12.8 КоАП Як оскаржити рішення суду про позбавлення прав керування в зв’язку зі зміною законодавства?

Відсоток промиле документально зафіксований? До Автоюрист!

Круто! Це краще в іншу рубрику звертатися-юридичну консультацію.

Потрібно готувати скаргу в порядку нагляду, після 1 вересня. Для складання скарги потрібні матеріали справи складені відносно Вас. У Вас є на руках копії протоколів? Пишіть в личку.

www.rbcdaily.ru/society/562949988.

Зміни в КоАП, що визначають допустимий рівень алкоголю у видихуваному повітрі на позначці в 0,16 мг / л повинні вступити в силу з 01.09.2013 року. На підставі ч. 2 ст. 1.7. КоАП РФ і ст. 31.7. КоАП Ви можете звернутися до мирового судді, який виніс відносно Вас постанову з клопотанням про припинення виконання постанови у зв’язку з відміною положення закону, що встановлює адміністративну відповідальність за скоєне. Ваше клопотання має бути розглянуто в триденний термін. П.С. Сам шукав відповідь на дане питання з 0,114 мг / л.

Ми оскаржили Постоновлен світового судді про позбавлення прав. Районного суду ще не було, але в базі ГИБДД варто що позбавлений прав

Чому ти не просиш підказати як перестати бухати за кермом?

Повернення прав після позбавлення!

Якщо ви не оскаржили постанову мирового суду, то вважати потрібно з дня набрання чинності постанови (дата винесення судом постанови + 10 днів = дата набрання чинності), + 6 міс. і ось вам дата отримання прав. Якщо виразного пояснення не отримуєте в даі, то вимагайте письмову відмову і з ним йдіть до начальника даі, а потім в прокуратуру.

як можна оскаржити рішення суду? (Позбавлення прав 10.07.12)

апеляція. до обласного суду -ой області

позбавлення прав – світовий суд. Рішення мирового суду оскаржується в міський, районний суд (вищестояща інстанція) за 1000 рублів напіщу апеляційну скаргу.

чи можна буде оскаржити рішення суду про позбавлення прав після введення поправок

Валентина, прав на що. БАТЬКІВСЬКИХ, ВОДІЯ, СПОЖИВЧИХ. )))))))))))))

можу я оскаржити рішення районного суду про позбавлення прав до обласного суду?

Можна. У порядку нагляду

Оскаржити можете, але сенсу немає. Потрібно було розписатися і в протоколі в графі пояснення написати всі процесуальні порушення. У суді було б легше довести факт порушення. А зараз чекати терміну виконання покарання. І встановлювати права.

Можна. У порядку нагляду але толку не буде. зайва трата времені..смірітесь

Оскаржити судові акти в порядку нагляду. Гадаю, що як і в суді першої інстанції, так і при оскарженні Ви не звернули увагу на ряд аспектів зважаючи на що постанова була залишена в силі. Саме так і відбувається в 99% випадків, коли начебто абсолютно правий і законослухняний водій відстоює свої права не володіючи достатніми юридичними знаннями, які необхідні для того, щоб виграти автосправа. Ми виправимо дану ситуацію звернувши увагу не тільки на склад і подія адміністративного правопорушення, а й на процесуальні аспекти, які Вами, до речі, зовсім не були порушені при оскарженні. Ми готові допомогти Вам у вирішенні даного питання. У нас багаторічний досвід роботи та індивідуальний підхід до кожної справи і саме на підставі цієї справи ми виграємо. Ми готові допомогти Вам повернути водійське посвідчення.

Збираюся оскаржити позбавлення прав. Поки розгляд йде, мені продовжать тимчасові, або вже буду без прав?

Зобов’язані продовжити! Суддя видає тимчасовий дозвіл, надруковане на аркуші А-4 (возите з собою звичайну времянку і лист, виданий суддею) Я судилася в Хамовницькому суді 6 місяців. за “подвійну суцільну”, якій на тій ділянці дороги не було і немає. І ВИГРАЛА. Всі ці 6 місяців суддя продлевала тимчасове.

