Як вчинити в суворовське училище в Єкатеринбурзі

# 171; Відповідь # 3: 21 квітня. 2013, 18:16:46 # 187;

у мене братик надходив в суворовське після 5 або 6 (забула) класу, правла не в екб, а в оренбург.в той рік там сформували нове відділення для таких маленьких. тобто було багато місць. він тоді бідолаха посилено займався весь рік математикою та російською і 2 тренування, щоб підготується. пройшли вони купу медпроверок, папа ещділ туди доки подавати, потім в челябінськ приїжджали в обласний військкомат (вони тоді в Сатке жили) на контрольну медкомміссію. коротше така епопея була з надходженням. і в підсумку його НЕ зарахували, при тому, що він все дуже добре здав на вступі. потім мамі хтось з військкомату сказав, що ми наївні такие- туди надходять тільки діти військових і службовців в органах (у тому числі і співробітників в’язниць). тобто теоретично можна поступати кому завгодно, але перевагу віддають військовим і поліції. а мої батьки навіть не на заводі працюють, прості підприємці.

це до того, що в ситуації, коли у хлопчика немає старшого авторитету в особі чоловіка (тата, вітчима неважно.так само не має значення немає спільної мови між ними або як у нас просто втрата близької) це дуже правильний варіант віддати хлопця в таке заведеніе- дисципліна, контроль, там рівень освіти набагато вище стандартної школи.

єдине-саме суворовское- Анріал, якщо немає зв’язків. шукайте просто військову кадетську школу поблизу (вони отндосятся до Міністрества освіти, а не до міністерства оборони) доступна альтернатива і гідний старт, я вважаю

Як вчинити в суворовське училище в Єкатеринбурзі

Прочитати повністю: deti74.ru

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

twelve + 8 =