Як привітати колег з днем ​​радіо

Як правильно привітати з днем ​​народження?

День народження раз на рік буває у кожного. І необхідність привітати за рік 30, а то і більше людина може перетворитися для нас в серйозну проблему. Вітати чи ні, дарувати чи подарунок, і який саме – одним словом, як вчинити, щоб і іменинника не образити, і щоб за себе потім не було нестерпно боляче і соромно? Ось ряд рекомендацій.

Спочатку давайте визначимося, кого поздоровляти. Все залежить від ваших відносин з іменинником. Чим вони ближче і тепліше, тим більше вірогідності, що ця людина чекає від вас привітання. Якщо ж вас пов’язують лише офіційні відносини, то дивіться по ситуації. Втім, навряд чи знайдеться хоч одна людина, якій буде неприємно, якщо ви його поздравите.

Зазвичай завжди вітають з днем ​​народження близьких родичів, друзів, чоловіка або коханого. Це саме та категорія, яка може образитися, якщо ви забудете про «дні варенья-.

Вітати чи шефа і колег по роботі? А це вже як прийнято у вашій фірмі! Непогано б, влаштувавшись на роботу, відразу довідатися про тутешніх порядках. Найчастіше практикуються колективні відзначення, коли іменинник приносить пляшку вина і торт, а співробітники скидаються йому на подарунок. Але якщо у вас з кимось із товаришів по службі особливо близькі стосунки, то можете привітати його ще й особисто і подарувати презент від себе.

Якщо у вашому офісі не прийнято святкувати дні народження службовців, то все ж ненав’язливо поцікавтеся, коли у кого іменини – а раптом знадобиться?

Деякі не вважають за потрібне привітати з днем ​​народження, якщо їх не запросили на святкування. Навіть якщо пам’ятають про дату. Тут все залежить від характеру відносин: якщо людина достатньо вам близький, його краще привітати в кожному разі. Чи не запросив, ну і що ж – може, він хворий, зайнятий або просто не хоче відзначати.

Як привітати колег з днем ​​радіо?

Прочитати повністю: www.missus.ru

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

three × three =