аліментів. в січні поточного року я влаштовувався на нову роботу, повідомив про це судовому приставу виконавцю, щоб не посилювати ситуацію з виплатою аліментів. мені вручили.

Здравствуйте! Підкажіть, будь ласка, як правильно скласти лист роботодавцю про відмову повернення зайво виплачених мені декретних? Взимку 2013 року пішла в д / о. Через 3 місяці мені зателефонував бухгалтер і повідомив, що помилково виплатили мені декретні (на.

Підкажіть будь ласка, як правильно відправити претензію приватній особі затопити наш офіс.

На даний момент я жолжен N суму роботодавцю і хочу звільнитися. Чи можу я з боргом звільнитися? Як потім мені віддати цей борг, заберуть з суми, яку виплатять по закінченні роботи (якщо так, то всю або відсоток), або мені треба буде відразу весь борг.

Я, відповідно усною домовленістю, хотів купити ноутбук у фізичної особи. Як і домовлялися, перевів на карту ощадбанку всю суму (карта зареєстрована на його дружину). Є чек. Ось пройшла вже 3 місяці товару немає, постійно дзвонить і.

у мене загальний стаж 32 роки. Відпрацювала в вагонному депо на ж.д. з 1992гпо 2015р дефектоскопистом останній безперервний трудовий стаж на одному місці 20років, із зарплатою за останні 5років 25-30тисяч. Пішла на пенсію в 2015р за моєю згодою по.

Здравствуйте! Допоможіть, будь ласка, розібратися як діяти? В квартирі прописані: Мати, Син (мій чоловік), Дочка з 4 дітьми, і ще 2 людини. Борг по квартплаті неймовірний. Все окрім мого чоловіка живуть в квартирі, т.к. вже своя сім’я, маленька.

Здравствуйте! Працюю в будівельній організаціі.Кончілісь об’єкти. Керівник вирішив відправити працівників за свій счет.Напісала заяву вказавши причину як відсутність фронту робіт (об’єктів). стали вимагати щоб я переписала заяву вказавши.

Йду в декрет в червні 2014, отже повинна надати новому роботодавцю довідки за формою 182н з попередніх місць роботи за 2012 і 2013 роки. У першій половині 2012 року працювала в організації, якій вже не існує, довідку не взяти.

Здравствуйте, мій молодий чоловік влаштувався працювати по договору.На зміну ще не виходив ні разу.Договор укладено, але виходити йому в кінці месяца.Так от умови договору йому не понравілісь.І у нього виникло бажання отказаться.он хоче повідомити що.

В січні на вашому сайті правовед.ру я задавала таке питання: в 2006 році будучи громадянкою Росії і маючи дозвіл на проживання в Білорусі, отримала в / у РБ. 2013 позбавили прав на 3 роки за водіння в сост. алк. сп’яніння. За час позбавлення я переїхала в.

Здравствуйте! Зважаючи катастрофічною політичної ситуації на Україні моя далека родичка хоче відправити дочку на навчання до вузу в Росію, до мене в Нижній Новгород. Рішення було прийнято вже після закінчення реєстрації на здачу ЄДІ (до 1 березня).

За новим законом органи ФМС вимагає від іноземних громадян для отримання патенту Пренесте інн з налоговой.Я вичитала на сайті migrants.ru в розділі питання і відповіді наступне: за новим законом потрібно, щоб орган ФМС повідомив в податкову про те.

Добрий день! Зі 2 грудня 2013 я почала працювати в новій фірмі. 25.12.13 я дізналася, що вагітна. 28.01.14г. я казала роботодавцю, що встаю на облік по вагітності. 29.01.14, я встала на облік. 21.02.14 – я підтвердила свою вагітність.

Працював у фірмі в м Санкт-Петербурзі, за обставинами довелося виїхати терміново до Челябінська, роботодавця не попереджав. Приїжджати назад до Пітера не збираюся. У мене на руках залишилися корпоративна сім-карта і деякі документи, я їх вже.

Добрий день, шановні юристи! Я працюю рекрутером в кадровому агентстві. Мій керівник примушує мене до звільнення. Це сталося після наступної ситуації. Моє керівництво вирішило дати рекрутера в “оренду” одному з клієнтів агентства.

Добрий день! З моєї карти 18,01,2014 списані грошові кошти в розмірі 45 000 р.обратівшісь в банк мене відправили до судових приставів! Пристави пояснили. що 2012 р пройшов суд у справі моєї мами про її заборгованості по кварт платі за 2014р. Суд.

Добрий день! Водій фури при навантаженні товару, отримав травму, впав з машини – були свідки. швидку допомогу не викликали. водій довантаження товар і виїхав. потім подзвонив роботодавцю і сказав що сталося і що він не в змозі їхати далі.

Як відправити резюме роботодавцю?

Прочитати повністю: advokat-online99.ru

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 × 5 =