Як порахувати компенсацію за відпустку при звільненні

як порахувати компенсацію за відпустку при звільненні

Компенсація за відпустку при звільненні

Добрий день. Працюю в організації (дистриб’ютора) р-63, 10 місяців; договір за офіційною зар платі з р-63, 7тис руб. Вважаюся компенсується працівником від компанії кою загальний заробіток 35000. Проводиться розрахунок допустимо 35000 приходить.

Відпустка в цьому році був в період з 17 червня по 21 липня. Зараз перебуваю на б / л (зламала руку). Якщо подам заяву на звільнення 24 грудня цього року (тобто останнім робочим днем ​​буде 7 січня 2014), чи отримаю компенсацію за відпустку, або.

Здравствуйте! Підкажіть будь ласка я пропрацював в школі на посаді викладача “Основ безпеки життєдіяльності” (основна ставка), і на посаді “Заступника директора з безпеки праці та життєдіяльності” з 01.09.2012 року по.

Працювала неофіційно в ТОВ у плині 6 місяців. при звільненні не виплат або зп і компенсацію за відпустку. Куди можна звернутися і які документи підготувати.

Здравствуйте! Підкажіть, будь ласка, чи виплачується компенсація за невикористану відпустку при звільненні працівника у зв’язку із закінченням строкового трудового договору? Працівник відпрацював з 16.04.13 р по 26.08.13 р

Здравствуйте, підкажіть будь ласка: я працюю в організації з 22.04.2014 в Декаб 2014 пішла в декрет, в якому знаходилася до травня 2015. Після цього перебувала у відпустці по догляду за дитиною і ось у 2013 році вирішила звільнитися. Коли написала.

Добрий день. Будь ласка, допоможіть прояснити схему розрахунку компенсації за неіспользованнний відпустку при звільненні за власним бажанням. Робота з 02 квітня 2012 по 15 жовтня 2012 включно. З 16 по 21 серпня – відпустка без утримання за.

Так вийшло, що мій чоловік виявляється не був влаштований офіційно. Тепер коли справа дійшла до звільнення йому не хочуть виплачувати компенсацію за переробки, відгули і компенсацію за відпустку (до відпустки залишилося 1,5 місяця). Довести, що він там працював.

Здравствуйте, підкажіть як отримати компенсацію за відпустку? Прийнятий на роботу 14.08.2012 звільнений 03.02.2014.Работа у відрядженнях, чи входять дні між вахти в оплату відпустки?

Здрасвуйте.Скажіте пожалуста як повернути компенсацію за дитячий сад .З-7.08.2013 по 31.12.2013года ходили в приватний дитячий сад (БЕМБІ) .Плату вносили кожен місяць по 22.000руб але ніякої квитанції не видавали, є тільки договір, можливо.

Здравствуйте! Я влаштувалася на роботу 16.05.2012 р У 2012 році щорічний відпустка не відгуляла. У 2013 році мій керівник поставила мені в графіку відпусток 28 днів за 2013 14 днів за 2012 рік. Вищестояще керівництво мені відмовило у відпустці 14.

У нашій організації головний бухгалтер працює по внешенем сумісництвом на 0, 5 с т і внутренему сумісництвом на 0, 25 ст кадровиком. Чи має право вона на премії на 0,25 ст кадровика і на компенсацію за відпустку. ніж регламентується.

чи може людина взяти компенсацію за відпустку і продовжувати працювати? Відпрацював 6 месяцев.Організація державна з ризиком небезпеки

Підкажіть, пожалуйста.Как запропонувати другому спадкоємцю викупити мою 1/2 частку дома.Совместное проживання невозможно.Дом повністю зайнятий другим наследніком.Продажа іншим особам 1/2 частки неможлива, т.к. площа будинку мала, ніхто не купіт.Как отримати.

Як отримати компенсацію за загиблого батька (діда) в ВВВ

як отримати компенсацію за загиблого батька (діда) в ВВВ. у мене грудні 2012 року помер батько, а його батько загинув у ВВВ в 1941 або 1942

Як отримати компенсацію за збиток?