Нє, враховуючи все, включаючи і суддю і особисте ставлення до Вас людей займаються справою, врядли дадуть, віднімуть, співчуваю ..

Якщо заяву приймуть, то все можна продовжити

Поки рішення суду (неважливо якого) не набере законної сили-можна і потрібно продлять

Права ви віддавати не зобов’язані взагалі. але це довга історія. Із бази ДАІ Вас можуть видалити на 11 день після винесення постанови. Ті на день його вступу в силу. За цей час Вам необхідно написати скаргу в сд який виніс постанову, скаргу в 2 примірниках, один з яких залишається ВАм і обов’язково поставте на ньому відмітку про прийняття скарги до розгляду. якщо порушення (12 км ітд) було більше року тому, то сміливо про наго забувайте, оскільки термін давності у нього пройшов, яка у вас стаття, і що за порушення? буду рада допомогти. сама довго бороласть. позбавили (

через 10 днів їздити не можна а інше це піднаглядні скарги у мене схожа ситуація .на часовому все написано я дійшов до міського суду з адвокатом але бестолку все куплено так що чекаю термін хоча катаюся вже рік без прав головне Ненарушаемая поставив на машину рацію та пішли ці менти в ж. у кожен вихідний у новгородську через дпс

Навіть Гаазький суд тобі не допоможе, ти де живеш і хто ТИ.

бред.год пройшов. причому тут 12 км? пише дитина. какой нах арбітражний. до Медведєва йди відразу з клопотанням.

хто оскаржив рішення суду про позбавлення прав-результат?

результат-0000000000000 якщо за п’янку 10 днів до районного суду заяву а че на руках то є (документів) окрім бажання пащу порвати))))))

ми))) позбавляли за водіння в нетверезому вигляді))) дійшли до районного суда.в світовому позбавили, в районному права вернулі.правда косяків у ДАІшника билоооооооооо

чи можна оскаржити на свою користь позбавлення прав за стан алкогольного сп’яніння (запах) на суді

На жаль, немає.

www.budo-forums.ru/blog/23/entry-. [Посилання з’явиться після перевірки модератором]

На жаль, немає.

Як оскаржити протокол про позбавлення прав

Оскаржити постанову суду про призначення адміністративного покарання у вигляді позбавлення права керування транспортними засобами можна протягом 10 діб з моменту отримання копії такої постанови. Скарга на постанову подається через канцелярію того суду, який виніс постанову.

Що таке потокол про позбавлення прав незнаюбивает постанову суду про позбавлення права можна оскаржити протягом 10 днів після винесення, обрщаться в суд

Чи є сенс оскаржити постанову про позбавлення права керування Т, С, без адвоката?

Є. Можна заощадити грошей. Адвокатів, що спеціалізуються на адміністратівке, замало. В Дорогомиловском суді ось, адвокатесса захищала джигіта. Інспектор розповів, як він нічого не пам’ятає, адвокатесса висловила своє здивування, запропонувала суду не брати таких показань, але їх цілком вистачило для позбавлення на 4 месяца.Следующім був захисник, який не є адвокатом. Демонстрував судді роз’яснення тов. Кузіна (замнач ДОБДД), але суддя зробив висновок, що перетинання дороги з одностороннім рухом є виїздом на встречку.Вместо адвоката можете скористатися допомогою людини, яка просто “в темі”.

У нас така система, що без адвоката вас толком і слухати не стануть

Чи є сенс займатися самолікуванням?

ну залежить від статьі.іногда і з адвокатом то безглуздо

і з адвокатом марно!

Якщо взагалі немає ні яких підстав для оскарження (ну там сам зізнався і т.п.) то і з адвокатом сенсу нет.Тем більш у вас вже є постанова (т.е Ви вже пройшли світового суддю) а в касації таке (скасування постанови м / судді) рідкісний, архіредкій випадок

Важливо все в зсередини, Як оскаржити постанову міравого судді про позбавлення прав

А Ви що дійсно вірили, що суд думатиме, слухати Ваші доводи, спустіться з хмари. Оскаржити природно в районний суд, тільки це не буде називатися апеляцією, це буде скарга на постанову по справі про адміністративне правопорушення. КоАП РФ взагалі не містить слова апеляція.

