Як отримати пенсійне страхове свідоцтво

Як отримати страхове свідоцтво обов’язкового пенсійного страхування?

З паспортом у відділення Пенсійного фонду, якщо ви працевлаштовані – це може зробити ваша бухгалтерія. Додому їхати необов’язково.

в податковій

звернутися в отд-е ПФ за місцем проживання з паспортом

самостійно в ПФ з паспортом (всі дані беруться звідти, влоть до місця народження) або в бухгалтерії за місцем роботи раніше оформляли (якщо у людини взагалі небуло цього номера). а в податковій роблять ІПН (соц номер)

Все просто. Ідіть в ПФ РФ з паспортом. Там від Вашого імені складуть заяву, Ви його тільки підпишіть. Через 2 тижні заберете СНІЛС.

В своє місто за місцем проживання доведеться отримувати їхати. У мене була така ситуація і так сказали.

А на робочому місці це хіба кадровичка не займається

йдіть до податкової

Потрібно звернутися до Пенсійного фонду за місцем перебування з паспортом. Удачи.

як дізнатися номер страхового пенсійного свідоцтва терміново

Найпростіший спосіб дізнатися номер свого пенсійного страхового свідоцтва – подивитися на лицьову сторону цього документа. Але в деяких випадках його може не бути під рукою, а номер може терміново знадобитися. Щоб його отримати, ви можете звернутися в бухгалтерію по кожному з місць роботи, справжніх або колишніх, або безпосередньо у відділення ПРФ, за яким числитеся. Найчастіше номер пенсійного страхового свідоцтва потрібно, коли ви оформляєте на нову роботу, а оригінал втрачений. Відновити цей документ ви повинні через роботодавця. А номер його потрібно вже при укладенні трудового договору або договору цивільно-правового характеру. При цьому ви можете звернутися в бухгалтерію будь-якого з колишніх місць роботи, бажано того, звідки звільнилися недавно. Там не можуть його не знати. 2 Якщо ви не перебуваєте в трудових відносинах, але по втратили свідоцтво ПФР, звернутися до відділення Пенсійного фонду РФ за місцем проживання повинні самі. При цьому можете запитати номер свого свідоцтва (наприклад, якщо він потрібний для укладення договору цивільно-правового характеру). Вам його назвуть одразу. Новий же документ буде мати той же номер, що і колишній. 3 Буває й так, коли номер свідоцтва ПФР потрібен роботодавцю. Ця інформація є конфіденційною, але є один спосіб, що дозволяє її отримати. Для цього потрібно заповнити на нього документи, неначе вперше оформляєте йому свідоцтво, і віднести до відділення фонду, де перебуваєте на обліку як страхувальник. В оформленні свідоцтва вам відмовлять, але повідомлять номер того, що у нього є. Багато відділень ПФР проводять таку перевірку безпосередньо при зверненні до них страхувальників і відразу видають потрібні відомості.

Підкажіть насчет пенсійного страхового свідоцтва Я довгий час був безробітним, зараз не можу знайти пенсійне а значить мені потрібно його відновлювати, а вакантне місце чекати мене не буде, чи можна в день звернення в отримати тимчасову копію страхового свідоцтва щоб швидко влаштується на роботу

При прийомі на роботу роботодавець зобов’язаний Вам відновити страхове пенсійне свідоцтво. Просто їм швидше лінь заповнити на Вас заяву в якому Ви повинні розписатися. Вони повинні здати ці документи і через тиждень Вам видати дублікат. Як правило коли фізична особа сама звертається до пенсійного фонду – можуть відмовити.

Ви можете взяти номер страх свідок ства і по ньому влаштуватися

сходіть в пенсійний фонд за місцем жітельства- Вам видадуть нове з тим же номером.

Чи можна по тимчасову прописку отримати пенсійне страхове свідоцтво?

За пропискою немає, їх давно скасували, зараз реєстрації.

Скажіть, де отримують страхове пенсійне свідоцтво? А то я перший раз на роботу влаштовуюся. Або його прямо там і видадуть?

За законом, якщо Ви вперше влаштовується на роботу, то роботодавець зобов’язаний видати Вам страхове пенсійне свідоцтво. Але Ви можете це зробити і самі, подавши заяву (форма АДВ-1) до територіального управління Пенсійного фонду за місцем ництва.

Подзвони в довідкову. від району залежить.

якщо у Вас його немає – роботодавець і оформить. Або отримаєте самі в відділенні Пенсійного Фонду за місцем Вашої реєстрації (тобто за місцем прописки). Видається безкоштовно – заповнюєте бланк заяви, пред’являєте паспорт.

прямо там і видадуть

www.pfrmsk.ru/ukdu/index.htm у нас раніше оформляла організація, тепер самостійно треба. а точно його просять або ІПН? тоді в ІМНС за місцем проживання.

Його робить роботодавець (точніше, бухгалтерія).

Територіальний пенсійний фонд робить це на протязі двох тижнів

якщо немає СНІЛС, його роблять в районному відділенні пенсійного фонду в вашому районі, але замовити повинно підприємство, на яке ви влаштувалися, у всякому разі в нашому регіоні – так

як дізнатися номер страхового свідоцтва в пенсійному фонді?

www.pfrf.ru/ На головній сторінці знайдіть невелику карту Російської Федерації і клікніть по ній мишкою. Виберіть на мапі ваше місце проживання. Так ви потрапите на регіональну сторінку фонду, а адресу конкретного відділення ви зможете дізнатися через розділ, що дає інформацію про відділи. Крім адреси там буде дан і номер телефону, за яким ви зможете отримати інформацію про час роботи відділення. 3 Прийдіть до пенсійного фонду особисто з паспортом. Поясніть фахівцеві, який прийме вас, вашу ситуацію. Він прийме у вас заявку на оформлення нового свідоцтва, яка буде виконана через кілька днів. Тоді ви зможете прийти і забрати ваш документ, на якому будуть вказані необхідні вам цифри. Таке переоформлення проводиться безкоштовно для вас. 4 Також страховий номер може бути присутнім в листі, щорічно надсилали від пенсійного фонду. Зазвичай він вказується вгорі сторінки, разом з прізвищем, ім’ям та по батькові застрахованої адресата. 5 При відсутності цих документів зверніться до вашого роботодавцю. У нього обов’язково повинен зберігатися ваш страховий номер.

Доїхати туди і отримати його на руки

Чи можна отримати страхове пенсійне свідоцтво людині який прописаний в Смоленській області а на роботу прийнятий в г.Королев

Страхове пенсійне свідоцтво видається за місцем проживання у податковій інспекції.

ні, тільки за місцем проживання

от і ні. дуже навіть можна за місцем знаходження роботодавця. тільки потрібно тимчасова реєстрація (а якщо ні, то тут теж є варіант – скажіть, що віддалена робіт – тобто в смоленській області. для ПФР зійде). можна 100%. сама робила працівникам клієнтів.

пенсійне страхове свідоцтво. перерахуйте які документи потрібні для отримання? заранее спасибо!

Паспорт і заява заповніть в ПФР.

Від мене тільки паспорт потрібен був

у мене теж тільки паспорт, от тільки тиждень тому замовила.

Страхове свідоцтво обов’язкового пенсійного страхування часто називають просто «пенсійне свідоцтво» або «пенсійна картка». Згідно ст. 65 Трудового кодексу РФ пенсійне свідоцтво включено в список документів, які новий працівник повинен пред’явити при влаштуванні на роботу. Для оформлення пенсійного страхового свідоцтва досточно Вашого паспорта.

Паспорт і все

де можна зробити страхове пенсійне? Пенсійне

strahovanie4u.ru/art/33

Втрачено пенсійне страхове свідоцтво. Як відновити?

написати заяву про втрату і дати оголошення в пресі про його недійсності і написати заяву в фонд пенсійного страхування про втрату та отримання дубліката

Прийти у відділення Пенсійного Фонду, звернутися в кабінет (який дізнатися на місці), і заповнити там бланк заяви про видачу ПСС.

Зверніться в ПФ і вам його відновлять.

Як отримати страхове пенсійне свідоцтво? Для прикріплення до безкоштовної жіночої консультації обов’язково потрібно страхове пенсійне свідоцтво. Чи законно це? Як бути, якщо його немає, і гострі болі? Чи можна звернутися за мед допомогою і при відмові написати заяву в хв охорони здоров’я? Які документи потрібні для оформлення свідоцтва і як довго його оформляють?

звернеться до пенсійного фонду

незаконно меддопомогу зобов’язані надавати це прозвол катів в білих халатах

Так, зараз скрізь його вимагають: і в поліклініці, і при оформленні на роботу. Отримати його просто: йдете в свій районний пенсійний фонд. З собою потрібен тільки паспорт. Розписуєтесь де треба, вони вносять дані вашого паспорта собі в дані, а через тиждень приходите за пенсійним свідоцтвом. Адреса пенсійного фонду свого міста, району, легко можна дізнатися в інтернеті.

Ви спочатку обратітесь.С чого Ви взяли, що з гострим болем Вам відмовлять? Прикріплення – це інша дело.Только не треба топати ногами і требовать.А просто попросити.

Якщо ви не отримали його через свого роботодавця. то для самостійного отримання страхового свідоцтва ви повинні прийти в територіальний орган ПФР за місцем вашої реєстрації, пред’явити паспорт (або будь-яке інше посвідчення особи) і заповнити анкету застрахованої особи. Свідоцтво оформляється протягом за одного-двох тижнів. Додатково повідомляємо, що страховий пенсійний номер присвоюється громадянину в момент внесення інформації про нього у федеральну базу даних Пенсійного фонду, є індивідуальним і не змінюється. При втраті страхового пенсійного свідоцтва воно буде видано повторно, ваш страховий пенсійний номер при цьому залишиться колишнім. Нормативні правові документи Федеральний закон від 1 квітня 1996 № 27-ФЗ «Про індивідуальному (персоніфікованому) обліку в системі обов’язкового пенсійного страхування» Інструкція про порядок ведення індивідуального (персоніфікованого) обліку відомостей про застрахованих осіб для цілей обов’язкового пенсійного страхування, затвердженої постановою Уряду РФ від 15 березня 1997 № 318

Підкажіть будь ласка, які документи потрібно надати для заміни СНІЛС (страхове пенсійне свідоцтво) при зміні прізвища

Ви, як громадянин РФ, можете отримати страхове свідоцтво (пенсійну картку) у відділенні пенсійного фонду за місцем прописки або через свого роботодавця. Для того, щоб оформити страхове свідоцтва (СНІІЛС) у Пенсійному відділенні Вам достатньо взяти з собою паспорт. У Пенсійному фонді повідомте, що ви безробітний, навіть якщо у вас є робота. т.к. на практиці Пенсійному фонду зручніше працювати з юридичними особами і працюючим громадянам він відмовляє

в якій установі можна отримати страхове свідоцтво пенсійного страхування. (Влаштовуюся в перший раз на роботу)

У відділенні пенсійного фонду за місцем пропіскі.Можно НЕ получать.Когда влаштуєтесь на роботу відділ кадрів сам отримає посвідчення.

в пенсійному фонді

я в пенсійному фонді отримувала

В Управлінні Пенсійного Фонду РФ за місцем проживання.

роботодавець вам його може оформити)

роботодавець видасть

Кадри можуть подати в пенсійний фонд заявку, там зроблять.

відділ кадрів не завжди готовий допомогти знову принимаемому співробітнику в отриманні страхового пенсійного свідоцтва. Зазвичай цей документ при влаштуванні на роботу вже повинен бути. Якщо його немає, а співробітник вже дуже сподобався роботодавцю, можуть дати час щоб майбутній працівник сам сходив в ПФ і зробив собі свідоцтво. Зазвичай ОК допомагає співробітникам у різних питаннях тим, хто вже працює на підприємстві Отже не додавайте відділу кадрів зайвої роботи, візьміть паспорт, зробіть його копію і самі ступайте в пенсійний фонд за свідченням

У пенсійному фонді

Для працівників які влаштовуються на роботу вперше страхове пенсійне свідоцтво оформляє роботодавець. (ТК РФ)

Вам видадуть його за місцем роботи на протязі місяця. У нас пенсійний фонд окремим громадянам св-ва не видає, а тільки організаціям.

Як отримати страхове пенсійне свідоцтво для громадянина Білорусії?

подзвоніть в ваш ПФ – там все популярно розкажуть. Але швидше за все ПФ можуть видати тільки при наявному вигляді на проживання.

Як отримати “пенсійне страхове свідоцтво “. (Потрібно встати на біржу праці) своїми словами пжста, гуглити вмію

В районний пенсійний фонд зайди і всё.Делается тиждень десь.

Треба в районний пенсійний фонд йти

підкажіть, де зараз можна отримати страхове пенсійне свідоцтво (адреса, якщо знаєте) і які документи потрібні?

За місцем проживання. Дізнаєтеся, де ваш пенсійний фонд і з паспортом і ксероксом паспорта туди. Удачи.

Як отримати страхове, (пенсійне) свідоцтво громадянину Росії, не прописаним на територии Росийськой Федерації? У мене є реєстрація на 2 роки, але немає прописки. Реєстрація буде продовжена без проблем. Підкажіть сайт або ссилочку киньте, де можна уточнити такі моменти.

У відділенні ПФ РФ за місцем перебування або звернення, в Росії. Якщо людина влаштовується на роботу вперше, він повинен написати заяву, роботодавець самостійно звертається до пенсійного фонду, і з його допомогою видається даний документ. Якщо людина вже працював на якійсь роботі, то видачі нової картки не треба, нарахування продовжують надходити в пенсійний фонд. Якщо людина з тих чи інших причин не працює, він все одно може отримати картку, для цього йому необхідно звернутися у відділення пенсійного фонду за місцем проживання. Нарахування і розрахунок пенсії здійснюється залежно від трудового стажу і від розміру одержуваної заробітної плати.

Для цього необхідно звернутися з паспортом і свідоцтвом про реєстрацію за місцем проживання в управління або відділ (НЕ відділення, відділення регіональний рівень, вони цими питаннями не займаються) за місцем реєстрації. Cтраховая свідоцтво буде видано в 3-тижневий термін. Стаття 7. Страхове свідоцтво обов’язкового пенсійного страхування 1. Пенсійний фонд Російської Федерації і його територіальні органи видають кожному застрахованій особі страхове свідоцтво обов’язкового пенсійного страхування, що містить страховий номер індивідуального особового рахунку, дату реєстрації як застрахованої особи та анкетні дані вказаної особи відповідно до підпунктів 1 – 5 пункту 2 статті 6 цього Закону. (Федеральний закон від 01.04.1996г. N 27-ФЗ “Про індивідуальному (персоніфікованому) обліку в системі обов’язкового пенсійного страхування ” (ред. Від 08.12.2014г.)) (Наказ Міністерства охорони здоров’я РФ від 14.12.2013гю N 987н “Про затвердження Інструкції про порядок ведення індивідуального (персоніфікованого) обліку відомостей про застрахованих осіб “(ред. від 27.07.2014р.))

Як отримати страхове свідоцтво обов’язкового пенсійного страхування?

Впереееееееееееед. до Пенсійного фоооооонд, а там, можливо і вікно довідки буде, або у будь-яких інших працівників запитати: де, до кого і куди йти, на скільки я пам’ятаю, для отримання тільки паспорт потрібен, зроблять в плині пари днів.

..Зверніться до пенсійного фонду за місцем жітельства..Захватіте паспорт.

забери в пенсійному-нам в школі роздавали

Тимчасовий співробітник втратив пенсійне страхове свідоцтво В організації на період відпустки основного працівника (2 тижні) був прийнятий тимчасово другий п (літня жінка) яка спочатку забула принести страхове свідоцтво, потім не могла його знайти, запевняючи що воно десь вдома, в результаті так його і не знайшла. Що зараз необхідно зробити роботодавцю, щоб справити з співробітницею розрахунок, в поки запасі ще залишилося кілька днів. Чи повинен роботодавець як то встановити їй свідоцтво (що тоді для цього потрібно і як довго це тривати)? І як діяти далі якщо на дату звільнення співробітника, свідоцтво ще не буде Встановлено?

Я з таким стикалася. Просто підійшла в Пенсійному фонді в віконце, в якому зазвичай обслуговуюся, назвала ПІБ працівника, місце народження – все по паспорту і попросила пробити номер СНІЛС. Правда я ще пообіцяла, що прийду через тиждень із заявою на видачу дубліката.

Нехай співробітник звернеться до місцевого відділення Пенсійного фонду

свідоцтво пенсійного страхування – документ, ОБОВ’ЯЗКОВИЙ при прийомі працівника. Тому вашій кадровику по довбешці треба дать.В договорі підряду ці дані вказуються нарівні з паспортними. нехай бабка шукає свій документ, пріпугніте невиплатою зарплати. незаконно, але я вас запевняю – відразу все знайдеться

Коли на роботу, завжди обов’язково з собою “пенсійне страхове свідоцтво “. P.S. щомісяця вичут з зарплати 2НДФЛ => 13% від зарплати в Пенсійному фонді, і що зберігаються з страховкою! Щорічно тобі прийде лист від ПФРФ (Пенсійний фонд Російської Федерації) що в тебе скільки накопичувальна сума без страховки і з страховкою. Без нього не можна влаштуватися! Тільки тоді в Пенсійному фонді РФ за місцем проживання та відновіть!

а як її могли прийняти на роботу без страхового свідоцтва? Я сама працюю у відділі кадрів і в Трудовому кодексі РФ є перелік обов’язкових документів при прийомі на роботу. Прийом на роботу без вказаних там документів не проводиться до моменту поки не нададуть необхідні документи. Ну раз таке трапилося, може працівник відділу кадрів або сам працівник звернутися до Пенсійного фонду, щоб відновити страхове свідоцтво. Тривалість це процесу точно сказати не можу, приблизно близько тижня

звичайно не праві були, що прийняли без документа.теперь треба пояснити співробітнику, що гроші він не отримає, поки не сходить в ПФ і не оформить дублікат.

Де міняти ІПН та Страхове пенсійне свідоцтво після зміни прізвища? Де міняти ІПН та Страхове пенсійне свідоцтво після зміни прізвища?

Страхове пенсійне в пенсійному фонді, а інн в налоговой.Во Усюди потрібні паспорт та свідоцтво про шлюб.

ІПН в податковій, пенсійне в пенсійному фонді. Свідоцтво про шлюб треба взяти з собою і копії.

Інн в податкову, пенсійну в соцзабезі

інн в податковій, пенсійне – на роботі або в пенсійному фонді по району

В організації поміняють пенсійне, якщо працюєте. А ІПН не міняла зовсім, воно і не потрібно зовсім, замість нього є адреса місця проживання, просто номер вводити простіше, ніж адреса, але проблем не виникає і без нього.

ІПН в податковій, а пенсійне в пенсійному фонді. З собою треба паспорт, свідоцтво про шлюб / розлучення і їх копії, і ще написати заяву на місці.

ІПН в податковій за місцем прописки, пенсійне в пенсійному фонді.

ІПН в податковій за місцем прописки. пенсіонку – в пенсійному фонді за місцем прописки

чи правда що всім військовослужбовцям у 2000 році військові частини мали видати страхові пенсійні свідоцтва?

Ні, страхове пенсійне свідоцтво отримує військовослужбовець самостійно в Пенсійному фонді. Документи необхідні туди уявити для їх отримання є на їхньому сайті.

Якщо були повинні, то вже видали.

страхові пенсійні свідоцтва видає пенсійний фонд.

Підкажіть будь ласка як отримати пенсійне страхове?

пенсійне страхове свідоцтво в Росії? Якщо Ви працюєте, то це повинен зробити роботодавець. якщо пенсіонер. то в своєму пенсійному відділі за місцем проживання. От тільки точно не знаю, чи доведеться вам за нього викласти 200руб

пенсійне робить роботодавець

Які документи потрібні для отримання пенсійного свідоцтва на дитину (такий зеленої картки)?

Для отримання страхового свідоцтва державного пенсійного страхування необхідно звернутися зі свідоцтвом про народження дитини в територіальний орган Пенсійного фонду за місцем проживання.

Свідоцтво про народження та письмову заяву від батьків (там бланк дають)

паспорт або свідоцтво про народження (в залежності від віку дитини). з ІПН так же

Заповнити анкету в пенсійному фонді, свідоцтво про народження, копія Вашого паспорта (для адреси)

навіть не знаю!

коли я ходила своєї дочки робити, у мене крім її свідоцтва про народження нічого не питали

чи можна поміняти пенсійне страхове свідоцтво по інтернету?

тільки особиста присутність, так як ви ставите підпис, про отримання документа

немає

Чи можливо, зі зміною прізвища поміняти пенсійне та страхове свідоцтва за місцем реєстрації в Москві?

Страхове свідоцтво обов’язкового пенсійного страхування. в побуті іменоване Пенсійним свідоцтвом. є документом першорядної важливості для кожного громадянина Росії, який досяг працездатного віку. Пенсійне свідоцтво входить в список документів, обов’язкових для пред’явлення при надходженні на роботу. При першому влаштуванні громадянина на роботу подбати про оформлення та видачу працівникові Пенсійного свідоцтва зобов’язаний роботодавець. ІПН – індивідуального номера платника податків. ІПН видається податковими органами кожному працездатному громадянину Російської Федерації за місцем його реєстрації. Якщо застрахована особа працює за трудовим договором або за ним укладено договір цивільно-правового характеру, заміною страхового пенсійного свідоцтва займається страхувальник, тобто роботодавець. Працівник повинен здати старе страхове пенсійне свідоцтво до відділу кадрів і оформити заяву про обмін страхового свідоцтва, подальші дії (передача документів в ПФ, отримання нового свідоцтва) вживає роботодавець. Ідентифікаційний номер платника податків (ІПН) при зміні місця проживання фізичної особи, а також при змінах у відомостях про фізичну особу не змінюється. Про це свідчать підпункти 3.1 і 3.8 “Порядку та умов присвоєння, застосування, а також зміни ідентифікаційного номера платника податків при постановці на облік, зняття з обліку юридичних та фізичних осіб “, затверджених наказом МНС Росії від 03.03.2004 № БГ-3- 09/178. Таким чином, при зміні даних фізичної особи сам номер ІПН не змінюється, але заміну підлягає “Свідоцтво про постановку на облік в податковому органі фізичної особи за місцем проживання на території Російської Федерації “, оскільки відбулася зміна наведених в ньому відомостей. При зміні прізвища заміна Свідоцтва про постановку на облік здійснюється податковим органом за місцем проживання. Якщо змінюється місце проживання, заміна Свідоцтва про постановку на облік проводиться податковим органом за новим місцем проживання.

Пенсійне страхове свідоцтво і перший пристрій на роботу Я влаштовуюся на роботу в найперший раз. Надав роботодавцю всі документи, крім пенсійного страхового свідоцтва. Мені кажуть, що без нього на роботу не влаштують. Однак за законом при першому влаштуванні на роботу можна отримати це свідоцтво через страхувальника (роботодавця). Чи має роботодавець право відмовити у влаштуванні на роботу поки я самостійно не отримаю свідоцтво за місцем проживання?

Найпоширеніша причина відсутності у претендента на посаду пенсійного свідоцтва – це пристрій на роботу вперше. Так, згідно зі ст. 7 Закону № 27-ФЗ, особа, вперше яке надійшло на роботу за трудовим договором або уклала договір цивільно-правового характеру, на винагороду за яким нараховуються пенсійні внески, отримує пенсійне свідоцтво через роботодавця.

в Росії все через жопу, їдьте і робіть самі) я з льон. обл. але мені зробили в питере) так що подайте док. і пообіцяйте на роботі що донесете, якщо вам важлива ця робота)

ні, не має.

при первинному прийомі на роботу за законом саме роботодавець зобов’язаний отримати для вас пенсійне посвідчення

Це справа бухгалтерії, але можете і самі, з готовими документами з’їздити і отримати. Якщо буде вільний час. А бухгалтерія підготує потрібні папери.

Чи реально отримати кредитну карту в 20 років?

Так, якщо працюєш, потрібен буде паспорт, пенсійне страхове свідоцтво і бажано довідку за формою 2НДФЛ, її можна отримати у бухгалтера організації в якій працюєш.

Якщо зможеш погашати борги і маєш роботу, то реально.

теоретично реально, практично треба ще побігати і знайти банк, де вам не скажуть “вибачте вам 21 немає “. а якщо так відповідають, що вони напряму порушують закон! а за законом з 18 можна оформити!

Пенсійне страхове свідоцтво як відновити і де отримати безкоштовну юридичну консультацію?

www.pfrf.ru/ot_orenb/pers_count/20510/ Насчет юридичної допомоги. Наберіть в пошуку “безкоштовна юридична допомога ” і отримаєте в результаті багато посилань на сайти юридичних фірм, які надають подібні послуги.

Як отримати страхове свідоцтво пенсійного фонду непрацюючому.

Написати в ПФ заяву (є затверджена форма) про оформлення даного свідоцтва і звернутися з ним до ПФ. А простіше подзвонити туди і дізнатися)

звернутися до пенсійного фонду, написати заяву, вони зроблять

Звернутися в ПФР, там зроблять

Пенсійна страхова картка Мені 20 років. З’явилася робота, проте на співбесіді спитали про пенсійну стразовке і попросили прийти, коли таку заведу. І ось у мене з’явилося кілька запитань. Гальмую.)) Що вона буде для мене значити? Якщо я не отримаю роботу і залишуся з картою, я повинна буду платити за себе цю страховку? Я взагалі повинна буду за що то платити? Як і через які органи це оформляється? Зазвичай пишуть, що на роботі вони самі можуть для мене оформити таку карту, але мабуть, доведеться самій. Це нормально?

В даний час ця картка (страхове свідоцтво) Вам необхідна, якщо Ви вперше починаєте працювати і роботодавець починає перераховувати на Ваш рахунок певні кошти для Вашої майбутньої пенсії. На ділі часто буває, що роботодавець не оформляє страхове свідоцтво і просить працівника оформити його самому. Зробити це не складно в Відділенні Пенсійного фонду Вашого району. Страхове свідоцтво має перебувати у Вас на руках, роботодавець знімає копію або переписує дані. Звільняють, улаштовуєтеся на іншу роботу – пред’являєте. У разі зміни прізвища, міняєте її (картку) у Пенсійному фонді на іншу, номер при цьому залишається один і той же. Платити за страхове свідоцтво не треба.

Наявність свідоцтва підтверджує той факт, що людина вже є застрахованим і на його ім’я відкритий індивідуальний особовий рахунок, куди стікається вся інформація, необхідна для подальшого пенсійного забезпечення. Якщо пенсійне свідоцтво відсутній, працівник може звернутися до свого роботодавця. Однак це зовсім не означає, що роботодавець в кожній ситуації зобов’язаний приймати ті чи інші дії для видачі пенсійного посвідчення.

Не бійтеся, оформляйте. Вона потрібна майже скрізь при подачі будь-яких документів і оформляється навіть на новонароджених дітей

Як дізнатися номер страхового пенсійного

ЯК ДІЗНАТИСЯ СТРАХОВИЙ НОМЕР: Інструкція 1 Якщо вам необхідне нове свідоцтво пенсійного страхування, отримаєте його через свого роботодавця. Для цього протягом місяця з дня виявлення втрати документа напишіть заяву на видачу його дубліката. Відділ кадрів відправить ваш запит до територіального відділення Пенсійного фонду РФ, і приблизно через тиждень ви отримаєте нове пенсійне свідоцтво за місцем роботи. 2 Якщо в даний момент ви є непрацюючим застрахованою особою і постійного місця роботи не маєте, самостійно подайте заяву на відновлення свідоцтва в найближчий підрозділ Пенсійного фонду за місцем перебування. Необхідно взяти паспорт або інші документи, що засвідчують особу. Нове страхове свідоцтво ви отримаєте в цьому ж відділенні протягом місяця з дня звернення. 3 Якщо вам необхідно лише дізнатися страхової номер свідоцтва, також зверніться до територіального Пенсійного фонду за місцем прописки. Надавши інспектору свої особисті дані: П.І.Б. повну дату народження, ІПН, адреса проживання, ви оперативно отримаєте необхідну інформацію. 4 Зробіть письмовий запит поштою в ваш Пенсійний фонд на отримання інформації по страховому номеру. Лист необхідно писати на ім’я керівника відділення з зазначенням своїх паспортних даних та ІПН. Якщо даний запит буде відправлений рекомендованим листом з повідомленням, ймовірність його втрати, і, як наслідок, залишення без відповіді, мінімальна. 5 Не намагайтеся отримати відомості по страховому номеру через Internet або по телефону, так як подібна інформація, як голосують федеральний закон «Про індивідуальному (персоніфікованому) обліку в системі державного пенсійного страхування». є строго конфіденційною і працівники Пенсійного фонду не мають права її незаконно розголошувати. Ще номер Вашого СНІЛС є в листах “щастя “, які щорічно розсилають пенсійні фонди.

Підкажіть де в Омську в ВАТ можна отримати пенсійне.

Де і як можна отримати страхове свідоцтво обов’язкового пенсійного страхування? Кожному працюючому росіянину Пенсійний фонд Російської Федерації відкриває індивідуальний особовий рахунок, номер якого позначений на страховому свідоцтві обов’язкового пенсійного страхування. Страхове свідоцтво громадянин отримує в управлінні Пенсійного фонду за місцем проживання, заповнивши анкету. Особа, вперше яке надійшло на роботу за трудовим договором або уклала договір цивільно-правового характеру, на винагороду за яким відповідно до законодавства Російської Федерації нараховуються страхові внески, отримує вказане страхове свідоцтво через страхувальника. Фізична особа, самостійно сплачує страхові внески, отримує страхове свідоцтво обов’язкового пенсійного страхування безпосередньо в органі Пенсійного фонду Російської Федерації за місцем своєї реєстрації в якості страхувальника. Адреси пенсійних відділень Омська

де можна отримати пенсійне страхове свідоцтво, в крсногвардейском р-ні (спб) ?!

де отримати пенсійне страхове свідоцтво

У відділенні пенсійного фонду, при собі мати паспорт.

в пенсійному фонді районному.

в соцзабезі

Або в соцзабезі або на роботі якщо відділ кадрів займається цим.

У своєму пенсійному фонді або на роботі оформляти будуть!

його зазвичай роблять на підприємстві, на якому ви працюєте.

Ну звичайно цим займається відділ кадрів на підприємстві, де ви работаете.Но можна звернутися в пенсійний фонд за місцем проживання!

може оформити роботодавець або ви самі в місцевому відділенні Пенсійного фонду.

У Пенсійному фонді за місцем проживання

Пенсійне страхове свідоцтво має видаватися за місцем роботи, якщо Ви не працюєте, можете звернутися до Пенсійного фонду за місцем прописки, написати заяву і протягом 2-х місяців (в залежності від Пенсійного Фонду від двох тижнів до 2-х місяців) Вам його видадуть .

Пенсійне страхове свідоцтво Мені ще немає 18 років. Чи можу я сам отримати пенсійне страхове свідоцтво і які документи мені потрібно при собі мати?

звичайно можете, якщо працюєте, протягом 2х місяців після прийому на роботу, роботодавець в бухгалтерії повинен видати вам страхове посвідчення, на ньому накопичуються перерахування 1% від з / п на вашу майбутню пенсію

звичайно, можеш. Зазвичай роботодавець оформляет.Но можна і самому з паспортом прийти в податкову, ІПН оформити і в пенсійному фонде- страхове. Але зазвичай видають для роботи, т.к. йдуть пенсійні відрахування.

з 2012 року все населення Росії, не залежно від віку та стажу роботи повинно мати СНІЛС (страхове свідоцтво). Щоб його отримати треба прийти до Пенсійного фонду, до відділу роботи з фізичними особами. При собі мати Паспорт. Максимум через два тижні (Вам скажуть дату) СНІЛС буде готовий

Хто повинен оформити нове пенсійне страхове свідоцтво: відділ кадрів або працівник? У зв’язку зі вступом у шлюб і зміною прізвища мені необхідно отримати нове пенсійне страхове свідоцтво. Якщо цим повинен зайнятися відділ кадрів, то на яку статтю закону мені посилатися при розмові? Заранее большое спасибо.

Обмін пенсійного страхового свідоцтва (в даному випадку, у зв’язку зі зміною прізвища) оформляє відділ кадрів Вашого підприємства. В нашому місті, наприклад, якщо працююча людина прийде в пенсійний фонд для обміну свідоцтва, з ним розмовляти не стануть. У нас запитують – працюєш чи ні. Якщо працюєш – плиз нафіг, йди до кадровику і нехай він цим займається. А якщо скажеш, що не працюєш, то вимагають показати трудову книжку з записом про звільнення. “Якщо які-небудь дані працівника змінилися, то про це потрібно повідомити територіальний орган Пенсійного фонду РФ. Пенсійний фонд повинен видати працівникові нове страхове свідоцтво взамін виданого раніше з тим же страховим номером індивідуального особового рахунку. Заява про обмін страхового свідоцтва роботодавець зобов’язаний подати до територіальний орган ПФР протягом двох тижнів “. Послатися можете на Федеральний закон від 01.04.1996 р № 27-ФЗ, стаття 7

працівник. звернутися потрібно в пенсійний фонд для отримання нового свідоцтва особисто із заявою встановленого зразка, яке дадуть Вам там же.

Я міняла прізвище торік, цим має займатися відділ кадрів.

Якщо колись відділу кадрів, то можна з’їздити і самій. В цьому Ви зацікавлені теж. Але якщо принципово – треба з’ясувати у начальника, хто по посадовій інструкції. оформляє ПСС

Відділу кадрів іноді просто не хочеться морочитися з вашим пенсійним страховим свідоцтвом через те що роботи реально багато, Раджу Вам самій сходити в пенсійний фонт і поміняти, це буде швидше :)))

Я б сказала, що ви самі, у відділу кадрів просто немає на це часу 🙂

Де в Краснодарі можна отримати пенсійне страхове свідоцтво? Адреса бажано

Червоноармійська, 136 або Орджонікідзе (Центральний). 46 / Червоноармійська, 32 або Сормовская, 5/7 або Північна (Центральний). 227 дивлячись де живеш

В найближчому відділенні пенсійного фонду.

Пенсійне страхове свідоцтво видається тільки за місцем постійної реєстрації. Де ви прописані? Ось там і отримуйте в своєму відділенні пенсійного фонду

через який час можна отримати пенсійне страхове свідоцтво я пішла перший раз олучают і мені він потрібен терміново. зможуть його зробити за 20 хв?

попросіть, зроблять і при вас

Де отримати страховий пенсійне свідоцтво

У пенсійному фонді.

який перелік документів для отримання пенсійного страхового свідоцтва для дитини?

який перелік документів для отримання пенсійного страхового свідоцтва для дитини? подивися тут

які документи потрібні щоб змінити пенсійне страхове свідоцтво. є старе, але з іншим прізвищем

Паспорт і старе пенсійне так як номер його потрібен будет.там потім заповніть анкету на дублікат по зміні прізвища і все через пару днів готовий 🙂

Потрібен паспорт і старе св-во, напишіть заяву і протягом 10 днів отримаєте нове.

Страхове свідоцтво пенсійного страхування (зелена картка). Для чого воно? Ситуація. При працевлаштуванні, работодалель знайшов невідповідність в документах. У паспорті прізвище прописана Федорова. а в пенсійному страховому Федорова. Роботодавець пропонує написати заяву на обмін пенсійного страхового свідоцтва, що б вони самі обміняли мені документ. Номер свідоцтва залишиться колишній. Змінять тільки одну букву в ПІБ. Питання. писати мені заяву на обмін свідоцтва або залишити колишній і відмовитися від роботи? В принципі на сьогоднішній день свідоцтво завжди скрізь приймалося як вірне. Мені здається у половини людей в паспорті йде Йо, а в пенсійному Е.

Орієнтуйтеся на свідоцтво про народження, зараз поміняєте на те, як в паспорті, потім в 40 років будете міняти паспорт і його будуть підганяти під свідоцтво про народження, якщо у свідоцтві Йо, то міняйте картку, а на роботу улаштовуйтеся в будь-якому випадку, вони вас в програму впишуть з тією буквою з якою потрібно за свідченням. Взагалі в пенсійному програма відразу не дає ставити Йо, а якщо вам все ж потрібно Йо, орієнтуючись на інші документи, то вони це роблять при обміні, нічого страшного, міняйте, це всього 2 тижні займає.

за всіма правилами в пенсійному повинно бути написано як в паспорті. Так що краще поміняти свідоцтво.

Страхове свідоцтво обов’язкового пенсійного страхування (зелена пластикова картка) є документом, підтверджуючим реєстрацію громадянина в системі обов’язкового пенсійного страхування. У ньому зазначені такі дані: страховий номер індивідуального особового рахунку (СНІЛС); прізвище, ім’я, по батькові; дата і місце народження; пол дата реєстрації в системі обов’язкового пенсійного страхування. Страховий номер індивідуального особового рахунку є унікальним і належить тільки одній людині. На індивідуальний особовий рахунок заносяться всі дані про нараховані та сплачені роботодавцем страхових внесках протягом всієї трудової діяльності громадянина, які згодом враховуються при призначенні або перерахунку пенсії. Присвоєння страхового номера носить технологічний характер і здійснюється з метою спрощення порядку та прискорення процедури призначення трудових пенсій застрахованим особам. При влаштуванні на роботу, укладання трудового договору або договору підряду людина повинна пред’явити роботодавцю страхове свідоцтво для того, щоб той зміг подати індивідуальні відомості на працівника в Пенсійний фонд. Зберігатися страхове свідоцтво має безпосередньо у громадянина, роботодавець тільки знімає собі копію і переписує страхової номер. Якщо страхового свідоцтва немає, працівник повинен заповнити анкету. Потім анкета протягом двох тижнів з моменту укладення трудового договору або договору підряду передаються в органи Пенсійного фонду для реєстрації працівника в системі ОПС. Територіальне відділення ПФР протягом трьох тижнів з дня одержання анкети застрахованої особи відкриває індивідуальний особовий рахунок і оформляє страхове свідоцтво. Страхувальник, отримавши страхові свідоцтва, видає їх працівникам протягом тижня. Фізична особа, яка сплачує за себе страхові внески, отримує страхове свідоцтво безпосередньо у відділенні ПФР за місцем своєї реєстрації. При зміні у працівників анкетних даних (наприклад, прізвища) страхувальник протягом двох тижнів зобов’язаний подати нові відомості до Пенсійного фонду у вигляді заяви про обмін страхового свідоцтва. Територіальний орган ПФР відображає всі зміни в індивідуальному особовому рахунку застрахованої особи та видає останньому нове страхове свідоцтво з тим же страховим номером індивідуального особового рахунку. При втрати страхового свідоцтва протягом місяця необхідно звернутися до страхувальника із заявою про відновлення свідоцтва. Непрацюючі застраховані особи повинні подати заяву про відновлення страхового свідоцтва до органу Пенсійного фонду за місцем проживання. Територіальний орган ПФР протягом місяця з дня звернення застрахованої особи на підставі індивідуального особового рахунку видає дублікат страхового свідоцтва. 10101010

Зараз. по-моєму, написання е (у мене навіть букви такої немає на клаві) і е рівнозначні. І це не вважається помилкою.

