Як пережити розрив відносин

Головна

Павло Нурдін, автор сайту

Привіт, мене звуть Павло Нурдін.

Я працюю з людьми, які хочуть пережити розрив відносин з колишніми коханими, з якими вони недавно розлучилися, і хочуть добитися це найбільш швидким і ефективним способом.

Якщо коротко, то розрив відносин і розставання дуже болючі в психологічному плані і викликають у людей, які з ними зіткнулися, цілий букет неприємних почуттів і переживань – почуття безнадійності, розгубленості, відчаю, безпорадності, самотності, нікчемності, злоби, образи, ревнощів # 8230 ; Цей список можна продовжувати дуже довго.

Я допомагаю людям, які зіткнулися у своєму житті з подібним досвідом закінчення взаємин і відчувають всі ці неприємні почуття, подолати їх, і знайти сили, для того щоб почати жити далі повноцінним і щасливим життям.

Питання: як довго ти займаєшся подібною діяльністю, і як ти прийшов до того, що почав консультувати людей з даного питання?

Щоб відповісти на це питання, краще буде, напевно, якщо я тут поділюся з вами історією зі свого життя. В результаті подій, пов’язаних з цією історією я прийшов до того стану речей, який зараз маю, тобто консультую людей, подібно вам з приводу того, як краще, як швидше, як з найменшими енерговитратами пережити розставання з улюбленими людьми, як перестати постійно думати про них, страждати і мучитися, знайти в собі сили жити далі.

Приблизно п’ять років тому я і моя колишня дівчина дійшли висновку, що нам далі разом не по дорозі, що нам краще буде розлучитися. Ініціатором розставання виступила вона. Перший час я робив спроби повернути її, повернути наші відносини до первісного вигляду. Я намагався довести їй, що люблю її шалено, що я готовий заради неї на багато що, я змінюся, я виправлюся, там, де був неправий. Я постійно дзвонив їй, шукав з нею зустрічі. Пробував переконувати подарунками. У якийсь момент я домігся того, що ми стали заново спілкуватися. Але наше спілкування було вже не в форматі колись близьких людей, які любили один одного. Її ставлення до мене можна було назвати скоріше приятельських. Ніби як ми просто друзі. Не приховую, що в той момент я був радий цій маленькій перемозі. Я міг подзвонити їй, поговорити, дізнатися як у неї справи. І це гріло мені душу і давало надію, що в майбутньому я зможу знову почати з нею зустрічатися. Іноді ми зустрічалися, спілкувалися очно, а не просто по телефону. Зазвичай це було в ті моменти, коли вона просила мене про яку-небудь послугу або допомоги. Іноді ми просто зустрічалися, йшли разом в кіно або в суші-бар. Приємно проводили час. Але час йшов, а справа не рухалася з мертвої точки. Ми бачилися лише тоді, коли їй було зручно або їй потрібна була допомога. Мої ж інтереси м’яко ігнорувалися. Незабаром мене це стало напружувати. Тоді я намагався якось з’ясувати стосунки, розставити всі крапки над i, проте це призводило лише до чергового взаємною виносу мозку і сварці. Такий стан речей тривало близько року з моменту нашого розставання. В результаті ми остаточно розсварилися і перестали спілкуватися.

Сказати, що після остаточного розриву для мене настали важкі дні – це значить, нічого не сказати. Для мене особливо важкий був період, коли я перебував у внутрішньому конфлікті з самим собою. Як би це краще описати? Якась частина всередині мене все ще відчувала ніжні почуття і прихильність до колишньої дівчини. У той же самий час я, що називається, розумом розумів, що все скінчено. Це кінець. До того ж в мені прокинулася чисто егоїстична гордість, яка не дозволяла мені зробити черговий крок на примирення. Якщо вона мене не цінує і не любить, то навіщо вона взагалі мені потрібна?

Розмірковуючи подібним чином, я намагався переконати себе, що все буде добре, я знайду собі пару краще колишньої і буду щасливий. Час йшов, пройшов тиждень, друга, третя. Пройшов місяць після нашого остаточного розставання, а я все ніяк не міг заспокоїтися. Та частина, що все ще любила її не давала мені жити нормальним життям. Я практично весь час думав про колишню дівчину, згадуючи і переживаючи в розумі заново окремі моменти наших відносин, окремі сцени з життя. Я як би перебував у постійному пошуку відповіді на питання, через що зруйнувалися наші стосунки, хто винен, що можна було зробити по-іншому в тій чи іншій ситуації, як вчинити було б краще. Іноді я розігрував в своїй уяві не реальні сцени, які мали місце бути, а уявні. Щось із серії «що було б, якщо …», наприклад я уявляв, що колись у майбутньому зустріну її ненавмисно на вулиці, і починав уявний діалог між нами, який міг би мати місце.