Постанова мирового судді оскаржується в апеляційному порядку, в якості додаткових доводів потрібно вказати на неповне дослідження матеріалів справи

Чи можна оскаржити рішення районного суду про позбавлення прав?

Якщо рішення районного то треба розуміти що ви вже оскаржили Постанова світового сдьяі в касаційній інстанції і Постанова залишили в сіле.Теперь ці два судових акта можна переглянути в порядку нагляду в Президії обласного суду. (Або міського якщо місто федерального значення)

Я так зрозумів прав керування автомобілем. Можна! Я судився після районного ще в двох судах.

що бухую зловили або надуту в соплі?

Оскаржити можна будь-яке рішення суду будь-який інстанціі.Просто тут треба дивитися: розташовуєте ви в достатній мірі доказовою базою, що б оскаржити рішення суду.

можна. суді хто у нас юристи а що в кодексі написано суд приймає рішення керуючись внутрішніми переконаннями а є у юристів переконання немає. право як віра. у нас було соціалістичне право тепер романо німецьке. соц право тихо померло. не один юрист не вийшов на захист соц права. масових протестів юристів небуло. значить суд виносячи рішення не мав переконань. що і показує практика. якомога позбавляти прав людині без переконань. суддя юрист людина без переконань. а оскаржити можна тільки якщо судити будуть не юристи. вас судять люди без переконань їм що соц право що кап право. хочете їм це напишіть. будуть злиться. не поверне права але нерви їм і новий рік зіпсуєте.

Куди звернеться якщо суд відмовив у позові про позбавлення батьківських прав

Можна оскаржити рішення суду в касаційному порядку в термін 10 днів з моменту проголошення рішення остаточної формі. Якщо в касації теж відмовили – протягом 6 місяців скаргу до Президії обласного (крайового) суду в порядку нагляду. Якщо і там відмовили – укладайтеся в цей же термін і скаржтеся до Верховного суду. Тільки перш ніж скаржитися, об’єктивно оціните, а чи є підстави для позбавлення батьківських прав, прочитайте уважно мотивувальній частині рішення суду.

оскаржити рішення суду. Допомога потрібна?

Якщо позбавляти челоека нема за що батьківських прав, то тут навіть Гаазький междунароного суд не допоможе. ))

Оскаржити рішення у вищестоящому суді. Можливо, у Вас було мало доказів

Якщо ви вважаєте, що рішення суду першої інстанції необґрунтовано, то в течії 10 днів з моменту отримання рішення, ви можете оскаржити його в суді вищої інстанції.

Позбавлений прав на 1г.6 м. Судом от30.10.07, оскаржив 20.02.08-без зрад. 1 реш.Почему повернуть 20.08.09.Снова оскаржити можна

Термін позбавлення спеціального права починає обчислюватися з дня набрання постановою про призначення даного адміністративного покарання в законну силу (за умови, що в / у здано або вилучено раніше) – ст. 32.7 КоАП РФ. Оскільки у Вашому випадку постанова суду 1 інстанції про позбавлення права керування ТЗ вступило в силу після розгляду справи вищестоящим судом (20.02.2012), то і термін позбавлення обчислюється саме з цього моменту, так що все правильно – 20.08.2013.Ви також вправі оскаржити рішення судів 1 та 2 інстанції шляхом подачі скарги на ім’я голови суду відповідного суб’єкта РФ (див. ст. ст. 30.12-30.19 КоАП РФ, введені з 25.12.2012).

До верховного можна дойті.А там вже і для Європейського суду з прав людини.

Як можна оскаржити рішення суду про позбавлення водійських прав, що робити

У вищий інстанції суд. 10 діб з моменту рішення першого суду після 10 діб НІ.

Подати апеляційну скаргу в районний (міський) суд.

