Як оскаржити рішення суду секрети фахівців

Як так оскаржити, рішення суду, що б збільшили суму виплати?

Ваше запитання з цієї теми:

Схожі питання з відповідями по темі “Як так оскаржити, рішення суду, що б збільшили суму виплати?” :

В кінці грудня 2014 року було ДТП, я сповістив страхову в призначений термін. Страхова порушила терміни передбачені законом огляду автомобіля та я провів свою незалежну експертизу, заплативши 6750руб. За результатами експертизи автомобіль потрапив під. Чому довідка про доходи дозволила ситуацію не в мою користь?

Шановні адвокати! Допоможіть мені, будь ласка! Я не знаю, як себе вести в такій ситуації. Йдеться про аліменти на 5-річну дитину. Мій колишній чоловік виплачував мені їх готівкою – 3 тис. Руб. щомісячно. Заява про стягнення аліментів у судовому. І чи можу я суму компенсації збільшити?

Здравствуйте! Я найняла адвоката для складання наглядової скарги по справі мого чоловіка. Ми уклали договір, у мене мається квитанція, що я оплатила їй 5000 рублів за послуги. У перебігу 1 року і 10 місяців, адвокат нічого так і не зробила, я постійно. Чи повинен був бути складений комісійно акт про залиття?

Здравствуйте! Ситуація така – 7 липня ввечері чоловік виявив, що на стояку холодної води лопнув трійник, підставив ємність і домовився з сусідом (досвідченим сантехніком) про заміну. 8 липня днем ​​до нас прийшли слюсаря з РЕУ, їх викликала сусідка знизу на. Чи були розглянуті подібні позови і якими нормативними документами треба керуватися в моєму випадку?

Добрий день. 21 листопада 2012р. сталося ДТП – водій автомобіля Ауді допустив зіткнення з належним мені автомобілем, в результаті чого моєму автомобілю заподіяні механічні пошкодження. ДТП сталося з вини водія, який керував Ауді. ЗДРАВСТВУЙТЕ! Відправляємо ВАМ РІШЕННЯ СУДУ. БУДЬ ЛАСКА, ПРОСМОТРИТЕ І прокоментуйте, ЩО МОЖНА ЗРОБИТИ В ЦІЙ СИТУАЦІЇ

ЗДРАВСТВУЙТЕ! Відправляємо ВАМ РІШЕННЯ СУДУ. БУДЬ ЛАСКА, ПРОСМОТРИТЕ І прокоментуйте, ЩО МОЖНА ЗРОБИТИ В ЦІЙ СИТУАЦІЇ. І ЩЕ ХОЧУ ЗАПИТАТИ, ЯКБИ Я ПРИЇХАЛА У УСТЬ-Цильме, НАПРИКЛАД, з Липецька – ЯКИЙ БИ У МЕНЕ БУВ ОКЛАД, АДЖЕ ПІВНІЧНУ НАДБАВКУ. Колишній чоловік відмовляється платити аліменти на моє утримання до досягнення дитиною 3-х років.

Вийшла заміж. В шлюбі завагітніла. Поїхала з чоловіком за його службу в інше місто. За станом здоров’я під час вагітності повернулася в москву. Народила. Весь цей час він продовжував жити у м Пскові. Дитину бачив 3 дні після його народження. Не цікавився. Суть мого питання і моєї проблеми в наступному: Я платив аліменти на 2-х дітей по 1/6 частини з / п на кожну дитину. В

Здравствуйте! Суть мого питання і моєї проблеми в наступному: Я платив аліменти на 2-х дітей по 1/6 частини з / п на кожну дитину. У липні 2007 р друга дружина подала позов на перегляд частки т.к. старшій доньці виповнилося 18 років. Став платити по 1/4 від. Якщо у Вас знайдеться можливість, то будь ласка підкажіть-чи варто мені це робити?

Шановний, Андрій Аркадійович! Велике Вам спасибі, що знайшли час відповісти на моє запитання (№ 296000)! Причина, по якій, за Вашими словами, я можу відмовитися від сплати заборгованості до пенсійного фонду, наскільки я зрозуміла, ними ігнорується. Світовий.

Юридична консультація по телефону безкоштовно

Як оскаржити рішення суду: секрети фахівців

Прочитати повністю: www.9111.ru

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

19 + nineteen =