Як би там не було, час минав, а настирливі думки про колишню дівчину і колишніх відносинах не давали мені жити і працювати нормально. Для мене, було, проблематично зосередиться на чомусь певному, бо в голову постійно лізли не ті думки. Що й казати, ці ж самі думки не давали мені можливості познайомитися з новою дівчиною, заважаючи в особистому житті. Через деякий час я усвідомив, що думки про колишню не дають мені шансу на нове життя, на краще майбутнє, на щасливе існування. Треба було щось робити, а не сидіти, склавши руки. Повернути колишні стосунки не представлялося можливим, тому я вирішив, що для того щоб рухатися далі, мені необхідно забути колишню дівчину, колишні відносини.

Я також як і ви спробував знайти відповідь на своє питання в інтернеті. Я погрався з пошуковими запитами типу «як забути колишню дівчину», «як розлюбити дівчину», «як пережити розставання», проте не скажу, що результат мене порадував. По кожному із запитів в браузері висвічувались тисячі сайтів з відповідями на моє запитання, однак, при більш детальному вивченні цих сайтів виявлялося, що всі поради були однотипні-ми і неефективними. Ви і самі напевно зустрічали безліч статей з порадами типу: позбудься від усіх речей, що нагадують тобі про неї, від усіх фотографій і подарунків, не дзвони і не пиши їй, не шукай зустрічі, займися роботою, хобі, відволікаючись, не думай про неї , займися спортом, довірся часу – час лікує, клин клином вибивають – знайди собі іншу дівчину.

Складається таке враження, що подібні поради роздають люди, які поняття не мають, про що вони говорять. Вони просто не розуміють, в якому стані знаходиться людина, що звернулася до них за порадою. Як можна не думати про колишнього коханого чоло-столітті, якщо думки самі лізуть тобі в голову, як би ти не старався їх позбутися? Як можна відволіктися від цих нав’язливих думок? Як можна займатися чим-небудь, роботою, хобі, справами, якщо ці ж самі думки не дають можливості зосередитися на чомусь іншому, крім цих думок? З приводу «знайти іншу дівчину» і «час лікує» я хочу висловитися окремо.

Я спробував поспілкуватися з людьми на одному психологічному порталі, однак все що вони мені порадили можна описати метафорою, що в морі багато риби, на всіх вистачить. Вони радили мені знайомитися з іншими дівчатами, в будь-якому випадку я знайду собі кого-небудь трохи краще, стверджували вони. Ясна річ, все це звучало красиво і вселяло надію, але насправді не особливо допомогло мені. Мене просто не тягнуло до інших дівчат, знайомлячись і зустрічаючись з ними, я постійно згадував про колишньої і починав порівнювати нових дівчат з нею. І практично завжди перевага була на користь колишньої. Нові дівчата, напевно, інтуїтивно відчували це і тому самі віддалялися від мене.

Другим за популярністю радою, після спроби знайти заміну, було нада-вить вирішення питання часу, мовляв, час все лікує, довірся йому і тобі стане легше. Ну, добре, довірюся я на милість часу, однак що я повинен робити весь цей час? Сидіти і чекати, поки воно чудодійним чином вилікує мої душевні рани, а доти продовжувати страждати? Мені не хотілося сидіти і чекати, поки мені стане легше. Мені хотілося якомога швидше позбутися від усіх цих хворобливих думок і спогадів, викинути її з своєї голови, щоб я міг жити далі своїм життям і знову бути щасливим.

Час йшов, а гідної відповіді на своє питання я так і не знаходив. Плюс до всього іншого я почав часто ловити себе на думці, що зачастив на сторіночку колишньої дівчини ВКонтакте. Щоразу, коли я заходив на свою сторінку, щоб подивитися поновлення на стінці соцмережі, дізнатися новини груп і друзів я першим ділом заходив до неї на стра-ніцу і вивчав все, що було нового. Вона додала нове відео, ага, що вона в ньому знайшла цікавого, треба подивитися. … Вона була онлайн до 2 години ночі? Цікаво, чому не спить? Чим вона займається в 2 годині ночі? Вона додала до себе в друзі нового молодого людини? На останній вид новин я реагував особливо болісно. Тоді я відразу ж приступав до вивчення сторінки нового друга колишньої дівчини. Ага, він з іншого міста? 500 км до нас? Ну що ж, це радує. Принаймні, навряд чи вона зустрінеться з ним у реальності …. А якщо новий друг був з нашого міста, або з одного з міст супутників? Тоді реальна зустріч цілком можлива. І ось вже черв’ячок ревнощів починає свердлити все всередині. Так, зараз я розумію, що вся ця стеження в соцмережі виглядала безглуздо і не мала ніякого сенсу. Але в той момент мені було не до сміху. Я розумів, що це принесе тільки зайвий біль і ревнощі, але не міг нічого з цим вдіяти. Одного разу я навіть видалив свою сторінку ВКонтакте, щоб більше не заходити в ту мережу взагалі і не спокушати себе. І знову невдача. Через місяць я відновив доступ сторінки просто від нудьги.