Взагалі звичайно треба наполягати на правильному написанні прізвища у всіх документах, якщо поміняти св-во складніше, ніж знайти нову роботу, то можна і не напружуватися.

я б замінила.

Ваше прізвище в СНІЛС недійсна. потрібно при отриманні будь-якого документа все перевіряти ..

Як оформити пенсійне страхове свідоцтво, при першому надходженні на роботу

Потрібно прийти у відділення пенсійного фонду за місцем проживання. там Вам дадуть бланк заяви. Заповніть його (паспорт не забудьте взяти). Вам призначать день, коли потрібно прийти забрати свідоцтво.

Поїхати з пенсійний фонд і оформити.

Заходьте до Пенсійного фонду Вашого району, подаєте заявку і через тиждень забираєте з паспортом

Роботодавець оформлять!

Піти до Пенсійного фонду за місцем проживання, паспорт з собою взяти, знайти там кабінет, де оформляють. Там скажуть, що треба робити, здається написати заяву. Через пару тижнів видадуть, може бути і раніше, скрізь свої порядки.

здрасти приїхали-його видають ще в школе.сходіте і заберіть у пенсійному

Про пенсійне страхування та соціальну карту москвича. Веліли зробити страхове пенсійне свідоцтво або як там його правильно. у мене його не було ні коли, де його оформляти. і ось у мене соцкарта москвича є, на неї можна класти і знімати гроші, але отримувала я її давно і втратила пароль від банкомата, де його тепер взяти. картку міняти ?? але це ж так довго.

Страхове свідоцтво, якщо працюєте, то зробити повинні за місцем роботи, якщо ні, по в Пенсійному фонді, за місцем прописки. А карту москвича, напевно тільки міняти!

У будь-якому територіальному органі ПФ з паспортом прийти і заповнити анкету. У нас вимагають ще копію першої сторінки паспорта.

Поміняла прізвище, як поміняти СНІЛС та ІПН? Справа в тому, що я недавно вийшла заміж, поміняла прізвище і паспорт, але я за пропискою не проживає, я проживаю по тимчасовій реєстрації в іншому городе.Как мені поміняти СНІЛС, ІПН і страховий поліс? Чи можна це зробити по тимчасовій реєстрації?

1. Страхове свідоцтво обов’язкового пенсійного страхування Для цього протягом двох тижнів необхідно написати заяву про обмін страхового свідоцтва в Пенсійний фонд РФ. Після цього протягом місяця відповідний орган Пенсійного фонду РФ видає застрахованій особі нове (взамін виданого раніше) страхове свідоцтво обов’язкового пенсійного страхування з тим же страховим номером індивідуального особового рахунку. Якщо застрахована особа працює за трудовим договором або за ним укладено договір цивільно-правового характеру, заміною страхового пенсійного свідоцтва займається страхувальник, тобто роботодавець. Працівник повинен здати старе страхове пенсійне свідоцтво до відділу кадрів і оформити заяву про обмін страхового свідоцтва, подальші дії (передача документів в ПФ, отримання нового свідоцтва) вживає роботодавець. 2. Поліс ОМС (обов’язкового медичного страхування) Порядок видачі та обміну страхових медичних полісів визначається Договором обов’язкового медичного страхування. У більшості випадків заміна страхового медичного полісу при зміні прізвища обов’язкове. Для обміну страхового медичного полісу самостійно звертаються в пункти видачі полісів страхової медичної організації, яка обслуговує район, де вони зареєстровані постійно або тимчасово. 3. Ідентифікаційний номер платника податків (ІПН) Робиться в податковому органі за місцем прописки. Потім відносите до відділу кадрів. Для оформлення потрібні: – новий паспорт – свідоцтво про шлюб – нотаріально завірена копія свідоцтва про шлюб – старий ІПН – заява (пишеться на місці) При зміні даних фізичної особи сам номер ІПН не змінюється, але заміну підлягає “Свідоцтво про постановку на облік в податковому органі фізичної особи за місцем проживання на території Російської Федерації “, оскільки відбулася зміна наведених в ньому відомостей.

можна не міняти _ раптом шлюб виявиться тимчасовим, а просто мати при собі свідоцтв про укладення шлюбу з іншим громадянином

потрібна допомога. потеренно пенсійне страхове свідоцтво які можуть виникнути проблеми з його востановлением

ніяких. Сходіть в пенсійний фонд з паспортом, попросіть зробити дублікат. Через два тижні отримаєте його і більше не втрачайте :). А ще краще зверніться за місцем своєї роботи з цим проханням.

Свідоцтво відновлюється шляхом видачі дубліката.Заявленіе напишіть про це і здасте в свій відділ кадрів, туди ж прийдете отримати дублікат.

Якщо ви не працюєте або з вами укладено цивільно-правовий договір, то вам потрібно особисто звернутися до територіального Управління ПФР за місцем свого проживання із заявою про видачу дубліката (при собі мати паспорт). Протягом 30 днів отримаєте документ.

Все правильно

у мене не було проблем, пішла і в той же день відновили

Де і як САМОМУ отримати страхове пенсійне свідоцтво?

в пенсійному

у відділенні Пенсійного фонду за місцем проживання з паспортом

В ПФР видають.

пенсійне страхове свідоцтво, як його отримати? я живу в Петербурзі, червоногвардійський район не розумію звертатися на Енгельса. або відразу їхати в районне?

я звертався в районне (м.Москва) спробуйте і ви.вам по будь-якому все скажуть

Зверніться до пенсійного фонду за місцем прописки

Чи вправі власник фірми взяти мої ІПН та пенсійне страхове свідоцтво і не віддавати на моє прохання?

ІПН та пенсійне страхове свідоцтво ви взагалі не залишаєте роботодавцю, при оформленні вас на роботу, вони надаються, але повертаються працівникові одразу, у роботодавця залишається ваша трудова книжка, вона повертається вам в день звільнення.

Ні, він не вправі був їх забирати, оскільки законодавством не передбачено зберігання даних документів у роботодавця. Ви повинні з вищевказаних документів пред’явити тільки пенсійне свідоцтво, але не віддавати на зберігання. Зазначу, що свідоцтво про ІПН роботодавець взагалі не вправі вимагати.

Він повинен був у вас взяти тільки ксерокопію цих документів. так що Вам слід терміново шукати вихід з цієї ситуації. Удачи!

звичайно неправомірно. Всі ці документи вам зобов’язані повернути відразу після вашого оформлення. У роботодавця залишається тільки ваша трудова книжка.

Где можна отримати страхове пенсійне свідоцтво.

В районному відділенні Пенсійного Фонду РФ (його адресу можна дізнатися в поштовому відділенні). або за місцем роботи

які документи потрібні вдля отримання співробітнику пенсійного страхового свідоцтва. самі добрі й чуйні люди в цій категорії))))))

на оснавании паспортних даних заповнюється форма, звана АДВ-1 (Анкета застрахованої особи) (бланк можна взяти в своєму районному пенсійному фонді), заповнена анкета подається в цей самий фонд, через пару тижнів за своїм паспортом ви отримуєте, там же, своє іменне пенсійне страхове свідоцтво, і бережете його, надалі, як зіницю ока)))

Паспорт і полюс, по-моєму. (На рахунок 2-ої не впевнена, але візьми на всякий).

А на співробітника отримує організація подає відомості АДВ

тільки паспорт

На співробітника заповнюється певна форма анкетних даних для ПФР. Для цього потрібні відомості з паспорта.

паспорт

У разі втрати страхового свідоцтва куди слід звертатися, щоб його відновити?

в ту. яка його видавала – пенсійний фонд.Для самостійного отримання страхового свідоцтва ви повинні прийти в територіальний орган ПФР за місцем вашої реєстрації, пред’явити паспорт (або будь-яке інше посвідчення особи) і заповнити анкету застрахованої особи. Свідоцтво оформляється протягом за одного-двох тижнів. Додатково повідомляємо, що страховий пенсійний номер присвоюється громадянину в момент внесення інформації про нього у федеральну базу даних Пенсійного фонду, є індивідуальним і не змінюється. При втраті страхового пенсійного свідоцтва воно буде видано повторно, ваш страховий пенсійний номер при цьому залишиться колишнім.

в пенсійний фонд зазвичай організація відновлює. бухгалтерія сама робить заяву про видачу дубліката

в відділ страхової медицини

в ту компанію, яка його видавала.У них збережені всі дані.

Розкажіть як робиться пенсійне страхове свідоцтво!

Якщо ви як фізична особа будете оформляти (на себе, на ін. Особи). Необхідно з паспортом з’явитися до Пенсійного фонду за місцем реєстрації і заповнити спеціальну форму. При прийомі на роботу вперше роботодавець візьме це на себе. Якщо від юридичної особи то необхідно так само заповнити форму (вона формується в програмі 1С, зробити завірену копію паспорта працівника і довіреність і подати відомості за місцем реєстрації підприємства. Термін в обох випадках близько місяця.

Есле ви працюєте то работадателей сам повинен зробити свідоцтво а есле немає то в районному пенсійному фонді.

Це роблять співробітники бухгалтерії.

з яких років може людина отримати страхове свідоцтво гос.пенсіонного страхування?

Як отримаєте свідоцтво про народження дитини, сходіть в пенсійний фонд. вам там видадуть.

Моя дочка років в 19 отримала.

моїй сестрі в 10 років дали

я в 13 отримала а інн-в 8лет чому то

Як влаштуєшся на роботу, там і оформлять. З 14 років працювати можна навіть до отримання паспорта.

З моменту досягнення працездатного віку, за законом з 16 років. Мабуть, бувають винятки.

У пенсійному брала синові, йому було 4 месяца.Не знаю закону про видачу з 16 років, нас коли посилали від дитячої поликлинники на УЗД сказали при собі обов’язково мати.

в школі доньці 13 років – видали анкету з ПФР і сказали заповнити і здати для видачі СНІЛС.

де взяти пенсійне страхове свідоцтво.

На роботі видають, оскільки за працівника виплачують внески.

Або там, де трудоустаівалісь, або в Податковій інспекції. Там комп’ютерний облік ведеться.

з якого віку потрібно робити страхове свідоцтво обов’язкового пенсійного страхування?

його зараз майже з народження видают.как свідоцтво отримаєте, можите відразу йти в пенсійний

з моменту надходження на роботу

Страхове свідоцтво отримують при первинному трудоустройстве.Время ролі не грає.

страхове свідоцтво обов’язкового пенсійного страхування. Підкажіть які документи потрібні щоб отримати це і скільки часу це може зайняти? Спасибо.

страхове свідоцтво обов’язкового пенсійного страхування або СНІЛС – Страховий номер індивідуального особового рахунку. При прийомі на роботу роботодавець направляє ваші дані в пенсійний фонд який оформляє СНІЛС. Можна самомтоятельно звернутися в ПФР. Документи: паспорт, анкета (ІПН може, але точно не знаю), термін 3 тижні.

Або самі робите за місцем постійної реєстрації (з паспортом з пенсійний фонд), або роботодавець. Займає близько 2-х тижнів.

Що таке СНІЛС, як його отримати і навіщо він взагалі потрібен?

СНІЛС – страхове свідоцтво обов’язкового пенсійного страхування Страхове свідоцтво обов’язкового пенсійного страхування – це документ, що видається застрахованій особі, підтверджує його реєстрацію в системі державного пенсійного страхування Російської Федерації. У ньому зазначено номер особового рахунку, який відкритий даній людині в Пенсійному фонді РФ. При влаштуванні на роботу, укладання трудового договору або договору підряду людина повинна пред’явити роботодавцю страхове свідоцтво для того, щоб той зміг подати індивідуальні відомості на працівника в пенсійний фонд. СНІЛС – страховий номер індивідуального особового рахунку застрахованої особи.

за який час я можу отримати страхове пенсійне свідоцтво при втраті та платно чи це якщо я безробітний

я своє втрачала і недавно зробила. це безкоштовно, за реєстраційним місцем проживання; якщо не помиляюся, то, за часом, близько двох тижнів, або протягом одного тижня.

бесплатно.в протягом місяця видадуть нове.

Ніяк не можу зрозуміти, для чого дитині 2-х років потрібно отримувати СНІЛС – пенсійне страхове свідоцтво?

Моїм дітям 9 років і 7 років)) до цих пір не отримали) і без них не погано. Але, можливо, коли то знадобляться)

щоб у пенсійному фонді прораховували скільки народу.

У зв’язку зі зміною законодавства про обов’язкове медичне страхування органи Пенсійного фонду Російської Федерації здійснюють реєстрацію дітей в системі обов’язкового пенсійного страхування Свідоцтво про реєстрацію в системі обов’язкового пенсійного страхування, яке видається кожному застрахованому громадянинові, набуває все більшого значення. Страхове свідоцтво містить унікальний номер – СНІЛС (страховий номер індивідуального особового рахунку, відкритий застрахованій особі в системі обов’язково пенсійного страхування). Свідоцтво обов’язкового пенсійного страхування є обов’язковим документом для отримання пільг і послуг, передбачених федеральним законодавством, включаючи грошові виплати і можливість отримання безкоштовної медичної допомоги в рамках програм обов’язкового медичного страхування. Наприклад, СНІЛС використовується в поліклініках і лікарнях для оцінки права на видачу рецептів на безкоштовні ліки пільговикам, при видачі органами соціального страхування федеральним пільговикам путівок на санаторне лікування та талонів на отримання квитків на проїзд до місця лікування. Пенсійний фонд РФ звертає увагу населення, що реєстрації як застрахованих осіб у системі обов’язкового пенсійного страхування підлягають діти, які є громадянами Російської Федерації (незалежно від місця їх проживання). а також діти, які є іноземними громадянами або особами без громадянства, за умови їх постійного або тимчасового проживання їх на території Російської Федерації. Надалі СНІЛС буде використаний як основний ідентифікатор для універсальної електронної карти громадянина Російської Федерації, яка з січня 2012 року запроваджуватиметься в обіг на території всієї країни. Універсальна електронна карта замінить цілий ряд документів, необхідних для отримання державних і муніципальних послуг, включаючи грошові і соціальні виплати, субсидії і дотації, безкоштовну медичну допомогу. Батьки, чиї діти ще не зареєстровані в системі обов’язкового пенсійного страхування, можуть звернутися в районне управління Пенсійного фонду за місцем проживання. При зверненні батьки пред’являють паспорт та свідоцтво про народження дитини, підлітки, які досягли 14 років, звертаються самостійно, пред’являючи свій паспорт.

Для отримання безкоштовних ліків-нам так сказали в поліклініці

Якщо коротко – в ньому немає гострої необхідності, якщо у вас поки 1 дитина і він ще не готовий влаштовуватися на роботу.

Щоб наша держава знало, скільки у нього рабів

Як отримати страхове свідоцтво державного пенсійного страхування

Піти в пенсійний фонд і зареєструватися. Нічого складного немає. А можуть і на роботі зробити.

взяти ІПН, паспорт і йти в ПФ писати заяву

Звернутися до Пенсійного фонду або в відділ кадрів організації де ви рабюотаете. Якщо працюєте!

Як отримати свідоцтво обов’язкового пенсійного страхування Громадяни, які приймаються на роботу: 1. При укладенні трудового договору або договору цивільно-правового характеру, на винагороду за яким відповідно до законодавства Російської Федерації нараховуються страхові внески, з застрахованою особою, не зареєстрована в системі обов’язкового пенсійного страхування , страхувальник представляє на це особа анкету застрахованої особи до територіального органу протягом 2 тижнів з дати укладення договору. Правильність зазначених в анкеті застрахованої особи відомостей засвідчується підписом застрахованої особи та перевіряється страхувальником. Якщо застрахована особа не має можливості особисто запевнити анкету застрахованої особи у зв’язку з тривалим (понад один місяць) знаходженням у відрядженні, тривалою хворобою або з іншої причини, страхувальник вказує цю причину в анкеті і завіряє її. Анкети застрахованих осіб передаються страхувальником до територіального органу ПФР. 2. Територіальний орган ПФР в 3-тижневий термін передає страхувальнику страхові свідоцтва Страхувальник протягом тижня після отримання страхових свідоцтв видає їх застрахованим особам. Застрахована особа розписується в супровідній відомості в отриманні страхового свідоцтва. Якщо страхувальник не має можливості видати страхове свідоцтво або рішення про відмову в реєстрації у зв’язку з тривалим (понад один місяць) знаходженням у відрядженні застрахованої особи, його тривалою хворобою або з іншої причини, страхувальник перевіряє правильність містяться в страховому свідоцтві відомостей, розписується за застрахована особа в супровідній відомості і вживає заходів до передачі страхового свідоцтва застрахованій особі. Громадяни, які займаються індивідуальною трудовою діяльністю (підприємці, адвокати, які займаються приватною практикою, нотаріуси та ін.): Застрахована особа, самостійно сплачує страхові внески, не зареєстрована в системі обов’язкового пенсійного страхування, проходить реєстрацію в територіальному органі ПФР одночасно з реєстрацією в якості страхувальника Громадяни , добровільно вступили у правовідносини з обов’язкового пенсійного страхування Застраховані особи, добровільно вступили у правовідносини з обов’язкового пенсійного страхування, у тому числі громадяни Російської Федерації, які працюють за межами території Російської Федерації і здійснюють сплату страхових внесків до бюджету Пенсійного фонду Російської Федерації за себе, застраховані особи , сплату страхових внесків до бюджету Пенсійного фонду Російської Федерації за яких здійснюють інші фізичні особи, а також непрацюючі застраховані особи можуть пройти реєстрацію в територіальному органі за місцем проживання. При реєстрації зазначені застраховані особи подають до територіального органу анкету застрахованої особи і пред’являють паспорт або інший документ, що засвідчує особу.

Якщо ви не працюючий, то в пенсійний фонд з паспортом, якщо надійшли на роботу, то роботодавець зобов’язаний це зробити, тільки такий порядок

або за місцем роботи, якщо Ви вже работаете.Лібо як приватна особа з ксерокопією паспорта йдете в ПФ за місцем прописки.

Що робити коли дитина втратила СНІЛС. Страхове пенсійне свідоцтво.

Відновлювати, т. Е отримувати знову.

по перше, дати хорошого ременя батькам, який документ дитині дали. по друге, сходити в місцеве відділення ПФ і отримати нове

Де в місті Одинцово, можна зробити \ отримати страхове свідоцтво пенсійного фонду? (Скажіть адресу ласка) (скажіть адресу ласка)

www.pfrf.ru/ot_moscow/cont_up або зателефонуйте на гарячу лінію Пенсійного фонду

Які потрібно надати документи в Пенсійний фонд, щоб отримати сертифікат на материнський капітал?

Паспорт матері, страхові свідоцтва пенсійного страхування матері і всіх дітей, свідоцтва про народження всіх дітей. У разі, якщо є діти народилися до 01.07.2002р. або в свідоцтві про народження не вказано громадянство одного з батьків або запис про один з батьків отсутствует- підтвердження громадянства (вкладиш або штампик про громадянство на зворотному боці свідоцтва про народження). Якщо діти мають різні прізвища, то підтверджуючі документи (свідоцтва про укладення або розірвання шлюбу). У ряді регіонів вимагають довідку про склад сім’ї (довідки, якщо діти прописані за різними адресами). Звернутися із заявою може тільки мама або за неї інше по нотаріальної довіреності. Заява про видачу сертифіката за законом розглядається в місячний строк, на практиці це займає зазвичай близько 10 днів. Не буде зайвим зняти з усіх документів, крім довідок про склад сім’ї, копії. (Постанова Уряду РФ від 30.12.2006г. N 873 “Про порядок видачі державного сертифіката на материнський (сімейний) капітал ” (разом з “Правилами подачі заяви про видачу державного сертифікату на материнський (сімейний) капітал і видачі державного сертифіката на материнський (сімейний) капітал “) (ред. від 22.09.2012г.))

Свідоцтво про народження дітей, свідоцтво про шлюб, паспорт, та копії до них.

вищеперелічені копії документів

де отримати пенсійне страхове свідоцтво? якщо є номер свідоцтва, прописка московської області, працюю зараз в СПБ, але я це свідчення в очі не бачила, на руках у мене його ніколи не було, де саме його отримати, в Московській області за пропискою. в Москві, або в Пітері? нинішній роботодавець каже, щоб я відновлювала сама, а куди звертатися.

отримувати по пропіске.в пенсійному фонде.прідете скажете що потрібно, і через місяць воно на руках.

У Пенсійному фонді, можна за місцем фактичного проживання

Взагалі, за законом відновити СНІЛС зобов’язаний ваш роботодавець. Але якщо він відмовляється, тоді доведеться самим робити. Потрібно звертатися до Пенсійного фонду за пропискою. Або можна звернутися і за місцем фактичного проживання, але тільки при наявності тимчасової реєстрації за місцем перебування. Виготовляється СНІЛС за законом на протязі 3 тижнів. Але зазвичай робимо на протязі 2 тижнів.

Втрачено страхове пенсійне свідоцтво, де отримати нове?

в своєму пенсійному фонді по району, подаєш заявку у вигляді анкети. там тобі все розкажуть

в районному пенсійному фонді.

в пенсійному фонді, заповніть анкету і через тиждень буде готове, якщо є номер, швидше зроблять

Страхове пенсійне свідоцтво отримують у пенсійному фонді. На підставі заяви Вам видадуть дублікат

Чи зобов’язаний роботодавець оформити пенсійне страхове свідоцтво? Вперше влаштовуюся на роботу, роботодавець здивований, що у мене немає пенсійного і посилає отримувати його самостійно. Чи нормально це? І чи правда, що трудову книжку теж зобов’язаний купувати роботодавець?

При укладенні трудового договору вперше трудова книжка та страхове свідоцтво державного пенсійного страхування оформляються роботодавцем. (Ст.65 ТК РФ) А бланки трудових книжок у роботодавця повинні бути і він зобов’язаний вам трудову оформити, при цьому взявши з вас гроші за бланк трудовий.

Страхові свідоцтва роботодавці не видають Роботодавець не зобов’язаний оформляти Вам Страхове пенсійне свідоцтво в системі ОПС. Ви повинні оформити його самостійно, звернувшись до органу пенсійного забезпечення за місцем проживання. У випадках, коли працівник укладає трудовий договір вперше, роботодавець лише оформляє книжку. стаття 65 Трудового кодексу Російської Федерації

Згідно ст. 7 Закону № 27-ФЗ, особа, вперше яке надійшло на роботу за трудовим договором або уклала договір цивільно-правового характеру, на винагороду за яким нараховуються пенсійні внески, отримує пенсійне свідоцтво через роботодавця.

де можна взяти страхове пенсійне свідоцтво? (Мені 17 років)

У пенсійному фонді за місцем проживання.

його оформляють при першому надходженні на роботу.

Звернися до пенсійного фонду маючи при собі паспорт. Два тижні і воно у вас в кишені.

Обидві відповіді правильні. На першому місці роботи оформляють. Але бувають, що вимагають, щоб Ви самі йшли і оформляли за місцем проживання. Можна й так.

Чи правда те, що на маленьку дитину теж потрібно робити страхове пенсійне свідоцтво?

Правда. НЕ зрозуміло мені, навіщо воно йому з народження. Нам ось другий рік, але до пенсійного фонду я ще не добралася.

Так.

Так.

угу. в поліклініці вимагали недавно.

Ми недавно народилися, і то нам сказали – робити. Зараз у кожної людини повинна бути така штучка в нашій країні))))

правда, але терміново бігти не треба. Та й робиться воно дуже швидко якщо вам терміново знадобиться. я сама особисто в 16 пішла отримувати. І у дочки моєї немає досі. Їй 6 років

Так.

Потрібно, а відповісти на питання “навіщо? ” Важко навіть в ПФ. ))) Я зробила тільки тоді, коли дитина в садок пішов (там копію зажадали)

Можна, але не обов’язково.

Та Робимо просто і швидко. Оплата ліків та роботи лікарів і сестер через систему страхової медицини.

синові дали в садку

да обов’язково, нам в реєстратурі талон без нього не виб’ють (на прийом до лікаря)

Нас просять какой то там СНІЛС. сьогодні треба на огляд в школу принести. Не знаю, навіщо їм. але вимагати і не брати в школу і сад не мають право. Я ще не стикалася ніде, щоб без нього нікуди!

Так. На скільки я чула, вони в майбутньому замінять страхові поліса.

да, правда, ми своїм при народженні отримували. поки, по-моєму, ніде потрібно не було. якщо тільки при отриманні маткапіталу, точно не пам’ятаю.

да кажуть треба тільки навіщо не зрозуміло

Не потрібно, а можна. А який у цьому сенс, не знає ніхто. Хтось грошей зрубав нагорі під черговий маячний проектик. Дитині майже 16, немає у неї ніякого пенсійного свідоцтва. І поки ЖОДНОГО РАЗУ ще не знадобилося. ))))

перший раз чую

ага. в пів-ке вимагають

да, у моїй є

Ні. Воно йому не потрібно. Страхове свідоцтво видають зазвичай в установах: садах, школах, або в відділі кадрів при влаштуванні на роботу. А навіщо воно взагалі потрібне – важко відповісти. У моєї дитини (2 роки) його немає і ніхто ніколи не питав. Мені самій видали в 9 класі школи, за 13 років треба було один раз – тільки при оформленні лікарняного листка по вагітності та пологах в жіночій консультації. Навіщо? Не знаю!)) Тепер знову лежить порошиться третій рік.))

Правда. Теж довго не знала, а потім у лікарні зажадала.

як пояснили на одному з форумів. За цим полісом, нібито, дитина повинна забезпечуватися ліками. Типу по мед полісу тільки в стаціонарі надаються ліки, а з цього і в поліклініці зобов’язані видавати при необхідності)))

робиться обов’язково, при якій-небудь не дай Бог екстреної ситуації придасться

Так, правда! Кажуть в садок без нього не будуть приймати!

Зі скількох років можна отримати страхове свідоцтво державного пенсійного страхування.

Ми отримали відразу як тільки народився син, а дочка отримала в д / с. Нам на півночі без нього не тисну мед.поліс, хоча я зараз розумію, що не мали право. Свідоцтво обов’язкового пенсійного страхування – це один з основних документів, що підтверджують ваше право на страхові виплати, обумовлені федеральним законом № 165-ФЗ “Про основи обов’язкового соціального страхування “. Згідно зі статтею 7 цього закону, “видами соціальних страхових ризиків є: 1) необхідність отримання медичної допомоги; 2) тимчасова непрацездатність; 3) трудове каліцтво і професійне захворювання; 4) материнство; 5) інвалідність; 6) настання старості; 7) втрата годувальника; 8) визнання безробітним; 9) смерть застрахованої особи або непрацездатних членів його сім’ї, які перебувають на його утриманні “. Свідоцтво обов’язкового пенсійного страхування видається Пенсійним фондом РФ. Відповідно до статті 7 федерального закону № 27-ФЗ “Про індивідуальному (персоніфікованому) обліку в системі обов’язкового пенсійного страхування “, свідоцтво містить страховий номер індивідуального особового рахунку, дату реєстрації як застрахованої особи та анкетні дані вказаної особи “. При цьому страховий номер присвоюється не застрахованій особі, а його індивідуальним особовим рахунком в системі обов’язкового пенсійного страхування. Індивідуальний особовий рахунок містить тільки ті відомості, які є основою для оформлення трудових пенсій громадян. У ньому не може бути вказана інформація особистого характеру, що стосується сімейного стану, родинних і дружніх зв’язків, а також інших особистих відносин фізичної особи. Свідоцтво обов’язкового пенсійного страхування зберігається у застрахованої особи і дійсно тільки при пред’явленні паспорта або іншого документа, що посвідчує особу. Отримати свідоцтво обов’язкового пенсійного страхування можна наступним чином: 1. При укладенні трудового договору роботодавець зобов’язаний подати вашу анкету в територіальний орган Пенсійного Фонду протягом 2 тижнів з моменту укладення трудового договору. Правильність зазначених у анкеті відомостей засвідчується вашим підписом і перевіряється роботодавцем. Територіальний орган ПФР в 3-тижневий термін передає вашому роботодавцю ваше свідоцтво обов’язкового пенсійного страхування. Роботодавець протягом тижня зобов’язаний передати це свідчення вам. Для отримання свідоцтва обов’язкового пенсійного страхування потрібно розписатися в супровідній відомості. 2. Якщо ви займаєтеся власним бізнесом, вам потрібно самостійно пройти реєстрацію в територіальному органі ПФР і отримати свідоцтво обов’язкового пенсійного страхування. 3. Ви також можете застрахувати своїх непрацюючих родичів і виплачувати їх страховий внесок зі своїх доходів. В цьому випадку вашому родичу необхідно пройти реєстрацію в територіальному органі ПФР за місцем проживання та отримати свідоцтво обов’язкового пенсійного страхування. При реєстрації потрібно представити в територіальний орган анкету і пред’явити паспорт чи інший документ, що засвідчує особу. При зміні прізвища, імені, по батькові, дати народження або статі, а також у разі втрати свідоцтва обов’язкового пенсійного страхування, потрібно звернутися до вашого роботодавцю, або в територіальний орган ПФР для обміну свідоцтва обов’язкового пенсійного страхування або отримання дубліката. Територіальний орган ПФР в місячний термін після отримання заяви про обмін свідоцтва обов’язкового пенсійного страхування або про видачу його дубліката зобов’язаний прийняти рішення про можливість задовольнити ваше прохання. Рішення про відмову у видачі дубліката або заміну свідоцтва може бути прийнято у разі відсутності в системі персоніфікованого обліку особового рахунку зі страховим номером, зазначеним в заяві про обмін або у видачі дубліката свідоцтва обов’язкового пенсійного страхування, або невідповідності зазначених в заяві

Не знаю зі скількох саме. Але, моєї дочки 7 років і нам в садочку вже видали таке свідоцтво!

Не знаю з якою метою видають в дедсаде. мій син отримав свідоцтво при першому влаштуванні на роботу в 14 років.

З народження

за скільки днів можна отримати пенсійний страхове свідоцтво за скільки днів можна отримати пенсійний страхове свідоцтво

2 тижні від дня подачі заявки

за тиждень

Скажіть, як називаються організації, що видають страхові свідоцтва обов’язкового пенсійного страхування Скажіть, як називаються організації, що видають страхові свідоцтва обов’язкового пенсійного страхування (у Воронежі)?

Управління ПФР по місту Воронежу Адреса: 394000, м Воронеж, вул.Пушкінська, 5А; E-mail: [email protected] Графік роботи: Пн 9.00-18.00; Вт 9.00- 18.00; Ср 9.00- 18.00; Чт 9.00- 18.00; Пт 9.00 – 16.45, обід 13.00 – 13.45 ПФР (Пенсійний Фонд РФ) і його територіальні органи (Управління ПФР по містах і районах в суб’екатх Федерації). Федеральний закон від 01.04.1996 N 27-ФЗ “Про індивідуальному (персоніфікованому) обліку в системі обов’язкового пенсійного страхування ” Стаття 7. Страхове свідоцтво обов’язкового пенсійного страхування 1. Пенсійний фонд Російської Федерації і його територіальні органи видають кожному застрахованій особі страхове свідоцтво обов’язкового пенсійного страхування, що містить страховий номер індивідуального особового рахунку, дату реєстрації як застрахованої особи та анкетні дані вказаної особи відповідно до підпунктів 1 – 5 пункту 2 статті 6 цього Закону. 2. Особа, вперше яке надійшло на роботу за трудовим договором або уклала договір цивільно-правового характеру, на винагороду за яким відповідно до законодавства Російської Федерації нараховуються страхові внески, отримує вказане страхове свідоцтво через страхувальника. Фізична особа, самостійно сплачує страхові внески, отримує страхове свідоцтво обов’язкового пенсійного страхування безпосередньо в органі Пенсійного фонду Російської Федерації за місцем своєї реєстрації в якості страхувальника. 3. Страхові свідоцтва обов’язкового пенсійного страхування зберігаються у застрахованих осіб. Управління Пенсійного фонду РФ (державна установа) у м Воронежі Адреса: 394000, г.Воронеж, вул. Пушкінська, 5а Режим роботи УПФР: з 9-00 до 18-00, п’ятниця з 9-00 до 16-45, перерва з 13-00 до 13-45; вихідні – субота, неділя Начальник УПФР: Семенов Матвій Миколайович Начальник УПФР прийом пенсіонерів та застрахованих осіб веде щовівторка з 14-00 до 18-00 Фахівцями УПФР прийом ведеться в клієнтської службі без перерви, понеділок з 8-00 до 18-00; Вівторок, середа з 9-00 до 18-00; Четвер з 9-00 до 19-00; П’ятниця з 9-00 до 15-00 Довідковий телефон УПФР: (4732) 52-55-04

Пенсійний фонд. Якщо ви працюєте, то отримати його для вас повинен роботодавець

страхове пенсійне свідоцтво подскажте, де отримати страхове пенсійне свідоцтво?

У пенсійному фонді вашого району. при собі потрібно мати тільки паспорт

Особа, вперше яке надійшло на роботу за трудовим договором або уклала договір цивільно-правового характеру, на винагороду за яким нараховуються пенсійні внески, отримує пенсійне свідоцтво через роботодавця. Федеральний закон від 01.04.1996 N 27-ФЗ “Про індивідуальному (персоніфікованому) обліку в системі обов’язкового ПЕНСІЙНОГО СТРАХУВАННЯ “. Стаття 7. Отже, всі дії по початковій реєстрації застрахованої лягають на страхувальника – роботодавця. Тому працівникові нічого робити практично й не треба – треба просто заповнити анкету, віддати себе в турботливі руки своєї нової компанії і спокійно працювати, зрідка «попінивая» кадрову службу питаннями про те, коли ж йому зайти за своєю карткою пенсійного страхування. Роботодавець же повинен буде провести наступні дії. Протягом двох тижнів з дати укладення договору з працівником надати до територіального органу Пенсійного фонду заповнену і підписану працівником анкету застрахованої особи.

працюючому – у роботодавця. Безробітному – у філії Пенсійного фонду, який відноситься до адреси вашого мета проживання

що робити якщо у працівника немає пенсійного свідоцтва, а зарплату треба виплатити.

платити. чаво ж ишшо. працівник струму радий будить.

відправити його за цим свідоцтвом, а на перший час можна видати гроші під звіт, які він потім із з / п поверне.

треба терміново замовити св-во в ПФ, а поки платити Неофіт-но, чи можна варіант підзвіту ..

якщо у працівникам це перше місце роботи, то пенсійне страхове свідоцтво зобов’язаний оформити роботодавець. якщо місце роботи не перше, то даний документ просто зобов’язаний був бути при працевлаштування повинна, немає документа – немає прийому на роботу. таким чином, у відсутності документа винен відділ кадрів. нараховувати і виплачувати зарплату, а так само своєчасно сплачувати страхові внески, раз людини взяли на роботу, ви зобов’язані. як ви потім звітувати в ПФ будете, це ваші проблеми. а кадровика треба звільнити за профнепридатність. P.S. видача грошей у підзвіт вам не допоможе, т.к. справа не у видачі, а в нарахуванні.

пенсійне свідоцтво (номер) потрібно для перерахування внесків до ПФР, ну ні як не для видачі зп, тим більше звіт персоніфікованого обліку здається раз в квартал

Сонце, Крістіна, забула чого тебе вчили? Криміналу немає! Плати. Роби перерахування від організації в пенсійний. Раз в квартал ти подаєш дані в пенсійний і до цього часу (до звіту, де ти розпишешся на кожного) співробітник (працівник) повинен вже оформити пенсійне.

потрібно зробити страхове пенсійне, інакше відрахування нікуди буде вносити, і до пенсії він отримає нічого, і з звітність в кінці року у кадрів будуть проблеми.

здрастуйте. де можна отримати страхове пенсійне свідоцтво

в пенсійному фонді.

в пенсійному фонді

у відділенні пенсійного страхування за місцем проживання

Які документи потрібні для отримання пенсійного страхового свідоцтва ??

паспорт і все

У пенсійному відділі твого району все скажуть.

Мені 16 років. Я втратила страхове свідоцтво обов’язкового пенсійного страхування. Куди потрібно звернутися за новим і як довго його роблять? Які документи потрібно взяти з собою?

Ідіть в пенсійний фонд за місцем проживання, візьміть паспорт. І вас зроблять дублікат. Роблять його тижнів зо два.

Якщо не помиляюся страхове видає пенсійний фонд. Пакет документів краще уточнити по телефону або на їх сайті. Краще відразу їх оповістити про втрату свид-ва і краще в письмовій формі (т. Е. Заявою в 2 примірниках, щоб один залишився у Вас)

так іди шукай його.

в ПФР вам

що робити якщо втратив страхове пенсійне свідоцтво? чи є штраф

Ні. Звертаєтеся в ваш районний пенс. фонд. Візьміть паспорт з собою. Приблизно через 2 тижні готове. Але, перш, сем їхати туди. краще зателефонувати і дізнатися чи все дні прийомні. І ще – можна потрапити на чергу.

Як терміново відновити страхове пенсійне свідоцтво? У мене ПП – 9 жовтня в декрет вставати, а я сьогодні не змогла знайти своє пенсійне. Як бути.

!). Піти в пенсійний, попросити відновити документ. 2). Знайти номер пенсійного, десь він у Вас повинен зберегтися. На роботі у відділі кадрів запитайте. І попросіть зробити довідку про номер пенсійного.

Потрібно прийти до пенсійного фонду і написати заяву. Попросити щоб зробили пошвидше. Це найшвидший спосіб.

А ви робили дитині страхове пенсійне свідоцтво з народження для отримання безкоштовних / пільгових ліків? Тільки днями дізналася виявляється до трьох років можна це оформити і отримувати лекарства.Не важливо інвалід дитина або здоров.Правда ці ліки хрін бувають в аптеках, але це вже інша тема запитання))))

Я чула, але не отримувала. Думаю ні хрена не вийде. А як зробити цю картку?

перший раз про таке чую, і навіть багатодітна сусідка про це не знає.

Чи не чула про таке.

одне тільки словосочет удівляет.Как можна зробити дитині страхове пенсійне свідоцтво? Адже він ще не встиг походити в школу, а Ви про пенсії говорите.)))

Які документи потрібні для отримання пенсійного страхового свідоцтва та для отримання ІПН? Ось, перший раз збираюся йти на роботу, мені сказали, що потрібно оформити ці два документа, що ж потрібно для їх отримання? Де їх брати, знаю, але дзвонити туди пізно, підкажіть будь ласка.

ІПН оформляється в той же день. Пенсійне – 2 тижні приблизно. Для оформлення ІПН потрібно підійти до податкової за місцем реєстрації з паспортом. Пенсійне свідоцтво робиться довше. Потрібно підійти з паспортом в районний пенсійний фонд за місцем реєстрації, заповнити заяву. Взагалі Пенсійне свідоцтво має оформлятися роботодавцем (ст 65 ТК РФ), але багато хто просить оформити його самостійно. Якщо Ви будете впиратися і торгуватися, то Вам можуть відмовити в роботі.

СНІЛС (пенсійне) оформлять на роботі самі кадровики, а ІПН – з паспортом і ксерокопією – його в податковій отримаєте.

ї моя дочка не може отримати медичний страховий полюс, бо СНІЛС (страхове свідоцтво) має ще один чоло

Ну так сходіть до Пенсійного та з’ясуйте про СНІЛС

В якому сенсі СНІЛС має ще одна людина? Якщо це порушення Пен фонду, там потрібно вирішити це питання.