Співробітники нашої компанії ставлять авто на п’ятаку, тобто в певному місці. В

50 метрах від цього п’ятака минулого тижня, кілька днів прорубали двері в цегляній кладці, а так як минулого тижня був сніг і дощ, то як результат – не менше 5.

здрастуйте. працювала 5 міс біс працевлаштування начальство юліло. потім мене нібито влаштували але ніяких документів я при цьому не підписувала і на руках копії договору не маю. начальство заявляє, що у них система роботи не підписується під.

Добрий день. Питання про правомочність дій роботодавця. Співробітник був звільнений з компанії А. 20.01 з перекладом в компанію Б. Компанії А. і Б. є компаніями одного холдингу, але це різні юридичні особи. В останній робочий день співробітник.

Здравствуйте! Поступила на роботу 01.03.2013, звільнення 01.04.2014, у вересні 2013 року я їхала і в заяві писала прошу надати неоплачувану відпустку 9 днів. Тобто, 28-9 = 19 днів – залишилося невикористаного відпустки. Хоча ті 9 днів мені.

живу на Півночі, відпустка 52 дні, використовувала тільки 28 днів. Хочу отримати компенсацію за невикористану частину відпустки. Як це можна зробити?

У мене графік роботи 2 через 2, щороку дають відпустку 14 днів, молу я отримати компенсацію за невикористану відпустку при звільненні? Адже за законом відпустку 28 календарних днів.

Відпрацював в організації з 25 січня по 19 квітня з випробувальним терміном в 1 місяць за безстроковим договором з годинною тарифною ставкою 82 рубля / час. Чи маю я право на компенсацію за невикористану відпустку? І як можна порахувати суму компенсації.

Здравствуйте! Підкажіть будь ласка, чи належить виплачувати компенсацію за невикористану відпустку людині, який відпрацював всього 2 місяці (навіть менше) на новому місці, якщо він написав заяву про звільнення. При тому, що його випробувальний термін ще ні.

Я звільнилася з організації 27февраля 2014р. (ТОВ “Трансстройтоннель”). працювала за трудовим договором. Розрахунок при звільненні не отримала (січень, лютий і компенсацію за відпустку 64дн). Куди мені подати заяву? З повагою Піскарьова Г.В.

Був незаконно звільнений з УІС виплатили вихідну допомогу, компенсацію за відпустку, компенсацію за обмундерованіе. суд визнав звільнення не законним і встановити на службі. При наступному звільненні за власним бажанням ці виплати будуть.

Здравствуйте! Роботодавець примусив мене написати заяву про звільнення за власним бажанням. Я попросила попрацювати ще до відпустки, але він відмовив мені. Чи повинен він виплатити компенсацію за відпустку? Якою має бути зарплата при звільненні?

У мене неотгуляних вже три відпустки і відгуляти не виходить. Як мені отримати компенсацію? Головбух каже, що тільки при звільненні.

Здравствуйте! Я відпрацювала в організації 16 місяців. Не разу не була в оплачуваній відпустці. Зараз збираюся звільнитися за власним бажанням. Чи отримаю я компенсацію за невикористану відпустку? Чи потрібно подати заяву на отриманні компенсації?

Чоловік працює інспектором по тех.надзору на заводі Уралтрансмаш, як було сказано ще при прийомі на роботу йому при звільненні повинні виплатити 12% від окладу за шкідливість, але йому відмовили у виплаті та відмовилися пояснювати. Як бути? Що потрібно зробити.

Здравствуйте, хотів у вас дізнатися як правильно мене повинні розрахувати при звільненні за власним бажанням і яку суму мені повинні виплатити, Спасибо.

здрастуйте! Я відпрацювала рік. у відпустці була один раз 14 днів, чи можу я взяти компенсацію за решту 14 дней.еслі я продовжую працювати

Здравствуйте! Звільняюся по ОШМ, календарна вислуга 20 років (пільгова 33 роки), але до граничного віку мені ще 9 лет.Положен Чи мені додаткову відпустку 30 діб при звільненні?

Чи має право керівник не підписати співробітнику заяву на відпустку терміном давності з 2002 року? І надати компенсацію за неї при звільненні?