Зазнавши поразки в пошуку вирішення своєї проблеми в російськомовному інтерні-ті, я звернув свій погляд на англомовні сайти. На благо з англійською мовою у мене проблем ніколи не виникало. Вбивши в пошуковик ті ж самі пошукові запити, але англійською мовою я взявся вивчати англомовні сторінки. Що я можу сказати з цього приводу? На заході більшість сайтів містили ті ж самі побиті і не працюючі поради, що і в російській інтернеті. Однак мені зустрілося кілька сайтів, автори, яких запевняли, що знайшли спосіб пережити розрив відносин максимально швидко і ефективно. За їх запевненнями – це дієві методи і практики, після застосування яких, людині стає набагато легше. Проблема була в тому, що ці методики і прийоми були доступні тільки за плату. Повагавшись трохи я замовив курс у одного західного гуру, оплативши вартість за допомогою платіжних систем в інтернеті. Обійшлося мені це «чудо” не багато, не мало – в 500 доларів USA.

Якщо коротко, то набутий курс поклав початок моєму досягненню мети, яку я поставив перед собою. Він не давав питання на відповідь «Як пережити розставання з коханою людиною», вірніше відповідь була, але якийсь сирий. До багато чого згодом довелося доходити самому. Але все ж перший крок був зроблений. Завдяки курсу я задумався над очевидним як здається питанням. Спробую привести пару фраз з курсу дослівно (переклад особисто мій |).

«Життя така річ, хлопець, що за те, що з тобою відбувається, відповідальний ти сам, тільки ти вирішуєш бути тобі щасливим або страждати, а не дівчина, яка тебе покинула. Ти вирішив, що джерело щастя знаходиться в ній, і для того щоб бути щасливим, тобі потрібна вона, щоб вона була поруч! Це неправильно. Вона нічого тобі не повинна. Джерело щастя – всередині тебе самого. Знайди це джерело всередині себе, і ти будеш щасливий завжди, незалежно від того, чи є хтось поруч з тобою чи ні. А поки ти черпаєш сенс життя в комусь іншому, ти будеш завжди нещасний, коли цей хтось інший піде від тебе ».

Ви можете почитати про те виведенні, до якого я прийшов, коли прочитав ці рядки в моїй статті «Він (а) для мене значив (а) все в цьому житті!». Тут же я не буду писати вдруге по колу одне і те ж. У підсумку я вирішив зробити все можливе, щоб знайти це джерело щастя всередині себе. Замість того, щоб намагатися відвернути себе від неприємних думок, напиваючись вечорами пивом з друзями, я вирішив заглянути всередину себе і використовувати те, що зі мною сталося, цей досвід розставання в якості відправної точки, як деякого трампліну для того, щоб поліпшити себе , почати розвиватися і рости над собою. Рости, щоб досягти того стану, коли я буду щасливий не-дивлячись ні на що.

Я почав з подвоєною силою шукати матеріали про взаємини, про любов, про знайомства і встречаній, прочитав, напевно, цілу сотню книг з психології, ходив на консультації до психологів, спілкувався на форумах в інтернеті. В результаті я со-брав і обробив величезну кількість всякої інформації про кохання, як вона зароджується, живе і розвивається, про життєвий цикл відносин між чоловіками і жінками і особливо того розділу, який стосується закінчення цих самих взаємин. Це був довгий і нелегкий шлях, але в результаті у мене все вийшло. Я знайшов спосіб, вірніше це не спосіб, а комплекс дій, який привів мене до того, що я вийшов зі стану депресії і тепер знову щасливий.

Питання: з якими людьми ти працюєш?

Як я вже говорив, я працюю з самими звичайними людьми, такими ж, як ви самі. З людьми, які прагнуть якомога швидше і з найменшими енерговитратами пережити розставання з коханими людьми, хочуть перестати постійно думати про них, страждати і мучитися, бажають знайти в собі сили, щоб жити далі.