де мені отримати пенсійне страхове свідоцтво в м Москві я прописаний по вулиці Митна будинок 28

в Пенсійному Фонді свого округу чи району.

Страхове свідоцтво Сьогодні намагався влаштується на роботу в Москві зажадали Страхове свідоцтво де його можна отримати?

СНІЛС отримати в пенсійному фонді РФ по Вашому району.

які потрібні документи для отримання страхового пенсійного свідоцтва

Досить паспорта.

ласпорт

Для чого потрібно страхове свідоцтво коли береш кредит? Для чого конкретно потрібно страхове свідоцтво коли береш кредит?

по страховому можна буде обчислити де працюєте офіційно. Пенсійні відрахування адже від кудись надходять.

Ушаков скатіна. ))

Щоб, якщо ви припините виплату кредиту, утримувати їх з ваших пенсійних відрахувань.

якщо помреш. вони страховку отримають.

дивляться де працюєш

не знаю. коли гроші не повертають, б’ють не за свідченням, а по морді

Для чого то їм потрібно. У компанії своя заморочка. Раз просять – пред’явите.

зазвичай страх.свідетельство вимагають при оформленні кредиту понад 100000 при неплатежі з вашого боку, буде можливість через Пенс.фонд відстежити місце виїзду

Для оформлення кредиту необхідно 2 документа – паспорт громадянина РФ і будь-який з наступних документів: закордонний паспорт; водійське посвідчення; пенсійне посвідчення; страхове свідоцтво державного пенсійного страхування; Карта Банку.

Для перевірки за БКІ

Де в Петербурзі отримують страхове свідоцтво державного пенсійного страхування? Роботодавець говорить, що я повинна оформити його самостійно, що організація цим займатися не буде.

Підкажіть, будь ласка, адресу. еее, до речі, як називається установа, яка видає це свідоцтво?

Чи потрібні які-небудь документи крім паспорта?

Лукавить ваш роботодавець, не хоче виконувати свою роботу. Якщо людина раніше ніде не працював, у нього відсутня дане свідоцтво, обов’язок оформити цей документ лежить на роботодавця (ч. 2 ст. 7 Закону N 27-ФЗ). Якщо ви не знаєте до якого Пенсійному фонду отностся ваш район, а отримати страхове свідоцтво можна тільки за місцем постійної реєстрації, то запитайте у бабульок біля під’їзду. Для отримання свідоцтва вам потрібно мати при собі паспорт, заповніть анкету і через місяць отримаєте бажаний документ Удачи.

Добрий день! Мені потрібно поміняти страхове свідоцтво пенсійного фонду всвязи зі зміною прізвища. На їх сайті прочитала, що тільки за місцем прописки, але живу я в іншому місті і досить далеко. Тимчасова реєстрація мається. Чи можливо поміняти даний документ і нікуди не їздити Все ж таки не дев’ятому місяці вагітності я (((

Саме свідоцтво міняти не обов’язково. У Вас є СНІЛС – цього поки достатньо. Потім, або самі поїдьте або пошлете родичам або друзі в те місто довіреність на отримання.

Віддав в службу зайнятості копію пенсійного страхового свідоцтва, це не законно? Як дізнатися списали чи гроші? Списали Чи гроші з пенсії? І взагалі чи повинні вони вимагати свід-во і в якому випадку?

Зі служби зайнятості на Ваш індивідуальний особовий рахунок, вказаний в страховому свідоцтві потрапляють відомості про період одержання допомоги по безробіттю. А цей період входить в страховий стаж для підрахунку пенсії. Не хвилюйтеся так!

А коли Ви роботодавцю ІПН та СНІЛС даєте це теж не законно? =)))))) Вони ж Вам посібник платять, від цієї допомоги теж нарахування йде в пенсійний фонд

Ви “трошки ” переплутали “кредитку ” із страховим свідоцтвом. Мало того, коли ви доживете до пенсії, боюся, “списувати ” Вам на пенсію буде вже нічого.

Які потрібні документи, щоб отримати страхове пенсійне свідоцтво? Я на пенсії і його не отримував.

Зверніться до Пенсійного фонду за місцем проживання з паспортом. Швидше за все страхове свідоцтво на Вас оформлялося як на непрацюючого пенсіонера, але мабуть з яких-небудь причин Вам не вручено. В такому випадку Ви можете в Пенсійному фонді оформити дублікат страхового свідоцтва (робиться це все безкоштовно) і отримати його.

Ви нічого не плутаєте? Без цього свідоцтва вас і на пенсію не оформили-б, воно обов’язково на території РФ вже роки з 96 приблизно.

Йдете в ПФ за місцем проживання та задаєте те ж питання там.

Да уж, вам в такому випадку пенсію призначали за царя Гороха, яким чином вам пенсію то призначили в нашій час?

Якщо ви працювали до пенсії, то вам його повинні були оформити на роботі. Свідоцтво стали оформляти з 1996 г, так що у вас повинно воно бути. Якщо ні зверніться до Пенсійного фонду

Як отримати страхове свідоцтво державного пенсійного страхування? Я хочу сам отримати цю картку. чи можу я просто піти в пенсійний, заповнити анкету і отримати його? (Не влаштовуючись на роботу)

якщо чесно, це звичайно простіше коли ти працюєш, але можеш сам все отримати, правда це буде довше і складніше. Подзвони заради інтересу в пенсійний, дізнайся список необхідних документів, зазвичай нічого особливого не потрібно, приходь з паспортом, напишеш заяву, воно розглядається не оч довго через 2 тижні повинен точно отримати, а так ніби 10 днів. Все реально, йди роби.

Можна отримати! Ідіть в пенсійний фонд, там все вирішать. У сенсі скажуть що і як написати і т.д ..

Як змінити зелену картку страхового свідоцтва пенсійного страх У мене в паспорті прізвище Альошин, а в картці страхового свідоцтва Альошин з буквою Е, де можна змінити картку, підкажіть пож-та ..

вам треба звернутися до відділення Пенсійного фонду по вашій реєстрації. Напишете Заява та через 2 тижні отримаєте нове свідоцтво. У співробітника на роботі була подібна ситуація. Але у нього ще й у приватизації квартири поставили “е “. Так вийшло, що йому простіше поміняти паспорт на “е “, ніж міняти документи на квартиру. Так що – подивіться всі доки!

У Пенсійному фонді

для чого скрізь вимагають СНІЛС – це пенсійне страхове свідоцтво Його необхідно мати при відвідуванні лікаря – (навіть талон на прийом містить цю інформацію) причому тут пенсійне свідоцтво, навіть на роботі зажадали його вказати при заповненні договору на навчання (підвищенні квалівікаціі). Непонимаю так же навіщо його отримувати дітям – є така соціальна реклама – у матусі дитина при СНІЛС. Вже тут цілковитий абсур. які у дитини пенсійні відрахування (поки він сам не влаштується на роботу)

Не знаю, з мене не вимагають, наприклад в магазині і в дитячій поліклініці він не потрібен – тільки страховий поліс, і паспорт батька (дані). У садку та школі запропонували такий оформити – я відмовилася, т. О. це не вимога. Але, наприклад, за допомогою СНІЛС Ви можете потрапити на сайт електронного уряду і оформити, наприклад, закордонний паспорт не приїжджаючи в ФМС (початкова стадія). подивитися податки, штрафи, на перелік свого майна і пр.

за допомогою СНІЛС можна вас знайти =)

З 1 липня вимагати у людей інформацію, яка є у державних органів, не можна не тільки при їх зверненні за федеральними держпослугами, але і при отриманні послуг на регіональному та муніципальному рівнях. порушують федеральний закон бюрократи.

Чи можна по тимчасову прописку отримати пенсійне страхове свідоцтво?

воно до прописки не прив’язане

можна, ідіть в пенсійний фонд

що потрібно для того, щоб отримати страхове пенсійне свідоцтво і в які терміни?

дивлячись на кого отримуєте на себе або на дітей. приходьте до державного пенсійного фонду з паспортом і свідоцтвом про шлюб, якщо прізвище поміняли наприклад. Пишіть заяву і через 5 днів отримуєте там же СПС. Якщо на дітей то свідоцтво про народження і свій паспорт.

Ідіть з паспортом в ПФ за місцем проживання.

в нашому місті за тиждень роблять в пФ

підкажіть чи можна отримати (СНІЛС) Страхове свідоцтво державного пенсійного страхування “без прописки. підкажіть чи можна отримати (СНІЛС) Страхове свідоцтво державного пенсійного страхування ” без прописки.

Без прописки немає.

Занадто розумне питання, всі пройшли повз відповідати на тупі питання, вважаючи себе розумними. Моя відповідь на питання – Сходи до Пенсійного фонду та дізнайся, у мене досвіду в цій справі не було.

Вас на роботу не мали права брати без цього свідоцтва. І без тимчасової реєстрації теж.

Де знайти номер СНІЛС

Ця “картка ” грамотно називається: “страхове свідоцтво обов’язкового пенсійного страхування “. По просту – страховий пенсійний поліс. Він блідо-зеленого кольору, заламінована і видається по першому офіційному місцем роботи. Номер побачите на самому полісі. У разі втрати зверніться до кадровику – заплатите штраф і поліс Вам відновлять.

на картці написаний (картка пенсійного страхування) Якщо картка загублена – звертайся в пенсійний фонд, дадуть дублікат. якщо її взагалі не було – туди ж!

На самій картці.

Чи потрібен російський страховий поліс для отримання візи? Він взагалі десь фігурує? А пенсійне свідоцтво?

Російський не потрібен, потрібна страховка на час Вашого перебування в тій країні, куди Ви маєте намір отримати візу. На той випадок якщо з Вами що то (не дай Бог) відбудеться. Стандартна сума покриття 30 000 доларів. Варто подібна страховка в Росії близько 1 долара за добу.

ні, не потрібно ні те ні інше

Вам потрібен поліс страхування для виїжджаючих за кордон. Вам його оформлять за 10 хвилин практично в будь-якій страховій компанії або близько посольства стоять представники страхових компаній.

Російський страховий мед поліс діє тільки на території росії. Це на ньому ж і написано. При чому якщо в одному регіоні поліс видали інший ухвалить тільки в разі загрози життю. Страхоаое пенсійне теж тільки для росії для вашої майбутньої пенсії. Більше він вам не навіщо. На візу ці документи не потрібні. Тільки паспорт закордонний. Страховку днлает окрему туристичну.

Громадянин республіки Белорусь з времн.рег в СПб може отримати Стоховое свідоцтво Пенсійного фонду. Зарание спос

Відповідно до законодавства РФ застрахована особа отримує Страхове свідоцтво обов’язкового пенсійного страхування через роботодавця. У разі, якщо людина є безробітним, тоді він самостійно може отримати дане свідоцтво. Крім того, слід врахувати, що стосовно білоруських громадян Страхове свідоцтво обов’язкового пенсійного страхування видають тільки тим, хто має дозвіл на тимчасове проживання або дозвіл на проживання в РФ. Решта громадян Білорусі не підлягають обов’язковому пенсійному страхуванню в Росії.

Ні. Він же громадянин іншої держави, а Пенсійний фонд російський.

банк у якого я беру кредит просить страхове свидетельсвуют пенсійного страхування! (Зелен. Картку) допоможіть будь ласка. банк готовий дати мені кредит по зниженим процентним ставкам якщо я їм переведу свій пенсійний рахунок абояк правильно назвати незнаю? для чого їм пенсійне? і страшно чи це! раптом потім пенсії не буде?

Йдеться або про надання свідоцтва пенсійного фонду або про те, що б ви перевели кошти накопичувального фонду в пенсійний фонд, який належить якимсь чином банку. Тобто банк отримує додаткові кошти.

2 документ підтверджує особу. Ні не страшно.

Це не банк просить. Це жадібний менеджер банку одночасно підробляє агентом пенсійного фонду цього банку. За переклад Ваших пенсійних накопичень в цей пенсійний фонд менеджер (він же агент) отримає комісійну винагороду. А Ви можете залишитися без пенсії, бо НПФ, що набирає клієнтів такими способами, швидше за все, скоро лопне. Удачи!

якомога смухлевать, маючи на руках чуже страхове свідоцтво? влаштувався на роботу (неофіційна). роботодавець запрошувати страхове-пенсійне свідоцтво. кажуть що це запорука на надану мені матеріальну цінність і СНІЛС буде зберігатися у них поки я цю цінність їм не поверну назад. підкажіть, чи можуть вони підкласти мені свиню? (Перевести гроші з мого пенсійного рахунку або ще щось)

НІЯК а СНІЛС в пенсійному фонді завжди можеш отримати, нову картку – зазвичай тижнів два виготовляють (прийдеш і скажеш – втратив) смухлевать можна з чим завгодно – перш ніж що то підписувати – прочитай і подумай.

в мед. центрі попросили мед. поліс і навіщось картку СНІЛС (страхове свідоцтво пенсійного страхування). Навіщо вторе якщо у мене не сплачено податки мені не нададуть мед. допомога?

СНІЛС потрібен, тому, що цей документ стосується не тільки пенсії, але і соціального забезпечення. Медична допомога є державною послугою, наданої через фонди медіціцінского страхування СНІЛС став єдиним ідентифікатором персональних даних громадян в інформаційному обміні всіх федеральних і регіональних відомств Росії, а також номером універсальної електронної карти громадянина, за допомогою якої можна буде отримувати послуги в системі пенсійного та соціального забезпечення. Ця карта надалі позбавить від використання багатьох документів, у тому числі медичного полісу, ІПН, пенсійного свідоцтва та інших. На карту нараховуватимуться посібники, і по ній будуть надаватися пільги. СНІЛС використовується для ідентифікації користувача на порталі державних послуг, де можна отримати ключові державні послуги: бланки та інформацію для отримання паспорта, соцдопомоги, путівок, інформацію про податки, штрафи в ГИБДД, виписку з індивідуального особового рахунку застрахованої особи в ПФР і багато іншого. СНІЛС застосовується для формування регістрів громадян, які мають право на державні соціальні послуги та пільги “.

це на випадок, якщо Ви в кредит захочете лікуватися))

у мен теж пробували в клініці Федорова. сказали на випадок проведення операції.

При заповненні ф. 025 / у -04 В рядку 4 проставляється страхової номер індивідуального особового рахунку (СНІЛС) громадянина в Пенсійному фонді Російської Федерації, який формується в Федеральному регістрі осіб, які мають право на державну соціальну допомогу у вигляді набору соціальних послуг (Федеральний закон від 17.07.1999 N 178-ФЗ “Про державну соціальну допомогу “; Відомості Верховної Ради України, 2004, N 35, ст. 3607).

Страхове свідоцтво обов’язкового пенсійного страхування якщо я вперше офіційно працевлаштовувати і у мене немає страхового свідоцтва обов’язкового пенсійного страхування, то я повинна його сама отримувати або роботодавець повинен сам це зробити?

Повинні отримати самі.

А мені зробили на роботі, і чоловікові теж.

Згідно ст. 65 ТК РФ страхове пенсійне свідоцтво включено в список документів, які новий працівник повинен пред’явити при влаштуванні на роботу. Наявність свідоцтва підтверджує той факт, що людина вже є застрахованим у системі обов’язкового пенсійного страхування і на його ім’я відкритий індивідуальний особовий рахунок, куди стікається вся інформація, необхідна для подальшого пенсійного забезпечення.

Як швидше отримати дублікат страхового свідоцтва пенсійного фонду (зелену картку)? Які причини для прискорення?

З нею проблеми. Дублікат не видається, так і написано на СНІЛС

Страхове пенсійне свідоцтво В даний момент я живу в Москві, прописання в іншому місті, чи можу я отримати в МосквеПенсіонное страхове свідоцтво і де? Заздалегідь спасибі.

якщо у вас є реєстрація за місцем прибування зверніться до пенсійного фонду – роблять днів десять.

Як отримати страхове пенсійне свідоцтво? Якщо ви вперше працевлаштовуються офіційно, вам лише треба заповнити спеціальну анкету (заява на оформлення), яку вам повинен надати роботодавець, і дочекатися отримання пенсійного свідоцтва. Закон зобов’язує роботодавця оформити пенсійне свідоцтво для вас і всі документи ви оформляєте безпосередньо у роботодавця. Анкета повинна бути заповнена і завірена працівником, проте у разі, якщо працівник з якихось причин не має можливості зробити це самостійно через місяць після надання анкети, роботодавець може запевнити її самостійно з зазначенням причини, з якої це не зробив працівник. Де отримувати свідоцтво страхового пенсійного страхування? Пенсійне свідоцтво роботодавець отримує в територіальному відділенні Пенсійного фонду. Там роботодавцю буде призначена дата, коли необхідно з’явитися за результатом розгляду документів (зазвичай термін розгляду не займає більше 3х тижнів). Пенсійний фонд може попросити уточнити дані або відмовити через наявність пенсійного свідоцтва у працівника. Якщо причин для відмови немає, то роботодавець отримає пенсійне свідоцтво і супровідну відомість. Протягом тижня пенсійне свідоцтво потрібно передати працівнику. Крім того, він повинен поставити свій підпис на супровідній відомості.

Що таке пенсійний номер і як його отримати?

СНІЛС можна отримати в пенсійному фонді за адресою прописки

Страхове свідоцтво державного пенсійного страхування зазвичай отримують за місцем Вашої першої роботи. Роботодавець після укладення з Вами трудового договору зобов’язаний подати всі необхідні відомості в ПФ РФ і застрахувати Вас. Обробка відомостей триває протягом місяця.

Де можна зареєструватися через інтернет на отримання закордонного паспорта? Чув, що є якийсь то сайт, де можна зарегітстріроваться, щоб потім без черги (або за окремою черги, яка Реген по інтернету) можна потрапити на подачу документів для закордонного паспорта. Якщо, можна, дайте посилання, де можна зареєструватися, а то я інтернет облазив, не знайшов.

спробуйте зареєструватися на сайті WWW / gosuslugi.ru знадобиться пенсійне страхове свідоцтво і почекати тиждень відповіді поштою з ключем активації. Але без черги біля на по моєму тільки за ХАБАР.

де в Челябінську зробити страхове свідоцтво пенсійного фонду росії? мені необхідно, щоб влаштується на роботу, страхове Свідоцтво пенсійного фонду росії. Що необхідно для цього, куди звернеться і скільки це буде коштувати?

Взагалі то СНІЛС робить роботодавець. Або йдіть в ПФР за місцем проживання, вони вам дадуть заповнити анкету і через яке той час отримаєте

Потрібно звернутися до Пенсійного фонду з паспортом. Оформлення безкоштовно.

Яким чином роблять пенсійні відрахування по страховому свідченням? На мене робили страхів. свід-во на попередній роботі, але потім повернули його назад в головний офіс. Я не впевнений, що мені робили нарахування за цей час.

З кожною заробітної плати організація перераховує страхові та накопичувальні внески загальною сумою по всьому підприємству. Після закінчення року бухгалтер подає відомості по кожній людині окремо про нараховані внески на номер, який вказаний на Вашій картці. Якщо на попередній роботі ви працювали в минулому році, то Вам повинні були надіслати лист з пенсійного фонду про нараховані грошах на Ваш номер. Якщо лист не приходило, то можете звернутися в пенсійний фонд за місцем проживання і Вам видадуть інформацію про суму нарахованих грошей на Вашій картці. Якщо це було цього року, то цю інформацію Ви зможете отримати в квітні наступного року.

Цей процес нікому не відомий, як це роблять- по-моєму навіть ті хто це робить, не знає как.Но відрахування повинні бути однозначно, але дізнаєшся про це в кінці року, раніше ніяк.

Зверніться до пенсійного фонду і уточніть яку суму перераховували, і коли останній раз?

Вам треба звернутися до пенсійного фонду за місцем своєї прописки (по паспорту), там вам і картку видадуть і про відрахування розкажуть.

Страхове свідоцтво видається вам на руки і ви його нікому з працедавців не віддаєте. При влаштуванні на роботу у вас його попросять, але тільки щоб зняти ксерокопію. Цей документ, що видається застрахованій особі, підтверджує його реєстрацію в системі державного пенсійного страхування. Таким чином створюється основа для накопичення на особовому рахунку кожної людини інформації про його персональну заробітної платі, трудовий стаж і сумі сплачених внесків, яка і буде врахована при призначенні пенсії в майбутньому. Про суму страхових внесків, сплачених роботодавцем до Пенсійного фонду РФ, можна дізнатися з листів, які він щорічно розсилає. А можна особисто звернутися в найближчий територіальний орган ПФР і отримати виписку з свого особового рахунку. Для цього необхідно представити документ, що засвідчує вашу особу і свідоцтво обов’язкового пенсійного страхування.

Дізнатися можна в ПФ. А страхове пенсійне свідоцтво видається 1 раз і Ви з ним будите кочувати по робочих місцях разом.

Добрий день! Як відновити страхове свідоцтво державного пенсійного страхування?

Зверніться до пенсійного фонду, напишіть заяву про повторну видачу свідоцтва і на протязі 2-тижнів Вам видадуть нове. Ніякої мита оплачувати не треба. Удачи!

Трудову діяльність почати заново :)))))

звернутися до пенсійного фонду, написати заяву, оплатити держмито, почекати місяць, прийти і отримати повторне св-во

це єдиний документ які не підлягає відновленню

Навіщо дитині страхове свідоцтво обов’язкового пенсійного страхування? Навіщо дитині страхове свідоцтво обов’язкового пенсійного страхування? Яка від нього користь, від цього документа?

Якщо він працюватиме, з його заробітної плати йтимуть відрахування в ПФР або в тому фонд, який він вибере. Багато дітей зараз працюють.

Щоб Пенсійний Фонд заздалегідь знав, скільки грошей ще розтягнути можна

зобов’язали отримувати всіх детей.хотя користі від нього мало.

Не знаю про такое.У мого тільки страхова карточка.на відвідування лікарів.

Потім, що перший крок дитини – це перший його крок до смерті.

в світлі того що пенсії хочуть скасувати це взагалі нерозумно. але потім на неї навіть стипендії кшталт нараховуються.

черговий прийом уряду

у нас з народження дитині присвоюється реєстраційний номер, і при бажанні можна отримати СНІЛС, це робиться для обліку (типу статистики)

Це не відомо нікому.

www.pfrf.ru і відправте запит. Вам прийде офіційна відповідь рекомендованим листом або на маил. Там все детально розкажуть. Точність відповіді 100%

В старості згодиться.

він є головним реквізитом, оскільки не змінюється протягом усього життя

Люди, як отримати страхове пенсійне свідоцтво для працівника? Скільки часу це займає?

Якщо ви юридична особа: На працівника состовляется анкета і опис (форми є в програмі 1С-зарплата або в програмі ПФ) + титульний лист. Подається в пенсійний фонд за місцем реєстрації підприємства. Свідоцтво готуватися десь 30 днів. Але точний термін отримання скаже працівник фонду.

Мені робили пенсійне свідоцтво на роботі десь близько місяця

як отримати страхове свідоцтво державного пенсійного страхування?

можете самостійно звернутися до пенсійного фонду з паспортом. Не забудьте копію паспорта зробити оформлять швидко, прийдете і заберете,

Якщо Ви не працюєте, Вам треба звернутися до пенсійного фонду за місцем прописки. При собі мати диплом і паспорт. Якщо працюєте, то свідоцтво оформляє роботодавець.

У нас в місті пенсійний фонд окремим громадянам свідоцтва не видає, тільки організаціям. Тому зверніться в бухгалтерію свого підприємства і на протязі месяцавам видадуть свідоцтво.

Які документи потрібно надавати в пенсійний фонд при виході на пенсію жінці, для отримання пенсії?

Паспорт. трудова. свідоцтва про народження дітей. інн. довідка за 60 місяців з / плати до 2002р. будь року.

Крім того, слід також надати: – страхове свідоцтво державного пенсійного страхування; – Диплом (якщо Ви здобували вищу освіту); – Свідоцтво про розірвання шлюбу (якщо Ви були в шлюбі і він розірваний, а Ви залишили прізвище по чоловікові, в той час як трудова книжка оформлялася на Вашу дівоче прізвище. Це дпже незважаючи на те, що якщо в трудовій є відмітка спеціаліста кадрів про зміну Вами прізвища). Наскільки мені відомо, довідку про зарплату не вимагають (можливо це не в кожному Пенсійному фонді). т. к. у них є відповідне програмне забезпечення, в т. ч. і з відрахувань до ФСС і про перейменування організацій -роботодавців.

Паспорт, трудову, диплом, св-во про шлюб (якщо змінювала прізвище). св-ва про народження дітей, відомості про заробіток, якщо є дитина-студент, то довідку про очному навчанні і чеки про переведення йому грошей або довідку про спільне проживання

Пенсійна картка “зелена ” де отримати? Здраствуйте пані та панове, мене пожирає повний пі *** ц бо я хочу дуже хочу працювати, а мене нету потрібних мені доків. прийшов влаштується в мак дак сказали потрібно ІПН та Приписне посвідчення. Ні того ні того у мене со6ственно кажучи нету хДДД. Зараз подзвонив на роботу кур’єром сказали потрібен паспорт і пенсійна картка. мало того я нераслишал фразу, так я воо6ще поняття не маю що це ще за пенсійна картка. ХД зараз по нишпорив по інету почитав що це таке, але не зрозумів де конкретно отримати видать у мене руки не звідти ростуть. Просто розумієте пані та панове, я прописаний в місті Москва, а вчуся я в Міжнародному Інституті Ринку в Місті Самара, от мене і тривожить питання, а чи можу я отримати або оформити Пенсійну картку не за місцем прописки т. Е. В Самарі НЕ возращаясь в Москву? Я знаю що у ра6отадателя теж можна оформити, але я читав що їм все одно і вони не 6удут нічого оформляти. Тому я хочу знати чи можна оформити не за місцем прописки? Заздалегідь величезне спасі6о 🙂 І якщо потрібно то як оформити тимчасову реєстрацію? і не пропаде чи стара при цьому, і як довго займе часу? заздалегідь величезне з найбільших спасі6о 🙂

Страхове пенсійне свідоцтво видається за місцем реєстрації. Ви можете сходити в будь-яке відділення пенсійного фонду м Самара і взяти там заяву про видачу страх. св-ва, співробітники допоможуть Вам його заповнити, потім відправте заяву листом з повідомленням в пенсійний фонд Вашого району м Москви, св-во роблять протягом 2-х тижнів. Як отримати? Знайдіть номер телефону пенс. фонду м Москва і дізнайтеся. Проблем не так вже й багато.

які потрібні документи для отримання страхового пенсійного свідоцтва дитині 14 років?

паспорт або свідоцтво про народження (якщо немає паспорта) і документ одного з батьків

я в 18 просто з паспортом прийшла.

страхове свідоцтво пенсійного фонду Хлопців, така проблема: у подруги немає пенсійного, а їй кров з носа потрібно зробити, але у неї немає часу, я можу з її паспортом піти зробити на її ім’я свідоцтво ??

На жаль — НІ. Щоб отримати СНІЛС людина особисто повинен відвідати ПФР.

які документи потрібні дл отримання сертифіката материнський капітал?

Паспорт матері, свидетельсвуют про народження дітей, Підтвердження громадянства, Страхові пенсійні свідоцтва дітей та матері, Свідоцтво про народження матері, Свідоцтво про укладення шлюбу Довідка про склад сім’ї.

я тут порився в законах і знайшла: Сам материнський капітал передбачений – Федеральний закон № 256 від 29.12.2006р. “Про додаткові заходи державної підтримки сімей, які мають дітей ” Виплата 12000 руб. передбачена – Фед. Законом № 72-ФЗ від 28.04.2013р. (Стаття 10 закону) каіе документи необхідні – Наказ Мін Охорони здоров’я та соц розвитку РФ від 15.05.2013г. № 245н “Про затвердження правил подачі заяви про надання одноразової виплати. ” Стаття 3,4

Начебто де то в квартирі загубилося пенсійне страхове свідоцтво, хто бачить де шукати?

Мені здається, доведеться вам нове робити. Повідомте, якщо знайдете

червону нитку за ніжку обіднього столу зав’яжіть-думаю знайдете пропажу!

Чи зобов’язане ПФР зробити страхове пенсійне свідоцтво іноземному громадянину при оформленні на роботу?

для іноземних громадян та особи без громадянства постійно або тимчасово проживають в РФ порядок отримання страхових св-в ПФ такий же, як для громадян РФ. громадянам тимчасово перебувають в РФ страхове св-во не видається. ясність була внесена Федеральним законом від 20 липня 2004 № 70-ФЗ, що доповнив ст. 7 Федерального закону від 15 грудня 2001 № 167-ФЗ.

де можна отримати страхове пенсійне свідоцтво за сао? де можна отримати страхове пенсійне свідоцтво і на скільки це клопітно і довго. і що для цього потрібно.

в пенсійному фонді вашого района.пріходіш з паспортом заповнюєш заявленіе.і через 10 днів (зараз не знаю який термін) приходиш забирати готове.

575-8703. НЕ клопітно

внуку 2 роки, кажуть що потрібно йому отримати Страхове свідоцтво державного пенсійного страхування якщо не отримає, штраф підкажіть так це чи ні

Щодо штрафу, це звичайно, марення повний, але краще отримати, оскільки зараз його часто вимагають у лікарнях, оскільки у них встановлена ​​якась програма, де потрібні його реквізити). Прийдете з його свідоцтвом про народження в Пенсійний фонд за місцем проживання та через 2 тижні отримаєте саме свідоцтво.

дуже цікаво. страхове свідоцтво взагалі-то роботодавці роблять. або вузи. коли відрахування починаються на громадянина. а у дитини які відрахування?

ви, мабуть -не зрозуміли, яке свідоцтво потрібно отримати внуку. 2-річний малюк не є суб’єктом обов’язкового пенсійного страхування і на 2-летего малюка таке свідоцтво ніяк не може бути оформлено.Ето же БРЕД ви переплутали його із страховим полісом обов’язкового медичного страхування

Приказка: “Кажуть, що курей доять! “, – Хто говорить? Вашому онукові немає зараз необхідності отримувати ПСС (персоніфіковане страхове свідоцтво ПФ РФ).

У моєї дитини страхове свідоцтво з народження отримано, іноді в лікарні питають. Нічого в цьому страшного немає. Він такий же повноправний член суспільства. Так що немає приводів для хвилювань.

штрафу звичайно ж не будет.Но його дійсно просять у лікарні.

де в Кіровському районі міста Красноярська отримати дублікат пенсійного страхового свідоцтва?

м Красноярськ, пров. Вузівський, 7, пн-пт з 9 до 17, обід з 13:00 до 13:45

Заява в ПФ РФ за місцем реєстрації.

У пенсійному фонді за місцем проживання.

Після зміни прізвища потрібно міняти ІПН та пенсійне свідоцтво?

да. страхове номер не поміняється, міняють 5 днів ніби. До ІПН ще не дійшла – колись

потрібно.

так, це недовго і безкоштовно, халява

Обов’язково, як тільки отримаєш новий паспорт, йдеш і міняєш все інше і не забудь свід-во про шлюб з собою взяти)

да. треба буде надати новий паспорт і свідоцтво про зміну прізвища. (Або про шлюб)

Де отримати страхове свідоцтво студенту?

Сходіть до Управління Пенсійного Фонду за місцем проживання в відділ персоніфікованого обліку. З собою паспорт.

У страховій компанії, звичайно. Але що це означає?

а що страхуємо. для початку

дико извиняюсь, а навіщо він потрібен студенту? його роботодавець заводить!

чи може непрацюючий чоловік отримати страхове пенсійне свідоцтво? і чи можна самостійно робити внески? якщо так, то яким чином?

в пенсійному фонді за місцем прописки видають страхове пенсійне свідоцтво. Можна і самостійно робити внески. Після отримання страхового пенсійного свідоцтва вам будуть приходити листи, там все написано.

Здравствуйте, підкажіть будь ласка насчет пенсійного свідоцтва Мені потрібно нове пенсійне свідоцтво у зв’язку із зміною прізвища для оформлення загран паспорта. Скажіть, де я можу його отримати?

Тобі не пенсійне потрібно а СТРАХОВЕ свід-во ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ! По тобі не скажеш що на пенсії ЗА МІСЦЕМ РОБОТИ.

У відділенні ПФ, де перше отримували

Або на роботі.

які документи потрібні для отримання страхового свідоцтва у пенсійному фонді на дитину?

Ваш паспорт та свідоцтво про народження

Що потрібно що-б взяти позику або кредит. У розмірі 100 000

Паспорт, страхове пенсійне свідоцтво і довідку про зарплату (нібито відсотки менше будуть) і тупотіти в який-небудь банк.

У наш час досить паспорта і повноліття

Чи можна отримати страхове пенсійне свідоцтво самому в Пенсійному фонді Або оформленням цього документа повинен займатися роботодавець? Що якщо відмовляються брати на роботу без СПС? І як довго його роблять?

це в 98 році всі робили роботодавці, тому що тільки каша заварилася! зараз краще самому, не знаю як довго в кожному регіоні, у нас 7 днів.

да!

работадателей – зобов’язаний оформити

але можна за бажанням – самому

роблять до місяця з моменту подачі анкети

страхове свідоцтво і страховий поліс відрізняються чим небудь один від одного?

немає

Одне і теж.

Страх. Свида. держав. пенсійного страхування видає Пенсійний фонд. Це св-во ще коротко називають СНІЛС. Тільки з ним і паспортом (св-вом про народження) ви можете отримати медичний поліс. Вибір страхової медкомпаніі залишається за вами.

Як і де отримати Страхове свідоцтво обов’язкового пенсійного страхування !?

Звернутися зі своїм Паспортом, до Пенсійного Фонду Росії за місцем проживання

в пенсійний фонд сходіть і там Вам все пояснять і підготують.

Загублено страхове свідоцтво, державного пенсійного страхування. Де і як його можна відновити. Дуже терміново.

Страхове свідоцтво обов’язкового пенсійного страхування часто називають просто «пенсійне свідоцтво» або «пенсійна картка». Згідно ст. 65 Трудового кодексу РФ пенсійне свідоцтво включено в список документів, які новий працівник повинен пред’явити при влаштуванні на роботу. У кожному разі, коли пенсійне свідоцтво з якихось причин відсутній, працівник може звернутися до свого роботодавця. Однак це зовсім не означає, що роботодавець в кожній ситуації зобов’язаний приймати ті чи інші дії для видачі пенсійного посвідчення. Для отримання свідоцтва працівнику потрібно буде під’їхати до територіального відділення ПФР в прийомні години з паспортом, заповнити анкету і написати заяву. Протягом місяця ПФР видає дублікат свідоцтва.

Інн і пенсійне страхове свідоцтво. Я живу в Москві, прописка в Бєлгороді, є реєстрація на 5 років у Москві. 1) Як отримати інн в Москві (тк не можу поїхати за місцем прописки отримувати) 2) пенісіонное свідоцтво на старе прізвище (до заміжжя). як поміняти в Москві це свідчення на нове прізвище? будь ласка, відповідайте якомога більш повно! Я нічого про це не знаю, тому чим більше інформації, тим краще. Спасибо.

Вислати комусь довіреність на отримання цих документів та копію паспорта, завірену нотаріально. Родичі отримають і перешлють вам

-инн- В податковій, пенсійне-в пенсійному фонді за місцем проживання.

1) ІПН можна отримати в УФНС тільки за місцем реєстрації, т. Е. Щоб отримати в Москві, треба змінити прописку на Москву. 2) Пенсійне – При зміні у працівників анкетних даних (наприклад, прізвища) страхувальник (фірма-роботодавець) протягом двох тижнів зобов’язаний подати до територіального органу ПФР нові відомості за формою заяви про обмін страхового свідоцтва. Територіальний орган ПФР відображає всі зміни в індивідуальному особовому рахунку застрахованої особи та видає останньому страхове свідоцтво з тим же страховим номером індивідуального особового рахунку, але зі зміненими даними. Фізична особа, яка сплачує страхові внески за себе, змінює страхове свідоцтво безпосередньо в територіальному органі ПФР за місцем своєї реєстрації в якості страхувальника, т. Е. Теж треба змінити прописку на Москву. А в чому власне проблема. -Белгород Не так на іншому кінці світу.

Як правило, немає необхідності мати при собі свідоцтво з інн, достатньо знати його номер. Дізнатися номер можна зателефонувавши, або зробивши запит через інтернет. А за пенсійним сходіть в пенсійний фонд за місцем тимчасової реєстрації – по ідеї там вам його повинні поміняти. Власне і інн можна спробувати отримати в місцевій податковій службі

чи видається тимчасове страхове свідоцтво обов’язкового пенсійного страхування в замін утраченого втратив страхове свідоцтво (зелену картку) чи дадуть мені тимчасове свідоцтво навремя Востоновление.

Ні, такого вааще нету! Можна просто нове отримати, т. Е. Нову картку і все!

Відновити можна. Це не проблема

напишіть заяву, віднесете його в пенсійний фонд Вашого району і Вам видадуть дублікат. Тимчасове не видається.

Народ, як мені, студенту, отримати страхове пенсійне свідоцтво, а головне де? Я знаю, що повинен давати роботодавець, але в моєму випадку мені потрібно отримати самому.

тільки якщо через знайомих

Я сама отримувала. Ходила в пенсійний фонд (окружної), писала заяву – через деякий час видають абсолютно спокійно. Тільки паспорт потрібен і все)))

Ідеш в свій територіальний Пенсійний фонд, заповнюєш анкету, потім приходиш, отримуєш.

У перших не роботодавець. Ти повинен піти в пенс. Фонд за місцем проживання з паспортом і сам оформити (2 тижні).

Чому не роботодавець, в ТК сказано які докум-ти працівник надає роботодавцю при наймі. пенс. картку і. отже КОСВА ти повинен робити сам. Хоча я своїм завжди робила сама. Я головбух.

Для чого якщо не секрет.

При прийомі на роботу попросили змінити пенсійне страхове свідоцтво. Причому не факт що візьмуть. Просто як вони висловилися “ми вас так перевіряємо “. До речі просили поміняти з державного на фонд “Добробут “. Схоже на обдурювання – а Ви як думаєте.

Наполягати ніхто не має права-це повинен бути ваш вибір яким фондом довірити свої накопичення державного або недержавним.

Бред. Схоже дійсно розлучення.

повна дурість, нічого ви міняти не повинні. тільки якщо є у вас на це особисте бажання

Дуже схоже на развод.Відімо мають відсоток.

Фонд “Добробут ” входить в п’ятірку лідерів серед недержавних пенсійних фондів. А в державному пенсійному фонді за підсумками 2013 року прибуток у мінусі, так що якщо зміниш пенсійний фонд, нічого не втратиш, навіть якщо на роботу не візьмуть.

Вступати в Добробут – це справа добровільна, ніхто не повинен змушувати.

нісенітниця полная- не потрібно працювати в таких місцях.

Мені потрібно самостійно оформити пенсійне страхове свідоцтво. Я не працюю. В школі, в свій час, мені це свідчення не зробили. Зараз хочу оформити його особисто. Я вже знайшла свій пенсійний фонд за місцем прописки, але кажуть, що вони працюють тільки з юридичними особами, а громадянам відмовляють. Як бути?

