Як вчинити в суворовське училище вік

Як вчинити в суворовське училище ульяновск

В суворівські військові училища може надійти громадянин Російської Федерації, який не досяг повноліття, визнаний придатним за станом здоров’я, який має відповідний рівень освіти. Документи приймаються від громадян, які досягли встановлений навчальним закладом вік.

Кожен хлопчисько в дитинстві хотів стати космонавтом, льотчиком або військовим. от і ти твердо вирішив стати суворовцем. Адже бути суворовцем і носити суворовскую форму для більшості хлопчаків – це велика честь. Але, на жаль, не всі бажаючі можуть поступити в Суворовське училище. Таке право мають тільки неповнолітні громадяни Росії у віці 15 років, і закінчили вісім класів загальноосвітньої школи, а так само вони повинні відповідати всім вимогам, як з фізичної підготовки, так і по психологічному відбору.

Незважаючи на те, що служба в армії зараз не користується особливою популярністю, Суворовські військові училища, працюючі в різних містах Росії і які готують майбутню офіцерську еліту, як і раніше популярні. І потрапити в них досить важко: конкурс складає як мінімум 3-4 людини на місце, відбір претендентів дуже суворий, та й сама процедура вступу – не найпростіша. Що необхідно робити, щоб вступити в Суворовське училище?

Суворовське військове училище готує підлітків до військової кар’єри, вчить дисципліні і витривалості. Якщо ви бачите себе його вихованцем, мрієте про військову службу, то доведеться докласти чимало зусиль для успішного вступу.

Відео як вчинити в суворовське училище ульяновск

Як вчинити в суворовське училище: вік

Прочитати повністю: mult.mobi

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

five × 5 =