Ви мій клієнт, якщо …

?  Вас кинув (а) кохана людина (дівчина), яких ви все ще любите;

?  Ви самі розлучилися (були ініціатором розриву відносин), але тепер зрозуміли, що були не праві, і хотіли б повернути відносини, але ваш партнер цього вже не хоче;

?  Ви постійно думаєте про свого колишнього партнера, своїх колишніх відносинах, ці думки не дають вам спокою, заважають вам жити, працювати і насолоджуватися життям;

? Ви не можете прийти в себе після розриву відносин, хотіли б поставити крапку в минулих відносинах, але не знаєте, як це зробити;

? Ви довгий час не можете завести нові відносини з новим партнером, не здатні полюбити іншого (іншу), так як ви все ще любите своїх колишніх. При цьому ваші колишні другі половинки вже давно щасливі в нових відносинах;

?  Хочете забути своїх колишніх, розлюбити, просто викреслити зі свого життя, але ви не знаєте, як це зробити;

?  Ви перепробували вже сотню «непрацюючих» методів забути своїх колишніх, перестати про них думати (займися роботою, знайди їм заміну, час – лікує та ін.)

Питання: Що ти можеш запропонувати мені для вирішення мого питання? Як і в якій формі ти консультуєш людей, які хочуть скоріше забути свої невдалі стосунки?

Якщо ви потрапили в цю неприємну ситуацію у своєму житті, а раз ви читаєте мій сайт, то, швидше за все ви деякий час тому розлучилися з колишнім партнером, я раджу вам першим ділом скачати собі на комп’ютер мій спецотчет «Ти хто такий? Давай до свидания! Що необхідно знати і робити для того, щоб скоріше забути людину, з якою ви нещодавно розлучилися. Теорія ». Зробити це можна на наступній сторінці.

У цьому спецотчете дані три найважливіших кроки, які необхідно зробити, якщо ви недавно розлучилися і страждаєте від цього. Вивчивши цей спецотчет, і виконавши всі рекомендації, які в ньому наведено, ви назавжди позбавитеся від переживань з приводу того, що вас кинув кохана людина, перестанете страждати від цього.

Готуючи даний спецотчет, я спеціально намагався не роздувати його в розмірах, щоб не витрачати вашого дорогоцінного часу, який ви можете витратити на щось більш важливе, ніж звичайне читання. У цьому звіті дана конкретна інформація – ЩО необхідно знати і ЩО необхідно робити для того, щоб скоріше забути людину, з якою ви нещодавно розлучилися.

Однак даний спецотчет – не єдиний варіант консультації, який я даю. Також, приблизно раз на місяць я проводжу тренінги для всіх бажаючих, хто хоче пройти весь шлях від жертви розставання до вільного і щасливого людини під керівництвом досвідченого людини, який вже пройшов цей шлях сам і допоміг пройти його вже більше 30 людям.

Тренінг платний. Проводиться він у вигляді серії онлайн вебінарів, на яких ми детально розглядаємо й обговорюємо питання про те, що необхідно робити, щоб після розставання скоріше почати жити новим щасливим життям. А головне – ми не просто розглядаємо питання, ЩО необхідно робити, які кроки для цього зробити, але і детально розглядаємо питання, ЯК це досягти, яким способом цього домогтися. Розглядаємо можливі підводні камені, які можуть зустрітися вам на цьому шляху, говоримо про те, як уникнути найбільш частих помилок, які не дають людям прийти в себе після розставання протягом довгих років. Записатися на найближчий тренінг можна на наступній сторінці. Для участі у вебінарі вам необхідний комп’ютер, підключений до мережі інтернет. В кінці кожного вебінару, я відповідаю на конкретні запитання глядачів.

Якщо з якихось причин у вас немає можливості пройти тренінг (немає постійного підключення до Інтернету, або не підходить час проведення (тренінги проходять зазвичай у вечірній час) і вам зручніше самим вибирати графік вивчення матеріалу, то в самий найближчий час я підготую свою електронну книгу «« Ти хто такий? Давай до свидания! Що необхідно знати і робити для того, щоб скоріше забути людину, з якою ви нещодавно розлучилися. Практика », в якій я підніму все ті ж самі питання, які ми розглядаємо на тренінгу. Книга буде підготовлена ​​в трьох форматах, в текстовому форматі, в аудіозапису та у відеоформаті. Орієнтовна дата виходу цього продукту – липень місяць 2014 року.

Ну і, нарешті, деяку інформацію я даю на цьому сайті у своїх статтях. Крім самих статей, в кінці кожної з них є можливість залишити свій коментар, в якому у вас є можливість виразити свою думку з приводу теми статті, ну і задати мені питання, на які я буду намагатися відповідати в міру сил і можливостей.

На сайті планується також рубрика «Питання читачів», в яких я буду друкувати конкретні питання своїх читачів, розглядати їх і відповідати. Давати рекомендації. Щоб ваша ситуація і ваше питання з’явився в цій рубриці – напишіть мені повідомлення, скориставшись формою зворотного зв’язку.

Як пережити розрив відносин?