І що мені потрібно при собі мати: паспорт? Чи треба буде при оформлення ще що-небудь оплачувати?

Зараз навіть новонародженим оформляють це свідчення. Працюючим оформляється через роботодавця, непрацюючі – самі. У нашому ПФР точно є спец. віконце, куди звертаються безробітні для отримання свід-ва. З собою потрібно мати паспорт, ніяких грошей за оформлення не мають право брати.

www.pfrf.ru

сходіть самі і запитайте. тим більше, що за законом ніхто не може відмовити громадянину у видачі свідоцтва обов’язкового пенсійного страхування, до того ж це безкоштовно

Добрий день! Скажіть пож-та, як вчинити, якщо зробили страхове свідоцтво, а співробітник загубився, звільнився? Хто-небудь стикався з такою ситуацією? мені повернути це свідчення в пенсійний фонд разом з описом чтоли?

Віддайте в Пенсійний фонд по місці реєстрації вашої фірми, вони підкажуть, що далі іделать з незатребуваним сідетельством.

Так, навіщо повертати, можливо цей співробітник знайдеться. Нехай полежить у вас в сейфі, воно ж місце не перележіт. ПО-моєму ПФР назад свідоцтва не приймає. Воно лише видає вдруге, якщо людина втрачає. Якщо вам не потрібно-викинете та й справі кінець. А взагалі-то у вас є ж адресу цього співробітника, от і відішліть йому на домашню адресу.

повернути до опису. і листом з причиною повернення.

я б залишила, раптом з’явиться ще або вислати йому поштою з описом. просто у слід. раз коли він буде влаштовуватися і у нього зажадають свідоцтво, то в пф йому видадуть дублікат, т. к. оригінал виданий

Як отримати страхове, (пенсійне) свідоцтво громадянину Росії, не прописаним на територии Росийськой Федерації? Спасибо.

Ніяк. Страхові медичні та пенсійні свідоцтва тільки резидентам (читай – гражданм РФ) .Тимчасовий медичні страхові свідоцтва для отримання медичної допомоги – через роботодавця, і те, в тому випадку, якщо є міграційна карта, дозвіл на роботу і ще многго моментів.

Які документи треба щоб отримати пенсійне посвідчення в СПБ?

Трудова книжка + копія Страхове свідоцтво Заява Якщо працюєте, то роботодавець повинен подати форму СПВ-1. І у роботодавця не повинно бути заборгованості по сплаті страхових внесків, всі звіти здані. Якщо є пільговий стаж, то відповідні документи на підтвердження цього стажу. Це якщо пенсію призначатимуть за даними з 2002 року. Якщо для розрахунку будуть використані більш ранні дані, то відомості про зарплату за 60 місяців поспіль.

для чого в поліклініці вимагають страхове свідоцтво державного пенсійного страхування Звернулася в поліклініку не за місцем жітельства.Взялі поліс ОМС, завели картку, але лікар на прийомі вимагає страхове свідоцтво державного пенсійного страхованія.Подскажіте для чого?

Не повинен.

СНІЛС потрібен, тому, що пов т документ стосується не тільки пенсії, але і соціального забезпечення. Медична допомога є державною послугою, наданої через фонди медіціцінского страхування. “Навіщо потрібен СНІЛС? СНІЛС потрібен не тільки для призначення трудової пенсії застрахованій особі. СНІЛС це: СНІЛС став єдиним ідентифікатором персональних даних громадян в інформаційному обміні всіх федеральних і регіональних відомств Росії, а також номером універсальної електронної карти громадянина, за допомогою якої можна буде отримувати послуги в системі пенсійного та соціального забезпечення. Ця карта надалі позбавить від використання багатьох документів, у тому числі медичного полісу, ІПН, пенсійного свідоцтва та інших. На карту нараховуватимуться посібники, і по ній будуть надаватися пільги. СНІЛС використовується для ідентифікації користувача на порталі державних послуг, де можна отримати ключові державні послуги: бланки та інформацію для отримання паспорта, соцдопомоги, путівок, інформацію про податки, штрафи в ГИБДД, виписку з індивідуального особового рахунку застрахованої особи в ПФР і багато іншого. СНІЛС застосовується для формування регістрів громадян , які мають право на державні соціальні послуги та пільги “.

Мали ще в реєстратурі разом з мед. полісом і паспортом запитати.

я працюю в поліклініці. обов’язково питають.

як можна оформити пенсійне страхове свідоцтво самому Знаю що це повинна робити організація в яку співробітник влаштовується, але це відбувається швидше і простіше коли працівник робить це самостійно, от тільки в яке відділення ПФ йому йти – за місцем прописки співробітника або за місцем реєстрації фірми?

За місцем реєстрації фірми у бухгалтера запитаєте, і бухгалтер повинен вам зробити анкету на застрахованої особи на папері та електронному носії. Все і оформляйте

не має значення, але краще йти за місцем проживання, треба взяти паспорт і йти в ПФР через тиждень отримаєте сідетельство

Якщо підете самі-то за місцем прописки

У Пенсійному фонді можна оформити страхове свідоцтво. Як завжди потрібен паспорт.

де в Томську можна отримати страхове свідоцтво

СНІЛС – страхове свідоцтво індивідуального особового рахунку потрібно отримувати в Управлінні пенсійного фонду того району, в якому прописані.

Ніяк не знайду своє свідоцтво пенсійне страхове. Чим чревата втрата і яка процедура відновлення?

Відновлять, де отримував. А номер на сайті можна можна посмотреть.СНІЛС.

Відновити краще відразу, чим швидше тим краще, процедура займає тиждень максимум дві максимум.

На пенсію підеш нема з 70 років. а з 72

як дізнатися відраховує підприємство гроші в пенсійний фонд?

У кожного зараз є страхове свідоцтво, маленька зелена картка, там на ній є номер, і ще – фио, дата і місце і народження. Зателефонуйте в ПФР вашого району, і дізнайтеся, чи надходять на номер Вашого страхового свідоцтва які небудь нарахування.

якщо щодо себе-напевно в пенсійному фонді

Так ПФ повинен листи слати зі звітами що і до чого))) Можна самому сходити і дізнатися)))

Сходіть туди, або зателефонуйте. Візьміть 2 ПДФО на роботі на всякий випадок.

Щороку, необхідно для контролю відвідувати пенсійний фонд.Там дізнаєтеся скільки вам перерахували і з якою зарплати. (Можливо з мінімалки)

якщо підприємство відраховує за вас гроші, то пенсійний фонд щорічно надсилає вам за місцем реєстрації лист-звіт, де вказана сума перерахування. Якщо листів з фонду немає, то і відрахувань за вас з роботи немає

Звернутися в ПФ, що ж ще?

Листи “щастя ” щороку розсилають. Можете у роботодавця (у бухгалтерії) запитати копію звіту в ПФ по собі.

що можуть зробити шахраї з копіями паспорта, прописки, і пенсійного страхового свідоцтва? на сайті з пошуку роботи в одній вакансії просять вислати поштою – разом з резюме – можливий роботодавець?

Олексій, якщо ці копії документів не завірені нотаріально, то практично нічого. Дані з цих документів запитуються роботодавцем для укладення трудового договору (контракту). Кредитні організації (банки і деякі магазини) відповідно до законодавства проводять звірку паспорта з копією, а також здійснюється прозвон власнику документів на місце роботи в цілях посвідчення особи або по інших каналах.

взяти кредит основна справа машеніков з чужими паспортами

Можуть кредит оформити на ваше ім’я

Що ж вони відразу ключі від квартири, де гроші лежать, чи не попросили? Можуть зробити все.

Знаєте, я коли влаштовуюся на роботу і в мене просять такі копії – крупно, розмашисто по діагоналі завжди пишу – “Для. (Назва організації) “. І не заперечує ніхто. Спочатку пробували бухтеть, але я чесно дивлячись в очі кадровику говорила: якщо відбудеться у мене подібна неприємність – буду точно знати, що це не через вас. Відразу починали посміхатися і погоджувалися. А банк ніколи подібні копії не візьме.

мені відмовили в прийомі на роботу бо не страхового свідоцтва, чи правильно це?

відмовили неправильно. Але оформити пенсійне все таки потрібно, на це у вас піде 3-4 дні. просто поговоріть з начальниками, скажіть що все зробите і принесете.

зелененького пластикового ?? якщо так, то вони праві !! йдіть оформляєте

При укладенні трудового договору вперше трудова книжка та страхове свідоцтво державного пенсійного страхування оформляються роботодавцем. (Ст.65 ТК РФ). Таким чином, якщо ви працевлаштовують вперше, відмова в прийомі на роботу через відсутністю страхового св-ва є незаконним. Страховий вам зобов’язаний оформити роботодавець.

Але от якщо не вперше. Зателефонуйте і вимагайте стій організації, де вам видавали трудову. У мене теж так було. а потім знайшлося це свідчення в одній кафешці, де я в 15 років відпустки людям давала все літо.

Пенс. свідчили СНІЛС вам зобов’язана оформити організація, якщо ви вперше влаштовується на роботу. Можете оформити і отримати його самі заздалегідь, а за дитину-школяра можуть навіть батьки отримати. Відмовити в прийомі на роботу з цієї причини не можна. А от якщо ви його втратили, відновлювати доведеться самому. Зазвичай кадровики не заперечують почекати, поки ви його принесете. Це ж справа декількох днів. Але без нього наказ про прийом на роботу не видадуть і до роботи не допустять.

Страхове свідоцтво обов’язкового пенсійного страхованія.Где його взяти? Мені 20 років, сьогодні ходила влаштовуватися на роботу (крім паспорта і медкнижки нічого немає) мені сказали пред’явити свідоцтво страхування. я його в очі не бачила. до цього не работала.Сказалі піти в інститут там його повинні видать.Как бути?

Звернутися до Пенсійного фонду. Взагалі його оформляють ще в школі.

тільки ваше районне УПФР відповість компетентно.

До Пенсійного Фонду за місцем постійної реєстрації з паспортом, напишіть заяву – через 10 днів отримаєте.

Що таке страховий номер індивідуального особового рахунку (СНІЛС)? Де його знайти?

номер твоєї на пенсійному свідоцтві (зелена картка)

звернутися до пенсійного фонду. там заповнять заяву, ви розпишіться. видадуть розписку, в якій буде вказано коли можна отримати СНІЛС, якщо його у вас немає

Отримання пенсійного страхового свідоцтва. Рік тому я подала документи на отримання пенсійного страхового свідоцтва, але з певних причин досі незмогла його забрати. чи зможу я його забрати якщо прийду через рік?

ну як ми можемо знати? я особисто не працюю в вашому соцзабезі. сходіть і запитайте. вирішуйте дану проблему, вам обов’язково це мати. якщо загубилося, вам повинні відновити. йдіть і з’ясовуйте на пряму, що за страхи і пріслушіваніе до думки в інеті.

За який період роботодавець повинен поміняти пенсійне страхове свідоцтво? Здала ПСС в відділ кадрів ще в квітні, поки мені його не переробили! Сказали, що якщо я хочу швидко, то треба йти і міняти самої в пенсійний фонд! А без нового свідоцтва мене не оформляють на роботі під новим прізвищем! Ось як вплинути на цю ситуацію? Або тут нічого страшного?

номер свідоцтва у вас залишається той же, а ось прізвище змінюється, в принципі в перебігу тижня, Ок повинні здати документи, а як ПСС робив у вашому пенсійному все залежить отніх, у нас в тече 14 днів.

Вся справа в тому. що може бути Ви живете в тій місцевості (селищі, районі або краї. округ) де оформляють страхове пенсійне свідоцтво регіональний ПФ або крайової, або як де я живу округ-тому такі затримки.

Я-громадянин Росії, на ПМЖ в Португаліі.Как отримати. Страхове свідоцтво. пенсійного страхування?

А Що? І в Португалії такі є.

У Вас прописка в Росії є? Ось за місцем прописки звертаєтеся з паспортом РФ в пенсійний фонд і отримуєте.

я думаю, що на це питання єдино точний і вірний відповідь Вам зможуть дати тільки в посольстві Росії в Португалії. зверніться до них. успіхів!

Де видають пенсійні страхові свідоцтва на дітей? Вчителька просила копію принести. Їх хіба дітям дають?

в пенсійному береш з собою свид про народження

Може вона Ваші мала на увазі?

мені ще в школі видавали, класі в сьомому. Але тоді у всього класу збирали документи якісь чтоли, а потім в клас же готові свідоцтва приносили.

я свій пенсійний отримала коли на роботу влаштувалася в 1 раз) дивно про детей не чула, може це для тих чиї батьки самі будуть відкладати дітям гроші на майбутню пенсію)) хи. маразм

У Пенсійному. Поїдьте і возьміте.так само як і ІПН, все вже в комп’ютері.

звичайно дає.

До Пенсійного фонду звернетеся.

Це називається – Страховий номер індивідуального особового рахунку (СНІЛС), видають у пенсійному фонді, прям з народження дитинки.

Та дітям видають і оформляється це через школу. Кл. рук. у нас всім видала.

Ми отримали в дитячому саду, з документів потрібно тільки свідоцтво про народження.

Ми недавно зробили, звернулися до пенсійного фонду за місцем проживання із свідоцтвом про народження та через10-14 днів готове.

Дивно! Уже заради цього треба на Відповідях попастись – багато нового дізналася. У моїх молодших дітей 20 і 15 років ще немає пенсійних св-в і в школі нічого не оформляли. (Москва).

Чи візьмуть на роботу, якщо пенсійне страхове свідоцтво на стару прізвище?

це не привід до відмови в прийомі на роботу, але ЗМІНИТИ вам потрібно терміново, оскільки всі відрахування підуть на старе прізвище, а потім в березні коли буде звітність в ПФ, буде плутанина і у кадровиків проблеми Взагалі якщо добре попросити, то поміняти може сходити і фахівець ОК, вони ж там бувають все одно, та й вам якщо що це хвилинна справа

поміняйте. можуть і не взяти. або візьмуть і міняти все одно придеться

всі документи повинні бути на існуючу прізвище

Якщо паспорт вже на нове прізвище і є св-во про шлюб, тоді ми приймаємо співробітника на роботу. А пенсійне страхове я потім міняю в ПФ сама (я кадровик), співробітник нікуди вже не ходить, тільки на роботу. Ну і дивлюся в трудовій книжці – якщо прізвище змінено, щось не засмучуюся більше ні про що, якщо ні – міняю.

скільки роблять пенсійне страхове свідоцтво? Скільки за часом роблять пенсійне страхове свідоцтво?

І чи можна зробити термінове пенсійне страхове?

Пишеться заява по паспорту. в двох примірниках. Термін видачі – до двох недель.Ето якщо особисто. А якщо Ви вперше працевлаштувалися. то за законом №27-Ф3 статті 7 роботодавець зобов’язаний отримати в ПФ по Вашій прописку та віддати на руки Вам пенсійне свідоцтво. Це стосується як постійного працевлаштування. так і роботи за договором.

Залежить від вашого конкретного Пенс.фонд. Зазвичай цей термін тиждень. Якщо вам треба терміново влаштуватися на роботу і там вимагають свід-во, то: 1. Вони за законом самі повинні його робити, але в шарашкіних конторах це зазвичай лінь робити відповідальним за це людям, тому доведеться робити самим. 2. Чи робите самі, для цього вам потрібен тільки паспорт, коли здасте анкету на свід-во, вам видадуть розписку в ПФ, от її і покажіть у вашій фірмі, як підтвердження того, що через тиждень у вас буде св-во.

Підкажіть, будь ласка, чи можна отримати страхове пенсійне свідоцтво в м.Москві, якщо зареєстрований в г.Тюмени

так він виходить за місцем роботи

Чи можна в інтернеті пробити дані по номеру пенсійного страхового свідоцтва? І де? І дізнатися за номером пенсійного страхового свідоцтва в будь керуючої компанії знаходяться грошові кошти. і скільки їх? Чи можна он-лайн управляти ними?

ви можете по інн дізнатися свої борги перед податковою через сайт ФНС Росії. а от де знаходяться гроші і скільки такі дані ви не знайдете як мінімум з міркування безпеки ваших же коштів. а то раптом хто інший захоче ними управляти

Не можна.

Пенсійне страхове свідоцтво і закон ласка, підкажіть статтю в законі, за яким при найпершому влаштуванні на роботу роботодавець зобов’язаний самостійно отримати пенсійне страхове свідоцтво для працівника. Або цю статтю скасували?

Стаття 7. Страхове свідоцтво обов’язкового пенсійного страхування (в ред. Федерального закону від 31.12.2002 N 198-ФЗ) 1. Пенсійний фонд Російської Федерації і його територіальні органи видають кожному застрахованій особі страхове свідоцтво обов’язкового пенсійного страхування, що містить страховий номер індивідуального особового рахунку, дату реєстрації як застрахованої особи та анкетні дані вказаної особи відповідно до підпунктів 1 – 5 пункту 2 статті 6 цього Закону. (В ред. Федеральних законів від 25.10.2001 N 138-ФЗ, від 31.12.2002 N 198-ФЗ) 2. Особа, вперше яке надійшло на роботу за трудовим договором або уклала договір цивільно-правового характеру, на винагороду за яким відповідно до законодавством Російської Федерації нараховуються страхові внески, отримує вказане страхове свідоцтво через страхувальника. ФЗ від 1.04 1996г№27

Навіщо дітям дошкільного віку страхові пенсійні свідоцтва? Який законодав. документ на цю тему подивитися? У дитячому саду в терміновому порядку батьків попросили заповнити заяви для отримання страхових пенсійних свідоцтв, яка в цьому необхідність і що це дає ля дитини?

Свідоцтво обов’язкового пенсійного страхування дозволити вступити в програму державного співфінансування пенсії, коли держава на кожен вкладений рубль додає ще стільки ж, але не більше 12 000 руб на рік. Батьки можуть платити за дітей на індивідуальний особовий рахунок дитини, який вказаний в свідоцтві обов’язкового пенсійного страхування Федеральні закони: 27-ФЗ від 01.04.1996г і 56-ФЗ від 30.03.2012г.

Можете дитині відкрити накопичувальне пенсійне накопичення.

Пенсійний фонд проводить реєстрацію дітей у віці до 18 років для видачі страхового свідоцтва обов’язкового пенсійного страхованія.Для отримання материнського капіталу. Хто отримує Мами, які народили або усиновили другого і наступних дітей з 1 січня 2007 г. (Федеральний закон «Про додаткові заходи державної підтримки сімей, які мають дітей» від 29 грудня 2006 г.). Материнський капітал можуть також отримати і тата, які в силу різних причин самостійно виховують потомство, а також діти, які залишилися без піклування батьків. Іменне свідоцтво (сертифікат) на материнський капітал видається державою тільки один раз. Це значить, що якщо жінка, наприклад, після народження другої дитини отримала материнський капітал, то після народження третьої дитини цих грошей їй більше не дадуть. Те ж саме стосується і народженої двійні або трійні. Де і коли отримати Відразу після народження (усиновлення) другої дитини. Для цього мамі необхідно з’явитися у відділення Пенсійного фонду за місцем проживання. Пенсійний фонд видає сертифікат протягом місяця.

отримали страхове свідоцтво пенсійного страхування на дитину отримали страхове свідоцтво пенсійного страхування на дитину. і тільки вдома побачили що в імені Алена – немає точок над: Е:

Ну, че-терміново исправляй в Пенсійному

це не важливо, зараз е і е в дкументах рівнозначні.

коли я стану президентом, букву е узаконити і забороню скорочувати (усікати) російську мову. так, що переробіть. щоб як в свид про народження

Як у Вас написано в свідоцтві про народження дитини, так має бути і пенсійному свідоцтві. Якщо є відмінності, терміново йдіть в ПФ

Це правда, що тепер кожній дитині потрібно отримати страхове свідоцтво державного пенсійного фонду? І при його відсутності не видаватимуть поліси медичного страхування.

Це правда. як народилася дитина йдіть в пенсійний фонд і робіть свідоцтво. Без нього навіть в дитячій лікарні не прімут.Делайте якомога швидше.

що це за маячня? Де ПФР і де МедУжас!

да, от тільки навіщо йому пенсійне свідоцтво

правда, по досягненні 14 років

Насчет полісів не чув, імхо- нісенітниця, а от страхове-так, годиться всім.

Ні кволо придумано. До купи ще страх.свідетельство збройних сил і мін освіти потрібно.

перший раз чую. діти 7 та 8 років

Це порушено не тепер, а вже років 10 як. У мене дочка в 9 класі. У мене дочка в 9 класі. Вона отримала своє пенсійне, коли пішла в 1 клас.

Чи можуть взяти на роботу, якщо пенсійне страхове свідоцтво на стару прізвище?

Взагалі то номер не змінюється, змінюється в ньому тільки прізвище, але краще його замінити, щоб уникнути непорозумінь

міняти треба однозначно

немає воно не дійсно!

спочатку надайте свідоцтво про зміну імені при вступі на роботу. а потім у пенсійному фонді міняйте страхове на підставі цього ж документа, всього тиждень очікування.

Що необхідно для отримання страхового свідоцтва обов’язкового пенсійного страхування? В Москві. В Москві.

паспорт та анкету заповнити

Необхідно піти до Пенсійного фонду за місцем проживання з паспортом.

скажіть, чи потрібно міняти СТРАХОВЕ СВІДОЦТВО обов’язкового пенсійного страхування таку зелену картку. коли переїжджаєш в інше місто. (Міняєш місце прописки), або воно в іншому місті теж дійсно? так само і мед. поліс з ІПН?

СНІЛС не міняють, мед.поліс в даний час єдиний, № ІПН залишається колишній тільки змінюється місце реєстрації

СНІЛС немає. А в податковій за новим місцем Вас візьмуть на податковий облік і видадуть нове свідоцтво зі старим номером ІПН.

немає.

чи може непрацюючий чоловік отримати пенсійне страхове свідоцтво? і чи можна самостійно робити внески? якщо так, то яким чином?

Не те що може а просто зобов’язаний, до статі до страхового медичного полісу теж ставитися.

Чи можу я отримати страхове пенсійне свідоцтво (маленьку зелену картку) в іншому місті, відмінному від місця постійної прописки? І як довго займає взагалі ця процедура?

У кожному разі зареєструватися за місцем перебування доведеться. Процедура пару тижнів занімаает у нас.

Скажіть, де можна отримати картку Страхове Свідоцтво державного пенсійного страхування? А картка така. Всім вам відома напевно.

До сьогоднішнього дня людина ніколи не працював, так як школу закінчив. І зараз влаштовується на роботу. При прийомі на роботу сказали, щоб зробив цю картку. А де зробити, не сказали, так як самі не знають.

www.pfrf.ru/

пенсійний фонд

Пенсійному фонді Росії в вашому філіале.Ето теж пенсійна картка)))))

зверніться до пенсійного фонду за місцем жітельства.там пишіть заяву, і приблизно через тиждень буде ваше свідоцтво готово, тільки чому ви його так пізно отримуєте, його як правило роблять відразу після народження

Як довго оформляти пенсійне страхове свідоцтво? Просто раніше у мене його не було, і всієї процедури отримання я не знаю, чи потрібно платити за отримання, і що крім паспорта ще потрібно?

kontur-otchetpf.kontur-bts.ru/term/18 3. Свідоцтво оформлюється протягом одного-двох тижнів.

Мені робили півмісяця безкоштовно! Тільки паспорт!

5 сек! Ідіть в пенсійний фонд! З паспортом!

скільки часу для відновлення пенсійне страхове свідоцтво

Потрібно в робочий час з паспортом під’їхати до територіального відділення ПФР, написати заяву і через місяць отримати дублікат.

Думаю, що це залежить від наявності бланків.

народ, хто страхове свідоцтво пенсійного оформляв? питання напевно для спбшнікоф. потрібно терміново оформити страхове свідоцтво пенсійного, дивлюся на сайті ПФР, майже у всіх районах – один адресу, а в виборзькому – дві адреси. Енгельса і б. самсоніевскій, хто знає – є різниця в який з них їхати чи нету?

телефон є, але мені завтра вже до відкриття потрібно бути або там або там.

спс.

Їдьте в ту, яка обслуговує саме ваш адресу. Напишіть заяву і через місяць отримаєте свідоцтво. Тільки паспорт не забудьте.

Для чого видається страхове пенсійне свідоцтво дитині 14 років, якщо мама – інвалід

Це прописано в федеральний законі від 01.04.1996 N 27-ФЗ.

Якщо Вам потрібна додаткова інформація, то можете зв’язатися зв’язатися зі мною.

Телефон Ви можете знайти на сайті.

як воостановіть документи: диплом, свідоцтво ІПН, страхове свідоцтво пенсійного фонду медичний страховий поліс

Почніть з подачі заяви в міліцію про факт пропажі (втраті) документів. ОБОВ’ЯЗКОВО! Чим раніше Ви це зробите, тим краще. Якщо хто скористається Вашими документами, цю заяву Ваше алібі!

Дублікати видають ті організації, які видавали Вам раніше документи. Наприклад, дублікат диплома Ви отримаєте в Навчальному закладі, де вчилися. і т.д.

Як довго оформляється страхове свідоцтво в пенсійному фонді?

Залежно від завантаженості фахівців. Я здала 25 травня, отримала 31го.

близько місяця

Підкажіть, як поміняти страхове пенсійне свідоцтво? Отримувала на роботі вперше. Зараз змінила прізвище, треба і цю картку теж міняти. А де? Просто віддавати в бухгалтерію і далі вони самі “паряться ” з його зміною? Чи як? А чи треба його взагалі міняти?

Якщо змінили прізвище, вам видадуть свідоцтво з тим же номером, тільки з іншим прізвищем – потрібно заповнити анкету – можете самі звернутися до Пенсійного фонду, можна в бухгалтерію. Міняти потрібно, бо на вас підуть відомості вже під іншим прізвищем

або на роботі міняти або в Пенсон фонд.я там міняла.

До місцевого відділ страхування треба, в пенсійний фонд.

Або в відділ кадрів йдіть, або в пенсіоннний фонд. Там є спец. кабінка, обмін та видача цих пластішек. Потрібен паспорт, св. про укладення шлюбу і стра пластішка.

Підкажіть, де отримати страхове свідоцтво пенсійного страхування?

пенсійний фонд!

За місцем роботи В відділ кадрів зайди, а якщо контора маленька – секретар зазвичай цим займається. А от якщо не працюєш, тоді.

Якщо ви працюєте, то зверніться у відділ кадрів або в бухгалтерію (якщо немає відділу кадрів або кадровика). А якщо не працюєте, то йдете в районний відділ Пенсійного фонду.

Якщо Ва працюєте то вам страхове свтідетество робить бухгалтер, або кадровик. Якщо Ви не рабоате то йдете в пенсійний фонд свого округу заповнюєте анкету і отримуєте своє пенсійне посвідчення

Чоловік втратив пенсійне страхове свідоцтво. Де в Мончегорске можна отримати нове?

В Управлінні Пенсійного фонду РФ по вашому місту.

страхове свідоцтво державного пенсійного страхування після заміжжя і зміни прізвища не поміняла пенсійне свідоцтво. зараз потрібно отримати родовий сертифікат. чи можу я його отримати за старим свідченням чи все-таки спочатку доведеться міняти?

Без нового СНІЛС Сертифікат не дадуть. Зверніться до Пенсійного з копією паспорта. Заміна безкоштовна.

Ніякої проблеми немає, йдіть і міняйте в Пенс. фонді, займе оформлення максимум 10 днів.

Страхове свідоцтво державного пенсійного страхування Де його видають? прийшов до пенсійного фонду, а там сказали – у податковій. в податковій була черга до закриття. Це дівчина по недосвідченості сказала, або правда в податковій?

Я в пенсійному фонді отримував. У податковій ІПН отримують.

це хто вам таке в ПФР міг сказати. за місцем роботи (навчання) звертайтеся до бухгалтерії.

я позовчера змінювала його на нове прізвище в пенсійному фонді і отримувала я його там же так що вам напевно сказали так по неопотності.еслі ви його отримуєте перший раз то воно повинно у них лежати вже готове і вам його повинен відразу видати коли я перший раз його отримувала приїхала і получіла.а поміняти його 3-4 дні ось в п’ятницю піду отримувати нове. а в нологовой отримують інн

Що робити, якщо на роботі (при зміні прізвища) втратили страхове пенсійне свідоцтво. А мені потрібно терміново А мені потрібно терміново оформляти родової сертифікат?

Взяти в Пенсійному Фонді дублікат.

в пенсійному фонді можна відновити. до речі. хто втратив. повинен в цьому бути зацікавлений в першу чергу. він же відраховує страхові щомісяця.

Пенсійне страхове свідоцтво Вперше влаштовуюся на 2 тижні працювати, трудову сказали самій купити. ПСС де взяти? і чи можна буде без нього обійтися (але щоб оформлення за трудовою було, ІПН є)?

У пенсійному фонді заказать.В будующем все рівно потрібен буде!

трудову можна купити у відділі коцтовари (продоется НЕ вовсех). ПСС потрібно отримати до Пенсійного фонду. без нього не можна і наче пенсію вам несмогут нарахувати. але його можуть здолати ваш роботодавець. удачі на новій роботі

що таке страхове свідоцтво і де його взяти?

пенсійне свідоцтво оформляє роботодавець на свого працівника. якщо безробітний, то треба самостійно йти до територіального відділення ПФР

Ви маєте у вигляді пенсійне страхове свідоцтво? Якщо так, то зателефонуйте в пенсійний фонд, Вам там повинні сказати.

Ви з процедурного питання?

Чи потрібно нараховувати внески, якщо немає страхового свідоцтва пенсійного страхування? У нас працює 4 людини, картки немає, а внески нараховуємо, як в персо їх рахувати? в нарахування вони соотвественно не потрапляють, а оплата по ним йде ((((заплуталася

П.С. Відомості на них подамо обов’язково

В ПФ без № страх.свідетельства перс.учет не складете по цих людях

у них обов’язково має бути свідоцтво. Де воно?

Якщо ні свідоцтва, значить його треба отримати. Зверніться в свій пенсійний. Подаєте документи на виготовлення св-ва і через тиждень отримуєте. Якщо у працівника є св-во, але він його Вам не надав, значить отримаєте відмову. У відмові буде вказаний номер пенс.удостоверенія. Для здачі перс.отчета і нарахування номера буде достатньо.

Св-ва повинні бути обов’язково у всех.Еслі вони до цього ніде ще не працювали, то повинні отримати. стаття 7 Федеральний закон від 1 квітня 1996 р N 27-ФЗ “Про індивідуальному (персоніфікованому) обліку в системі обов’язкового пенсійного страхування “

Заповніть на них анкети на отримання страхових свідоцтв, здайте в Пенс.фонд. Як правило, свідоцтва на таких людей давно заведені, але вони їх не отримали, вам їх просто надрукують і видадуть (м.б. на попередній роботі робили), Може бути й таке, але дуже рідко – що свідоцтво на людину не заводилася. Або людина – громадянин іншої країни (напр. СНД) – тоді це вже інше питання.

якщо у них немає свідоцтва, ви як роботодавець ЗОБОВ’ЯЗАНІ подати заяву в ПФ і зробити страхові свідоцтва для них інд.сведенія не приймуть і можуть бути проблеми через це

Бігом в ПФ свій, Інакше штрафу колосального не минути, що не маєток свідоцтва не полегшує доля

як по швидкому зробити дублікат пенсійного страхового свідоцтва

Піти в пенсійний фонд не з заявою, а коробкою цукерок!

У пенсійному фонді.

Чула, що тепер дітям вже з дитсадівського віку треба оформляти пенсійне свідоцтво. а для чого. моїй доньці 19 років і у неї його поки немає – але воно і не було потрібно.

Тепер страховий номер індивідуального особового рахунку (СНІЛС) стає свого роду соціальним номером для обліку прав громадян у всіх галузях соціальної сфери, в наданні пільг, соціальної допомоги різним категоріям громадян, в тому числі і дітям. І поліс обов’язкового медичного страхування можна буде отримати тільки при наявності СНІЛС. Індивідуальний особовий рахунок необхідний ще й тому, що з 1 січня 2012 року в кожному суб’єкті РФ з метою надання державних і муніципальних послуг в електронному вигляді передбачена видача універсальних електронних карт (УЕК) всім громадянам (з 14 років) за заявою. А з 1 січня 2014 року – в беззаявітельном порядку. За допомогою цієї карти, як обіцяє уряд, будуть надані зручні й різноманітні способи безпечного доступу до державних і муніципальних послуг, можливість негайної оплати таких послуг, і цей документ буде служити надійним посвідченням особи громадянина. УЕК міститиме його персональні дані, у тому числі і СНІЛС.

да..ми отримали ще в садочку. поняття не маю. напевно тому, що зараз багато дітей заробляють вже в дитинстві ..

не тільки з дитсадівського, а вже відразу після народження треба оформляти. а ось навіщо це, я теж не знаю на жаль

www.rtr.spb.ru/vesti/vesti_2015/news_detail.asp?id=907.

Щоб батьки відраховували за дітей внески до Пенсійного фонду! У них гроші Коча, а скоро сезон в Куршавелі відкривається!

Де можна оформити карту пенсійного страхування? І де знайти адреси пенсійних фондів? А і ще, скільки чекати цю карту?

Це називається страхове свідоцтво пенсійного страхування. Оформляють за місцем роботи, якщо це місце роботи – перше. Але можна і самому піти і заповнити анкету. Адреси – вийдіть на сайт ПФР і подивіться там філії або в довідкову зателефонуйте. Роблять тиждень.

pfrf.ru Карту роблять через 2-3 тижні після заповнення анкети!

Якщо ви працюєте. то карту должет оформити ваш головний бухгалтер в пенсійному фонді, через 2 тижні її вам зроблять

При влаштуванні на роботу роботодавець сам все зробить – і думати ні про що не треба) чекати недовго

Отримання пенсійного страхового свідоцтва Які потрібні документи для його отримання? Крім паспорта.

і ще. на моїй роботі можуть його оформити?

крім паспорта нічого не треба, на роботі можуть зробити, але самої швидше

Якщо Ви зараз працюєте, роботодавець зобов’язаний замовити на Вас страхове свідоцтво (СНІЛС)

Працюючі громадяни отримують СНІЛС через роботодавця. Це його обов’язок. Самому теж можна. Потрібен тільки паспорт.

чи потрібна прописка для отримання страхового пенсійного свідоцтва

Звичайно потрібна.

Страхове пенсійне св. отримують у пенсійному відділі за місцем реєстрації, без реєстрації Вам не видадуть

як відновити пенсійне страхове свідоцтво. як відновити пенсійне страхове свідоцтво

якщо втратили? то прийдіть до пенсійного фонду і Вам його зроблять за 15 хвилин. природно з собою взяти паспорт

Люди підкажіть будь ласка скільки робиться пенсійне страхове свідоцтво в ПФР? я туди прийшов заповнив заяви і мені сказали що зроблять не раніше місяця, типу за законом так. а скрізь в інтернеті написано за відгуками що робити повинні 2 тижні. Можете мені знайти статтю де це зазначено? я в інеті нічого не знайшов. заздалегідь всім спасибі!

Формально повинні за два тижні зробити, але у мене цей процес затягнувся до 1,5 місяців.

Мені за тиждень зробили

не знаю як щодо статті, але я минулого місяця робила – рівно через 2неделі забрала

Навіщо пенсійний фонд просить вислати копію паспорта та копію страхового свідетельства..поясненій немає. навіщо їм це треба?

Кредит на тебе хоче взяти))))) Да база, напевно, злетіла. Ти начебто є, а по програмі приховано. Прізвища не міняв, до речі?

Що таке СНІЛС і де його знайти? СНІЛС-страхової номер індивідуального особового рахунку

це ж Страхове свідоцтво Державного пенсійного страхування. воно на місці роботи оформляється на самому першому чи в Пенсійному Фонді. ви тільки в Яндексі тому ж наберіть СНІЛС і там мільйон роз’яснень що це

Де отримати пенсійну картку? Де робити страхове свідоцтво держ. пенсіоннго страхування яке необхідне при прийомі на роботу?

Особа, вперше надійшли НА РОБОТУ за трудовим договором, ОТРИМУЄ страхове свідоцтво державного пенсійного страхування ЗА МІСЦЕМ РОБОТИ. Неповнолітні, які не досягли чотирнадцяти років, не можуть бути суб’єктами державного пенсійного страхування, за винятком неповнолітніх, які отримують пенсію в разі втрати годувальника. Громадянин, самостійно сплачує страхові внески до Пенсійного фонду РФ, отримує страхове свідоцтво безпосередньо в органі Пенсійного фонду РФ за місцем своєї реєстрації як платника страхових внесків державного пенсійного страхування.

У Пенсійному фонді

У Пенсійному Фонді.

на роботі

в пеннсіонном фонді! Тільки документи Узана заздалегідь які потрібні для оформлення! Що б не мату тобі й час не втрачати!

чи можна порабативать без ІПН та страховго свідоцтва?

ІПН для прийому на роботу не потрібно і пенсійне страхове якщо ви не працювали раніше отримаєте на роботі, також як і трудову книжку

неофіційно – можна

без інн можна. а ось страхове – обов’язковий документ при прийомі на роботу.

Тільки на роботі з неофіційним працевлаштуванням і сіркою зарплатою

можна, якщо без трудової книжки, без трудового договору, то взагалі ніякі документи не потрібні

Без ІПН точно можна в якості найманого працівника (свідоцтво ІПН не є обов’язковим документом при прийомі на роботу). А от щодо мед.страховка ОМС – сумніваюся

можна і без того і без іншого, але тоді й без трудової і. зарплати!

Можна, не легально.Сейчас це практикується, але низька зарплата.

Втратив страхове пенсійне свідоцтво, перебуваю в іншому регіоні! Як відновити не виїжджаючи?

Напишіть заяву в пенсійний фонд того місця, де ви зараз. Там вкажіть причину, по якій Ви не можите поїхати до себе і отримати документ! Просіть видати дублікат, за місцем знаходження Вас!

які потрібні документи для отримання пенсійного страхового свідоцтва.

паспорт. і особиста присутність у пенсійному фонді свого району.

паспорт трудова та її копія, так, щоб чітко були видні розпису і друку

Я носила тільки паспорт і його ксерокс

Підкажіть, як відбувається обмін страхового пенсійного свідоцтва? Які документи потрібно зібрати?

Якщо ви самі йдете собі міняти, то ксерокопія паспорта і ксерокопія підстави обміну (наприклад свідоцтво про реєстрацію шлюбу – це зміна прізвища). У пенсійному фонді вам дадуть анкету, яку ви заповните і віддасте разом з ксерокопіями та оригіналом ПФР-ки. Якщо ви кадровик, то в принципі теже документи. Візьмете анкету на обмін Пенсійному Фонді або роздрукуєте з 1 С.

Пишіть заяву на обмін відповідної форми в паперовому та електронному вигляді

з паспортом в пенсійний фонд

Чи можна отримати закордонний паспорт ШКОЛЬНИКУ 18 років за відсутності пенсійного страхового свідоцтва?

в легку

А хто не дає тобі його отримати, як і ІПН їх видають з будь-якого віку

Як отримати пенсійне страхове свідоцтво

Прочитати повністю: izakon72.ru

Як отримати пенсійне страхове свідоцтво

Як отримати страхове свідоцтво обов’язкового пенсійного страхування?