аппеляция

в вищестоящий суд, скарга подається через суд, який виніс постанову

Позбавляє як правило світової суддя, потім 10 календарних днів для оскарження його рішення, якщо є до чого причепитися саме п онарушенію процедури, апеляція подається в цей же суд а потім вони самі переправлять справу до районного суду, там уже федеральні судді подивляться наскільки сумлінно працював попередній суддя. Якщо займатися самі то шансів мало.

Оскаржити легко, в вищестоящий суд, через який виніс рішення. Едінственноке, що б оскаржити треба бачити саме рішення.

Чи варто вже після суду позбавлення прав оскаржити. Жалко просто так 5000 Автоюрист віддавати.

Прав позбавили на суді. Не знаю чи варто до Автоюрист звертатися, оскаржити?

Я вважаю що надія вмирає останньою! 5000 руб не такі вже великі і гроші! шанс є завжди!

Якщо в тексті миготить вираз “просто так”, значить самі знаєте, що оскаржити нічого.

Треба було проконсультуватися, чи є сенс брати юриста. Людина працювала усьо таки. А оскаржити можеш і сам. Пишеш, так мовляв і так, не згоден з рішенням суду тому як.

напевно простіше отримати буде нові ніж виграти суд у ДАІ. точно не знаю але за 5000 рублів напевно не вистачить для позитивного рішення.

як можна оскаржити рішення судді з приводу позбавлення водійських прав на 4 місяці?

Скарга на постанову мирового судді у справі про адміністративне правопорушення може бути подана до вищестоящого (районний) суд протягом 10 днів з дня отримання (вручення) копії постанови. При поважних причинах пропуску цього строку (важка хвороба, тривале відрядження тощо) він може бути відновлений суддею, який розглядає скаргу – ст. 30.1-30.3 КоАП. У скарзі викладається, чому Ви не згодні з постановою світового судді (неправильне застосування матеріального права, процесуальні порушення і недоліки оформлення документів справи іт.п.) Якщо мировий суддя розглянув справу до закінчення 2-місячного терміну з дня вчинення правопорушення (якщо його течію не призупинялося на підставі ч. 5 ст. 4.5 КоАП РФ), то витікання цього терміну під час перегляду справи у вищестоящому суді не є підставою для припинення провадження у справі – п. 14 постанови Пленуму ВС РФ від 24.03.2005 р № 5.Взисканіе процесуальних витрат на користь громадян, в т.ч. витрат з оплати праці захисника, в провадженні у справах про адм.правонарушеніях (ст. 24.7 КоАП РФ) не передбачено.

недавно по такому ж нагоди в суді бил.сразу скажу, що в плані порушення матеріального права – без шансів. Якщо виїхав на дорогу, МАВ ЗНАТИ І ПЕРЕДБАЧАТИ І ДОДЕРЖУВАТИСЬ. Якщо ось тільки якісь процедурні огріхи були при складанні. Є ще кой що по чому можна скасувати в цьому випадку, але я цю таємницю не видам. Нізащо.

пишіть скаргу на постанову мирового судді в відповідний федеральний суд (міський або районний), в якій викладайте все що написали. не забудьте здати водійське. з мого досвіду, позбавлення прав завжди вирішується в суді за гроші. але якщо принцип, і є бажання воювати, тобто пройти всі інстанції, то у вас є шанси. на мою думку, ваша ситуація цілком доказова. але якщо ви розписалися в протоколі без всяких зауважень, то шанси ваші малі. т.ч. найміть кваліфікованого юриста, а витрати присудять ДАІшникам.

Нічого нікуди не пишіть. Подібні справи треба розвалювати на стадії “до потрапляння в кімнату судді”. Потім без шансів. Та й в Вашому випадку овчинка видекі не варто. Поки суть та діло, пройде місяця два як мінімум. Сенс розводити шухер?

Чи можна вдруге подати до суду заяву на позбавлення батьківських прав

Можна оскаржити рішення

з дня постанова суду звітує термін позбавлення прав, якщо я не оскаржив. або з моменту надходження в законну.

з дня здачі в / у або времянки

з дня набрання постановою законної сили, а якщо водійське посвідчення у вас на руках, то з дня здачі його в ГИБДД

Строку відраховуються з дня вироку

З дня набрання законної сили, і здачі прав і времянок

ще одним мудаком менше.

