Як поміняти фільтр салону Ніссан

Заміна фільтра

Заміну фільтрів ВКРАЙ необхідно виробляти регулярно і в строк!

Спробую розповісти про кожен фільтр окремо з прикладами.

1) Повітряний фільтр – ВОНИ НЕ ЩО ІНШЕ, ЯК лекгих ДВИГАТЕЛЯ, через нього він дихає, якщо своєчасно не замінити повітряний фільтр, він виявиться забитим пухом, піском, пилом, через це може суттєво погіршиться тяга двигуна, так же двигун буде більше напружуватися, щоб працювати ( задихатися), іноді навіть глухнути, в разі сильного забруднення. Траплялося й таке, що клієнти не міняли фільтр повітря близько 80 тисяч км, звернення були з вельми сумними наслідками, фільтр забивався, мотор напружували, тяга всмоктування повітря збільшувалася, фільтр рвався і все сміття з нього потрапляв в циліндри, на стінках циліндрів утворювалися задираки, як наслідок – повна втрата життєздатності силового агрегату і капітальний ремонт двигуна з расточкой блоку.

2) Масляний фільтр – масляний фільтр необхідно замінювати при кожній заміні масла в двигунів (інтервал я б радив від 7 до 10 тис. км), а не 15 000 як рекомендує виробник, багато рекомендацій виробників націлені на експлуатацію автомобіля в гарантійний термін. Тому не економте – є приказка «кашу маслом не зіпсуєш, теж саме я б сказав про двигун, чим частіше Ви замінюєте масло в двигуні + фільтр масла, і ллєте якісне масло, тим довше не будете відчувати проблем з експлуатацією, і рідше будете звертатися за ремонтом

3) Фільтр салону (фільтр кондиціонера) – Це теж дуже важливий елемент, що фільтрує. Ну почнемо з того, що чим частіше Ви будете його замінювати і використовувати оригінальні фільтра NISSAN, тим більше принесете користі своєму здоров’ю, адже все повітря, що йде в салон, проходить через це фільтр, рекомендується використання так само і вугільних фільтрів. Були випадки, і часто, що клієнти звертаються з проблемою запотівання стекол, вся проблема таїться в несвоєчасної заміна фільтра салону, були випадку, що люди просто мерзли взимку, з – за забитого салонного фільтра повітря просто практично переставав надходити з повітряних отворів в салоні автомобіля.

4) Паливний фільтр – Його можна заміняти планово, дотримуюся рекомендацій виробника. Хоча існують моменти заправки не якісним паливом, і він моментально виходить з ладу, в такому разі його заміна повинна бути виконана негайно.

Як поміняти фільтр салону Ніссан?

Прочитати повністю: nissan-nissan.ru

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 + 13 =