З паспортом у відділення Пенсійного фонду, якщо ви працевлаштовані – це може зробити ваша бухгалтерія. Додому їхати необов’язково.

в податковій

звернутися в отд-е ПФ за місцем проживання з паспортом

самостійно в ПФ з паспортом (всі дані беруться звідти, влоть до місця народження) або в бухгалтерії за місцем роботи раніше оформляли (якщо у людини взагалі небуло цього номера). а в податковій роблять ІПН (соц номер)

Все просто. Ідіть в ПФ РФ з паспортом. Там від Вашого імені складуть заяву, Ви його тільки підпишіть. Через 2 тижні заберете СНІЛС.

В своє місто за місцем проживання доведеться отримувати їхати. У мене була така ситуація і так сказали.

А на робочому місці це хіба кадровичка не займається

йдіть до податкової

Потрібно звернутися до Пенсійного фонду за місцем перебування з паспортом. Удачи.

як дізнатися номер страхового пенсійного свідоцтва терміново

Найпростіший спосіб дізнатися номер свого пенсійного страхового свідоцтва – подивитися на лицьову сторону цього документа. Але в деяких випадках його може не бути під рукою, а номер може терміново знадобитися. Щоб його отримати, ви можете звернутися в бухгалтерію по кожному з місць роботи, справжніх або колишніх, або безпосередньо у відділення ПРФ, за яким числитеся. Найчастіше номер пенсійного страхового свідоцтва потрібно, коли ви оформляєте на нову роботу, а оригінал втрачений. Відновити цей документ ви повинні через роботодавця. А номер його потрібно вже при укладенні трудового договору або договору цивільно-правового характеру. При цьому ви можете звернутися в бухгалтерію будь-якого з колишніх місць роботи, бажано того, звідки звільнилися недавно. Там не можуть його не знати. 2 Якщо ви не перебуваєте в трудових відносинах, але по втратили свідоцтво ПФР, звернутися до відділення Пенсійного фонду РФ за місцем проживання повинні самі. При цьому можете запитати номер свого свідоцтва (наприклад, якщо він потрібний для укладення договору цивільно-правового характеру). Вам його назвуть одразу. Новий же документ буде мати той же номер, що і колишній. 3 Буває й так, коли номер свідоцтва ПФР потрібен роботодавцю. Ця інформація є конфіденційною, але є один спосіб, що дозволяє її отримати. Для цього потрібно заповнити на нього документи, неначе вперше оформляєте йому свідоцтво, і віднести до відділення фонду, де перебуваєте на обліку як страхувальник. В оформленні свідоцтва вам відмовлять, але повідомлять номер того, що у нього є. Багато відділень ПФР проводять таку перевірку безпосередньо при зверненні до них страхувальників і відразу видають потрібні відомості.

Підкажіть насчет пенсійного страхового свідоцтва Я довгий час був безробітним, зараз не можу знайти пенсійне а значить мені потрібно його відновлювати, а вакантне місце чекати мене не буде, чи можна в день звернення в отримати тимчасову копію страхового свідоцтва щоб швидко влаштується на роботу

При прийомі на роботу роботодавець зобов’язаний Вам відновити страхове пенсійне свідоцтво. Просто їм швидше лінь заповнити на Вас заяву в якому Ви повинні розписатися. Вони повинні здати ці документи і через тиждень Вам видати дублікат. Як правило коли фізична особа сама звертається до пенсійного фонду – можуть відмовити.

Ви можете взяти номер страх свідок ства і по ньому влаштуватися

сходіть в пенсійний фонд за місцем жітельства- Вам видадуть нове з тим же номером.

Чи можна по тимчасову прописку отримати пенсійне страхове свідоцтво?

За пропискою немає, їх давно скасували, зараз реєстрації.

Скажіть, де отримують страхове пенсійне свідоцтво? А то я перший раз на роботу влаштовуюся. Або його прямо там і видадуть?

За законом, якщо Ви вперше влаштовується на роботу, то роботодавець зобов’язаний видати Вам страхове пенсійне свідоцтво. Але Ви можете це зробити і самі, подавши заяву (форма АДВ-1) до територіального управління Пенсійного фонду за місцем ництва.

Подзвони в довідкову. від району залежить.

якщо у Вас його немає – роботодавець і оформить. Або отримаєте самі в відділенні Пенсійного Фонду за місцем Вашої реєстрації (тобто за місцем прописки). Видається безкоштовно – заповнюєте бланк заяви, пред’являєте паспорт.

прямо там і видадуть

www.pfrmsk.ru/ukdu/index.htm у нас раніше оформляла організація, тепер самостійно треба. а точно його просять або ІПН? тоді в ІМНС за місцем проживання.

Його робить роботодавець (точніше, бухгалтерія).

Територіальний пенсійний фонд робить це на протязі двох тижнів

якщо немає СНІЛС, його роблять в районному відділенні пенсійного фонду в вашому районі, але замовити повинно підприємство, на яке ви влаштувалися, у всякому разі в нашому регіоні – так

як дізнатися номер страхового свідоцтва в пенсійному фонді?

www.pfrf.ru/ На головній сторінці знайдіть невелику карту Російської Федерації і клікніть по ній мишкою. Виберіть на мапі ваше місце проживання. Так ви потрапите на регіональну сторінку фонду, а адресу конкретного відділення ви зможете дізнатися через розділ, що дає інформацію про відділи. Крім адреси там буде дан і номер телефону, за яким ви зможете отримати інформацію про час роботи відділення. 3 Прийдіть до пенсійного фонду особисто з паспортом. Поясніть фахівцеві, який прийме вас, вашу ситуацію. Він прийме у вас заявку на оформлення нового свідоцтва, яка буде виконана через кілька днів. Тоді ви зможете прийти і забрати ваш документ, на якому будуть вказані необхідні вам цифри. Таке переоформлення проводиться безкоштовно для вас. 4 Також страховий номер може бути присутнім в листі, щорічно надсилали від пенсійного фонду. Зазвичай він вказується вгорі сторінки, разом з прізвищем, ім’ям та по батькові застрахованої адресата. 5 При відсутності цих документів зверніться до вашого роботодавцю. У нього обов’язково повинен зберігатися ваш страховий номер.

Доїхати туди і отримати його на руки

Чи можна отримати страхове пенсійне свідоцтво людині який прописаний в Смоленській області а на роботу прийнятий в г.Королев

Страхове пенсійне свідоцтво видається за місцем проживання у податковій інспекції.

ні, тільки за місцем проживання

от і ні. дуже навіть можна за місцем знаходження роботодавця. тільки потрібно тимчасова реєстрація (а якщо ні, то тут теж є варіант – скажіть, що віддалена робіт – тобто в смоленській області. для ПФР зійде). можна 100%. сама робила працівникам клієнтів.

пенсійне страхове свідоцтво. перерахуйте які документи потрібні для отримання? заранее спасибо!

Паспорт і заява заповніть в ПФР.

Від мене тільки паспорт потрібен був

у мене теж тільки паспорт, от тільки тиждень тому замовила.

Страхове свідоцтво обов’язкового пенсійного страхування часто називають просто «пенсійне свідоцтво» або «пенсійна картка». Згідно ст. 65 Трудового кодексу РФ пенсійне свідоцтво включено в список документів, які новий працівник повинен пред’явити при влаштуванні на роботу. Для оформлення пенсійного страхового свідоцтва досточно Вашого паспорта.

Паспорт і все

де можна зробити страхове пенсійне? Пенсійне

strahovanie4u.ru/art/33

Втрачено пенсійне страхове свідоцтво. Як відновити?

написати заяву про втрату і дати оголошення в пресі про його недійсності і написати заяву в фонд пенсійного страхування про втрату та отримання дубліката

Прийти у відділення Пенсійного Фонду, звернутися в кабінет (який дізнатися на місці), і заповнити там бланк заяви про видачу ПСС.

Зверніться в ПФ і вам його відновлять.

Як отримати страхове пенсійне свідоцтво? Для прикріплення до безкоштовної жіночої консультації обов’язково потрібно страхове пенсійне свідоцтво. Чи законно це? Як бути, якщо його немає, і гострі болі? Чи можна звернутися за мед допомогою і при відмові написати заяву в хв охорони здоров’я? Які документи потрібні для оформлення свідоцтва і як довго його оформляють?

звернеться до пенсійного фонду

незаконно меддопомогу зобов’язані надавати це прозвол катів в білих халатах

Так, зараз скрізь його вимагають: і в поліклініці, і при оформленні на роботу. Отримати його просто: йдете в свій районний пенсійний фонд. З собою потрібен тільки паспорт. Розписуєтесь де треба, вони вносять дані вашого паспорта собі в дані, а через тиждень приходите за пенсійним свідоцтвом. Адреса пенсійного фонду свого міста, району, легко можна дізнатися в інтернеті.

Ви спочатку обратітесь.С чого Ви взяли, що з гострим болем Вам відмовлять? Прикріплення – це інша дело.Только не треба топати ногами і требовать.А просто попросити.

Якщо ви не отримали його через свого роботодавця. то для самостійного отримання страхового свідоцтва ви повинні прийти в територіальний орган ПФР за місцем вашої реєстрації, пред’явити паспорт (або будь-яке інше посвідчення особи) і заповнити анкету застрахованої особи. Свідоцтво оформляється протягом за одного-двох тижнів. Додатково повідомляємо, що страховий пенсійний номер присвоюється громадянину в момент внесення інформації про нього у федеральну базу даних Пенсійного фонду, є індивідуальним і не змінюється. При втраті страхового пенсійного свідоцтва воно буде видано повторно, ваш страховий пенсійний номер при цьому залишиться колишнім. Нормативні правові документи Федеральний закон від 1 квітня 1996 № 27-ФЗ «Про індивідуальному (персоніфікованому) обліку в системі обов’язкового пенсійного страхування» Інструкція про порядок ведення індивідуального (персоніфікованого) обліку відомостей про застрахованих осіб для цілей обов’язкового пенсійного страхування, затвердженої постановою Уряду РФ від 15 березня 1997 № 318

Підкажіть будь ласка, які документи потрібно надати для заміни СНІЛС (страхове пенсійне свідоцтво) при зміні прізвища

Ви, як громадянин РФ, можете отримати страхове свідоцтво (пенсійну картку) у відділенні пенсійного фонду за місцем прописки або через свого роботодавця. Для того, щоб оформити страхове свідоцтва (СНІІЛС) у Пенсійному відділенні Вам достатньо взяти з собою паспорт. У Пенсійному фонді повідомте, що ви безробітний, навіть якщо у вас є робота. т.к. на практиці Пенсійному фонду зручніше працювати з юридичними особами і працюючим громадянам він відмовляє

в якій установі можна отримати страхове свідоцтво пенсійного страхування. (Влаштовуюся в перший раз на роботу)

У відділенні пенсійного фонду за місцем пропіскі.Можно НЕ получать.Когда влаштуєтесь на роботу відділ кадрів сам отримає посвідчення.

в пенсійному фонді

я в пенсійному фонді отримувала

В Управлінні Пенсійного Фонду РФ за місцем проживання.

роботодавець вам його може оформити)

роботодавець видасть

Кадри можуть подати в пенсійний фонд заявку, там зроблять.

відділ кадрів не завжди готовий допомогти знову принимаемому співробітнику в отриманні страхового пенсійного свідоцтва. Зазвичай цей документ при влаштуванні на роботу вже повинен бути. Якщо його немає, а співробітник вже дуже сподобався роботодавцю, можуть дати час щоб майбутній працівник сам сходив в ПФ і зробив собі свідоцтво. Зазвичай ОК допомагає співробітникам у різних питаннях тим, хто вже працює на підприємстві Отже не додавайте відділу кадрів зайвої роботи, візьміть паспорт, зробіть його копію і самі ступайте в пенсійний фонд за свідченням

У пенсійному фонді

Для працівників які влаштовуються на роботу вперше страхове пенсійне свідоцтво оформляє роботодавець. (ТК РФ)

Вам видадуть його за місцем роботи на протязі місяця. У нас пенсійний фонд окремим громадянам св-ва не видає, а тільки організаціям.

Як отримати страхове пенсійне свідоцтво для громадянина Білорусії?

подзвоніть в ваш ПФ – там все популярно розкажуть. Але швидше за все ПФ можуть видати тільки при наявному вигляді на проживання.

Як отримати “пенсійне страхове свідоцтво “. (Потрібно встати на біржу праці) своїми словами пжста, гуглити вмію

В районний пенсійний фонд зайди і всё.Делается тиждень десь.

Треба в районний пенсійний фонд йти

підкажіть, де зараз можна отримати страхове пенсійне свідоцтво (адреса, якщо знаєте) і які документи потрібні?

За місцем проживання. Дізнаєтеся, де ваш пенсійний фонд і з паспортом і ксероксом паспорта туди. Удачи.

Як отримати страхове, (пенсійне) свідоцтво громадянину Росії, не прописаним на територии Росийськой Федерації? У мене є реєстрація на 2 роки, але немає прописки. Реєстрація буде продовжена без проблем. Підкажіть сайт або ссилочку киньте, де можна уточнити такі моменти.

У відділенні ПФ РФ за місцем перебування або звернення, в Росії. Якщо людина влаштовується на роботу вперше, він повинен написати заяву, роботодавець самостійно звертається до пенсійного фонду, і з його допомогою видається даний документ. Якщо людина вже працював на якійсь роботі, то видачі нової картки не треба, нарахування продовжують надходити в пенсійний фонд. Якщо людина з тих чи інших причин не працює, він все одно може отримати картку, для цього йому необхідно звернутися у відділення пенсійного фонду за місцем проживання. Нарахування і розрахунок пенсії здійснюється залежно від трудового стажу і від розміру одержуваної заробітної плати.

Для цього необхідно звернутися з паспортом і свідоцтвом про реєстрацію за місцем проживання в управління або відділ (НЕ відділення, відділення регіональний рівень, вони цими питаннями не займаються) за місцем реєстрації. Cтраховая свідоцтво буде видано в 3-тижневий термін. Стаття 7. Страхове свідоцтво обов’язкового пенсійного страхування 1. Пенсійний фонд Російської Федерації і його територіальні органи видають кожному застрахованій особі страхове свідоцтво обов’язкового пенсійного страхування, що містить страховий номер індивідуального особового рахунку, дату реєстрації як застрахованої особи та анкетні дані вказаної особи відповідно до підпунктів 1 – 5 пункту 2 статті 6 цього Закону. (Федеральний закон від 01.04.1996г. N 27-ФЗ “Про індивідуальному (персоніфікованому) обліку в системі обов’язкового пенсійного страхування ” (ред. Від 08.12.2014г.)) (Наказ Міністерства охорони здоров’я РФ від 14.12.2013гю N 987н “Про затвердження Інструкції про порядок ведення індивідуального (персоніфікованого) обліку відомостей про застрахованих осіб “(ред. від 27.07.2014р.))

Як отримати страхове свідоцтво обов’язкового пенсійного страхування?

Впереееееееееееед. до Пенсійного фоооооонд, а там, можливо і вікно довідки буде, або у будь-яких інших працівників запитати: де, до кого і куди йти, на скільки я пам’ятаю, для отримання тільки паспорт потрібен, зроблять в плині пари днів.

..Зверніться до пенсійного фонду за місцем жітельства..Захватіте паспорт.

забери в пенсійному-нам в школі роздавали

Тимчасовий співробітник втратив пенсійне страхове свідоцтво В організації на період відпустки основного працівника (2 тижні) був прийнятий тимчасово другий п (літня жінка) яка спочатку забула принести страхове свідоцтво, потім не могла його знайти, запевняючи що воно десь вдома, в результаті так його і не знайшла. Що зараз необхідно зробити роботодавцю, щоб справити з співробітницею розрахунок, в поки запасі ще залишилося кілька днів. Чи повинен роботодавець як то встановити їй свідоцтво (що тоді для цього потрібно і як довго це тривати)? І як діяти далі якщо на дату звільнення співробітника, свідоцтво ще не буде Встановлено?

Я з таким стикалася. Просто підійшла в Пенсійному фонді в віконце, в якому зазвичай обслуговуюся, назвала ПІБ працівника, місце народження – все по паспорту і попросила пробити номер СНІЛС. Правда я ще пообіцяла, що прийду через тиждень із заявою на видачу дубліката.

Нехай співробітник звернеться до місцевого відділення Пенсійного фонду

свідоцтво пенсійного страхування – документ, ОБОВ’ЯЗКОВИЙ при прийомі працівника. Тому вашій кадровику по довбешці треба дать.В договорі підряду ці дані вказуються нарівні з паспортними. нехай бабка шукає свій документ, пріпугніте невиплатою зарплати. незаконно, але я вас запевняю – відразу все знайдеться

Коли на роботу, завжди обов’язково з собою “пенсійне страхове свідоцтво “. P.S. щомісяця вичут з зарплати 2НДФЛ => 13% від зарплати в Пенсійному фонді, і що зберігаються з страховкою! Щорічно тобі прийде лист від ПФРФ (Пенсійний фонд Російської Федерації) що в тебе скільки накопичувальна сума без страховки і з страховкою. Без нього не можна влаштуватися! Тільки тоді в Пенсійному фонді РФ за місцем проживання та відновіть!

а як її могли прийняти на роботу без страхового свідоцтва? Я сама працюю у відділі кадрів і в Трудовому кодексі РФ є перелік обов’язкових документів при прийомі на роботу. Прийом на роботу без вказаних там документів не проводиться до моменту поки не нададуть необхідні документи. Ну раз таке трапилося, може працівник відділу кадрів або сам працівник звернутися до Пенсійного фонду, щоб відновити страхове свідоцтво. Тривалість це процесу точно сказати не можу, приблизно близько тижня

звичайно не праві були, що прийняли без документа.теперь треба пояснити співробітнику, що гроші він не отримає, поки не сходить в ПФ і не оформить дублікат.

Де міняти ІПН та Страхове пенсійне свідоцтво після зміни прізвища? Де міняти ІПН та Страхове пенсійне свідоцтво після зміни прізвища?

Страхове пенсійне в пенсійному фонді, а інн в налоговой.Во Усюди потрібні паспорт та свідоцтво про шлюб.

ІПН в податковій, пенсійне в пенсійному фонді. Свідоцтво про шлюб треба взяти з собою і копії.

Інн в податкову, пенсійну в соцзабезі

інн в податковій, пенсійне – на роботі або в пенсійному фонді по району

В організації поміняють пенсійне, якщо працюєте. А ІПН не міняла зовсім, воно і не потрібно зовсім, замість нього є адреса місця проживання, просто номер вводити простіше, ніж адреса, але проблем не виникає і без нього.

ІПН в податковій, а пенсійне в пенсійному фонді. З собою треба паспорт, свідоцтво про шлюб / розлучення і їх копії, і ще написати заяву на місці.

ІПН в податковій за місцем прописки, пенсійне в пенсійному фонді.

ІПН в податковій за місцем прописки. пенсіонку – в пенсійному фонді за місцем прописки

чи правда що всім військовослужбовцям у 2000 році військові частини мали видати страхові пенсійні свідоцтва?

Ні, страхове пенсійне свідоцтво отримує військовослужбовець самостійно в Пенсійному фонді. Документи необхідні туди уявити для їх отримання є на їхньому сайті.

Якщо були повинні, то вже видали.

страхові пенсійні свідоцтва видає пенсійний фонд.

Підкажіть будь ласка як отримати пенсійне страхове?

пенсійне страхове свідоцтво в Росії? Якщо Ви працюєте, то це повинен зробити роботодавець. якщо пенсіонер. то в своєму пенсійному відділі за місцем проживання. От тільки точно не знаю, чи доведеться вам за нього викласти 200руб

пенсійне робить роботодавець

Які документи потрібні для отримання пенсійного свідоцтва на дитину (такий зеленої картки)?

Для отримання страхового свідоцтва державного пенсійного страхування необхідно звернутися зі свідоцтвом про народження дитини в територіальний орган Пенсійного фонду за місцем проживання.

Свідоцтво про народження та письмову заяву від батьків (там бланк дають)

паспорт або свідоцтво про народження (в залежності від віку дитини). з ІПН так же

Заповнити анкету в пенсійному фонді, свідоцтво про народження, копія Вашого паспорта (для адреси)

навіть не знаю!

коли я ходила своєї дочки робити, у мене крім її свідоцтва про народження нічого не питали

чи можна поміняти пенсійне страхове свідоцтво по інтернету?

тільки особиста присутність, так як ви ставите підпис, про отримання документа

немає

Чи можливо, зі зміною прізвища поміняти пенсійне та страхове свідоцтва за місцем реєстрації в Москві?

Страхове свідоцтво обов’язкового пенсійного страхування. в побуті іменоване Пенсійним свідоцтвом. є документом першорядної важливості для кожного громадянина Росії, який досяг працездатного віку. Пенсійне свідоцтво входить в список документів, обов’язкових для пред’явлення при надходженні на роботу. При першому влаштуванні громадянина на роботу подбати про оформлення та видачу працівникові Пенсійного свідоцтва зобов’язаний роботодавець. ІПН – індивідуального номера платника податків. ІПН видається податковими органами кожному працездатному громадянину Російської Федерації за місцем його реєстрації. Якщо застрахована особа працює за трудовим договором або за ним укладено договір цивільно-правового характеру, заміною страхового пенсійного свідоцтва займається страхувальник, тобто роботодавець. Працівник повинен здати старе страхове пенсійне свідоцтво до відділу кадрів і оформити заяву про обмін страхового свідоцтва, подальші дії (передача документів в ПФ, отримання нового свідоцтва) вживає роботодавець. Ідентифікаційний номер платника податків (ІПН) при зміні місця проживання фізичної особи, а також при змінах у відомостях про фізичну особу не змінюється. Про це свідчать підпункти 3.1 і 3.8 “Порядку та умов присвоєння, застосування, а також зміни ідентифікаційного номера платника податків при постановці на облік, зняття з обліку юридичних та фізичних осіб “, затверджених наказом МНС Росії від 03.03.2004 № БГ-3- 09/178. Таким чином, при зміні даних фізичної особи сам номер ІПН не змінюється, але заміну підлягає “Свідоцтво про постановку на облік в податковому органі фізичної особи за місцем проживання на території Російської Федерації “, оскільки відбулася зміна наведених в ньому відомостей. При зміні прізвища заміна Свідоцтва про постановку на облік здійснюється податковим органом за місцем проживання. Якщо змінюється місце проживання, заміна Свідоцтва про постановку на облік проводиться податковим органом за новим місцем проживання.

Пенсійне страхове свідоцтво і перший пристрій на роботу Я влаштовуюся на роботу в найперший раз. Надав роботодавцю всі документи, крім пенсійного страхового свідоцтва. Мені кажуть, що без нього на роботу не влаштують. Однак за законом при першому влаштуванні на роботу можна отримати це свідоцтво через страхувальника (роботодавця). Чи має роботодавець право відмовити у влаштуванні на роботу поки я самостійно не отримаю свідоцтво за місцем проживання?

Найпоширеніша причина відсутності у претендента на посаду пенсійного свідоцтва – це пристрій на роботу вперше. Так, згідно зі ст. 7 Закону № 27-ФЗ, особа, вперше яке надійшло на роботу за трудовим договором або уклала договір цивільно-правового характеру, на винагороду за яким нараховуються пенсійні внески, отримує пенсійне свідоцтво через роботодавця.

в Росії все через жопу, їдьте і робіть самі) я з льон. обл. але мені зробили в питере) так що подайте док. і пообіцяйте на роботі що донесете, якщо вам важлива ця робота)

ні, не має.

при первинному прийомі на роботу за законом саме роботодавець зобов’язаний отримати для вас пенсійне посвідчення

Це справа бухгалтерії, але можете і самі, з готовими документами з’їздити і отримати. Якщо буде вільний час. А бухгалтерія підготує потрібні папери.

Чи реально отримати кредитну карту в 20 років?

Так, якщо працюєш, потрібен буде паспорт, пенсійне страхове свідоцтво і бажано довідку за формою 2НДФЛ, її можна отримати у бухгалтера організації в якій працюєш.

Якщо зможеш погашати борги і маєш роботу, то реально.

теоретично реально, практично треба ще побігати і знайти банк, де вам не скажуть “вибачте вам 21 немає “. а якщо так відповідають, що вони напряму порушують закон! а за законом з 18 можна оформити!

Пенсійне страхове свідоцтво як відновити і де отримати безкоштовну юридичну консультацію?

www.pfrf.ru/ot_orenb/pers_count/20510/ Насчет юридичної допомоги. Наберіть в пошуку “безкоштовна юридична допомога ” і отримаєте в результаті багато посилань на сайти юридичних фірм, які надають подібні послуги.

Як отримати страхове свідоцтво пенсійного фонду непрацюючому.

Написати в ПФ заяву (є затверджена форма) про оформлення даного свідоцтва і звернутися з ним до ПФ. А простіше подзвонити туди і дізнатися)

звернутися до пенсійного фонду, написати заяву, вони зроблять

Звернутися в ПФР, там зроблять

Пенсійна страхова картка Мені 20 років. З’явилася робота, проте на співбесіді спитали про пенсійну стразовке і попросили прийти, коли таку заведу. І ось у мене з’явилося кілька запитань. Гальмую.)) Що вона буде для мене значити? Якщо я не отримаю роботу і залишуся з картою, я повинна буду платити за себе цю страховку? Я взагалі повинна буду за що то платити? Як і через які органи це оформляється? Зазвичай пишуть, що на роботі вони самі можуть для мене оформити таку карту, але мабуть, доведеться самій. Це нормально?

В даний час ця картка (страхове свідоцтво) Вам необхідна, якщо Ви вперше починаєте працювати і роботодавець починає перераховувати на Ваш рахунок певні кошти для Вашої майбутньої пенсії. На ділі часто буває, що роботодавець не оформляє страхове свідоцтво і просить працівника оформити його самому. Зробити це не складно в Відділенні Пенсійного фонду Вашого району. Страхове свідоцтво має перебувати у Вас на руках, роботодавець знімає копію або переписує дані. Звільняють, улаштовуєтеся на іншу роботу – пред’являєте. У разі зміни прізвища, міняєте її (картку) у Пенсійному фонді на іншу, номер при цьому залишається один і той же. Платити за страхове свідоцтво не треба.

Наявність свідоцтва підтверджує той факт, що людина вже є застрахованим і на його ім’я відкритий індивідуальний особовий рахунок, куди стікається вся інформація, необхідна для подальшого пенсійного забезпечення. Якщо пенсійне свідоцтво відсутній, працівник може звернутися до свого роботодавця. Однак це зовсім не означає, що роботодавець в кожній ситуації зобов’язаний приймати ті чи інші дії для видачі пенсійного посвідчення.

Не бійтеся, оформляйте. Вона потрібна майже скрізь при подачі будь-яких документів і оформляється навіть на новонароджених дітей

Як дізнатися номер страхового пенсійного

ЯК ДІЗНАТИСЯ СТРАХОВИЙ НОМЕР: Інструкція 1 Якщо вам необхідне нове свідоцтво пенсійного страхування, отримаєте його через свого роботодавця. Для цього протягом місяця з дня виявлення втрати документа напишіть заяву на видачу його дубліката. Відділ кадрів відправить ваш запит до територіального відділення Пенсійного фонду РФ, і приблизно через тиждень ви отримаєте нове пенсійне свідоцтво за місцем роботи. 2 Якщо в даний момент ви є непрацюючим застрахованою особою і постійного місця роботи не маєте, самостійно подайте заяву на відновлення свідоцтва в найближчий підрозділ Пенсійного фонду за місцем перебування. Необхідно взяти паспорт або інші документи, що засвідчують особу. Нове страхове свідоцтво ви отримаєте в цьому ж відділенні протягом місяця з дня звернення. 3 Якщо вам необхідно лише дізнатися страхової номер свідоцтва, також зверніться до територіального Пенсійного фонду за місцем прописки. Надавши інспектору свої особисті дані: П.І.Б. повну дату народження, ІПН, адреса проживання, ви оперативно отримаєте необхідну інформацію. 4 Зробіть письмовий запит поштою в ваш Пенсійний фонд на отримання інформації по страховому номеру. Лист необхідно писати на ім’я керівника відділення з зазначенням своїх паспортних даних та ІПН. Якщо даний запит буде відправлений рекомендованим листом з повідомленням, ймовірність його втрати, і, як наслідок, залишення без відповіді, мінімальна. 5 Не намагайтеся отримати відомості по страховому номеру через Internet або по телефону, так як подібна інформація, як голосують федеральний закон «Про індивідуальному (персоніфікованому) обліку в системі державного пенсійного страхування». є строго конфіденційною і працівники Пенсійного фонду не мають права її незаконно розголошувати. Ще номер Вашого СНІЛС є в листах “щастя “, які щорічно розсилають пенсійні фонди.

Підкажіть де в Омську в ВАТ можна отримати пенсійне.

Де і як можна отримати страхове свідоцтво обов’язкового пенсійного страхування? Кожному працюючому росіянину Пенсійний фонд Російської Федерації відкриває індивідуальний особовий рахунок, номер якого позначений на страховому свідоцтві обов’язкового пенсійного страхування. Страхове свідоцтво громадянин отримує в управлінні Пенсійного фонду за місцем проживання, заповнивши анкету. Особа, вперше яке надійшло на роботу за трудовим договором або уклала договір цивільно-правового характеру, на винагороду за яким відповідно до законодавства Російської Федерації нараховуються страхові внески, отримує вказане страхове свідоцтво через страхувальника. Фізична особа, самостійно сплачує страхові внески, отримує страхове свідоцтво обов’язкового пенсійного страхування безпосередньо в органі Пенсійного фонду Російської Федерації за місцем своєї реєстрації в якості страхувальника. Адреси пенсійних відділень Омська

де можна отримати пенсійне страхове свідоцтво, в крсногвардейском р-ні (спб) ?!

де отримати пенсійне страхове свідоцтво

У відділенні пенсійного фонду, при собі мати паспорт.

в пенсійному фонді районному.

в соцзабезі

Або в соцзабезі або на роботі якщо відділ кадрів займається цим.

У своєму пенсійному фонді або на роботі оформляти будуть!

його зазвичай роблять на підприємстві, на якому ви працюєте.

Ну звичайно цим займається відділ кадрів на підприємстві, де ви работаете.Но можна звернутися в пенсійний фонд за місцем проживання!

може оформити роботодавець або ви самі в місцевому відділенні Пенсійного фонду.

У Пенсійному фонді за місцем проживання

Пенсійне страхове свідоцтво має видаватися за місцем роботи, якщо Ви не працюєте, можете звернутися до Пенсійного фонду за місцем прописки, написати заяву і протягом 2-х місяців (в залежності від Пенсійного Фонду від двох тижнів до 2-х місяців) Вам його видадуть .

Пенсійне страхове свідоцтво Мені ще немає 18 років. Чи можу я сам отримати пенсійне страхове свідоцтво і які документи мені потрібно при собі мати?

звичайно можете, якщо працюєте, протягом 2х місяців після прийому на роботу, роботодавець в бухгалтерії повинен видати вам страхове посвідчення, на ньому накопичуються перерахування 1% від з / п на вашу майбутню пенсію

звичайно, можеш. Зазвичай роботодавець оформляет.Но можна і самому з паспортом прийти в податкову, ІПН оформити і в пенсійному фонде- страхове. Але зазвичай видають для роботи, т.к. йдуть пенсійні відрахування.

з 2012 року все населення Росії, не залежно від віку та стажу роботи повинно мати СНІЛС (страхове свідоцтво). Щоб його отримати треба прийти до Пенсійного фонду, до відділу роботи з фізичними особами. При собі мати Паспорт. Максимум через два тижні (Вам скажуть дату) СНІЛС буде готовий

Хто повинен оформити нове пенсійне страхове свідоцтво: відділ кадрів або працівник? У зв’язку зі вступом у шлюб і зміною прізвища мені необхідно отримати нове пенсійне страхове свідоцтво. Якщо цим повинен зайнятися відділ кадрів, то на яку статтю закону мені посилатися при розмові? Заранее большое спасибо.

Обмін пенсійного страхового свідоцтва (в даному випадку, у зв’язку зі зміною прізвища) оформляє відділ кадрів Вашого підприємства. В нашому місті, наприклад, якщо працююча людина прийде в пенсійний фонд для обміну свідоцтва, з ним розмовляти не стануть. У нас запитують – працюєш чи ні. Якщо працюєш – плиз нафіг, йди до кадровику і нехай він цим займається. А якщо скажеш, що не працюєш, то вимагають показати трудову книжку з записом про звільнення. “Якщо які-небудь дані працівника змінилися, то про це потрібно повідомити територіальний орган Пенсійного фонду РФ. Пенсійний фонд повинен видати працівникові нове страхове свідоцтво взамін виданого раніше з тим же страховим номером індивідуального особового рахунку. Заява про обмін страхового свідоцтва роботодавець зобов’язаний подати до територіальний орган ПФР протягом двох тижнів “. Послатися можете на Федеральний закон від 01.04.1996 р № 27-ФЗ, стаття 7

працівник. звернутися потрібно в пенсійний фонд для отримання нового свідоцтва особисто із заявою встановленого зразка, яке дадуть Вам там же.

Я міняла прізвище торік, цим має займатися відділ кадрів.

Якщо колись відділу кадрів, то можна з’їздити і самій. В цьому Ви зацікавлені теж. Але якщо принципово – треба з’ясувати у начальника, хто по посадовій інструкції. оформляє ПСС

Відділу кадрів іноді просто не хочеться морочитися з вашим пенсійним страховим свідоцтвом через те що роботи реально багато, Раджу Вам самій сходити в пенсійний фонт і поміняти, це буде швидше :)))

Я б сказала, що ви самі, у відділу кадрів просто немає на це часу 🙂

Де в Краснодарі можна отримати пенсійне страхове свідоцтво? Адреса бажано

Червоноармійська, 136 або Орджонікідзе (Центральний). 46 / Червоноармійська, 32 або Сормовская, 5/7 або Північна (Центральний). 227 дивлячись де живеш

В найближчому відділенні пенсійного фонду.

Пенсійне страхове свідоцтво видається тільки за місцем постійної реєстрації. Де ви прописані? Ось там і отримуйте в своєму відділенні пенсійного фонду

через який час можна отримати пенсійне страхове свідоцтво я пішла перший раз олучают і мені він потрібен терміново. зможуть його зробити за 20 хв?

попросіть, зроблять і при вас

Де отримати страховий пенсійне свідоцтво

У пенсійному фонді.

який перелік документів для отримання пенсійного страхового свідоцтва для дитини?

який перелік документів для отримання пенсійного страхового свідоцтва для дитини? подивися тут

які документи потрібні щоб змінити пенсійне страхове свідоцтво. є старе, але з іншим прізвищем

Паспорт і старе пенсійне так як номер його потрібен будет.там потім заповніть анкету на дублікат по зміні прізвища і все через пару днів готовий 🙂

Потрібен паспорт і старе св-во, напишіть заяву і протягом 10 днів отримаєте нове.

Страхове свідоцтво пенсійного страхування (зелена картка). Для чого воно? Ситуація. При працевлаштуванні, работодалель знайшов невідповідність в документах. У паспорті прізвище прописана Федорова. а в пенсійному страховому Федорова. Роботодавець пропонує написати заяву на обмін пенсійного страхового свідоцтва, що б вони самі обміняли мені документ. Номер свідоцтва залишиться колишній. Змінять тільки одну букву в ПІБ. Питання. писати мені заяву на обмін свідоцтва або залишити колишній і відмовитися від роботи? В принципі на сьогоднішній день свідоцтво завжди скрізь приймалося як вірне. Мені здається у половини людей в паспорті йде Йо, а в пенсійному Е.

Орієнтуйтеся на свідоцтво про народження, зараз поміняєте на те, як в паспорті, потім в 40 років будете міняти паспорт і його будуть підганяти під свідоцтво про народження, якщо у свідоцтві Йо, то міняйте картку, а на роботу улаштовуйтеся в будь-якому випадку, вони вас в програму впишуть з тією буквою з якою потрібно за свідченням. Взагалі в пенсійному програма відразу не дає ставити Йо, а якщо вам все ж потрібно Йо, орієнтуючись на інші документи, то вони це роблять при обміні, нічого страшного, міняйте, це всього 2 тижні займає.

за всіма правилами в пенсійному повинно бути написано як в паспорті. Так що краще поміняти свідоцтво.

Страхове свідоцтво обов’язкового пенсійного страхування (зелена пластикова картка) є документом, підтверджуючим реєстрацію громадянина в системі обов’язкового пенсійного страхування. У ньому зазначені такі дані: страховий номер індивідуального особового рахунку (СНІЛС); прізвище, ім’я, по батькові; дата і місце народження; пол дата реєстрації в системі обов’язкового пенсійного страхування. Страховий номер індивідуального особового рахунку є унікальним і належить тільки одній людині. На індивідуальний особовий рахунок заносяться всі дані про нараховані та сплачені роботодавцем страхових внесках протягом всієї трудової діяльності громадянина, які згодом враховуються при призначенні або перерахунку пенсії. Присвоєння страхового номера носить технологічний характер і здійснюється з метою спрощення порядку та прискорення процедури призначення трудових пенсій застрахованим особам. При влаштуванні на роботу, укладання трудового договору або договору підряду людина повинна пред’явити роботодавцю страхове свідоцтво для того, щоб той зміг подати індивідуальні відомості на працівника в Пенсійний фонд. Зберігатися страхове свідоцтво має безпосередньо у громадянина, роботодавець тільки знімає собі копію і переписує страхової номер. Якщо страхового свідоцтва немає, працівник повинен заповнити анкету. Потім анкета протягом двох тижнів з моменту укладення трудового договору або договору підряду передаються в органи Пенсійного фонду для реєстрації працівника в системі ОПС. Територіальне відділення ПФР протягом трьох тижнів з дня одержання анкети застрахованої особи відкриває індивідуальний особовий рахунок і оформляє страхове свідоцтво. Страхувальник, отримавши страхові свідоцтва, видає їх працівникам протягом тижня. Фізична особа, яка сплачує за себе страхові внески, отримує страхове свідоцтво безпосередньо у відділенні ПФР за місцем своєї реєстрації. При зміні у працівників анкетних даних (наприклад, прізвища) страхувальник протягом двох тижнів зобов’язаний подати нові відомості до Пенсійного фонду у вигляді заяви про обмін страхового свідоцтва. Територіальний орган ПФР відображає всі зміни в індивідуальному особовому рахунку застрахованої особи та видає останньому нове страхове свідоцтво з тим же страховим номером індивідуального особового рахунку. При втрати страхового свідоцтва протягом місяця необхідно звернутися до страхувальника із заявою про відновлення свідоцтва. Непрацюючі застраховані особи повинні подати заяву про відновлення страхового свідоцтва до органу Пенсійного фонду за місцем проживання. Територіальний орган ПФР протягом місяця з дня звернення застрахованої особи на підставі індивідуального особового рахунку видає дублікат страхового свідоцтва. 10101010

Зараз. по-моєму, написання е (у мене навіть букви такої немає на клаві) і е рівнозначні. І це не вважається помилкою.