Прочитати повністю: o-razrive-otnosheniy.ru

Як пережити розрив відносин

Головна

Павло Нурдін, автор сайту

Привіт, мене звуть Павло Нурдін.

Я працюю з людьми, які хочуть пережити розрив відносин з колишніми коханими, з якими вони недавно розлучилися, і хочуть добитися це найбільш швидким і ефективним способом.

Якщо коротко, то розрив відносин і розставання дуже болючі в психологічному плані і викликають у людей, які з ними зіткнулися, цілий букет неприємних почуттів і переживань – почуття безнадійності, розгубленості, відчаю, безпорадності, самотності, нікчемності, злоби, образи, ревнощів # 8230 ; Цей список можна продовжувати дуже довго.

Я допомагаю людям, які зіткнулися у своєму житті з подібним досвідом закінчення взаємин і відчувають всі ці неприємні почуття, подолати їх, і знайти сили, для того щоб почати жити далі повноцінним і щасливим життям.

Питання: як довго ти займаєшся подібною діяльністю, і як ти прийшов до того, що почав консультувати людей з даного питання?

Щоб відповісти на це питання, краще буде, напевно, якщо я тут поділюся з вами історією зі свого життя. В результаті подій, пов’язаних з цією історією я прийшов до того стану речей, який зараз маю, тобто консультую людей, подібно вам з приводу того, як краще, як швидше, як з найменшими енерговитратами пережити розставання з улюбленими людьми, як перестати постійно думати про них, страждати і мучитися, знайти в собі сили жити далі.

Приблизно п’ять років тому я і моя колишня дівчина дійшли висновку, що нам далі разом не по дорозі, що нам краще буде розлучитися. Ініціатором розставання виступила вона. Перший час я робив спроби повернути її, повернути наші відносини до первісного вигляду. Я намагався довести їй, що люблю її шалено, що я готовий заради неї на багато що, я змінюся, я виправлюся, там, де був неправий. Я постійно дзвонив їй, шукав з нею зустрічі. Пробував переконувати подарунками. У якийсь момент я домігся того, що ми стали заново спілкуватися. Але наше спілкування було вже не в форматі колись близьких людей, які любили один одного. Її ставлення до мене можна було назвати скоріше приятельських. Ніби як ми просто друзі. Не приховую, що в той момент я був радий цій маленькій перемозі. Я міг подзвонити їй, поговорити, дізнатися як у неї справи. І це гріло мені душу і давало надію, що в майбутньому я зможу знову почати з нею зустрічатися. Іноді ми зустрічалися, спілкувалися очно, а не просто по телефону. Зазвичай це було в ті моменти, коли вона просила мене про яку-небудь послугу або допомоги. Іноді ми просто зустрічалися, йшли разом в кіно або в суші-бар. Приємно проводили час. Але час йшов, а справа не рухалася з мертвої точки. Ми бачилися лише тоді, коли їй було зручно або їй потрібна була допомога. Мої ж інтереси м’яко ігнорувалися. Незабаром мене це стало напружувати. Тоді я намагався якось з’ясувати стосунки, розставити всі крапки над i, проте це призводило лише до чергового взаємною виносу мозку і сварці. Такий стан речей тривало близько року з моменту нашого розставання. В результаті ми остаточно розсварилися і перестали спілкуватися.

Сказати, що після остаточного розриву для мене настали важкі дні – це значить, нічого не сказати. Для мене особливо важкий був період, коли я перебував у внутрішньому конфлікті з самим собою. Як би це краще описати? Якась частина всередині мене все ще відчувала ніжні почуття і прихильність до колишньої дівчини. У той же самий час я, що називається, розумом розумів, що все скінчено. Це кінець. До того ж в мені прокинулася чисто егоїстична гордість, яка не дозволяла мені зробити черговий крок на примирення. Якщо вона мене не цінує і не любить, то навіщо вона взагалі мені потрібна?

Розмірковуючи подібним чином, я намагався переконати себе, що все буде добре, я знайду собі пару краще колишньої і буду щасливий. Час йшов, пройшов тиждень, друга, третя. Пройшов місяць після нашого остаточного розставання, а я все ніяк не міг заспокоїтися. Та частина, що все ще любила її не давала мені жити нормальним життям. Я практично весь час думав про колишню дівчину, згадуючи і переживаючи в розумі заново окремі моменти наших відносин, окремі сцени з життя. Я як би перебував у постійному пошуку відповіді на питання, через що зруйнувалися наші стосунки, хто винен, що можна було зробити по-іншому в тій чи іншій ситуації, як вчинити було б краще. Іноді я розігрував в своїй уяві не реальні сцени, які мали місце бути, а уявні. Щось із серії «що було б, якщо …», наприклад я уявляв, що колись у майбутньому зустріну її ненавмисно на вулиці, і починав уявний діалог між нами, який міг би мати місце.