Підкажіть будь ласка на що конкретно можна спертися в написанні надзоркі, оскаржити. позбавлення, водійських прав

Якщо тебе позбавляли в 2007году другий третій итд рази при набрав чинності першій постанові (мається на увазі правопорушення вчинені тоді коли перший суд тебе позбавив і постанова набуває законної сили. То подальші незаконні. В ті часи була плутанина в правозастосовчій практиці і таке легко могло статися . Навіть зараз більшість вважає що за п’яну їзду позбавляють прав (це правда. але тільки для тих у кого є чинне право керування). позбавлених, з простроченими правами а так же ніколи не отримували, можуть лише посадити або оштрафувати. позбавляти їх нічого.

ІВ абсолютно прав. Двічі не розстрілювали і не позбавляють. Але є одна деталь. Якщо перша постанова набрала законної сили, то інші винесені після цієї дати можна в порядку нагляду скасувати. А якщо на момент винесення другого і третього постанови перше в законну силу не вступило то буде важкувато. У мене був клієнт який примудрився в перебігу трьох дні 6 раз попастися по 12.26. 6 постанов на протязі 3 днів. Так що перевірте цей момент і пишіть в надзорке, що всі крім першого незаконні оскільки Вас позбавили того, чого не. а покарання яке повинно бути не застосували.

чи можна буде оскаржити рішення суду про позбавлення водійських прав якщо ввідут поправки

немає

Ні, не можна буде.

А якщо оскаржити рішення мирового суду про позбавлення прав ?!

Може взагалі є можливість повернути права, або зменшити термін позбавлення ?!

Оскарження даної Постанови прямо пов’язане з терміном, на який автолюбителя позбавили водійських прав, а, якщо бути правильним з терміном його обчислення. Тобто при оскарженні Постанови світового судді про позбавлення водійських прав цей термін автоматично збільшується на строк до винесення районним судом рішення по вашій скарзі на постанову. Так, згідно з ч. 1 ст. 32.7 КоАП РФ протягом строку позбавлення спеціального права починається з дня набрання законної сили постанови про призначення адміністративного покарання у вигляді позбавлення спеціального права. Рішення по скарзі на постанову мирового судді набирають законної сили негайно після винесення (Лист Верховного Суду РФ від 20.08.03 N 1536-7 / заг.) Таким чином, грунтуючись на судову практику, можна зробити однозначний висновок – протягом строку позбавлення водійських прав починає обчислюватися з дня винесення районним судом рішення по скарзі на Постанову мирового суду

а спробуйте звернутися до адвоката – це не боляче і не дуже дорого

неймовірно важко виграти суд але порівняно легко можна змінити постанову при оскарженні на 1 г.6 міс.

Сам був лішён.Подавал скаргу в районний і виіграл.Не треба впадати у відчай і миритись із цим не в якому случае.Надо бороться.Обжаловать треба в останній день десятиденного строку з відправленням листи поштою з уведомленіем.У вас додатися той час Що йде лист і плюс триденний термін в .теченіі якого повинні розглянути дело. ще як вихідні попадут.Я їздив по халупі близько місяця.

Продовжили термін позбавлення прав, т.к. рішення суду було оскаржено через 4 міс. ті 4 міс. я не їздив, щось можна зробити?

От була б моя воля, я б за п’янку за кермом, позбавляв би прав на завжди) нічого особистого)

да че то у тебе взагалі ситуація какая то не така як у всіх, начебто термін йде з дня вилучення ВУ термін плюс два тижні

Питання до знаючих: про позбавлення прав за пиятику

Оскаржити постанову мирового суду в порядку нагляду. Це єдиний спосіб. як робиться технічно – напишіть мені в личку звідки ви і повторіть питання.

ніяк не зробити, пішки ще походити

немає

Неа нєфіг було бухати пізно пити баржомі коли нирки відвалилися

в Росссіі немає

Ні, нехай потерпить! Під амністію не потрапить!

Боюсь що вже немає можливостей повернути права, ну якщо тільки викупити їх через знайомих Поліцейських.