Взагалі звичайно треба наполягати на правильному написанні прізвища у всіх документах, якщо поміняти св-во складніше, ніж знайти нову роботу, то можна і не напружуватися.

я б замінила.

Ваше прізвище в СНІЛС недійсна. потрібно при отриманні будь-якого документа все перевіряти ..

Як оформити пенсійне страхове свідоцтво, при першому надходженні на роботу

Потрібно прийти у відділення пенсійного фонду за місцем проживання. там Вам дадуть бланк заяви. Заповніть його (паспорт не забудьте взяти). Вам призначать день, коли потрібно прийти забрати свідоцтво.

Поїхати з пенсійний фонд і оформити.

Заходьте до Пенсійного фонду Вашого району, подаєте заявку і через тиждень забираєте з паспортом

Роботодавець оформлять!

Піти до Пенсійного фонду за місцем проживання, паспорт з собою взяти, знайти там кабінет, де оформляють. Там скажуть, що треба робити, здається написати заяву. Через пару тижнів видадуть, може бути і раніше, скрізь свої порядки.

здрасти приїхали-його видають ще в школе.сходіте і заберіть у пенсійному

Про пенсійне страхування та соціальну карту москвича. Веліли зробити страхове пенсійне свідоцтво або як там його правильно. у мене його не було ні коли, де його оформляти. і ось у мене соцкарта москвича є, на неї можна класти і знімати гроші, але отримувала я її давно і втратила пароль від банкомата, де його тепер взяти. картку міняти ?? але це ж так довго.

Страхове свідоцтво, якщо працюєте, то зробити повинні за місцем роботи, якщо ні, по в Пенсійному фонді, за місцем прописки. А карту москвича, напевно тільки міняти!

У будь-якому територіальному органі ПФ з паспортом прийти і заповнити анкету. У нас вимагають ще копію першої сторінки паспорта.

Поміняла прізвище, як поміняти СНІЛС та ІПН? Справа в тому, що я недавно вийшла заміж, поміняла прізвище і паспорт, але я за пропискою не проживає, я проживаю по тимчасовій реєстрації в іншому городе.Как мені поміняти СНІЛС, ІПН і страховий поліс? Чи можна це зробити по тимчасовій реєстрації?

1. Страхове свідоцтво обов’язкового пенсійного страхування Для цього протягом двох тижнів необхідно написати заяву про обмін страхового свідоцтва в Пенсійний фонд РФ. Після цього протягом місяця відповідний орган Пенсійного фонду РФ видає застрахованій особі нове (взамін виданого раніше) страхове свідоцтво обов’язкового пенсійного страхування з тим же страховим номером індивідуального особового рахунку. Якщо застрахована особа працює за трудовим договором або за ним укладено договір цивільно-правового характеру, заміною страхового пенсійного свідоцтва займається страхувальник, тобто роботодавець. Працівник повинен здати старе страхове пенсійне свідоцтво до відділу кадрів і оформити заяву про обмін страхового свідоцтва, подальші дії (передача документів в ПФ, отримання нового свідоцтва) вживає роботодавець. 2. Поліс ОМС (обов’язкового медичного страхування) Порядок видачі та обміну страхових медичних полісів визначається Договором обов’язкового медичного страхування. У більшості випадків заміна страхового медичного полісу при зміні прізвища обов’язкове. Для обміну страхового медичного полісу самостійно звертаються в пункти видачі полісів страхової медичної організації, яка обслуговує район, де вони зареєстровані постійно або тимчасово. 3. Ідентифікаційний номер платника податків (ІПН) Робиться в податковому органі за місцем прописки. Потім відносите до відділу кадрів. Для оформлення потрібні: – новий паспорт – свідоцтво про шлюб – нотаріально завірена копія свідоцтва про шлюб – старий ІПН – заява (пишеться на місці) При зміні даних фізичної особи сам номер ІПН не змінюється, але заміну підлягає “Свідоцтво про постановку на облік в податковому органі фізичної особи за місцем проживання на території Російської Федерації “, оскільки відбулася зміна наведених в ньому відомостей.

можна не міняти _ раптом шлюб виявиться тимчасовим, а просто мати при собі свідоцтв про укладення шлюбу з іншим громадянином

потрібна допомога. потеренно пенсійне страхове свідоцтво які можуть виникнути проблеми з його востановлением

ніяких. Сходіть в пенсійний фонд з паспортом, попросіть зробити дублікат. Через два тижні отримаєте його і більше не втрачайте :). А ще краще зверніться за місцем своєї роботи з цим проханням.

Свідоцтво відновлюється шляхом видачі дубліката.Заявленіе напишіть про це і здасте в свій відділ кадрів, туди ж прийдете отримати дублікат.

Якщо ви не працюєте або з вами укладено цивільно-правовий договір, то вам потрібно особисто звернутися до територіального Управління ПФР за місцем свого проживання із заявою про видачу дубліката (при собі мати паспорт). Протягом 30 днів отримаєте документ.

Все правильно

у мене не було проблем, пішла і в той же день відновили

Де і як САМОМУ отримати страхове пенсійне свідоцтво?

в пенсійному

у відділенні Пенсійного фонду за місцем проживання з паспортом

В ПФР видають.

пенсійне страхове свідоцтво, як його отримати? я живу в Петербурзі, червоногвардійський район не розумію звертатися на Енгельса. або відразу їхати в районне?

я звертався в районне (м.Москва) спробуйте і ви.вам по будь-якому все скажуть

Зверніться до пенсійного фонду за місцем прописки

Чи вправі власник фірми взяти мої ІПН та пенсійне страхове свідоцтво і не віддавати на моє прохання?

ІПН та пенсійне страхове свідоцтво ви взагалі не залишаєте роботодавцю, при оформленні вас на роботу, вони надаються, але повертаються працівникові одразу, у роботодавця залишається ваша трудова книжка, вона повертається вам в день звільнення.

Ні, він не вправі був їх забирати, оскільки законодавством не передбачено зберігання даних документів у роботодавця. Ви повинні з вищевказаних документів пред’явити тільки пенсійне свідоцтво, але не віддавати на зберігання. Зазначу, що свідоцтво про ІПН роботодавець взагалі не вправі вимагати.

Він повинен був у вас взяти тільки ксерокопію цих документів. так що Вам слід терміново шукати вихід з цієї ситуації. Удачи!

звичайно неправомірно. Всі ці документи вам зобов’язані повернути відразу після вашого оформлення. У роботодавця залишається тільки ваша трудова книжка.

Где можна отримати страхове пенсійне свідоцтво.

В районному відділенні Пенсійного Фонду РФ (його адресу можна дізнатися в поштовому відділенні). або за місцем роботи

які документи потрібні вдля отримання співробітнику пенсійного страхового свідоцтва. самі добрі й чуйні люди в цій категорії))))))

на оснавании паспортних даних заповнюється форма, звана АДВ-1 (Анкета застрахованої особи) (бланк можна взяти в своєму районному пенсійному фонді), заповнена анкета подається в цей самий фонд, через пару тижнів за своїм паспортом ви отримуєте, там же, своє іменне пенсійне страхове свідоцтво, і бережете його, надалі, як зіницю ока)))

Паспорт і полюс, по-моєму. (На рахунок 2-ої не впевнена, але візьми на всякий).

А на співробітника отримує організація подає відомості АДВ

тільки паспорт

На співробітника заповнюється певна форма анкетних даних для ПФР. Для цього потрібні відомості з паспорта.

паспорт

У разі втрати страхового свідоцтва куди слід звертатися, щоб його відновити?

в ту. яка його видавала – пенсійний фонд.Для самостійного отримання страхового свідоцтва ви повинні прийти в територіальний орган ПФР за місцем вашої реєстрації, пред’явити паспорт (або будь-яке інше посвідчення особи) і заповнити анкету застрахованої особи. Свідоцтво оформляється протягом за одного-двох тижнів. Додатково повідомляємо, що страховий пенсійний номер присвоюється громадянину в момент внесення інформації про нього у федеральну базу даних Пенсійного фонду, є індивідуальним і не змінюється. При втраті страхового пенсійного свідоцтва воно буде видано повторно, ваш страховий пенсійний номер при цьому залишиться колишнім.

в пенсійний фонд зазвичай організація відновлює. бухгалтерія сама робить заяву про видачу дубліката

в відділ страхової медицини

в ту компанію, яка його видавала.У них збережені всі дані.

Розкажіть як робиться пенсійне страхове свідоцтво!

Якщо ви як фізична особа будете оформляти (на себе, на ін. Особи). Необхідно з паспортом з’явитися до Пенсійного фонду за місцем реєстрації і заповнити спеціальну форму. При прийомі на роботу вперше роботодавець візьме це на себе. Якщо від юридичної особи то необхідно так само заповнити форму (вона формується в програмі 1С, зробити завірену копію паспорта працівника і довіреність і подати відомості за місцем реєстрації підприємства. Термін в обох випадках близько місяця.

Есле ви працюєте то работадателей сам повинен зробити свідоцтво а есле немає то в районному пенсійному фонді.

Це роблять співробітники бухгалтерії.

з яких років може людина отримати страхове свідоцтво гос.пенсіонного страхування?

Як отримаєте свідоцтво про народження дитини, сходіть в пенсійний фонд. вам там видадуть.

Моя дочка років в 19 отримала.

моїй сестрі в 10 років дали

я в 13 отримала а інн-в 8лет чому то

Як влаштуєшся на роботу, там і оформлять. З 14 років працювати можна навіть до отримання паспорта.

З моменту досягнення працездатного віку, за законом з 16 років. Мабуть, бувають винятки.

У пенсійному брала синові, йому було 4 месяца.Не знаю закону про видачу з 16 років, нас коли посилали від дитячої поликлинники на УЗД сказали при собі обов’язково мати.

в школі доньці 13 років – видали анкету з ПФР і сказали заповнити і здати для видачі СНІЛС.

де взяти пенсійне страхове свідоцтво.

На роботі видають, оскільки за працівника виплачують внески.

Або там, де трудоустаівалісь, або в Податковій інспекції. Там комп’ютерний облік ведеться.

з якого віку потрібно робити страхове свідоцтво обов’язкового пенсійного страхування?

його зараз майже з народження видают.как свідоцтво отримаєте, можите відразу йти в пенсійний

з моменту надходження на роботу

Страхове свідоцтво отримують при первинному трудоустройстве.Время ролі не грає.

страхове свідоцтво обов’язкового пенсійного страхування. Підкажіть які документи потрібні щоб отримати це і скільки часу це може зайняти? Спасибо.

страхове свідоцтво обов’язкового пенсійного страхування або СНІЛС – Страховий номер індивідуального особового рахунку. При прийомі на роботу роботодавець направляє ваші дані в пенсійний фонд який оформляє СНІЛС. Можна самомтоятельно звернутися в ПФР. Документи: паспорт, анкета (ІПН може, але точно не знаю), термін 3 тижні.

Або самі робите за місцем постійної реєстрації (з паспортом з пенсійний фонд), або роботодавець. Займає близько 2-х тижнів.

Що таке СНІЛС, як його отримати і навіщо він взагалі потрібен?

СНІЛС – страхове свідоцтво обов’язкового пенсійного страхування Страхове свідоцтво обов’язкового пенсійного страхування – це документ, що видається застрахованій особі, підтверджує його реєстрацію в системі державного пенсійного страхування Російської Федерації. У ньому зазначено номер особового рахунку, який відкритий даній людині в Пенсійному фонді РФ. При влаштуванні на роботу, укладання трудового договору або договору підряду людина повинна пред’явити роботодавцю страхове свідоцтво для того, щоб той зміг подати індивідуальні відомості на працівника в пенсійний фонд. СНІЛС – страховий номер індивідуального особового рахунку застрахованої особи.

за який час я можу отримати страхове пенсійне свідоцтво при втраті та платно чи це якщо я безробітний

я своє втрачала і недавно зробила. це безкоштовно, за реєстраційним місцем проживання; якщо не помиляюся, то, за часом, близько двох тижнів, або протягом одного тижня.

бесплатно.в протягом місяця видадуть нове.

Ніяк не можу зрозуміти, для чого дитині 2-х років потрібно отримувати СНІЛС – пенсійне страхове свідоцтво?

Моїм дітям 9 років і 7 років)) до цих пір не отримали) і без них не погано. Але, можливо, коли то знадобляться)

щоб у пенсійному фонді прораховували скільки народу.

У зв’язку зі зміною законодавства про обов’язкове медичне страхування органи Пенсійного фонду Російської Федерації здійснюють реєстрацію дітей в системі обов’язкового пенсійного страхування Свідоцтво про реєстрацію в системі обов’язкового пенсійного страхування, яке видається кожному застрахованому громадянинові, набуває все більшого значення. Страхове свідоцтво містить унікальний номер – СНІЛС (страховий номер індивідуального особового рахунку, відкритий застрахованій особі в системі обов’язково пенсійного страхування). Свідоцтво обов’язкового пенсійного страхування є обов’язковим документом для отримання пільг і послуг, передбачених федеральним законодавством, включаючи грошові виплати і можливість отримання безкоштовної медичної допомоги в рамках програм обов’язкового медичного страхування. Наприклад, СНІЛС використовується в поліклініках і лікарнях для оцінки права на видачу рецептів на безкоштовні ліки пільговикам, при видачі органами соціального страхування федеральним пільговикам путівок на санаторне лікування та талонів на отримання квитків на проїзд до місця лікування. Пенсійний фонд РФ звертає увагу населення, що реєстрації як застрахованих осіб у системі обов’язкового пенсійного страхування підлягають діти, які є громадянами Російської Федерації (незалежно від місця їх проживання). а також діти, які є іноземними громадянами або особами без громадянства, за умови їх постійного або тимчасового проживання їх на території Російської Федерації. Надалі СНІЛС буде використаний як основний ідентифікатор для універсальної електронної карти громадянина Російської Федерації, яка з січня 2012 року запроваджуватиметься в обіг на території всієї країни. Універсальна електронна карта замінить цілий ряд документів, необхідних для отримання державних і муніципальних послуг, включаючи грошові і соціальні виплати, субсидії і дотації, безкоштовну медичну допомогу. Батьки, чиї діти ще не зареєстровані в системі обов’язкового пенсійного страхування, можуть звернутися в районне управління Пенсійного фонду за місцем проживання. При зверненні батьки пред’являють паспорт та свідоцтво про народження дитини, підлітки, які досягли 14 років, звертаються самостійно, пред’являючи свій паспорт.

Для отримання безкоштовних ліків-нам так сказали в поліклініці

Якщо коротко – в ньому немає гострої необхідності, якщо у вас поки 1 дитина і він ще не готовий влаштовуватися на роботу.

Щоб наша держава знало, скільки у нього рабів

Як отримати страхове свідоцтво державного пенсійного страхування

Піти в пенсійний фонд і зареєструватися. Нічого складного немає. А можуть і на роботі зробити.

взяти ІПН, паспорт і йти в ПФ писати заяву

Звернутися до Пенсійного фонду або в відділ кадрів організації де ви рабюотаете. Якщо працюєте!

Як отримати свідоцтво обов’язкового пенсійного страхування Громадяни, які приймаються на роботу: 1. При укладенні трудового договору або договору цивільно-правового характеру, на винагороду за яким відповідно до законодавства Російської Федерації нараховуються страхові внески, з застрахованою особою, не зареєстрована в системі обов’язкового пенсійного страхування , страхувальник представляє на це особа анкету застрахованої особи до територіального органу протягом 2 тижнів з дати укладення договору. Правильність зазначених в анкеті застрахованої особи відомостей засвідчується підписом застрахованої особи та перевіряється страхувальником. Якщо застрахована особа не має можливості особисто запевнити анкету застрахованої особи у зв’язку з тривалим (понад один місяць) знаходженням у відрядженні, тривалою хворобою або з іншої причини, страхувальник вказує цю причину в анкеті і завіряє її. Анкети застрахованих осіб передаються страхувальником до територіального органу ПФР. 2. Територіальний орган ПФР в 3-тижневий термін передає страхувальнику страхові свідоцтва Страхувальник протягом тижня після отримання страхових свідоцтв видає їх застрахованим особам. Застрахована особа розписується в супровідній відомості в отриманні страхового свідоцтва. Якщо страхувальник не має можливості видати страхове свідоцтво або рішення про відмову в реєстрації у зв’язку з тривалим (понад один місяць) знаходженням у відрядженні застрахованої особи, його тривалою хворобою або з іншої причини, страхувальник перевіряє правильність містяться в страховому свідоцтві відомостей, розписується за застрахована особа в супровідній відомості і вживає заходів до передачі страхового свідоцтва застрахованій особі. Громадяни, які займаються індивідуальною трудовою діяльністю (підприємці, адвокати, які займаються приватною практикою, нотаріуси та ін.): Застрахована особа, самостійно сплачує страхові внески, не зареєстрована в системі обов’язкового пенсійного страхування, проходить реєстрацію в територіальному органі ПФР одночасно з реєстрацією в якості страхувальника Громадяни , добровільно вступили у правовідносини з обов’язкового пенсійного страхування Застраховані особи, добровільно вступили у правовідносини з обов’язкового пенсійного страхування, у тому числі громадяни Російської Федерації, які працюють за межами території Російської Федерації і здійснюють сплату страхових внесків до бюджету Пенсійного фонду Російської Федерації за себе, застраховані особи , сплату страхових внесків до бюджету Пенсійного фонду Російської Федерації за яких здійснюють інші фізичні особи, а також непрацюючі застраховані особи можуть пройти реєстрацію в територіальному органі за місцем проживання. При реєстрації зазначені застраховані особи подають до територіального органу анкету застрахованої особи і пред’являють паспорт або інший документ, що засвідчує особу.

Якщо ви не працюючий, то в пенсійний фонд з паспортом, якщо надійшли на роботу, то роботодавець зобов’язаний це зробити, тільки такий порядок

або за місцем роботи, якщо Ви вже работаете.Лібо як приватна особа з ксерокопією паспорта йдете в ПФ за місцем прописки.

Що робити коли дитина втратила СНІЛС. Страхове пенсійне свідоцтво.

Відновлювати, т. Е отримувати знову.

по перше, дати хорошого ременя батькам, який документ дитині дали. по друге, сходити в місцеве відділення ПФ і отримати нове

Де в місті Одинцово, можна зробити \ отримати страхове свідоцтво пенсійного фонду? (Скажіть адресу ласка) (скажіть адресу ласка)

www.pfrf.ru/ot_moscow/cont_up або зателефонуйте на гарячу лінію Пенсійного фонду

Які потрібно надати документи в Пенсійний фонд, щоб отримати сертифікат на материнський капітал?

Паспорт матері, страхові свідоцтва пенсійного страхування матері і всіх дітей, свідоцтва про народження всіх дітей. У разі, якщо є діти народилися до 01.07.2002р. або в свідоцтві про народження не вказано громадянство одного з батьків або запис про один з батьків отсутствует- підтвердження громадянства (вкладиш або штампик про громадянство на зворотному боці свідоцтва про народження). Якщо діти мають різні прізвища, то підтверджуючі документи (свідоцтва про укладення або розірвання шлюбу). У ряді регіонів вимагають довідку про склад сім’ї (довідки, якщо діти прописані за різними адресами). Звернутися із заявою може тільки мама або за неї інше по нотаріальної довіреності. Заява про видачу сертифіката за законом розглядається в місячний строк, на практиці це займає зазвичай близько 10 днів. Не буде зайвим зняти з усіх документів, крім довідок про склад сім’ї, копії. (Постанова Уряду РФ від 30.12.2006г. N 873 “Про порядок видачі державного сертифіката на материнський (сімейний) капітал ” (разом з “Правилами подачі заяви про видачу державного сертифікату на материнський (сімейний) капітал і видачі державного сертифіката на материнський (сімейний) капітал “) (ред. від 22.09.2012г.))

Свідоцтво про народження дітей, свідоцтво про шлюб, паспорт, та копії до них.

вищеперелічені копії документів

де отримати пенсійне страхове свідоцтво? якщо є номер свідоцтва, прописка московської області, працюю зараз в СПБ, але я це свідчення в очі не бачила, на руках у мене його ніколи не було, де саме його отримати, в Московській області за пропискою. в Москві, або в Пітері? нинішній роботодавець каже, щоб я відновлювала сама, а куди звертатися.

отримувати по пропіске.в пенсійному фонде.прідете скажете що потрібно, і через місяць воно на руках.

У Пенсійному фонді, можна за місцем фактичного проживання

Взагалі, за законом відновити СНІЛС зобов’язаний ваш роботодавець. Але якщо він відмовляється, тоді доведеться самим робити. Потрібно звертатися до Пенсійного фонду за пропискою. Або можна звернутися і за місцем фактичного проживання, але тільки при наявності тимчасової реєстрації за місцем перебування. Виготовляється СНІЛС за законом на протязі 3 тижнів. Але зазвичай робимо на протязі 2 тижнів.

Втрачено страхове пенсійне свідоцтво, де отримати нове?

в своєму пенсійному фонді по району, подаєш заявку у вигляді анкети. там тобі все розкажуть

в районному пенсійному фонді.

в пенсійному фонді, заповніть анкету і через тиждень буде готове, якщо є номер, швидше зроблять

Страхове пенсійне свідоцтво отримують у пенсійному фонді. На підставі заяви Вам видадуть дублікат

Чи зобов’язаний роботодавець оформити пенсійне страхове свідоцтво? Вперше влаштовуюся на роботу, роботодавець здивований, що у мене немає пенсійного і посилає отримувати його самостійно. Чи нормально це? І чи правда, що трудову книжку теж зобов’язаний купувати роботодавець?

При укладенні трудового договору вперше трудова книжка та страхове свідоцтво державного пенсійного страхування оформляються роботодавцем. (Ст.65 ТК РФ) А бланки трудових книжок у роботодавця повинні бути і він зобов’язаний вам трудову оформити, при цьому взявши з вас гроші за бланк трудовий.

Страхові свідоцтва роботодавці не видають Роботодавець не зобов’язаний оформляти Вам Страхове пенсійне свідоцтво в системі ОПС. Ви повинні оформити його самостійно, звернувшись до органу пенсійного забезпечення за місцем проживання. У випадках, коли працівник укладає трудовий договір вперше, роботодавець лише оформляє книжку. стаття 65 Трудового кодексу Російської Федерації

Згідно ст. 7 Закону № 27-ФЗ, особа, вперше яке надійшло на роботу за трудовим договором або уклала договір цивільно-правового характеру, на винагороду за яким нараховуються пенсійні внески, отримує пенсійне свідоцтво через роботодавця.

де можна взяти страхове пенсійне свідоцтво? (Мені 17 років)

У пенсійному фонді за місцем проживання.

його оформляють при першому надходженні на роботу.

Звернися до пенсійного фонду маючи при собі паспорт. Два тижні і воно у вас в кишені.

Обидві відповіді правильні. На першому місці роботи оформляють. Але бувають, що вимагають, щоб Ви самі йшли і оформляли за місцем проживання. Можна й так.

Чи правда те, що на маленьку дитину теж потрібно робити страхове пенсійне свідоцтво?

Правда. НЕ зрозуміло мені, навіщо воно йому з народження. Нам ось другий рік, але до пенсійного фонду я ще не добралася.

Так.

Так.

угу. в поліклініці вимагали недавно.

Ми недавно народилися, і то нам сказали – робити. Зараз у кожної людини повинна бути така штучка в нашій країні))))

правда, але терміново бігти не треба. Та й робиться воно дуже швидко якщо вам терміново знадобиться. я сама особисто в 16 пішла отримувати. І у дочки моєї немає досі. Їй 6 років

Так.

Потрібно, а відповісти на питання “навіщо? ” Важко навіть в ПФ. ))) Я зробила тільки тоді, коли дитина в садок пішов (там копію зажадали)

Можна, але не обов’язково.

Та Робимо просто і швидко. Оплата ліків та роботи лікарів і сестер через систему страхової медицини.

синові дали в садку

да обов’язково, нам в реєстратурі талон без нього не виб’ють (на прийом до лікаря)

Нас просять какой то там СНІЛС. сьогодні треба на огляд в школу принести. Не знаю, навіщо їм. але вимагати і не брати в школу і сад не мають право. Я ще не стикалася ніде, щоб без нього нікуди!

Так. На скільки я чула, вони в майбутньому замінять страхові поліса.

да, правда, ми своїм при народженні отримували. поки, по-моєму, ніде потрібно не було. якщо тільки при отриманні маткапіталу, точно не пам’ятаю.

да кажуть треба тільки навіщо не зрозуміло

Не потрібно, а можна. А який у цьому сенс, не знає ніхто. Хтось грошей зрубав нагорі під черговий маячний проектик. Дитині майже 16, немає у неї ніякого пенсійного свідоцтва. І поки ЖОДНОГО РАЗУ ще не знадобилося. ))))

перший раз чую

ага. в пів-ке вимагають

да, у моїй є

Ні. Воно йому не потрібно. Страхове свідоцтво видають зазвичай в установах: садах, школах, або в відділі кадрів при влаштуванні на роботу. А навіщо воно взагалі потрібне – важко відповісти. У моєї дитини (2 роки) його немає і ніхто ніколи не питав. Мені самій видали в 9 класі школи, за 13 років треба було один раз – тільки при оформленні лікарняного листка по вагітності та пологах в жіночій консультації. Навіщо? Не знаю!)) Тепер знову лежить порошиться третій рік.))

Правда. Теж довго не знала, а потім у лікарні зажадала.

як пояснили на одному з форумів. За цим полісом, нібито, дитина повинна забезпечуватися ліками. Типу по мед полісу тільки в стаціонарі надаються ліки, а з цього і в поліклініці зобов’язані видавати при необхідності)))

робиться обов’язково, при якій-небудь не дай Бог екстреної ситуації придасться

Так, правда! Кажуть в садок без нього не будуть приймати!

Зі скількох років можна отримати страхове свідоцтво державного пенсійного страхування.

Ми отримали відразу як тільки народився син, а дочка отримала в д / с. Нам на півночі без нього не тисну мед.поліс, хоча я зараз розумію, що не мали право. Свідоцтво обов’язкового пенсійного страхування – це один з основних документів, що підтверджують ваше право на страхові виплати, обумовлені федеральним законом № 165-ФЗ “Про основи обов’язкового соціального страхування “. Згідно зі статтею 7 цього закону, “видами соціальних страхових ризиків є: 1) необхідність отримання медичної допомоги; 2) тимчасова непрацездатність; 3) трудове каліцтво і професійне захворювання; 4) материнство; 5) інвалідність; 6) настання старості; 7) втрата годувальника; 8) визнання безробітним; 9) смерть застрахованої особи або непрацездатних членів його сім’ї, які перебувають на його утриманні “. Свідоцтво обов’язкового пенсійного страхування видається Пенсійним фондом РФ. Відповідно до статті 7 федерального закону № 27-ФЗ “Про індивідуальному (персоніфікованому) обліку в системі обов’язкового пенсійного страхування “, свідоцтво містить страховий номер індивідуального особового рахунку, дату реєстрації як застрахованої особи та анкетні дані вказаної особи “. При цьому страховий номер присвоюється не застрахованій особі, а його індивідуальним особовим рахунком в системі обов’язкового пенсійного страхування. Індивідуальний особовий рахунок містить тільки ті відомості, які є основою для оформлення трудових пенсій громадян. У ньому не може бути вказана інформація особистого характеру, що стосується сімейного стану, родинних і дружніх зв’язків, а також інших особистих відносин фізичної особи. Свідоцтво обов’язкового пенсійного страхування зберігається у застрахованої особи і дійсно тільки при пред’явленні паспорта або іншого документа, що посвідчує особу. Отримати свідоцтво обов’язкового пенсійного страхування можна наступним чином: 1. При укладенні трудового договору роботодавець зобов’язаний подати вашу анкету в територіальний орган Пенсійного Фонду протягом 2 тижнів з моменту укладення трудового договору. Правильність зазначених у анкеті відомостей засвідчується вашим підписом і перевіряється роботодавцем. Територіальний орган ПФР в 3-тижневий термін передає вашому роботодавцю ваше свідоцтво обов’язкового пенсійного страхування. Роботодавець протягом тижня зобов’язаний передати це свідчення вам. Для отримання свідоцтва обов’язкового пенсійного страхування потрібно розписатися в супровідній відомості. 2. Якщо ви займаєтеся власним бізнесом, вам потрібно самостійно пройти реєстрацію в територіальному органі ПФР і отримати свідоцтво обов’язкового пенсійного страхування. 3. Ви також можете застрахувати своїх непрацюючих родичів і виплачувати їх страховий внесок зі своїх доходів. В цьому випадку вашому родичу необхідно пройти реєстрацію в територіальному органі ПФР за місцем проживання та отримати свідоцтво обов’язкового пенсійного страхування. При реєстрації потрібно представити в територіальний орган анкету і пред’явити паспорт чи інший документ, що засвідчує особу. При зміні прізвища, імені, по батькові, дати народження або статі, а також у разі втрати свідоцтва обов’язкового пенсійного страхування, потрібно звернутися до вашого роботодавцю, або в територіальний орган ПФР для обміну свідоцтва обов’язкового пенсійного страхування або отримання дубліката. Територіальний орган ПФР в місячний термін після отримання заяви про обмін свідоцтва обов’язкового пенсійного страхування або про видачу його дубліката зобов’язаний прийняти рішення про можливість задовольнити ваше прохання. Рішення про відмову у видачі дубліката або заміну свідоцтва може бути прийнято у разі відсутності в системі персоніфікованого обліку особового рахунку зі страховим номером, зазначеним в заяві про обмін або у видачі дубліката свідоцтва обов’язкового пенсійного страхування, або невідповідності зазначених в заяві

Не знаю зі скількох саме. Але, моєї дочки 7 років і нам в садочку вже видали таке свідоцтво!

Не знаю з якою метою видають в дедсаде. мій син отримав свідоцтво при першому влаштуванні на роботу в 14 років.

З народження

за скільки днів можна отримати пенсійний страхове свідоцтво за скільки днів можна отримати пенсійний страхове свідоцтво

2 тижні від дня подачі заявки

за тиждень

Скажіть, як називаються організації, що видають страхові свідоцтва обов’язкового пенсійного страхування Скажіть, як називаються організації, що видають страхові свідоцтва обов’язкового пенсійного страхування (у Воронежі)?

Управління ПФР по місту Воронежу Адреса: 394000, м Воронеж, вул.Пушкінська, 5А; E-mail: [email protected] Графік роботи: Пн 9.00-18.00; Вт 9.00- 18.00; Ср 9.00- 18.00; Чт 9.00- 18.00; Пт 9.00 – 16.45, обід 13.00 – 13.45 ПФР (Пенсійний Фонд РФ) і його територіальні органи (Управління ПФР по містах і районах в суб’екатх Федерації). Федеральний закон від 01.04.1996 N 27-ФЗ “Про індивідуальному (персоніфікованому) обліку в системі обов’язкового пенсійного страхування ” Стаття 7. Страхове свідоцтво обов’язкового пенсійного страхування 1. Пенсійний фонд Російської Федерації і його територіальні органи видають кожному застрахованій особі страхове свідоцтво обов’язкового пенсійного страхування, що містить страховий номер індивідуального особового рахунку, дату реєстрації як застрахованої особи та анкетні дані вказаної особи відповідно до підпунктів 1 – 5 пункту 2 статті 6 цього Закону. 2. Особа, вперше яке надійшло на роботу за трудовим договором або уклала договір цивільно-правового характеру, на винагороду за яким відповідно до законодавства Російської Федерації нараховуються страхові внески, отримує вказане страхове свідоцтво через страхувальника. Фізична особа, самостійно сплачує страхові внески, отримує страхове свідоцтво обов’язкового пенсійного страхування безпосередньо в органі Пенсійного фонду Російської Федерації за місцем своєї реєстрації в якості страхувальника. 3. Страхові свідоцтва обов’язкового пенсійного страхування зберігаються у застрахованих осіб. Управління Пенсійного фонду РФ (державна установа) у м Воронежі Адреса: 394000, г.Воронеж, вул. Пушкінська, 5а Режим роботи УПФР: з 9-00 до 18-00, п’ятниця з 9-00 до 16-45, перерва з 13-00 до 13-45; вихідні – субота, неділя Начальник УПФР: Семенов Матвій Миколайович Начальник УПФР прийом пенсіонерів та застрахованих осіб веде щовівторка з 14-00 до 18-00 Фахівцями УПФР прийом ведеться в клієнтської службі без перерви, понеділок з 8-00 до 18-00; Вівторок, середа з 9-00 до 18-00; Четвер з 9-00 до 19-00; П’ятниця з 9-00 до 15-00 Довідковий телефон УПФР: (4732) 52-55-04

Пенсійний фонд. Якщо ви працюєте, то отримати його для вас повинен роботодавець

страхове пенсійне свідоцтво подскажте, де отримати страхове пенсійне свідоцтво?

У пенсійному фонді вашого району. при собі потрібно мати тільки паспорт

Особа, вперше яке надійшло на роботу за трудовим договором або уклала договір цивільно-правового характеру, на винагороду за яким нараховуються пенсійні внески, отримує пенсійне свідоцтво через роботодавця. Федеральний закон від 01.04.1996 N 27-ФЗ “Про індивідуальному (персоніфікованому) обліку в системі обов’язкового ПЕНСІЙНОГО СТРАХУВАННЯ “. Стаття 7. Отже, всі дії по початковій реєстрації застрахованої лягають на страхувальника – роботодавця. Тому працівникові нічого робити практично й не треба – треба просто заповнити анкету, віддати себе в турботливі руки своєї нової компанії і спокійно працювати, зрідка «попінивая» кадрову службу питаннями про те, коли ж йому зайти за своєю карткою пенсійного страхування. Роботодавець же повинен буде провести наступні дії. Протягом двох тижнів з дати укладення договору з працівником надати до територіального органу Пенсійного фонду заповнену і підписану працівником анкету застрахованої особи.

працюючому – у роботодавця. Безробітному – у філії Пенсійного фонду, який відноситься до адреси вашого мета проживання

що робити якщо у працівника немає пенсійного свідоцтва, а зарплату треба виплатити.

платити. чаво ж ишшо. працівник струму радий будить.

відправити його за цим свідоцтвом, а на перший час можна видати гроші під звіт, які він потім із з / п поверне.

треба терміново замовити св-во в ПФ, а поки платити Неофіт-но, чи можна варіант підзвіту ..

якщо у працівникам це перше місце роботи, то пенсійне страхове свідоцтво зобов’язаний оформити роботодавець. якщо місце роботи не перше, то даний документ просто зобов’язаний був бути при працевлаштування повинна, немає документа – немає прийому на роботу. таким чином, у відсутності документа винен відділ кадрів. нараховувати і виплачувати зарплату, а так само своєчасно сплачувати страхові внески, раз людини взяли на роботу, ви зобов’язані. як ви потім звітувати в ПФ будете, це ваші проблеми. а кадровика треба звільнити за профнепридатність. P.S. видача грошей у підзвіт вам не допоможе, т.к. справа не у видачі, а в нарахуванні.

пенсійне свідоцтво (номер) потрібно для перерахування внесків до ПФР, ну ні як не для видачі зп, тим більше звіт персоніфікованого обліку здається раз в квартал

Сонце, Крістіна, забула чого тебе вчили? Криміналу немає! Плати. Роби перерахування від організації в пенсійний. Раз в квартал ти подаєш дані в пенсійний і до цього часу (до звіту, де ти розпишешся на кожного) співробітник (працівник) повинен вже оформити пенсійне.

потрібно зробити страхове пенсійне, інакше відрахування нікуди буде вносити, і до пенсії він отримає нічого, і з звітність в кінці року у кадрів будуть проблеми.

здрастуйте. де можна отримати страхове пенсійне свідоцтво

в пенсійному фонді.

в пенсійному фонді

у відділенні пенсійного страхування за місцем проживання

Які документи потрібні для отримання пенсійного страхового свідоцтва ??

паспорт і все

У пенсійному відділі твого району все скажуть.

Мені 16 років. Я втратила страхове свідоцтво обов’язкового пенсійного страхування. Куди потрібно звернутися за новим і як довго його роблять? Які документи потрібно взяти з собою?

Ідіть в пенсійний фонд за місцем проживання, візьміть паспорт. І вас зроблять дублікат. Роблять його тижнів зо два.

Якщо не помиляюся страхове видає пенсійний фонд. Пакет документів краще уточнити по телефону або на їх сайті. Краще відразу їх оповістити про втрату свид-ва і краще в письмовій формі (т. Е. Заявою в 2 примірниках, щоб один залишився у Вас)

так іди шукай його.

в ПФР вам

що робити якщо втратив страхове пенсійне свідоцтво? чи є штраф

Ні. Звертаєтеся в ваш районний пенс. фонд. Візьміть паспорт з собою. Приблизно через 2 тижні готове. Але, перш, сем їхати туди. краще зателефонувати і дізнатися чи все дні прийомні. І ще – можна потрапити на чергу.

Як терміново відновити страхове пенсійне свідоцтво? У мене ПП – 9 жовтня в декрет вставати, а я сьогодні не змогла знайти своє пенсійне. Як бути.

!). Піти в пенсійний, попросити відновити документ. 2). Знайти номер пенсійного, десь він у Вас повинен зберегтися. На роботі у відділі кадрів запитайте. І попросіть зробити довідку про номер пенсійного.

Потрібно прийти до пенсійного фонду і написати заяву. Попросити щоб зробили пошвидше. Це найшвидший спосіб.

А ви робили дитині страхове пенсійне свідоцтво з народження для отримання безкоштовних / пільгових ліків? Тільки днями дізналася виявляється до трьох років можна це оформити і отримувати лекарства.Не важливо інвалід дитина або здоров.Правда ці ліки хрін бувають в аптеках, але це вже інша тема запитання))))

Я чула, але не отримувала. Думаю ні хрена не вийде. А як зробити цю картку?

перший раз про таке чую, і навіть багатодітна сусідка про це не знає.

Чи не чула про таке.

одне тільки словосочет удівляет.Как можна зробити дитині страхове пенсійне свідоцтво? Адже він ще не встиг походити в школу, а Ви про пенсії говорите.)))

Які документи потрібні для отримання пенсійного страхового свідоцтва та для отримання ІПН? Ось, перший раз збираюся йти на роботу, мені сказали, що потрібно оформити ці два документа, що ж потрібно для їх отримання? Де їх брати, знаю, але дзвонити туди пізно, підкажіть будь ласка.

ІПН оформляється в той же день. Пенсійне – 2 тижні приблизно. Для оформлення ІПН потрібно підійти до податкової за місцем реєстрації з паспортом. Пенсійне свідоцтво робиться довше. Потрібно підійти з паспортом в районний пенсійний фонд за місцем реєстрації, заповнити заяву. Взагалі Пенсійне свідоцтво має оформлятися роботодавцем (ст 65 ТК РФ), але багато хто просить оформити його самостійно. Якщо Ви будете впиратися і торгуватися, то Вам можуть відмовити в роботі.

СНІЛС (пенсійне) оформлять на роботі самі кадровики, а ІПН – з паспортом і ксерокопією – його в податковій отримаєте.

ї моя дочка не може отримати медичний страховий полюс, бо СНІЛС (страхове свідоцтво) має ще один чоло

Ну так сходіть до Пенсійного та з’ясуйте про СНІЛС

В якому сенсі СНІЛС має ще одна людина? Якщо це порушення Пен фонду, там потрібно вирішити це питання.