Як би там не було, час минав, а настирливі думки про колишню дівчину і колишніх відносинах не давали мені жити і працювати нормально. Для мене, було, проблематично зосередиться на чомусь певному, бо в голову постійно лізли не ті думки. Що й казати, ці ж самі думки не давали мені можливості познайомитися з новою дівчиною, заважаючи в особистому житті. Через деякий час я усвідомив, що думки про колишню не дають мені шансу на нове життя, на краще майбутнє, на щасливе існування. Треба було щось робити, а не сидіти, склавши руки. Повернути колишні стосунки не представлялося можливим, тому я вирішив, що для того щоб рухатися далі, мені необхідно забути колишню дівчину, колишні відносини.

Я також як і ви спробував знайти відповідь на своє питання в інтернеті. Я погрався з пошуковими запитами типу «як забути колишню дівчину», «як розлюбити дівчину», «як пережити розставання», проте не скажу, що результат мене порадував. По кожному із запитів в браузері висвічувались тисячі сайтів з відповідями на моє запитання, однак, при більш детальному вивченні цих сайтів виявлялося, що всі поради були однотипні-ми і неефективними. Ви і самі напевно зустрічали безліч статей з порадами типу: позбудься від усіх речей, що нагадують тобі про неї, від усіх фотографій і подарунків, не дзвони і не пиши їй, не шукай зустрічі, займися роботою, хобі, відволікаючись, не думай про неї , займися спортом, довірся часу – час лікує, клин клином вибивають – знайди собі іншу дівчину.

Складається таке враження, що подібні поради роздають люди, які поняття не мають, про що вони говорять. Вони просто не розуміють, в якому стані знаходиться людина, що звернулася до них за порадою. Як можна не думати про колишнього коханого чоло-столітті, якщо думки самі лізуть тобі в голову, як би ти не старався їх позбутися? Як можна відволіктися від цих нав’язливих думок? Як можна займатися чим-небудь, роботою, хобі, справами, якщо ці ж самі думки не дають можливості зосередитися на чомусь іншому, крім цих думок? З приводу «знайти іншу дівчину» і «час лікує» я хочу висловитися окремо.

Я спробував поспілкуватися з людьми на одному психологічному порталі, однак все що вони мені порадили можна описати метафорою, що в морі багато риби, на всіх вистачить. Вони радили мені знайомитися з іншими дівчатами, в будь-якому випадку я знайду собі кого-небудь трохи краще, стверджували вони. Ясна річ, все це звучало красиво і вселяло надію, але насправді не особливо допомогло мені. Мене просто не тягнуло до інших дівчат, знайомлячись і зустрічаючись з ними, я постійно згадував про колишньої і починав порівнювати нових дівчат з нею. І практично завжди перевага була на користь колишньої. Нові дівчата, напевно, інтуїтивно відчували це і тому самі віддалялися від мене.

Другим за популярністю радою, після спроби знайти заміну, було нада-вить вирішення питання часу, мовляв, час все лікує, довірся йому і тобі стане легше. Ну, добре, довірюся я на милість часу, однак що я повинен робити весь цей час? Сидіти і чекати, поки воно чудодійним чином вилікує мої душевні рани, а доти продовжувати страждати? Мені не хотілося сидіти і чекати, поки мені стане легше. Мені хотілося якомога швидше позбутися від усіх цих хворобливих думок і спогадів, викинути її з своєї голови, щоб я міг жити далі своїм життям і знову бути щасливим.

Час йшов, а гідної відповіді на своє питання я так і не знаходив. Плюс до всього іншого я почав часто ловити себе на думці, що зачастив на сторіночку колишньої дівчини ВКонтакте. Щоразу, коли я заходив на свою сторінку, щоб подивитися поновлення на стінці соцмережі, дізнатися новини груп і друзів я першим ділом заходив до неї на стра-ніцу і вивчав все, що було нового. Вона додала нове відео, ага, що вона в ньому знайшла цікавого, треба подивитися. … Вона була онлайн до 2 години ночі? Цікаво, чому не спить? Чим вона займається в 2 годині ночі? Вона додала до себе в друзі нового молодого людини? На останній вид новин я реагував особливо болісно. Тоді я відразу ж приступав до вивчення сторінки нового друга колишньої дівчини. Ага, він з іншого міста? 500 км до нас? Ну що ж, це радує. Принаймні, навряд чи вона зустрінеться з ним у реальності …. А якщо новий друг був з нашого міста, або з одного з міст супутників? Тоді реальна зустріч цілком можлива. І ось вже черв’ячок ревнощів починає свердлити все всередині. Так, зараз я розумію, що вся ця стеження в соцмережі виглядала безглуздо і не мала ніякого сенсу. Але в той момент мені було не до сміху. Я розумів, що це принесе тільки зайвий біль і ревнощі, але не міг нічого з цим вдіяти. Одного разу я навіть видалив свою сторінку ВКонтакте, щоб більше не заходити в ту мережу взагалі і не спокушати себе. І знову невдача. Через місяць я відновив доступ сторінки просто від нудьги.

