Як поміняти паспорт через інтернет

Порядок оформлення закордонних паспортів через інтернет

C 1 квітня 2014 у громадян РФ з’явилася можливість відправити заявку на оформлення закордонних паспортів в Інтернеті.

Якщо росіянин хоче оформити звичайний закордонний-паспорт в Інтернеті, йому необхідно заповнити електронну форму на сайті Єдиного порталу державних послуг, ввести страхової номер індивідуального особового рахунку застрахованої особи, виданий Пенсійним фондом Російської Федерації (СНІЛС), особистий номер ІПН та пароль, отриманий після реєстрації на Єдиному порталі. Пароль надсилається кожному заявнику на адресу його реєстрації в листі за допомогою звичайної пошти. Після обробки заявки співробітниками ФМС заявнику призначається дата і час подачі документів на оформлення паспорта в районне відділення ФМС за місцем прописки або тимчасової реєстрації (паспортний стіл). Після цього заявнику приходить лист з повідомленням про дату і час видачі готового закордонного паспорта. Таким чином, незважаючи на подачу онлайн заяви на оформлення загран-паспорта, для отримання паспорта необхідно буде двічі приїхати в ФМС.

Якщо росіянин хоче оформити біометричний закордонний паспорт через Інтернет, йому доведеться відвідати паспортний стіл також двічі. Перший раз – для того, щоб здати документи в призначений час і зробити тривимірне фото, другий – щоб отримати закордонний паспорт.

Наша компанія вже 7 років пропонує аналогічну схему оформлення документів на закордонний паспорт. Щоб замовити закордонний паспорт, ви надсилаєте по Інтернету заповнену анкету на електронну адресу [email protected] Менеджери безкоштовно перевіряють правильність заповнення онлайн анкети на закордонний паспорт, в разі необхідності коригують її і висилають на ваш e-mail. Після цього ми очікуємо комплект документів згідно зі списком на нашому сайті. При цьому ваша присутність при здачі документів необов’язково, це може зробити ваше довірена особа. Після здачі нами документів у відповідний підрозділ УФМС заявники їдуть на фотографування (при оформленні біометричного закордонного паспорта) або для підпису своїх анкет (при оформленні звичайного закордонного паспорта). Про дату, час і місце фотографування або розпису в анкетах ми інформуємо завчасно. Про готовність вашого закордонного паспорта ми повідомляємо по телефону або електронною поштою.

В обох випадках ми гарантуємо, що отримати закордонний паспорт по Інтернету з нашою допомогою зручно і вигідно – документи, що пройшли наш контроль і схвалення, бездоганні, і ймовірність отримання вами закордонного паспорта через Інтернет в термін буде максимальною!

Етапи оформлення закордонного паспорта

Як поміняти паспорт через інтернет?

Прочитати повністю: zagranpasport.ru

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 × 5 =