де мені отримати пенсійне страхове свідоцтво в м Москві я прописаний по вулиці Митна будинок 28

в Пенсійному Фонді свого округу чи району.

Страхове свідоцтво Сьогодні намагався влаштується на роботу в Москві зажадали Страхове свідоцтво де його можна отримати?

СНІЛС отримати в пенсійному фонді РФ по Вашому району.

які потрібні документи для отримання страхового пенсійного свідоцтва

Досить паспорта.

ласпорт

Для чого потрібно страхове свідоцтво коли береш кредит? Для чого конкретно потрібно страхове свідоцтво коли береш кредит?

по страховому можна буде обчислити де працюєте офіційно. Пенсійні відрахування адже від кудись надходять.

Ушаков скатіна. ))

Щоб, якщо ви припините виплату кредиту, утримувати їх з ваших пенсійних відрахувань.

якщо помреш. вони страховку отримають.

дивляться де працюєш

не знаю. коли гроші не повертають, б’ють не за свідченням, а по морді

Для чого то їм потрібно. У компанії своя заморочка. Раз просять – пред’явите.

зазвичай страх.свідетельство вимагають при оформленні кредиту понад 100000 при неплатежі з вашого боку, буде можливість через Пенс.фонд відстежити місце виїзду

Для оформлення кредиту необхідно 2 документа – паспорт громадянина РФ і будь-який з наступних документів: закордонний паспорт; водійське посвідчення; пенсійне посвідчення; страхове свідоцтво державного пенсійного страхування; Карта Банку.

Для перевірки за БКІ

Де в Петербурзі отримують страхове свідоцтво державного пенсійного страхування? Роботодавець говорить, що я повинна оформити його самостійно, що організація цим займатися не буде.

Підкажіть, будь ласка, адресу. еее, до речі, як називається установа, яка видає це свідоцтво?

Чи потрібні які-небудь документи крім паспорта?

Лукавить ваш роботодавець, не хоче виконувати свою роботу. Якщо людина раніше ніде не працював, у нього відсутня дане свідоцтво, обов’язок оформити цей документ лежить на роботодавця (ч. 2 ст. 7 Закону N 27-ФЗ). Якщо ви не знаєте до якого Пенсійному фонду отностся ваш район, а отримати страхове свідоцтво можна тільки за місцем постійної реєстрації, то запитайте у бабульок біля під’їзду. Для отримання свідоцтва вам потрібно мати при собі паспорт, заповніть анкету і через місяць отримаєте бажаний документ Удачи.

Добрий день! Мені потрібно поміняти страхове свідоцтво пенсійного фонду всвязи зі зміною прізвища. На їх сайті прочитала, що тільки за місцем прописки, але живу я в іншому місті і досить далеко. Тимчасова реєстрація мається. Чи можливо поміняти даний документ і нікуди не їздити Все ж таки не дев’ятому місяці вагітності я (((

Саме свідоцтво міняти не обов’язково. У Вас є СНІЛС – цього поки достатньо. Потім, або самі поїдьте або пошлете родичам або друзі в те місто довіреність на отримання.

Віддав в службу зайнятості копію пенсійного страхового свідоцтва, це не законно? Як дізнатися списали чи гроші? Списали Чи гроші з пенсії? І взагалі чи повинні вони вимагати свід-во і в якому випадку?

Зі служби зайнятості на Ваш індивідуальний особовий рахунок, вказаний в страховому свідоцтві потрапляють відомості про період одержання допомоги по безробіттю. А цей період входить в страховий стаж для підрахунку пенсії. Не хвилюйтеся так!

А коли Ви роботодавцю ІПН та СНІЛС даєте це теж не законно? =)))))) Вони ж Вам посібник платять, від цієї допомоги теж нарахування йде в пенсійний фонд

Ви “трошки ” переплутали “кредитку ” із страховим свідоцтвом. Мало того, коли ви доживете до пенсії, боюся, “списувати ” Вам на пенсію буде вже нічого.

Які потрібні документи, щоб отримати страхове пенсійне свідоцтво? Я на пенсії і його не отримував.

Зверніться до Пенсійного фонду за місцем проживання з паспортом. Швидше за все страхове свідоцтво на Вас оформлялося як на непрацюючого пенсіонера, але мабуть з яких-небудь причин Вам не вручено. В такому випадку Ви можете в Пенсійному фонді оформити дублікат страхового свідоцтва (робиться це все безкоштовно) і отримати його.

Ви нічого не плутаєте? Без цього свідоцтва вас і на пенсію не оформили-б, воно обов’язково на території РФ вже роки з 96 приблизно.

Йдете в ПФ за місцем проживання та задаєте те ж питання там.

Да уж, вам в такому випадку пенсію призначали за царя Гороха, яким чином вам пенсію то призначили в нашій час?

Якщо ви працювали до пенсії, то вам його повинні були оформити на роботі. Свідоцтво стали оформляти з 1996 г, так що у вас повинно воно бути. Якщо ні зверніться до Пенсійного фонду

Як отримати страхове свідоцтво державного пенсійного страхування? Я хочу сам отримати цю картку. чи можу я просто піти в пенсійний, заповнити анкету і отримати його? (Не влаштовуючись на роботу)

якщо чесно, це звичайно простіше коли ти працюєш, але можеш сам все отримати, правда це буде довше і складніше. Подзвони заради інтересу в пенсійний, дізнайся список необхідних документів, зазвичай нічого особливого не потрібно, приходь з паспортом, напишеш заяву, воно розглядається не оч довго через 2 тижні повинен точно отримати, а так ніби 10 днів. Все реально, йди роби.

Можна отримати! Ідіть в пенсійний фонд, там все вирішать. У сенсі скажуть що і як написати і т.д ..

Як змінити зелену картку страхового свідоцтва пенсійного страх У мене в паспорті прізвище Альошин, а в картці страхового свідоцтва Альошин з буквою Е, де можна змінити картку, підкажіть пож-та ..

вам треба звернутися до відділення Пенсійного фонду по вашій реєстрації. Напишете Заява та через 2 тижні отримаєте нове свідоцтво. У співробітника на роботі була подібна ситуація. Але у нього ще й у приватизації квартири поставили “е “. Так вийшло, що йому простіше поміняти паспорт на “е “, ніж міняти документи на квартиру. Так що – подивіться всі доки!

У Пенсійному фонді

для чого скрізь вимагають СНІЛС – це пенсійне страхове свідоцтво Його необхідно мати при відвідуванні лікаря – (навіть талон на прийом містить цю інформацію) причому тут пенсійне свідоцтво, навіть на роботі зажадали його вказати при заповненні договору на навчання (підвищенні квалівікаціі). Непонимаю так же навіщо його отримувати дітям – є така соціальна реклама – у матусі дитина при СНІЛС. Вже тут цілковитий абсур. які у дитини пенсійні відрахування (поки він сам не влаштується на роботу)

Не знаю, з мене не вимагають, наприклад в магазині і в дитячій поліклініці він не потрібен – тільки страховий поліс, і паспорт батька (дані). У садку та школі запропонували такий оформити – я відмовилася, т. О. це не вимога. Але, наприклад, за допомогою СНІЛС Ви можете потрапити на сайт електронного уряду і оформити, наприклад, закордонний паспорт не приїжджаючи в ФМС (початкова стадія). подивитися податки, штрафи, на перелік свого майна і пр.

за допомогою СНІЛС можна вас знайти =)

З 1 липня вимагати у людей інформацію, яка є у державних органів, не можна не тільки при їх зверненні за федеральними держпослугами, але і при отриманні послуг на регіональному та муніципальному рівнях. порушують федеральний закон бюрократи.

Чи можна по тимчасову прописку отримати пенсійне страхове свідоцтво?

воно до прописки не прив’язане

можна, ідіть в пенсійний фонд

що потрібно для того, щоб отримати страхове пенсійне свідоцтво і в які терміни?

дивлячись на кого отримуєте на себе або на дітей. приходьте до державного пенсійного фонду з паспортом і свідоцтвом про шлюб, якщо прізвище поміняли наприклад. Пишіть заяву і через 5 днів отримуєте там же СПС. Якщо на дітей то свідоцтво про народження і свій паспорт.

Ідіть з паспортом в ПФ за місцем проживання.

в нашому місті за тиждень роблять в пФ

підкажіть чи можна отримати (СНІЛС) Страхове свідоцтво державного пенсійного страхування “без прописки. підкажіть чи можна отримати (СНІЛС) Страхове свідоцтво державного пенсійного страхування ” без прописки.

Без прописки немає.

Занадто розумне питання, всі пройшли повз відповідати на тупі питання, вважаючи себе розумними. Моя відповідь на питання – Сходи до Пенсійного фонду та дізнайся, у мене досвіду в цій справі не було.

Вас на роботу не мали права брати без цього свідоцтва. І без тимчасової реєстрації теж.

Де знайти номер СНІЛС

Ця “картка ” грамотно називається: “страхове свідоцтво обов’язкового пенсійного страхування “. По просту – страховий пенсійний поліс. Він блідо-зеленого кольору, заламінована і видається по першому офіційному місцем роботи. Номер побачите на самому полісі. У разі втрати зверніться до кадровику – заплатите штраф і поліс Вам відновлять.

на картці написаний (картка пенсійного страхування) Якщо картка загублена – звертайся в пенсійний фонд, дадуть дублікат. якщо її взагалі не було – туди ж!

На самій картці.

Чи потрібен російський страховий поліс для отримання візи? Він взагалі десь фігурує? А пенсійне свідоцтво?

Російський не потрібен, потрібна страховка на час Вашого перебування в тій країні, куди Ви маєте намір отримати візу. На той випадок якщо з Вами що то (не дай Бог) відбудеться. Стандартна сума покриття 30 000 доларів. Варто подібна страховка в Росії близько 1 долара за добу.

ні, не потрібно ні те ні інше

Вам потрібен поліс страхування для виїжджаючих за кордон. Вам його оформлять за 10 хвилин практично в будь-якій страховій компанії або близько посольства стоять представники страхових компаній.

Російський страховий мед поліс діє тільки на території росії. Це на ньому ж і написано. При чому якщо в одному регіоні поліс видали інший ухвалить тільки в разі загрози життю. Страхоаое пенсійне теж тільки для росії для вашої майбутньої пенсії. Більше він вам не навіщо. На візу ці документи не потрібні. Тільки паспорт закордонний. Страховку днлает окрему туристичну.

Громадянин республіки Белорусь з времн.рег в СПб може отримати Стоховое свідоцтво Пенсійного фонду. Зарание спос

Відповідно до законодавства РФ застрахована особа отримує Страхове свідоцтво обов’язкового пенсійного страхування через роботодавця. У разі, якщо людина є безробітним, тоді він самостійно може отримати дане свідоцтво. Крім того, слід врахувати, що стосовно білоруських громадян Страхове свідоцтво обов’язкового пенсійного страхування видають тільки тим, хто має дозвіл на тимчасове проживання або дозвіл на проживання в РФ. Решта громадян Білорусі не підлягають обов’язковому пенсійному страхуванню в Росії.

Ні. Він же громадянин іншої держави, а Пенсійний фонд російський.

банк у якого я беру кредит просить страхове свидетельсвуют пенсійного страхування! (Зелен. Картку) допоможіть будь ласка. банк готовий дати мені кредит по зниженим процентним ставкам якщо я їм переведу свій пенсійний рахунок абояк правильно назвати незнаю? для чого їм пенсійне? і страшно чи це! раптом потім пенсії не буде?

Йдеться або про надання свідоцтва пенсійного фонду або про те, що б ви перевели кошти накопичувального фонду в пенсійний фонд, який належить якимсь чином банку. Тобто банк отримує додаткові кошти.

2 документ підтверджує особу. Ні не страшно.

Це не банк просить. Це жадібний менеджер банку одночасно підробляє агентом пенсійного фонду цього банку. За переклад Ваших пенсійних накопичень в цей пенсійний фонд менеджер (він же агент) отримає комісійну винагороду. А Ви можете залишитися без пенсії, бо НПФ, що набирає клієнтів такими способами, швидше за все, скоро лопне. Удачи!

якомога смухлевать, маючи на руках чуже страхове свідоцтво? влаштувався на роботу (неофіційна). роботодавець запрошувати страхове-пенсійне свідоцтво. кажуть що це запорука на надану мені матеріальну цінність і СНІЛС буде зберігатися у них поки я цю цінність їм не поверну назад. підкажіть, чи можуть вони підкласти мені свиню? (Перевести гроші з мого пенсійного рахунку або ще щось)

НІЯК а СНІЛС в пенсійному фонді завжди можеш отримати, нову картку – зазвичай тижнів два виготовляють (прийдеш і скажеш – втратив) смухлевать можна з чим завгодно – перш ніж що то підписувати – прочитай і подумай.

в мед. центрі попросили мед. поліс і навіщось картку СНІЛС (страхове свідоцтво пенсійного страхування). Навіщо вторе якщо у мене не сплачено податки мені не нададуть мед. допомога?

СНІЛС потрібен, тому, що цей документ стосується не тільки пенсії, але і соціального забезпечення. Медична допомога є державною послугою, наданої через фонди медіціцінского страхування СНІЛС став єдиним ідентифікатором персональних даних громадян в інформаційному обміні всіх федеральних і регіональних відомств Росії, а також номером універсальної електронної карти громадянина, за допомогою якої можна буде отримувати послуги в системі пенсійного та соціального забезпечення. Ця карта надалі позбавить від використання багатьох документів, у тому числі медичного полісу, ІПН, пенсійного свідоцтва та інших. На карту нараховуватимуться посібники, і по ній будуть надаватися пільги. СНІЛС використовується для ідентифікації користувача на порталі державних послуг, де можна отримати ключові державні послуги: бланки та інформацію для отримання паспорта, соцдопомоги, путівок, інформацію про податки, штрафи в ГИБДД, виписку з індивідуального особового рахунку застрахованої особи в ПФР і багато іншого. СНІЛС застосовується для формування регістрів громадян, які мають право на державні соціальні послуги та пільги “.

це на випадок, якщо Ви в кредит захочете лікуватися))

у мен теж пробували в клініці Федорова. сказали на випадок проведення операції.

При заповненні ф. 025 / у -04 В рядку 4 проставляється страхової номер індивідуального особового рахунку (СНІЛС) громадянина в Пенсійному фонді Російської Федерації, який формується в Федеральному регістрі осіб, які мають право на державну соціальну допомогу у вигляді набору соціальних послуг (Федеральний закон від 17.07.1999 N 178-ФЗ “Про державну соціальну допомогу “; Відомості Верховної Ради України, 2004, N 35, ст. 3607).

Страхове свідоцтво обов’язкового пенсійного страхування якщо я вперше офіційно працевлаштовувати і у мене немає страхового свідоцтва обов’язкового пенсійного страхування, то я повинна його сама отримувати або роботодавець повинен сам це зробити?

Повинні отримати самі.

А мені зробили на роботі, і чоловікові теж.

Згідно ст. 65 ТК РФ страхове пенсійне свідоцтво включено в список документів, які новий працівник повинен пред’явити при влаштуванні на роботу. Наявність свідоцтва підтверджує той факт, що людина вже є застрахованим у системі обов’язкового пенсійного страхування і на його ім’я відкритий індивідуальний особовий рахунок, куди стікається вся інформація, необхідна для подальшого пенсійного забезпечення.

Як швидше отримати дублікат страхового свідоцтва пенсійного фонду (зелену картку)? Які причини для прискорення?

З нею проблеми. Дублікат не видається, так і написано на СНІЛС

Страхове пенсійне свідоцтво В даний момент я живу в Москві, прописання в іншому місті, чи можу я отримати в МосквеПенсіонное страхове свідоцтво і де? Заздалегідь спасибі.

якщо у вас є реєстрація за місцем прибування зверніться до пенсійного фонду – роблять днів десять.

Як отримати страхове пенсійне свідоцтво? Якщо ви вперше працевлаштовуються офіційно, вам лише треба заповнити спеціальну анкету (заява на оформлення), яку вам повинен надати роботодавець, і дочекатися отримання пенсійного свідоцтва. Закон зобов’язує роботодавця оформити пенсійне свідоцтво для вас і всі документи ви оформляєте безпосередньо у роботодавця. Анкета повинна бути заповнена і завірена працівником, проте у разі, якщо працівник з якихось причин не має можливості зробити це самостійно через місяць після надання анкети, роботодавець може запевнити її самостійно з зазначенням причини, з якої це не зробив працівник. Де отримувати свідоцтво страхового пенсійного страхування? Пенсійне свідоцтво роботодавець отримує в територіальному відділенні Пенсійного фонду. Там роботодавцю буде призначена дата, коли необхідно з’явитися за результатом розгляду документів (зазвичай термін розгляду не займає більше 3х тижнів). Пенсійний фонд може попросити уточнити дані або відмовити через наявність пенсійного свідоцтва у працівника. Якщо причин для відмови немає, то роботодавець отримає пенсійне свідоцтво і супровідну відомість. Протягом тижня пенсійне свідоцтво потрібно передати працівнику. Крім того, він повинен поставити свій підпис на супровідній відомості.

Що таке пенсійний номер і як його отримати?

СНІЛС можна отримати в пенсійному фонді за адресою прописки

Страхове свідоцтво державного пенсійного страхування зазвичай отримують за місцем Вашої першої роботи. Роботодавець після укладення з Вами трудового договору зобов’язаний подати всі необхідні відомості в ПФ РФ і застрахувати Вас. Обробка відомостей триває протягом місяця.

Де можна зареєструватися через інтернет на отримання закордонного паспорта? Чув, що є якийсь то сайт, де можна зарегітстріроваться, щоб потім без черги (або за окремою черги, яка Реген по інтернету) можна потрапити на подачу документів для закордонного паспорта. Якщо, можна, дайте посилання, де можна зареєструватися, а то я інтернет облазив, не знайшов.

спробуйте зареєструватися на сайті WWW / gosuslugi.ru знадобиться пенсійне страхове свідоцтво і почекати тиждень відповіді поштою з ключем активації. Але без черги біля на по моєму тільки за ХАБАР.

де в Челябінську зробити страхове свідоцтво пенсійного фонду росії? мені необхідно, щоб влаштується на роботу, страхове Свідоцтво пенсійного фонду росії. Що необхідно для цього, куди звернеться і скільки це буде коштувати?

Взагалі то СНІЛС робить роботодавець. Або йдіть в ПФР за місцем проживання, вони вам дадуть заповнити анкету і через яке той час отримаєте

Потрібно звернутися до Пенсійного фонду з паспортом. Оформлення безкоштовно.

Яким чином роблять пенсійні відрахування по страховому свідченням? На мене робили страхів. свід-во на попередній роботі, але потім повернули його назад в головний офіс. Я не впевнений, що мені робили нарахування за цей час.

З кожною заробітної плати організація перераховує страхові та накопичувальні внески загальною сумою по всьому підприємству. Після закінчення року бухгалтер подає відомості по кожній людині окремо про нараховані внески на номер, який вказаний на Вашій картці. Якщо на попередній роботі ви працювали в минулому році, то Вам повинні були надіслати лист з пенсійного фонду про нараховані грошах на Ваш номер. Якщо лист не приходило, то можете звернутися в пенсійний фонд за місцем проживання і Вам видадуть інформацію про суму нарахованих грошей на Вашій картці. Якщо це було цього року, то цю інформацію Ви зможете отримати в квітні наступного року.

Цей процес нікому не відомий, як це роблять- по-моєму навіть ті хто це робить, не знає как.Но відрахування повинні бути однозначно, але дізнаєшся про це в кінці року, раніше ніяк.

Зверніться до пенсійного фонду і уточніть яку суму перераховували, і коли останній раз?

Вам треба звернутися до пенсійного фонду за місцем своєї прописки (по паспорту), там вам і картку видадуть і про відрахування розкажуть.

Страхове свідоцтво видається вам на руки і ви його нікому з працедавців не віддаєте. При влаштуванні на роботу у вас його попросять, але тільки щоб зняти ксерокопію. Цей документ, що видається застрахованій особі, підтверджує його реєстрацію в системі державного пенсійного страхування. Таким чином створюється основа для накопичення на особовому рахунку кожної людини інформації про його персональну заробітної платі, трудовий стаж і сумі сплачених внесків, яка і буде врахована при призначенні пенсії в майбутньому. Про суму страхових внесків, сплачених роботодавцем до Пенсійного фонду РФ, можна дізнатися з листів, які він щорічно розсилає. А можна особисто звернутися в найближчий територіальний орган ПФР і отримати виписку з свого особового рахунку. Для цього необхідно представити документ, що засвідчує вашу особу і свідоцтво обов’язкового пенсійного страхування.

Дізнатися можна в ПФ. А страхове пенсійне свідоцтво видається 1 раз і Ви з ним будите кочувати по робочих місцях разом.

Добрий день! Як відновити страхове свідоцтво державного пенсійного страхування?

Зверніться до пенсійного фонду, напишіть заяву про повторну видачу свідоцтва і на протязі 2-тижнів Вам видадуть нове. Ніякої мита оплачувати не треба. Удачи!

Трудову діяльність почати заново :)))))

звернутися до пенсійного фонду, написати заяву, оплатити держмито, почекати місяць, прийти і отримати повторне св-во

це єдиний документ які не підлягає відновленню

Навіщо дитині страхове свідоцтво обов’язкового пенсійного страхування? Навіщо дитині страхове свідоцтво обов’язкового пенсійного страхування? Яка від нього користь, від цього документа?

Якщо він працюватиме, з його заробітної плати йтимуть відрахування в ПФР або в тому фонд, який він вибере. Багато дітей зараз працюють.

Щоб Пенсійний Фонд заздалегідь знав, скільки грошей ще розтягнути можна

зобов’язали отримувати всіх детей.хотя користі від нього мало.

Не знаю про такое.У мого тільки страхова карточка.на відвідування лікарів.

Потім, що перший крок дитини – це перший його крок до смерті.

в світлі того що пенсії хочуть скасувати це взагалі нерозумно. але потім на неї навіть стипендії кшталт нараховуються.

черговий прийом уряду

у нас з народження дитині присвоюється реєстраційний номер, і при бажанні можна отримати СНІЛС, це робиться для обліку (типу статистики)

Це не відомо нікому.

www.pfrf.ru і відправте запит. Вам прийде офіційна відповідь рекомендованим листом або на маил. Там все детально розкажуть. Точність відповіді 100%

В старості згодиться.

він є головним реквізитом, оскільки не змінюється протягом усього життя

Люди, як отримати страхове пенсійне свідоцтво для працівника? Скільки часу це займає?

Якщо ви юридична особа: На працівника состовляется анкета і опис (форми є в програмі 1С-зарплата або в програмі ПФ) + титульний лист. Подається в пенсійний фонд за місцем реєстрації підприємства. Свідоцтво готуватися десь 30 днів. Але точний термін отримання скаже працівник фонду.

Мені робили пенсійне свідоцтво на роботі десь близько місяця

як отримати страхове свідоцтво державного пенсійного страхування?

можете самостійно звернутися до пенсійного фонду з паспортом. Не забудьте копію паспорта зробити оформлять швидко, прийдете і заберете,

Якщо Ви не працюєте, Вам треба звернутися до пенсійного фонду за місцем прописки. При собі мати диплом і паспорт. Якщо працюєте, то свідоцтво оформляє роботодавець.

У нас в місті пенсійний фонд окремим громадянам свідоцтва не видає, тільки організаціям. Тому зверніться в бухгалтерію свого підприємства і на протязі месяцавам видадуть свідоцтво.

Які документи потрібно надавати в пенсійний фонд при виході на пенсію жінці, для отримання пенсії?

Паспорт. трудова. свідоцтва про народження дітей. інн. довідка за 60 місяців з / плати до 2002р. будь року.

Крім того, слід також надати: – страхове свідоцтво державного пенсійного страхування; – Диплом (якщо Ви здобували вищу освіту); – Свідоцтво про розірвання шлюбу (якщо Ви були в шлюбі і він розірваний, а Ви залишили прізвище по чоловікові, в той час як трудова книжка оформлялася на Вашу дівоче прізвище. Це дпже незважаючи на те, що якщо в трудовій є відмітка спеціаліста кадрів про зміну Вами прізвища). Наскільки мені відомо, довідку про зарплату не вимагають (можливо це не в кожному Пенсійному фонді). т. к. у них є відповідне програмне забезпечення, в т. ч. і з відрахувань до ФСС і про перейменування організацій -роботодавців.

Паспорт, трудову, диплом, св-во про шлюб (якщо змінювала прізвище). св-ва про народження дітей, відомості про заробіток, якщо є дитина-студент, то довідку про очному навчанні і чеки про переведення йому грошей або довідку про спільне проживання

Пенсійна картка “зелена ” де отримати? Здраствуйте пані та панове, мене пожирає повний пі *** ц бо я хочу дуже хочу працювати, а мене нету потрібних мені доків. прийшов влаштується в мак дак сказали потрібно ІПН та Приписне посвідчення. Ні того ні того у мене со6ственно кажучи нету хДДД. Зараз подзвонив на роботу кур’єром сказали потрібен паспорт і пенсійна картка. мало того я нераслишал фразу, так я воо6ще поняття не маю що це ще за пенсійна картка. ХД зараз по нишпорив по інету почитав що це таке, але не зрозумів де конкретно отримати видать у мене руки не звідти ростуть. Просто розумієте пані та панове, я прописаний в місті Москва, а вчуся я в Міжнародному Інституті Ринку в Місті Самара, от мене і тривожить питання, а чи можу я отримати або оформити Пенсійну картку не за місцем прописки т. Е. В Самарі НЕ возращаясь в Москву? Я знаю що у ра6отадателя теж можна оформити, але я читав що їм все одно і вони не 6удут нічого оформляти. Тому я хочу знати чи можна оформити не за місцем прописки? Заздалегідь величезне спасі6о 🙂 І якщо потрібно то як оформити тимчасову реєстрацію? і не пропаде чи стара при цьому, і як довго займе часу? заздалегідь величезне з найбільших спасі6о 🙂

Страхове пенсійне свідоцтво видається за місцем реєстрації. Ви можете сходити в будь-яке відділення пенсійного фонду м Самара і взяти там заяву про видачу страх. св-ва, співробітники допоможуть Вам його заповнити, потім відправте заяву листом з повідомленням в пенсійний фонд Вашого району м Москви, св-во роблять протягом 2-х тижнів. Як отримати? Знайдіть номер телефону пенс. фонду м Москва і дізнайтеся. Проблем не так вже й багато.

які потрібні документи для отримання страхового пенсійного свідоцтва дитині 14 років?

паспорт або свідоцтво про народження (якщо немає паспорта) і документ одного з батьків

я в 18 просто з паспортом прийшла.

страхове свідоцтво пенсійного фонду Хлопців, така проблема: у подруги немає пенсійного, а їй кров з носа потрібно зробити, але у неї немає часу, я можу з її паспортом піти зробити на її ім’я свідоцтво ??

На жаль — НІ. Щоб отримати СНІЛС людина особисто повинен відвідати ПФР.

які документи потрібні дл отримання сертифіката материнський капітал?

Паспорт матері, свидетельсвуют про народження дітей, Підтвердження громадянства, Страхові пенсійні свідоцтва дітей та матері, Свідоцтво про народження матері, Свідоцтво про укладення шлюбу Довідка про склад сім’ї.

я тут порився в законах і знайшла: Сам материнський капітал передбачений – Федеральний закон № 256 від 29.12.2006р. “Про додаткові заходи державної підтримки сімей, які мають дітей ” Виплата 12000 руб. передбачена – Фед. Законом № 72-ФЗ від 28.04.2013р. (Стаття 10 закону) каіе документи необхідні – Наказ Мін Охорони здоров’я та соц розвитку РФ від 15.05.2013г. № 245н “Про затвердження правил подачі заяви про надання одноразової виплати. ” Стаття 3,4

Начебто де то в квартирі загубилося пенсійне страхове свідоцтво, хто бачить де шукати?

Мені здається, доведеться вам нове робити. Повідомте, якщо знайдете

червону нитку за ніжку обіднього столу зав’яжіть-думаю знайдете пропажу!

Чи зобов’язане ПФР зробити страхове пенсійне свідоцтво іноземному громадянину при оформленні на роботу?

для іноземних громадян та особи без громадянства постійно або тимчасово проживають в РФ порядок отримання страхових св-в ПФ такий же, як для громадян РФ. громадянам тимчасово перебувають в РФ страхове св-во не видається. ясність була внесена Федеральним законом від 20 липня 2004 № 70-ФЗ, що доповнив ст. 7 Федерального закону від 15 грудня 2001 № 167-ФЗ.

де можна отримати страхове пенсійне свідоцтво за сао? де можна отримати страхове пенсійне свідоцтво і на скільки це клопітно і довго. і що для цього потрібно.

в пенсійному фонді вашого района.пріходіш з паспортом заповнюєш заявленіе.і через 10 днів (зараз не знаю який термін) приходиш забирати готове.

575-8703. НЕ клопітно

внуку 2 роки, кажуть що потрібно йому отримати Страхове свідоцтво державного пенсійного страхування якщо не отримає, штраф підкажіть так це чи ні

Щодо штрафу, це звичайно, марення повний, але краще отримати, оскільки зараз його часто вимагають у лікарнях, оскільки у них встановлена ​​якась програма, де потрібні його реквізити). Прийдете з його свідоцтвом про народження в Пенсійний фонд за місцем проживання та через 2 тижні отримаєте саме свідоцтво.

дуже цікаво. страхове свідоцтво взагалі-то роботодавці роблять. або вузи. коли відрахування починаються на громадянина. а у дитини які відрахування?

ви, мабуть -не зрозуміли, яке свідоцтво потрібно отримати внуку. 2-річний малюк не є суб’єктом обов’язкового пенсійного страхування і на 2-летего малюка таке свідоцтво ніяк не може бути оформлено.Ето же БРЕД ви переплутали його із страховим полісом обов’язкового медичного страхування

Приказка: “Кажуть, що курей доять! “, – Хто говорить? Вашому онукові немає зараз необхідності отримувати ПСС (персоніфіковане страхове свідоцтво ПФ РФ).

У моєї дитини страхове свідоцтво з народження отримано, іноді в лікарні питають. Нічого в цьому страшного немає. Він такий же повноправний член суспільства. Так що немає приводів для хвилювань.

штрафу звичайно ж не будет.Но його дійсно просять у лікарні.

де в Кіровському районі міста Красноярська отримати дублікат пенсійного страхового свідоцтва?

м Красноярськ, пров. Вузівський, 7, пн-пт з 9 до 17, обід з 13:00 до 13:45

Заява в ПФ РФ за місцем реєстрації.

У пенсійному фонді за місцем проживання.

Після зміни прізвища потрібно міняти ІПН та пенсійне свідоцтво?

да. страхове номер не поміняється, міняють 5 днів ніби. До ІПН ще не дійшла – колись

потрібно.

так, це недовго і безкоштовно, халява

Обов’язково, як тільки отримаєш новий паспорт, йдеш і міняєш все інше і не забудь свід-во про шлюб з собою взяти)

да. треба буде надати новий паспорт і свідоцтво про зміну прізвища. (Або про шлюб)

Де отримати страхове свідоцтво студенту?

Сходіть до Управління Пенсійного Фонду за місцем проживання в відділ персоніфікованого обліку. З собою паспорт.

У страховій компанії, звичайно. Але що це означає?

а що страхуємо. для початку

дико извиняюсь, а навіщо він потрібен студенту? його роботодавець заводить!

чи може непрацюючий чоловік отримати страхове пенсійне свідоцтво? і чи можна самостійно робити внески? якщо так, то яким чином?

в пенсійному фонді за місцем прописки видають страхове пенсійне свідоцтво. Можна і самостійно робити внески. Після отримання страхового пенсійного свідоцтва вам будуть приходити листи, там все написано.

Здравствуйте, підкажіть будь ласка насчет пенсійного свідоцтва Мені потрібно нове пенсійне свідоцтво у зв’язку із зміною прізвища для оформлення загран паспорта. Скажіть, де я можу його отримати?

Тобі не пенсійне потрібно а СТРАХОВЕ свід-во ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ! По тобі не скажеш що на пенсії ЗА МІСЦЕМ РОБОТИ.

У відділенні ПФ, де перше отримували

Або на роботі.

які документи потрібні для отримання страхового свідоцтва у пенсійному фонді на дитину?

Ваш паспорт та свідоцтво про народження

Що потрібно що-б взяти позику або кредит. У розмірі 100 000

Паспорт, страхове пенсійне свідоцтво і довідку про зарплату (нібито відсотки менше будуть) і тупотіти в який-небудь банк.

У наш час досить паспорта і повноліття

Чи можна отримати страхове пенсійне свідоцтво самому в Пенсійному фонді Або оформленням цього документа повинен займатися роботодавець? Що якщо відмовляються брати на роботу без СПС? І як довго його роблять?

це в 98 році всі робили роботодавці, тому що тільки каша заварилася! зараз краще самому, не знаю як довго в кожному регіоні, у нас 7 днів.

да!

работадателей – зобов’язаний оформити

але можна за бажанням – самому

роблять до місяця з моменту подачі анкети

страхове свідоцтво і страховий поліс відрізняються чим небудь один від одного?

немає

Одне і теж.

Страх. Свида. держав. пенсійного страхування видає Пенсійний фонд. Це св-во ще коротко називають СНІЛС. Тільки з ним і паспортом (св-вом про народження) ви можете отримати медичний поліс. Вибір страхової медкомпаніі залишається за вами.

Як і де отримати Страхове свідоцтво обов’язкового пенсійного страхування !?

Звернутися зі своїм Паспортом, до Пенсійного Фонду Росії за місцем проживання

в пенсійний фонд сходіть і там Вам все пояснять і підготують.

Загублено страхове свідоцтво, державного пенсійного страхування. Де і як його можна відновити. Дуже терміново.

Страхове свідоцтво обов’язкового пенсійного страхування часто називають просто «пенсійне свідоцтво» або «пенсійна картка». Згідно ст. 65 Трудового кодексу РФ пенсійне свідоцтво включено в список документів, які новий працівник повинен пред’явити при влаштуванні на роботу. У кожному разі, коли пенсійне свідоцтво з якихось причин відсутній, працівник може звернутися до свого роботодавця. Однак це зовсім не означає, що роботодавець в кожній ситуації зобов’язаний приймати ті чи інші дії для видачі пенсійного посвідчення. Для отримання свідоцтва працівнику потрібно буде під’їхати до територіального відділення ПФР в прийомні години з паспортом, заповнити анкету і написати заяву. Протягом місяця ПФР видає дублікат свідоцтва.

Інн і пенсійне страхове свідоцтво. Я живу в Москві, прописка в Бєлгороді, є реєстрація на 5 років у Москві. 1) Як отримати інн в Москві (тк не можу поїхати за місцем прописки отримувати) 2) пенісіонное свідоцтво на старе прізвище (до заміжжя). як поміняти в Москві це свідчення на нове прізвище? будь ласка, відповідайте якомога більш повно! Я нічого про це не знаю, тому чим більше інформації, тим краще. Спасибо.

Вислати комусь довіреність на отримання цих документів та копію паспорта, завірену нотаріально. Родичі отримають і перешлють вам

-инн- В податковій, пенсійне-в пенсійному фонді за місцем проживання.

1) ІПН можна отримати в УФНС тільки за місцем реєстрації, т. Е. Щоб отримати в Москві, треба змінити прописку на Москву. 2) Пенсійне – При зміні у працівників анкетних даних (наприклад, прізвища) страхувальник (фірма-роботодавець) протягом двох тижнів зобов’язаний подати до територіального органу ПФР нові відомості за формою заяви про обмін страхового свідоцтва. Територіальний орган ПФР відображає всі зміни в індивідуальному особовому рахунку застрахованої особи та видає останньому страхове свідоцтво з тим же страховим номером індивідуального особового рахунку, але зі зміненими даними. Фізична особа, яка сплачує страхові внески за себе, змінює страхове свідоцтво безпосередньо в територіальному органі ПФР за місцем своєї реєстрації в якості страхувальника, т. Е. Теж треба змінити прописку на Москву. А в чому власне проблема. -Белгород Не так на іншому кінці світу.

Як правило, немає необхідності мати при собі свідоцтво з інн, достатньо знати його номер. Дізнатися номер можна зателефонувавши, або зробивши запит через інтернет. А за пенсійним сходіть в пенсійний фонд за місцем тимчасової реєстрації – по ідеї там вам його повинні поміняти. Власне і інн можна спробувати отримати в місцевій податковій службі

чи видається тимчасове страхове свідоцтво обов’язкового пенсійного страхування в замін утраченого втратив страхове свідоцтво (зелену картку) чи дадуть мені тимчасове свідоцтво навремя Востоновление.

Ні, такого вааще нету! Можна просто нове отримати, т. Е. Нову картку і все!

Відновити можна. Це не проблема

напишіть заяву, віднесете його в пенсійний фонд Вашого району і Вам видадуть дублікат. Тимчасове не видається.

Народ, як мені, студенту, отримати страхове пенсійне свідоцтво, а головне де? Я знаю, що повинен давати роботодавець, але в моєму випадку мені потрібно отримати самому.

тільки якщо через знайомих

Я сама отримувала. Ходила в пенсійний фонд (окружної), писала заяву – через деякий час видають абсолютно спокійно. Тільки паспорт потрібен і все)))

Ідеш в свій територіальний Пенсійний фонд, заповнюєш анкету, потім приходиш, отримуєш.

У перших не роботодавець. Ти повинен піти в пенс. Фонд за місцем проживання з паспортом і сам оформити (2 тижні).

Чому не роботодавець, в ТК сказано які докум-ти працівник надає роботодавцю при наймі. пенс. картку і. отже КОСВА ти повинен робити сам. Хоча я своїм завжди робила сама. Я головбух.

Для чого якщо не секрет.

При прийомі на роботу попросили змінити пенсійне страхове свідоцтво. Причому не факт що візьмуть. Просто як вони висловилися “ми вас так перевіряємо “. До речі просили поміняти з державного на фонд “Добробут “. Схоже на обдурювання – а Ви як думаєте.

Наполягати ніхто не має права-це повинен бути ваш вибір яким фондом довірити свої накопичення державного або недержавним.

Бред. Схоже дійсно розлучення.

повна дурість, нічого ви міняти не повинні. тільки якщо є у вас на це особисте бажання

Дуже схоже на развод.Відімо мають відсоток.

Фонд “Добробут ” входить в п’ятірку лідерів серед недержавних пенсійних фондів. А в державному пенсійному фонді за підсумками 2013 року прибуток у мінусі, так що якщо зміниш пенсійний фонд, нічого не втратиш, навіть якщо на роботу не візьмуть.

Вступати в Добробут – це справа добровільна, ніхто не повинен змушувати.

нісенітниця полная- не потрібно працювати в таких місцях.

Мені потрібно самостійно оформити пенсійне страхове свідоцтво. Я не працюю. В школі, в свій час, мені це свідчення не зробили. Зараз хочу оформити його особисто. Я вже знайшла свій пенсійний фонд за місцем прописки, але кажуть, що вони працюють тільки з юридичними особами, а громадянам відмовляють. Як бути?

