Як оригінально подарувати подарунок коханому на Новий Рік

Подарунки мамі

Набір для кімнатних рослин ДОМАШНІЙ

Не знаєте що подарувати мамі? Оригінальні ідеї подарунків від Ар де Кадо

27.10.2012

2 листопада – Всесвітній день чоловіків

І хто сказав, що сильна половина людства потребує підвищеної уваги не Раніше 23 февраля? Саме тому, щоб привернути увагу прекрасної половини, чоловіки сьогодні мають бути ще сильніше, ще дбайливіше, ще ніжніше. В цей день святі чоловічі обов’язки (вбити цвях, винести сміття, посадити дерево, повоспітивать сина) будуть виконуватися на одному диханні. Адже подарунок №1 сьогодні – увага і любов всіх жінок. А подарунки №2, 3 … можна вибрати тут.

4 листопада – День народної єдності

Сьогодні відзначається одне з наймолодших свят в нашій країні. Йому всього 4 роки. Напевно, мало хто знає, що ж все-таки святкується в цей день, але все справно вітають один одного. Може, в цьому-то якраз і полягає «народна єдність». Об’єднуйтеся, громадяни, вітайте один одного, вручайте і приймайте подарунки. УРА, товарищи, УРА!

В цей день привітання приймають самі допитливі люди, ті, хто першими дізнаються цінну інформацію, для кого слово «жучок» означає не тільки комаха, і у кого провід, що стирчить із вуха, це не плеєр. Сьогодні в знак солідарності неодмінно потрібно розвідати, хто що їв на сніданок, у кого який настрій, у кого яка радість в житті 🙂 Розвідники дуже популярні в нашій країні, адже скільки прекрасних анекдотів складено про Штірліца! Привітаємо сьогодні «невидимих» героїв!

Як оригінально подарувати подарунок коханому на Новий Рік?

Прочитати повністю: www.ac-studio.ru

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

13 − 11 =