Як поповнити рахунок телефону без комісії

Поповнити рахунок МТС через інтернет банківською картою

Ви є абонентом компанії мобільного оператора МТС? В такому випадку, Ви напевно зацікавлені в тому, як поповнити рахунок МТС без комісії через інтернет? Якщо Ваша відповідь позитивна, то ми Вам радимо використовувати дуже простий спосіб поповнення рахунку телефону, наприклад, з банківської карти, про який ми зараз і поговоримо.

Поповнити рахунок МТС через інтернет банківською картою можна через такий сервіс платежів, як «IntellectMoney». який дозволяє платити за мобільний зв’язок не переплачуючи ні копійки.

Для того, щоб поповнити рахунок мтс онлайн нам необхідно:

Перейти на сторінку реєстрації на сайті сервісу, ввівши свої персональні дані, а також промо-код: UE25-H7H4 в спеціальне віконечко, або просто перейшовши за посиланням і необхідний для сервісу промо-код буде вписаний автоматично в необхідне вікно.

Підтверджуємо свій аккаунт, переходячи по посиланню, яку нам прислали на e-mail.

Після цього можна поповнювати свій рахунок мобільного від МТС.

Поповнення мобільного телефону від МТС без комісії онлайн

Якщо Ви хочете оплатити рахунок МТС з банківської карти, то спочатку Вам необхідно зробити прив’язку своєї картки до свого аккаунту. Прив’язати можна абсолютно будь-яку карту, дебетову, кредитну, віртуальну, будь-якого російського банку.

Прив’язку потрібно робити через розділ «Банківські карти», процедура не займе у Вас і 5 хвилин. При інших способах оплати нічого прив’язувати не потрібно.

    Переходимо в розділ «Оплатити послуги» Вибираємо мобільного оператора МТС Вказуємо реквізити платежу рахунки МТС: номер мобільного, суму платежу і спосіб оплати. Так як у нас банківська карта вже прив’язана до аккаунту, ми лише вибираємо її зі списку, як показано на картинці. Підтверджуємо онлайн платіж. Так як ми оплачували рахунок з карти, то ми підтверджуємо платіж за допомогою одноразового пароля, який приходить на номер мобільного телефону.

Таким чином, ми оплатили свій рахунок мобільного телефону через інтернет без комісії.

Як поповнити рахунок телефону без комісії?

Прочитати повністю: popolnit-schet.ru

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

19 + 18 =