І що мені потрібно при собі мати: паспорт? Чи треба буде при оформлення ще що-небудь оплачувати?

Зараз навіть новонародженим оформляють це свідчення. Працюючим оформляється через роботодавця, непрацюючі – самі. У нашому ПФР точно є спец. віконце, куди звертаються безробітні для отримання свід-ва. З собою потрібно мати паспорт, ніяких грошей за оформлення не мають право брати.

www.pfrf.ru

сходіть самі і запитайте. тим більше, що за законом ніхто не може відмовити громадянину у видачі свідоцтва обов’язкового пенсійного страхування, до того ж це безкоштовно

Добрий день! Скажіть пож-та, як вчинити, якщо зробили страхове свідоцтво, а співробітник загубився, звільнився? Хто-небудь стикався з такою ситуацією? мені повернути це свідчення в пенсійний фонд разом з описом чтоли?

Віддайте в Пенсійний фонд по місці реєстрації вашої фірми, вони підкажуть, що далі іделать з незатребуваним сідетельством.

Так, навіщо повертати, можливо цей співробітник знайдеться. Нехай полежить у вас в сейфі, воно ж місце не перележіт. ПО-моєму ПФР назад свідоцтва не приймає. Воно лише видає вдруге, якщо людина втрачає. Якщо вам не потрібно-викинете та й справі кінець. А взагалі-то у вас є ж адресу цього співробітника, от і відішліть йому на домашню адресу.

повернути до опису. і листом з причиною повернення.

я б залишила, раптом з’явиться ще або вислати йому поштою з описом. просто у слід. раз коли він буде влаштовуватися і у нього зажадають свідоцтво, то в пф йому видадуть дублікат, т. к. оригінал виданий

Як отримати страхове, (пенсійне) свідоцтво громадянину Росії, не прописаним на територии Росийськой Федерації? Спасибо.

Ніяк. Страхові медичні та пенсійні свідоцтва тільки резидентам (читай – гражданм РФ) .Тимчасовий медичні страхові свідоцтва для отримання медичної допомоги – через роботодавця, і те, в тому випадку, якщо є міграційна карта, дозвіл на роботу і ще многго моментів.

Які документи треба щоб отримати пенсійне посвідчення в СПБ?

Трудова книжка + копія Страхове свідоцтво Заява Якщо працюєте, то роботодавець повинен подати форму СПВ-1. І у роботодавця не повинно бути заборгованості по сплаті страхових внесків, всі звіти здані. Якщо є пільговий стаж, то відповідні документи на підтвердження цього стажу. Це якщо пенсію призначатимуть за даними з 2002 року. Якщо для розрахунку будуть використані більш ранні дані, то відомості про зарплату за 60 місяців поспіль.

для чого в поліклініці вимагають страхове свідоцтво державного пенсійного страхування Звернулася в поліклініку не за місцем жітельства.Взялі поліс ОМС, завели картку, але лікар на прийомі вимагає страхове свідоцтво державного пенсійного страхованія.Подскажіте для чого?

Не повинен.

СНІЛС потрібен, тому, що пов т документ стосується не тільки пенсії, але і соціального забезпечення. Медична допомога є державною послугою, наданої через фонди медіціцінского страхування. “Навіщо потрібен СНІЛС? СНІЛС потрібен не тільки для призначення трудової пенсії застрахованій особі. СНІЛС це: СНІЛС став єдиним ідентифікатором персональних даних громадян в інформаційному обміні всіх федеральних і регіональних відомств Росії, а також номером універсальної електронної карти громадянина, за допомогою якої можна буде отримувати послуги в системі пенсійного та соціального забезпечення. Ця карта надалі позбавить від використання багатьох документів, у тому числі медичного полісу, ІПН, пенсійного свідоцтва та інших. На карту нараховуватимуться посібники, і по ній будуть надаватися пільги. СНІЛС використовується для ідентифікації користувача на порталі державних послуг, де можна отримати ключові державні послуги: бланки та інформацію для отримання паспорта, соцдопомоги, путівок, інформацію про податки, штрафи в ГИБДД, виписку з індивідуального особового рахунку застрахованої особи в ПФР і багато іншого. СНІЛС застосовується для формування регістрів громадян , які мають право на державні соціальні послуги та пільги “.

Мали ще в реєстратурі разом з мед. полісом і паспортом запитати.

я працюю в поліклініці. обов’язково питають.

як можна оформити пенсійне страхове свідоцтво самому Знаю що це повинна робити організація в яку співробітник влаштовується, але це відбувається швидше і простіше коли працівник робить це самостійно, от тільки в яке відділення ПФ йому йти – за місцем прописки співробітника або за місцем реєстрації фірми?

За місцем реєстрації фірми у бухгалтера запитаєте, і бухгалтер повинен вам зробити анкету на застрахованої особи на папері та електронному носії. Все і оформляйте

не має значення, але краще йти за місцем проживання, треба взяти паспорт і йти в ПФР через тиждень отримаєте сідетельство

Якщо підете самі-то за місцем прописки

У Пенсійному фонді можна оформити страхове свідоцтво. Як завжди потрібен паспорт.

де в Томську можна отримати страхове свідоцтво

СНІЛС – страхове свідоцтво індивідуального особового рахунку потрібно отримувати в Управлінні пенсійного фонду того району, в якому прописані.

Ніяк не знайду своє свідоцтво пенсійне страхове. Чим чревата втрата і яка процедура відновлення?

Відновлять, де отримував. А номер на сайті можна можна посмотреть.СНІЛС.

Відновити краще відразу, чим швидше тим краще, процедура займає тиждень максимум дві максимум.

На пенсію підеш нема з 70 років. а з 72

як дізнатися відраховує підприємство гроші в пенсійний фонд?

У кожного зараз є страхове свідоцтво, маленька зелена картка, там на ній є номер, і ще – фио, дата і місце і народження. Зателефонуйте в ПФР вашого району, і дізнайтеся, чи надходять на номер Вашого страхового свідоцтва які небудь нарахування.

якщо щодо себе-напевно в пенсійному фонді

Так ПФ повинен листи слати зі звітами що і до чого))) Можна самому сходити і дізнатися)))

Сходіть туди, або зателефонуйте. Візьміть 2 ПДФО на роботі на всякий випадок.

Щороку, необхідно для контролю відвідувати пенсійний фонд.Там дізнаєтеся скільки вам перерахували і з якою зарплати. (Можливо з мінімалки)

якщо підприємство відраховує за вас гроші, то пенсійний фонд щорічно надсилає вам за місцем реєстрації лист-звіт, де вказана сума перерахування. Якщо листів з фонду немає, то і відрахувань за вас з роботи немає

Звернутися в ПФ, що ж ще?

Листи “щастя ” щороку розсилають. Можете у роботодавця (у бухгалтерії) запитати копію звіту в ПФ по собі.

що можуть зробити шахраї з копіями паспорта, прописки, і пенсійного страхового свідоцтва? на сайті з пошуку роботи в одній вакансії просять вислати поштою – разом з резюме – можливий роботодавець?

Олексій, якщо ці копії документів не завірені нотаріально, то практично нічого. Дані з цих документів запитуються роботодавцем для укладення трудового договору (контракту). Кредитні організації (банки і деякі магазини) відповідно до законодавства проводять звірку паспорта з копією, а також здійснюється прозвон власнику документів на місце роботи в цілях посвідчення особи або по інших каналах.

взяти кредит основна справа машеніков з чужими паспортами

Можуть кредит оформити на ваше ім’я

Що ж вони відразу ключі від квартири, де гроші лежать, чи не попросили? Можуть зробити все.

Знаєте, я коли влаштовуюся на роботу і в мене просять такі копії – крупно, розмашисто по діагоналі завжди пишу – “Для. (Назва організації) “. І не заперечує ніхто. Спочатку пробували бухтеть, але я чесно дивлячись в очі кадровику говорила: якщо відбудеться у мене подібна неприємність – буду точно знати, що це не через вас. Відразу починали посміхатися і погоджувалися. А банк ніколи подібні копії не візьме.

мені відмовили в прийомі на роботу бо не страхового свідоцтва, чи правильно це?

відмовили неправильно. Але оформити пенсійне все таки потрібно, на це у вас піде 3-4 дні. просто поговоріть з начальниками, скажіть що все зробите і принесете.

зелененького пластикового ?? якщо так, то вони праві !! йдіть оформляєте

При укладенні трудового договору вперше трудова книжка та страхове свідоцтво державного пенсійного страхування оформляються роботодавцем. (Ст.65 ТК РФ). Таким чином, якщо ви працевлаштовують вперше, відмова в прийомі на роботу через відсутністю страхового св-ва є незаконним. Страховий вам зобов’язаний оформити роботодавець.

Але от якщо не вперше. Зателефонуйте і вимагайте стій організації, де вам видавали трудову. У мене теж так було. а потім знайшлося це свідчення в одній кафешці, де я в 15 років відпустки людям давала все літо.

Пенс. свідчили СНІЛС вам зобов’язана оформити організація, якщо ви вперше влаштовується на роботу. Можете оформити і отримати його самі заздалегідь, а за дитину-школяра можуть навіть батьки отримати. Відмовити в прийомі на роботу з цієї причини не можна. А от якщо ви його втратили, відновлювати доведеться самому. Зазвичай кадровики не заперечують почекати, поки ви його принесете. Це ж справа декількох днів. Але без нього наказ про прийом на роботу не видадуть і до роботи не допустять.

Страхове свідоцтво обов’язкового пенсійного страхованія.Где його взяти? Мені 20 років, сьогодні ходила влаштовуватися на роботу (крім паспорта і медкнижки нічого немає) мені сказали пред’явити свідоцтво страхування. я його в очі не бачила. до цього не работала.Сказалі піти в інститут там його повинні видать.Как бути?

Звернутися до Пенсійного фонду. Взагалі його оформляють ще в школі.

тільки ваше районне УПФР відповість компетентно.

До Пенсійного Фонду за місцем постійної реєстрації з паспортом, напишіть заяву – через 10 днів отримаєте.

Що таке страховий номер індивідуального особового рахунку (СНІЛС)? Де його знайти?

номер твоєї на пенсійному свідоцтві (зелена картка)

звернутися до пенсійного фонду. там заповнять заяву, ви розпишіться. видадуть розписку, в якій буде вказано коли можна отримати СНІЛС, якщо його у вас немає

Отримання пенсійного страхового свідоцтва. Рік тому я подала документи на отримання пенсійного страхового свідоцтва, але з певних причин досі незмогла його забрати. чи зможу я його забрати якщо прийду через рік?

ну як ми можемо знати? я особисто не працюю в вашому соцзабезі. сходіть і запитайте. вирішуйте дану проблему, вам обов’язково це мати. якщо загубилося, вам повинні відновити. йдіть і з’ясовуйте на пряму, що за страхи і пріслушіваніе до думки в інеті.

За який період роботодавець повинен поміняти пенсійне страхове свідоцтво? Здала ПСС в відділ кадрів ще в квітні, поки мені його не переробили! Сказали, що якщо я хочу швидко, то треба йти і міняти самої в пенсійний фонд! А без нового свідоцтва мене не оформляють на роботі під новим прізвищем! Ось як вплинути на цю ситуацію? Або тут нічого страшного?

номер свідоцтва у вас залишається той же, а ось прізвище змінюється, в принципі в перебігу тижня, Ок повинні здати документи, а як ПСС робив у вашому пенсійному все залежить отніх, у нас в тече 14 днів.

Вся справа в тому. що може бути Ви живете в тій місцевості (селищі, районі або краї. округ) де оформляють страхове пенсійне свідоцтво регіональний ПФ або крайової, або як де я живу округ-тому такі затримки.

Я-громадянин Росії, на ПМЖ в Португаліі.Как отримати. Страхове свідоцтво. пенсійного страхування?

А Що? І в Португалії такі є.

У Вас прописка в Росії є? Ось за місцем прописки звертаєтеся з паспортом РФ в пенсійний фонд і отримуєте.

я думаю, що на це питання єдино точний і вірний відповідь Вам зможуть дати тільки в посольстві Росії в Португалії. зверніться до них. успіхів!

Де видають пенсійні страхові свідоцтва на дітей? Вчителька просила копію принести. Їх хіба дітям дають?

в пенсійному береш з собою свид про народження

Може вона Ваші мала на увазі?

мені ще в школі видавали, класі в сьомому. Але тоді у всього класу збирали документи якісь чтоли, а потім в клас же готові свідоцтва приносили.

я свій пенсійний отримала коли на роботу влаштувалася в 1 раз) дивно про детей не чула, може це для тих чиї батьки самі будуть відкладати дітям гроші на майбутню пенсію)) хи. маразм

У Пенсійному. Поїдьте і возьміте.так само як і ІПН, все вже в комп’ютері.

звичайно дає.

До Пенсійного фонду звернетеся.

Це називається – Страховий номер індивідуального особового рахунку (СНІЛС), видають у пенсійному фонді, прям з народження дитинки.

Та дітям видають і оформляється це через школу. Кл. рук. у нас всім видала.

Ми отримали в дитячому саду, з документів потрібно тільки свідоцтво про народження.

Ми недавно зробили, звернулися до пенсійного фонду за місцем проживання із свідоцтвом про народження та через10-14 днів готове.

Дивно! Уже заради цього треба на Відповідях попастись – багато нового дізналася. У моїх молодших дітей 20 і 15 років ще немає пенсійних св-в і в школі нічого не оформляли. (Москва).

Чи візьмуть на роботу, якщо пенсійне страхове свідоцтво на стару прізвище?

це не привід до відмови в прийомі на роботу, але ЗМІНИТИ вам потрібно терміново, оскільки всі відрахування підуть на старе прізвище, а потім в березні коли буде звітність в ПФ, буде плутанина і у кадровиків проблеми Взагалі якщо добре попросити, то поміняти може сходити і фахівець ОК, вони ж там бувають все одно, та й вам якщо що це хвилинна справа

поміняйте. можуть і не взяти. або візьмуть і міняти все одно придеться

всі документи повинні бути на існуючу прізвище

Якщо паспорт вже на нове прізвище і є св-во про шлюб, тоді ми приймаємо співробітника на роботу. А пенсійне страхове я потім міняю в ПФ сама (я кадровик), співробітник нікуди вже не ходить, тільки на роботу. Ну і дивлюся в трудовій книжці – якщо прізвище змінено, щось не засмучуюся більше ні про що, якщо ні – міняю.

скільки роблять пенсійне страхове свідоцтво? Скільки за часом роблять пенсійне страхове свідоцтво?

І чи можна зробити термінове пенсійне страхове?

Пишеться заява по паспорту. в двох примірниках. Термін видачі – до двох недель.Ето якщо особисто. А якщо Ви вперше працевлаштувалися. то за законом №27-Ф3 статті 7 роботодавець зобов’язаний отримати в ПФ по Вашій прописку та віддати на руки Вам пенсійне свідоцтво. Це стосується як постійного працевлаштування. так і роботи за договором.

Залежить від вашого конкретного Пенс.фонд. Зазвичай цей термін тиждень. Якщо вам треба терміново влаштуватися на роботу і там вимагають свід-во, то: 1. Вони за законом самі повинні його робити, але в шарашкіних конторах це зазвичай лінь робити відповідальним за це людям, тому доведеться робити самим. 2. Чи робите самі, для цього вам потрібен тільки паспорт, коли здасте анкету на свід-во, вам видадуть розписку в ПФ, от її і покажіть у вашій фірмі, як підтвердження того, що через тиждень у вас буде св-во.

Підкажіть, будь ласка, чи можна отримати страхове пенсійне свідоцтво в м.Москві, якщо зареєстрований в г.Тюмени

так він виходить за місцем роботи

Чи можна в інтернеті пробити дані по номеру пенсійного страхового свідоцтва? І де? І дізнатися за номером пенсійного страхового свідоцтва в будь керуючої компанії знаходяться грошові кошти. і скільки їх? Чи можна он-лайн управляти ними?

ви можете по інн дізнатися свої борги перед податковою через сайт ФНС Росії. а от де знаходяться гроші і скільки такі дані ви не знайдете як мінімум з міркування безпеки ваших же коштів. а то раптом хто інший захоче ними управляти

Не можна.

Пенсійне страхове свідоцтво і закон ласка, підкажіть статтю в законі, за яким при найпершому влаштуванні на роботу роботодавець зобов’язаний самостійно отримати пенсійне страхове свідоцтво для працівника. Або цю статтю скасували?

Стаття 7. Страхове свідоцтво обов’язкового пенсійного страхування (в ред. Федерального закону від 31.12.2002 N 198-ФЗ) 1. Пенсійний фонд Російської Федерації і його територіальні органи видають кожному застрахованій особі страхове свідоцтво обов’язкового пенсійного страхування, що містить страховий номер індивідуального особового рахунку, дату реєстрації як застрахованої особи та анкетні дані вказаної особи відповідно до підпунктів 1 – 5 пункту 2 статті 6 цього Закону. (В ред. Федеральних законів від 25.10.2001 N 138-ФЗ, від 31.12.2002 N 198-ФЗ) 2. Особа, вперше яке надійшло на роботу за трудовим договором або уклала договір цивільно-правового характеру, на винагороду за яким відповідно до законодавством Російської Федерації нараховуються страхові внески, отримує вказане страхове свідоцтво через страхувальника. ФЗ від 1.04 1996г№27

Навіщо дітям дошкільного віку страхові пенсійні свідоцтва? Який законодав. документ на цю тему подивитися? У дитячому саду в терміновому порядку батьків попросили заповнити заяви для отримання страхових пенсійних свідоцтв, яка в цьому необхідність і що це дає ля дитини?

Свідоцтво обов’язкового пенсійного страхування дозволити вступити в програму державного співфінансування пенсії, коли держава на кожен вкладений рубль додає ще стільки ж, але не більше 12 000 руб на рік. Батьки можуть платити за дітей на індивідуальний особовий рахунок дитини, який вказаний в свідоцтві обов’язкового пенсійного страхування Федеральні закони: 27-ФЗ від 01.04.1996г і 56-ФЗ від 30.03.2012г.

Можете дитині відкрити накопичувальне пенсійне накопичення.

Пенсійний фонд проводить реєстрацію дітей у віці до 18 років для видачі страхового свідоцтва обов’язкового пенсійного страхованія.Для отримання материнського капіталу. Хто отримує Мами, які народили або усиновили другого і наступних дітей з 1 січня 2007 г. (Федеральний закон «Про додаткові заходи державної підтримки сімей, які мають дітей» від 29 грудня 2006 г.). Материнський капітал можуть також отримати і тата, які в силу різних причин самостійно виховують потомство, а також діти, які залишилися без піклування батьків. Іменне свідоцтво (сертифікат) на материнський капітал видається державою тільки один раз. Це значить, що якщо жінка, наприклад, після народження другої дитини отримала материнський капітал, то після народження третьої дитини цих грошей їй більше не дадуть. Те ж саме стосується і народженої двійні або трійні. Де і коли отримати Відразу після народження (усиновлення) другої дитини. Для цього мамі необхідно з’явитися у відділення Пенсійного фонду за місцем проживання. Пенсійний фонд видає сертифікат протягом місяця.

отримали страхове свідоцтво пенсійного страхування на дитину отримали страхове свідоцтво пенсійного страхування на дитину. і тільки вдома побачили що в імені Алена – немає точок над: Е:

Ну, че-терміново исправляй в Пенсійному

це не важливо, зараз е і е в дкументах рівнозначні.

коли я стану президентом, букву е узаконити і забороню скорочувати (усікати) російську мову. так, що переробіть. щоб як в свид про народження

Як у Вас написано в свідоцтві про народження дитини, так має бути і пенсійному свідоцтві. Якщо є відмінності, терміново йдіть в ПФ

Це правда, що тепер кожній дитині потрібно отримати страхове свідоцтво державного пенсійного фонду? І при його відсутності не видаватимуть поліси медичного страхування.

Це правда. як народилася дитина йдіть в пенсійний фонд і робіть свідоцтво. Без нього навіть в дитячій лікарні не прімут.Делайте якомога швидше.

що це за маячня? Де ПФР і де МедУжас!

да, от тільки навіщо йому пенсійне свідоцтво

правда, по досягненні 14 років

Насчет полісів не чув, імхо- нісенітниця, а от страхове-так, годиться всім.

Ні кволо придумано. До купи ще страх.свідетельство збройних сил і мін освіти потрібно.

перший раз чую. діти 7 та 8 років

Це порушено не тепер, а вже років 10 як. У мене дочка в 9 класі. У мене дочка в 9 класі. Вона отримала своє пенсійне, коли пішла в 1 клас.

Чи можуть взяти на роботу, якщо пенсійне страхове свідоцтво на стару прізвище?

Взагалі то номер не змінюється, змінюється в ньому тільки прізвище, але краще його замінити, щоб уникнути непорозумінь

міняти треба однозначно

немає воно не дійсно!

спочатку надайте свідоцтво про зміну імені при вступі на роботу. а потім у пенсійному фонді міняйте страхове на підставі цього ж документа, всього тиждень очікування.

Що необхідно для отримання страхового свідоцтва обов’язкового пенсійного страхування? В Москві. В Москві.

паспорт та анкету заповнити

Необхідно піти до Пенсійного фонду за місцем проживання з паспортом.

скажіть, чи потрібно міняти СТРАХОВЕ СВІДОЦТВО обов’язкового пенсійного страхування таку зелену картку. коли переїжджаєш в інше місто. (Міняєш місце прописки), або воно в іншому місті теж дійсно? так само і мед. поліс з ІПН?

СНІЛС не міняють, мед.поліс в даний час єдиний, № ІПН залишається колишній тільки змінюється місце реєстрації

СНІЛС немає. А в податковій за новим місцем Вас візьмуть на податковий облік і видадуть нове свідоцтво зі старим номером ІПН.

немає.

чи може непрацюючий чоловік отримати пенсійне страхове свідоцтво? і чи можна самостійно робити внески? якщо так, то яким чином?

Не те що може а просто зобов’язаний, до статі до страхового медичного полісу теж ставитися.

Чи можу я отримати страхове пенсійне свідоцтво (маленьку зелену картку) в іншому місті, відмінному від місця постійної прописки? І як довго займає взагалі ця процедура?

У кожному разі зареєструватися за місцем перебування доведеться. Процедура пару тижнів занімаает у нас.

Скажіть, де можна отримати картку Страхове Свідоцтво державного пенсійного страхування? А картка така. Всім вам відома напевно.

До сьогоднішнього дня людина ніколи не працював, так як школу закінчив. І зараз влаштовується на роботу. При прийомі на роботу сказали, щоб зробив цю картку. А де зробити, не сказали, так як самі не знають.

www.pfrf.ru/

пенсійний фонд

Пенсійному фонді Росії в вашому філіале.Ето теж пенсійна картка)))))

зверніться до пенсійного фонду за місцем жітельства.там пишіть заяву, і приблизно через тиждень буде ваше свідоцтво готово, тільки чому ви його так пізно отримуєте, його як правило роблять відразу після народження

Як довго оформляти пенсійне страхове свідоцтво? Просто раніше у мене його не було, і всієї процедури отримання я не знаю, чи потрібно платити за отримання, і що крім паспорта ще потрібно?

kontur-otchetpf.kontur-bts.ru/term/18 3. Свідоцтво оформлюється протягом одного-двох тижнів.

Мені робили півмісяця безкоштовно! Тільки паспорт!

5 сек! Ідіть в пенсійний фонд! З паспортом!

скільки часу для відновлення пенсійне страхове свідоцтво

Потрібно в робочий час з паспортом під’їхати до територіального відділення ПФР, написати заяву і через місяць отримати дублікат.

Думаю, що це залежить від наявності бланків.

народ, хто страхове свідоцтво пенсійного оформляв? питання напевно для спбшнікоф. потрібно терміново оформити страхове свідоцтво пенсійного, дивлюся на сайті ПФР, майже у всіх районах – один адресу, а в виборзькому – дві адреси. Енгельса і б. самсоніевскій, хто знає – є різниця в який з них їхати чи нету?

телефон є, але мені завтра вже до відкриття потрібно бути або там або там.

спс.

Їдьте в ту, яка обслуговує саме ваш адресу. Напишіть заяву і через місяць отримаєте свідоцтво. Тільки паспорт не забудьте.

Для чого видається страхове пенсійне свідоцтво дитині 14 років, якщо мама – інвалід

Це прописано в федеральний законі від 01.04.1996 N 27-ФЗ.

Якщо Вам потрібна додаткова інформація, то можете зв’язатися зв’язатися зі мною.

Телефон Ви можете знайти на сайті.

як воостановіть документи: диплом, свідоцтво ІПН, страхове свідоцтво пенсійного фонду медичний страховий поліс

Почніть з подачі заяви в міліцію про факт пропажі (втраті) документів. ОБОВ’ЯЗКОВО! Чим раніше Ви це зробите, тим краще. Якщо хто скористається Вашими документами, цю заяву Ваше алібі!

Дублікати видають ті організації, які видавали Вам раніше документи. Наприклад, дублікат диплома Ви отримаєте в Навчальному закладі, де вчилися. і т.д.

Як довго оформляється страхове свідоцтво в пенсійному фонді?

Залежно від завантаженості фахівців. Я здала 25 травня, отримала 31го.

близько місяця

Підкажіть, як поміняти страхове пенсійне свідоцтво? Отримувала на роботі вперше. Зараз змінила прізвище, треба і цю картку теж міняти. А де? Просто віддавати в бухгалтерію і далі вони самі “паряться ” з його зміною? Чи як? А чи треба його взагалі міняти?

Якщо змінили прізвище, вам видадуть свідоцтво з тим же номером, тільки з іншим прізвищем – потрібно заповнити анкету – можете самі звернутися до Пенсійного фонду, можна в бухгалтерію. Міняти потрібно, бо на вас підуть відомості вже під іншим прізвищем

або на роботі міняти або в Пенсон фонд.я там міняла.

До місцевого відділ страхування треба, в пенсійний фонд.

Або в відділ кадрів йдіть, або в пенсіоннний фонд. Там є спец. кабінка, обмін та видача цих пластішек. Потрібен паспорт, св. про укладення шлюбу і стра пластішка.

Підкажіть, де отримати страхове свідоцтво пенсійного страхування?

пенсійний фонд!

За місцем роботи В відділ кадрів зайди, а якщо контора маленька – секретар зазвичай цим займається. А от якщо не працюєш, тоді.

Якщо ви працюєте, то зверніться у відділ кадрів або в бухгалтерію (якщо немає відділу кадрів або кадровика). А якщо не працюєте, то йдете в районний відділ Пенсійного фонду.

Якщо Ва працюєте то вам страхове свтідетество робить бухгалтер, або кадровик. Якщо Ви не рабоате то йдете в пенсійний фонд свого округу заповнюєте анкету і отримуєте своє пенсійне посвідчення

Чоловік втратив пенсійне страхове свідоцтво. Де в Мончегорске можна отримати нове?

В Управлінні Пенсійного фонду РФ по вашому місту.

страхове свідоцтво державного пенсійного страхування після заміжжя і зміни прізвища не поміняла пенсійне свідоцтво. зараз потрібно отримати родовий сертифікат. чи можу я його отримати за старим свідченням чи все-таки спочатку доведеться міняти?

Без нового СНІЛС Сертифікат не дадуть. Зверніться до Пенсійного з копією паспорта. Заміна безкоштовна.

Ніякої проблеми немає, йдіть і міняйте в Пенс. фонді, займе оформлення максимум 10 днів.

Страхове свідоцтво державного пенсійного страхування Де його видають? прийшов до пенсійного фонду, а там сказали – у податковій. в податковій була черга до закриття. Це дівчина по недосвідченості сказала, або правда в податковій?

Я в пенсійному фонді отримував. У податковій ІПН отримують.

це хто вам таке в ПФР міг сказати. за місцем роботи (навчання) звертайтеся до бухгалтерії.

я позовчера змінювала його на нове прізвище в пенсійному фонді і отримувала я його там же так що вам напевно сказали так по неопотності.еслі ви його отримуєте перший раз то воно повинно у них лежати вже готове і вам його повинен відразу видати коли я перший раз його отримувала приїхала і получіла.а поміняти його 3-4 дні ось в п’ятницю піду отримувати нове. а в нологовой отримують інн

Що робити, якщо на роботі (при зміні прізвища) втратили страхове пенсійне свідоцтво. А мені потрібно терміново А мені потрібно терміново оформляти родової сертифікат?

Взяти в Пенсійному Фонді дублікат.

в пенсійному фонді можна відновити. до речі. хто втратив. повинен в цьому бути зацікавлений в першу чергу. він же відраховує страхові щомісяця.

Пенсійне страхове свідоцтво Вперше влаштовуюся на 2 тижні працювати, трудову сказали самій купити. ПСС де взяти? і чи можна буде без нього обійтися (але щоб оформлення за трудовою було, ІПН є)?

У пенсійному фонді заказать.В будующем все рівно потрібен буде!

трудову можна купити у відділі коцтовари (продоется НЕ вовсех). ПСС потрібно отримати до Пенсійного фонду. без нього не можна і наче пенсію вам несмогут нарахувати. але його можуть здолати ваш роботодавець. удачі на новій роботі

що таке страхове свідоцтво і де його взяти?

пенсійне свідоцтво оформляє роботодавець на свого працівника. якщо безробітний, то треба самостійно йти до територіального відділення ПФР

Ви маєте у вигляді пенсійне страхове свідоцтво? Якщо так, то зателефонуйте в пенсійний фонд, Вам там повинні сказати.

Ви з процедурного питання?

Чи потрібно нараховувати внески, якщо немає страхового свідоцтва пенсійного страхування? У нас працює 4 людини, картки немає, а внески нараховуємо, як в персо їх рахувати? в нарахування вони соотвественно не потрапляють, а оплата по ним йде ((((заплуталася

П.С. Відомості на них подамо обов’язково

В ПФ без № страх.свідетельства перс.учет не складете по цих людях

у них обов’язково має бути свідоцтво. Де воно?

Якщо ні свідоцтва, значить його треба отримати. Зверніться в свій пенсійний. Подаєте документи на виготовлення св-ва і через тиждень отримуєте. Якщо у працівника є св-во, але він його Вам не надав, значить отримаєте відмову. У відмові буде вказаний номер пенс.удостоверенія. Для здачі перс.отчета і нарахування номера буде достатньо.

Св-ва повинні бути обов’язково у всех.Еслі вони до цього ніде ще не працювали, то повинні отримати. стаття 7 Федеральний закон від 1 квітня 1996 р N 27-ФЗ “Про індивідуальному (персоніфікованому) обліку в системі обов’язкового пенсійного страхування “

Заповніть на них анкети на отримання страхових свідоцтв, здайте в Пенс.фонд. Як правило, свідоцтва на таких людей давно заведені, але вони їх не отримали, вам їх просто надрукують і видадуть (м.б. на попередній роботі робили), Може бути й таке, але дуже рідко – що свідоцтво на людину не заводилася. Або людина – громадянин іншої країни (напр. СНД) – тоді це вже інше питання.

якщо у них немає свідоцтва, ви як роботодавець ЗОБОВ’ЯЗАНІ подати заяву в ПФ і зробити страхові свідоцтва для них інд.сведенія не приймуть і можуть бути проблеми через це

Бігом в ПФ свій, Інакше штрафу колосального не минути, що не маєток свідоцтва не полегшує доля

як по швидкому зробити дублікат пенсійного страхового свідоцтва

Піти в пенсійний фонд не з заявою, а коробкою цукерок!

У пенсійному фонді.

Чула, що тепер дітям вже з дитсадівського віку треба оформляти пенсійне свідоцтво. а для чого. моїй доньці 19 років і у неї його поки немає – але воно і не було потрібно.

Тепер страховий номер індивідуального особового рахунку (СНІЛС) стає свого роду соціальним номером для обліку прав громадян у всіх галузях соціальної сфери, в наданні пільг, соціальної допомоги різним категоріям громадян, в тому числі і дітям. І поліс обов’язкового медичного страхування можна буде отримати тільки при наявності СНІЛС. Індивідуальний особовий рахунок необхідний ще й тому, що з 1 січня 2012 року в кожному суб’єкті РФ з метою надання державних і муніципальних послуг в електронному вигляді передбачена видача універсальних електронних карт (УЕК) всім громадянам (з 14 років) за заявою. А з 1 січня 2014 року – в беззаявітельном порядку. За допомогою цієї карти, як обіцяє уряд, будуть надані зручні й різноманітні способи безпечного доступу до державних і муніципальних послуг, можливість негайної оплати таких послуг, і цей документ буде служити надійним посвідченням особи громадянина. УЕК міститиме його персональні дані, у тому числі і СНІЛС.

да..ми отримали ще в садочку. поняття не маю. напевно тому, що зараз багато дітей заробляють вже в дитинстві ..

не тільки з дитсадівського, а вже відразу після народження треба оформляти. а ось навіщо це, я теж не знаю на жаль

www.rtr.spb.ru/vesti/vesti_2015/news_detail.asp?id=907.

Щоб батьки відраховували за дітей внески до Пенсійного фонду! У них гроші Коча, а скоро сезон в Куршавелі відкривається!

Де можна оформити карту пенсійного страхування? І де знайти адреси пенсійних фондів? А і ще, скільки чекати цю карту?

Це називається страхове свідоцтво пенсійного страхування. Оформляють за місцем роботи, якщо це місце роботи – перше. Але можна і самому піти і заповнити анкету. Адреси – вийдіть на сайт ПФР і подивіться там філії або в довідкову зателефонуйте. Роблять тиждень.

pfrf.ru Карту роблять через 2-3 тижні після заповнення анкети!

Якщо ви працюєте. то карту должет оформити ваш головний бухгалтер в пенсійному фонді, через 2 тижні її вам зроблять

При влаштуванні на роботу роботодавець сам все зробить – і думати ні про що не треба) чекати недовго

Отримання пенсійного страхового свідоцтва Які потрібні документи для його отримання? Крім паспорта.

і ще. на моїй роботі можуть його оформити?

крім паспорта нічого не треба, на роботі можуть зробити, але самої швидше

Якщо Ви зараз працюєте, роботодавець зобов’язаний замовити на Вас страхове свідоцтво (СНІЛС)

Працюючі громадяни отримують СНІЛС через роботодавця. Це його обов’язок. Самому теж можна. Потрібен тільки паспорт.

чи потрібна прописка для отримання страхового пенсійного свідоцтва

Звичайно потрібна.

Страхове пенсійне св. отримують у пенсійному відділі за місцем реєстрації, без реєстрації Вам не видадуть

як відновити пенсійне страхове свідоцтво. як відновити пенсійне страхове свідоцтво

якщо втратили? то прийдіть до пенсійного фонду і Вам його зроблять за 15 хвилин. природно з собою взяти паспорт

Люди підкажіть будь ласка скільки робиться пенсійне страхове свідоцтво в ПФР? я туди прийшов заповнив заяви і мені сказали що зроблять не раніше місяця, типу за законом так. а скрізь в інтернеті написано за відгуками що робити повинні 2 тижні. Можете мені знайти статтю де це зазначено? я в інеті нічого не знайшов. заздалегідь всім спасибі!

Формально повинні за два тижні зробити, але у мене цей процес затягнувся до 1,5 місяців.

Мені за тиждень зробили

не знаю як щодо статті, але я минулого місяця робила – рівно через 2неделі забрала

Навіщо пенсійний фонд просить вислати копію паспорта та копію страхового свідетельства..поясненій немає. навіщо їм це треба?

Кредит на тебе хоче взяти))))) Да база, напевно, злетіла. Ти начебто є, а по програмі приховано. Прізвища не міняв, до речі?

Що таке СНІЛС і де його знайти? СНІЛС-страхової номер індивідуального особового рахунку

це ж Страхове свідоцтво Державного пенсійного страхування. воно на місці роботи оформляється на самому першому чи в Пенсійному Фонді. ви тільки в Яндексі тому ж наберіть СНІЛС і там мільйон роз’яснень що це

Де отримати пенсійну картку? Де робити страхове свідоцтво держ. пенсіоннго страхування яке необхідне при прийомі на роботу?

Особа, вперше надійшли НА РОБОТУ за трудовим договором, ОТРИМУЄ страхове свідоцтво державного пенсійного страхування ЗА МІСЦЕМ РОБОТИ. Неповнолітні, які не досягли чотирнадцяти років, не можуть бути суб’єктами державного пенсійного страхування, за винятком неповнолітніх, які отримують пенсію в разі втрати годувальника. Громадянин, самостійно сплачує страхові внески до Пенсійного фонду РФ, отримує страхове свідоцтво безпосередньо в органі Пенсійного фонду РФ за місцем своєї реєстрації як платника страхових внесків державного пенсійного страхування.

У Пенсійному фонді

У Пенсійному Фонді.

на роботі

в пеннсіонном фонді! Тільки документи Узана заздалегідь які потрібні для оформлення! Що б не мату тобі й час не втрачати!

чи можна порабативать без ІПН та страховго свідоцтва?

ІПН для прийому на роботу не потрібно і пенсійне страхове якщо ви не працювали раніше отримаєте на роботі, також як і трудову книжку

неофіційно – можна

без інн можна. а ось страхове – обов’язковий документ при прийомі на роботу.

Тільки на роботі з неофіційним працевлаштуванням і сіркою зарплатою

можна, якщо без трудової книжки, без трудового договору, то взагалі ніякі документи не потрібні

Без ІПН точно можна в якості найманого працівника (свідоцтво ІПН не є обов’язковим документом при прийомі на роботу). А от щодо мед.страховка ОМС – сумніваюся

можна і без того і без іншого, але тоді й без трудової і. зарплати!

Можна, не легально.Сейчас це практикується, але низька зарплата.

Втратив страхове пенсійне свідоцтво, перебуваю в іншому регіоні! Як відновити не виїжджаючи?

Напишіть заяву в пенсійний фонд того місця, де ви зараз. Там вкажіть причину, по якій Ви не можите поїхати до себе і отримати документ! Просіть видати дублікат, за місцем знаходження Вас!

які потрібні документи для отримання пенсійного страхового свідоцтва.

паспорт. і особиста присутність у пенсійному фонді свого району.

паспорт трудова та її копія, так, щоб чітко були видні розпису і друку

Я носила тільки паспорт і його ксерокс

Підкажіть, як відбувається обмін страхового пенсійного свідоцтва? Які документи потрібно зібрати?

Якщо ви самі йдете собі міняти, то ксерокопія паспорта і ксерокопія підстави обміну (наприклад свідоцтво про реєстрацію шлюбу – це зміна прізвища). У пенсійному фонді вам дадуть анкету, яку ви заповните і віддасте разом з ксерокопіями та оригіналом ПФР-ки. Якщо ви кадровик, то в принципі теже документи. Візьмете анкету на обмін Пенсійному Фонді або роздрукуєте з 1 С.

Пишіть заяву на обмін відповідної форми в паперовому та електронному вигляді

з паспортом в пенсійний фонд

Чи можна отримати закордонний паспорт ШКОЛЬНИКУ 18 років за відсутності пенсійного страхового свідоцтва?

в легку

А хто не дає тобі його отримати, як і ІПН їх видають з будь-якого віку

Як отримати пенсійне страхове свідоцтво

Прочитати повністю: izakon72.ru

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

four × 2 =