Добрий день! Мене звуть Олена. Я хотіла б проконсультуватися з вами з наступного питання: “Мій чоловік Михайло звільнився за власним бажанням 16.10.2013г. З ТОВ, трудова книжка була йому видана без проблем, а от розрахунок він до цих пір не.

Звільнений працівник загубив трудову книжку. В Центр зайнятості населення на облік не встав. Як тепер йому виплатити допомогу при звільненні за скороченням за другий місяць?

30 серпня 20013 року, з друзями ходили відзначати день народження компанії в загодний готель, з банкетним залом і сауною. де я в результаті падіння, на слизькій підлозі, отримала травму, перелом променевої кістки в типовому місці зі зміщенням, працюю.

Здравствуйте, я, Іванов Євген Олександрович, при надходженні на роботу уклав з організацією договір на навчання, згідно з яким після отримання необхідних знань в області інформаційних технологій і розвитку наявних навичок повинен був.

Два роки тому мене збив водій на машині по довіреності без прав Його судили за рішенням суду він повинен мені 100000 рублів але він ховається Хто ще може мені виплатити компенсацію за здоров’я? Я ходжу на милицях одна нога коротша на 5.

Здравствуйте. 1. Підкажіть, будь ласка, як за законом проводиться розрахунок при звільненні? 2. В які терміни мені повинні заплатити зароблене? Як бути з тим фактом, що премія залежить від виконання плану за місяць, а я хочу звільнятися з 20 травня.

Здравствуйте! Працюю з 29 грудня 2014 року в поліції СЗАТ. Мені в даний момент залишилося відпрацювати поліцейським-водієм 2 неделі.Хотел дізнатися, куди мені звертатися за виплатами при звільненні за власним бажанням, і що мені положено за стаж.

Якщо я не ходила у відпустку 10 місяців, як мені повинні виплатити відпускні при звільненні?

Здравствуйте, я працюю в магазині більше 2 років, офіційно. У 2012 г я не ходила у відпустку і не писала заяву на компенсацію.В праві чи я зараз вимагати компенсацію, але проблема в тому, що работадателей відмовляється оплачувати і відпускати у відпустку.

Здравствуйте! я почала свою трудову діяльність з 9 березня 2015г.в Інституті підвищення кваліфікації та в червні пішла як і всі на відпустку 72 дні, тільки в мене була відпустка без змісту і не отримала відпускні. вийшла на роботу як і всі 1 вересня.

Добрий день, підкажіть. я звільнився з підприємства, пропрацював там 1,5 року, на посаді директора магазину. Мені не виплачують заробітну плату та компенсацію за відпустку, пославшись на нестачу магазину, хоча хакт, що що то поцупив я ні. як.

ЗДРАВСТВУЙТЕ. Як отримати компенсацію за купівлю житла? Я пенсіонерка, з роботи звільняють, чоловік теж не працює. Cпасибо.

Здравствуйте! Я поступив на роботу в бюджетну організацію 16 квітня 2012 з договірним окладом 30000 руб. В липні 2013 року отримав перший відпустку в 35 днів. З 1 січня 2014 роки мені встановлено оклад у розмірі 24000 руб. Звільнився з організації.

Здравствуйте! Допоможіть мені з вирішенням проблеми. Устрлілась у фірму менеджером, підписала трудовий договір на ІП, а в трудовій книжці зробили запис на ТОВ. Звільнилася за власним бажанням, трудову віддали відразу, але розрахунок не можу отримати досі.

чи можу я отримати компенсацію за моральну шкоду від продавця, якщо продавець напав на мене в ході конфлікту?

У двокімнатній квартирі прописано 7 осіб: бабуся з дідусем, мій тато, його брат, моя мати, я і моя сестра. Мама розлучилася з батьком 15 років тому і стільки ж ми не живемо там.жівем на знімній квартирі з мамою і сестрой.У кожної з нас 5,8 кв м.

Працівника прийнято на роботу 23 серпня 2014. Офіційно в відпустка не відправлявся. Зараз хоче звільнитися, за який період ми йому зобов’язані виплатити компенсацію за відпустку

Як порахувати компенсацію за відпустку при звільненні?

Прочитати повністю: advokat-online99.ru

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

seven − 2 =