Ніякої

викуповують до рішення суду, після жаль ніяк

Позбавлення прав ізчісляется з якого терміну, якщо оскаржимо рішення суду?

Як тільки фед.судья виніс рішення на постанову світ. суду, все термін пішов. якщо звичайно ВУ будівель. якщо не будівля, то як здадіте, так і потікает час.

з моменту позбавлення

Позбавлення ВУ настає з моменту вступу в силу рішення суду про даний факт.

Якщо обжалуешь і суд другої інстанції залишить скаргу без задоволення. а постанову світового без змін, то відразу після цього суду починає цокати термін і ніяких 10 дненй вже немає на оскарження. хоча скаржитися можна в нагляд.

Ст.32.7 КРФоАП “1Теченіе строку позбавлення спеціального права починається з дня набрання законної сили постанови про призначення адміністративного покарання у вигляді позбавлення відповідного спеціального права”. 2. У разі ухилення особи, позбавленого спеціального права, від здачі відповідного посвідчення (спеціального дозволу) або інших документів строк Лиен спеціального права переривається. Перебіг строку позбавлення спеціального права починається з дня здачі особою або вилучення у нього відповідного посвідчення (спеціального дозволу) або інших документів “. Ст. 32.6 КРФоАП” 1.Ісполненіе постанови про позбавлення права керування ТЗ. осущенствляется шляхом вилучення відповідного водійського посвідчення. або тимчасового дозволу на право керування ТЗ відповідного виду “. Ваша їзда за тимчасовим дозволом після вступу постанови в законну силу може завершитися моментом істини у вигляді адміністративного арешту до 15 діб. (ст.12.7 ч. 2 КРФоАП)

Суд виніс постанову про позбавлення прав на 4 місяці. Хочу оскаржити.

Дивлячись за якою статтею позбавлення прав

У постанові чітко написано в який суд може бути оскаржене. Так що в районний в Пітері. До місця прописки тепер вже пізно справа прив’язувати.

Про суд, в якому оскаржити, Вам Андрій правильно сказав. Я ж хочу нагадати, що для задоволення скарги повинні бути вагомі підстави. В-общем, зазвичай такі скарги залишаються без задоволення. Якщо тільки час потягнути. І поїздити з времянки.

Тільки в суд, який виніс постанову.

Мене теж по цій статті позбавили. федеральний суд скасував рішення мирового і їй же передав на перегляд справи. Потрібно боротися обов’язково.

А я от не бачу в КоАП РФ заборони на подачу скарги на постанови в будь-який районний суд. Стаття 30.1. Право на оскарження постанови по справі про адміністративне правопорушення 1. Постанова по справі про адміністративне правопорушення може бути оскаржена особами, зазначеними в статтях 25.1 – 25.5 цього Кодексу: 1) винесене суддею – у вищестоящий суд; 2) винесене колегіальним органом чи судовим приставом-виконавцем – в районний суд за місцем знаходження колегіального органу або судового пристава-виконавця; 3) винесене посадовою особою – в вищестоящий орган, вищестоящій посадовій особі або в районний суд за місцем розгляду справи; 4) винесене іншим органом, створеним відповідно до закону суб’єкта Російської Федерації, – в районний суд за місцем розгляду справи.

в березні винесено постанову про позбавлення прав, я його тут же оскаржив, але матеріал до федерального суду не надійшов

В який термін розглядається скарга. І що якщо термін розгляду упущений

може його вже розглянули без вашої участі? треба з’ясувати точно. Всі документи які здаєте в суд, треба здавати під реєстраційний номер, а то потім не доведете що здавали. скоріше всього це з вами і сталося і в цьому випадку довести пропуск строку для оскарження буде не реально

Як правило в місячний термін. Якщо строк пропущено пишеться заява п федеральний суд про відновлення пропущеного строку, де вказуються об’єктивні причини послужили перешкодою подачі скарги.

Потрібно було контролювати знаходження скарги.

Як оскаржити рішення судді про позбавлення прав?

Прочитати повністю: lowzakon.ru

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

14 − one =