Як поміняти салонний фільтр Лачетті

Як поміняти салонний фільтр

В умовах сучасних доріг і міст, де кількість автомобілів стає все більше, а екологічна ситуація все гірше, салонний фільтр вже став обов’язковим атрибутом будь-якого сучасного автомобіля.

Основними виробниками повітряних фільтрів салону для імпортних автомобілів є фірми BOSH, Filtron, MAHLE, Mann, UNICO. Задача повітряного фільтра – очищати забортний повітря, що надходить в салон через систему вентиляції.

В салон автомобіля проникають вихлопні гази, пил, мікрочастинки, які утворюються при стиранні шин автомобілів. Цю суміш ми вдихаємо, отруюючи наш організм. Приблизно 60% забруднень повітря в містах, це піднята в повітря колесами грязь з доріг. Фільтр салону, очищає повітря від цих домішок, зберігаючи здоров’я.

Запітнілі вікна, ускладнюють їзду і заважають водієві швидко орієнтуватися на дорозі. Ми шукаємо причину в поганій роботі грубки, замість того, щоб замінити фільтр салону. Фільтр при експлуатації засмічується брудом, яка вбирає вологу з повітря. Включаючи систему вентиляції, повітря, проходить через фільтр, починає сушити його і вся накопичена волога надходить в салон, осідаючи на холодних стеклах.

Включаючи кондиціонер, іноді з’являється неприємний гнилий запах. Це гниють частинки органічного походження (пилку рослин, комах, грибки), які скупчилися в фільтрі салону. Міняйте фільтри не рідше ніж два рази на рік.

На сьогодні виробниками випускаються пиловловлюючі фільтри на основі синтетичних волокон, які не схильні до намокання і мають антисептичні властивості, які не дозволяють розмножуватися грибкам.

Зараз випускаються повітряні салонні фільтри з додаванням активованого вугілля. В вугільних салонних фільтрах, повітря, перед тим як потрапити в салон автомобіля, проходить триступеневу очистку. Перший шар фільтра виготовлений з поліестру-пропіленових волокон, які затримують великі частки пилу і сажі.

Другий шар складається з більш тонкого поліпропіленового мікроволокна, яке затримує дрібні частинки пилу і рідкі забруднення в вигляді випарів. Третій шар – вугільний, очищає повітря на 90% від шкідливих газів, що потрапляють в салон автомобіля. Де знаходиться салонний фільтр

Різні виробники автомобілів по-різному підходять до задачі розміщення салонного фільтра. Найпростіше його знайти, якщо зазирнути в інструкцію до автомобіля, яку можна роздобути в інтернеті.

Любителі ж покопатися і розібратися у всьому самостійно можуть спробувати знайти салонний фільтр самостійно. У більшості автомобілів салонний фільтр знаходиться під панеллю приладів з боку переднього пасажира.

Доступ до фільтру здійснюється або через ящик рукавички (бардачок), або з підкапотного простору. Найчастіше, мабуть, все ж через бардачок. Як поміняти салонний фільтр самостійно

Салонні фільтри виготовляються під конкретну модель автомобіля. До кожного проданого фільтру, йде інструкція по заміні.

Якщо ви не впевнені, що зможете самі замінити фільтр, довірте це фахівцям сервісного центру. Заміну салонного фільтра рекомендують проводити через кожні 15 000 км, але не рідше ніж раз, а іноді і два рази на рік.

Своєчасна заміна салонного фільтра забезпечить вам і вашим пасажирам комфорт і чисте повітря в автомобілі.

Процедура заміни фільтра дуже проста і займає не більше хвилини. Ніяких спеціальних інструментів для цього, як правило, не потрібно.

Передусім необхідно повністю відкрити ящик рукавички, для це необхідно вивільнити стопори, відігнувши їх похитавши, знайшовши те положення, яке дозволить їх витягнути:

Після цього зняти обмежувальну тягу:

Тепер залишається лише відкрити пластикову кришку, вийняти старий фільтр (їх може бути і два, до речі) і поставити новий.

І на цьому, власне, все. Закриваємо кришку і відновлюємо роботу ящика рукавички.

І знову можна насолоджуватися чистим повітрям. Приємних вам поїздок і подорожей.

Як поміняти салонний фільтр Лачетті?

Прочитати повністю: subscribe.ru

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

four + 16 =