Як поміняти салонний фільтр

Як замінити салонний фільтр

Якщо в салоні стало важко дихати, перегрівається вентилятор, стала сильно шуміти грубка, то значить пора замінювати салонний фільтр. Він значно покращить якість повітря і в тому числі обігрів в режимі забору зовнішнього повітря. Тому потрібно знати як замінити салонний фільтр.

Однак, де ж знаходиться салонний фільтр?

Салонний фільтр знаходиться за бардачком з лівого боку. На початку, потрібно акуратно зняти бардачок. Потім відвертаємо саморізи на кришці фільтра і бачимо торець фільтра, який потрібно акуратно потягнути на себе. Потрібно стежити, щоб пил не дуже розліталася по салону автомобіля, тому як прибирати потім доведеться довго. Адже складно уявити скільки пилу вміщує в себе салонний фільтр, якщо за одну годину поїздки через салон пропускається близько 200 тис. Л повітря.

Новий салонний фільтр перебуватиме там же, де і старий раніше. Для цього потрібно акуратно поставити фільтр на місце, потрібної стороною, щоб фільтр не заробив в зворотному порядку. Деякі вміють так вичищати старий, що він виглядає не гірше нового. Але безумовно, краще замінити старий фільтр на новий.

Які бувають салонні фільтри? Зазвичай це протівопильние і вугільні. Перші затримують сажу, пух і пил. А вугільні фільтри значно краще очищають повітря і також поглинають шкідливі речовини і неприємні запахи. От тільки забруднюються значно швидше.

Салонний фільтр перебуватиме на своєму місці. де необхідно враховувати те, що якщо його не замінити вчасно, то може постраждати здоров’я водія та пасажирів. Особливо важливо стежити за чистотою повітря людям, страждаючим алергією. Забруднені фільтри, що не спрацьовують в очищенні повітря можуть послужити причиною виникнення алергічних реакцій.

Замінювати салонний фільтр потрібно приблизно раз на півроку, хоча не завжди може знаходитися під рукою новий фільтр, тому як мінімум, замінювати фільтр потрібно раз на рік. Особливо восени і влітку фільтр забивається пилом. Також варто пам’ятати, що салонний фільтр перебуватиме, де важлива система охолодження.

Замінити салонний фільтр не складно. хоча в деяких моделях досить складно самостійно зняти бардачок, тому при необхідності можна звернутися до фахівців.

Як поміняти салонний фільтр?

Прочитати повністю: vsepoedem.com

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

9 − eight =