Зазнавши поразки в пошуку вирішення своєї проблеми в російськомовному інтерні-ті, я звернув свій погляд на англомовні сайти. На благо з англійською мовою у мене проблем ніколи не виникало. Вбивши в пошуковик ті ж самі пошукові запити, але англійською мовою я взявся вивчати англомовні сторінки. Що я можу сказати з цього приводу? На заході більшість сайтів містили ті ж самі побиті і не працюючі поради, що і в російській інтернеті. Однак мені зустрілося кілька сайтів, автори, яких запевняли, що знайшли спосіб пережити розрив відносин максимально швидко і ефективно. За їх запевненнями – це дієві методи і практики, після застосування яких, людині стає набагато легше. Проблема була в тому, що ці методики і прийоми були доступні тільки за плату. Повагавшись трохи я замовив курс у одного західного гуру, оплативши вартість за допомогою платіжних систем в інтернеті. Обійшлося мені це «чудо” не багато, не мало – в 500 доларів USA.

Якщо коротко, то набутий курс поклав початок моєму досягненню мети, яку я поставив перед собою. Він не давав питання на відповідь «Як пережити розставання з коханою людиною», вірніше відповідь була, але якийсь сирий. До багато чого згодом довелося доходити самому. Але все ж перший крок був зроблений. Завдяки курсу я задумався над очевидним як здається питанням. Спробую привести пару фраз з курсу дослівно (переклад особисто мій |).

«Життя така річ, хлопець, що за те, що з тобою відбувається, відповідальний ти сам, тільки ти вирішуєш бути тобі щасливим або страждати, а не дівчина, яка тебе покинула. Ти вирішив, що джерело щастя знаходиться в ній, і для того щоб бути щасливим, тобі потрібна вона, щоб вона була поруч! Це неправильно. Вона нічого тобі не повинна. Джерело щастя – всередині тебе самого. Знайди це джерело всередині себе, і ти будеш щасливий завжди, незалежно від того, чи є хтось поруч з тобою чи ні. А поки ти черпаєш сенс життя в комусь іншому, ти будеш завжди нещасний, коли цей хтось інший піде від тебе ».

Ви можете почитати про те виведенні, до якого я прийшов, коли прочитав ці рядки в моїй статті «Він (а) для мене значив (а) все в цьому житті!». Тут же я не буду писати вдруге по колу одне і те ж. У підсумку я вирішив зробити все можливе, щоб знайти це джерело щастя всередині себе. Замість того, щоб намагатися відвернути себе від неприємних думок, напиваючись вечорами пивом з друзями, я вирішив заглянути всередину себе і використовувати те, що зі мною сталося, цей досвід розставання в якості відправної точки, як деякого трампліну для того, щоб поліпшити себе , почати розвиватися і рости над собою. Рости, щоб досягти того стану, коли я буду щасливий не-дивлячись ні на що.

Я почав з подвоєною силою шукати матеріали про взаємини, про любов, про знайомства і встречаній, прочитав, напевно, цілу сотню книг з психології, ходив на консультації до психологів, спілкувався на форумах в інтернеті. В результаті я со-брав і обробив величезну кількість всякої інформації про кохання, як вона зароджується, живе і розвивається, про життєвий цикл відносин між чоловіками і жінками і особливо того розділу, який стосується закінчення цих самих взаємин. Це був довгий і нелегкий шлях, але в результаті у мене все вийшло. Я знайшов спосіб, вірніше це не спосіб, а комплекс дій, який привів мене до того, що я вийшов зі стану депресії і тепер знову щасливий.

Питання: з якими людьми ти працюєш?

Як я вже говорив, я працюю з самими звичайними людьми, такими ж, як ви самі. З людьми, які прагнуть якомога швидше і з найменшими енерговитратами пережити розставання з коханими людьми, хочуть перестати постійно думати про них, страждати і мучитися, бажають знайти в собі сили, щоб жити далі.

Ви мій клієнт, якщо …

?  Вас кинув (а) кохана людина (дівчина), яких ви все ще любите;

?  Ви самі розлучилися (були ініціатором розриву відносин), але тепер зрозуміли, що були не праві, і хотіли б повернути відносини, але ваш партнер цього вже не хоче;

?  Ви постійно думаєте про свого колишнього партнера, своїх колишніх відносинах, ці думки не дають вам спокою, заважають вам жити, працювати і насолоджуватися життям;

? Ви не можете прийти в себе після розриву відносин, хотіли б поставити крапку в минулих відносинах, але не знаєте, як це зробити;

? Ви довгий час не можете завести нові відносини з новим партнером, не здатні полюбити іншого (іншу), так як ви все ще любите своїх колишніх. При цьому ваші колишні другі половинки вже давно щасливі в нових відносинах;

?  Хочете забути своїх колишніх, розлюбити, просто викреслити зі свого життя, але ви не знаєте, як це зробити;

?  Ви перепробували вже сотню «непрацюючих» методів забути своїх колишніх, перестати про них думати (займися роботою, знайди їм заміну, час – лікує та ін.)

Питання: Що ти можеш запропонувати мені для вирішення мого питання? Як і в якій формі ти консультуєш людей, які хочуть скоріше забути свої невдалі стосунки?

Якщо ви потрапили в цю неприємну ситуацію у своєму житті, а раз ви читаєте мій сайт, то, швидше за все ви деякий час тому розлучилися з колишнім партнером, я раджу вам першим ділом скачати собі на комп’ютер мій спецотчет «Ти хто такий? Давай до свидания! Що необхідно знати і робити для того, щоб скоріше забути людину, з якою ви нещодавно розлучилися. Теорія ». Зробити це можна на наступній сторінці.

У цьому спецотчете дані три найважливіших кроки, які необхідно зробити, якщо ви недавно розлучилися і страждаєте від цього. Вивчивши цей спецотчет, і виконавши всі рекомендації, які в ньому наведено, ви назавжди позбавитеся від переживань з приводу того, що вас кинув кохана людина, перестанете страждати від цього.

Готуючи даний спецотчет, я спеціально намагався не роздувати його в розмірах, щоб не витрачати вашого дорогоцінного часу, який ви можете витратити на щось більш важливе, ніж звичайне читання. У цьому звіті дана конкретна інформація – ЩО необхідно знати і ЩО необхідно робити для того, щоб скоріше забути людину, з якою ви нещодавно розлучилися.

Однак даний спецотчет – не єдиний варіант консультації, який я даю. Також, приблизно раз на місяць я проводжу тренінги для всіх бажаючих, хто хоче пройти весь шлях від жертви розставання до вільного і щасливого людини під керівництвом досвідченого людини, який вже пройшов цей шлях сам і допоміг пройти його вже більше 30 людям.

Тренінг платний. Проводиться він у вигляді серії онлайн вебінарів, на яких ми детально розглядаємо й обговорюємо питання про те, що необхідно робити, щоб після розставання скоріше почати жити новим щасливим життям. А головне – ми не просто розглядаємо питання, ЩО необхідно робити, які кроки для цього зробити, але і детально розглядаємо питання, ЯК це досягти, яким способом цього домогтися. Розглядаємо можливі підводні камені, які можуть зустрітися вам на цьому шляху, говоримо про те, як уникнути найбільш частих помилок, які не дають людям прийти в себе після розставання протягом довгих років. Записатися на найближчий тренінг можна на наступній сторінці. Для участі у вебінарі вам необхідний комп’ютер, підключений до мережі інтернет. В кінці кожного вебінару, я відповідаю на конкретні запитання глядачів.

Якщо з якихось причин у вас немає можливості пройти тренінг (немає постійного підключення до Інтернету, або не підходить час проведення (тренінги проходять зазвичай у вечірній час) і вам зручніше самим вибирати графік вивчення матеріалу, то в самий найближчий час я підготую свою електронну книгу «« Ти хто такий? Давай до свидания! Що необхідно знати і робити для того, щоб скоріше забути людину, з якою ви нещодавно розлучилися. Практика », в якій я підніму все ті ж самі питання, які ми розглядаємо на тренінгу. Книга буде підготовлена ​​в трьох форматах, в текстовому форматі, в аудіозапису та у відеоформаті. Орієнтовна дата виходу цього продукту – липень місяць 2014 року.

Ну і, нарешті, деяку інформацію я даю на цьому сайті у своїх статтях. Крім самих статей, в кінці кожної з них є можливість залишити свій коментар, в якому у вас є можливість виразити свою думку з приводу теми статті, ну і задати мені питання, на які я буду намагатися відповідати в міру сил і можливостей.

На сайті планується також рубрика «Питання читачів», в яких я буду друкувати конкретні питання своїх читачів, розглядати їх і відповідати. Давати рекомендації. Щоб ваша ситуація і ваше питання з’явився в цій рубриці – напишіть мені повідомлення, скориставшись формою зворотного зв’язку.

Як пережити розрив відносин?

Прочитати повністю: o-razrive-otnosheniy.ru

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

12 + 5 =