Як опублікувати розповідь в журналі

Як опублікувати розповідь?

51. Гость1 | 18.03.2015, 22:50:29 [421693513]

в рассазе або книзі, яку ви відправите видавництву, не повинно бути жодної помилки. Інакше просто відправлять в корзину. Висновок – вчіться і вчіться, виправляйте помилки, переписуйте заново. Письменницька праця, повірте, дуже важкий. Містер або леді на дивані з кавою і сигареткою – тільки вигадка, завіса, за якою нічні недосипання, запалені очі і неодмінна гонка. написати все в строк, інакше буде ой-ой. І витримують навантаження тільки найвідданіші справі. Хто будує повітряні замки, може здорово розчаруватися. А просто пописувати і "непогано" – Це кожен мастак. Ви спочатку вирішіть для себе, чи готові присвятити себе цілком і повністю письменницькому виснажливого труду. Або краще піти вчитися на банкіра, там свої труднощі, але і великі гроші. Тут все складніше. І початківці не можуть розраховувати на лаври і банківські рахунки.

Користувач сайту Woman.ru розуміє і приймає, що він несе повну відповідальність за всі матеріали частково або повністю опубліковані ним за допомогою сервісу Woman.ru.

Користувач сайту Woman.ru гарантує, що розміщення поданих ним матеріалів не порушує права третіх осіб (включаючи, але не обмежуючись авторськими правами), не завдає шкоди їх честі та гідності.

Користувач сайту Woman.ru, відправляючи матеріали, тим самим зацікавлений в їх публікації на сайті і висловлює свою згоду на їх подальше використання редакцією сайту Woman.ru.

Усі матеріали сайту Woman.ru, незалежно від форми і дати розміщення на сайті, можуть бути використані тільки за згодою редакції сайту. Передрук матеріалів з сайту Woman.ru неможлива без письмового дозволу редакції.

Редакція не несе відповідальності за зміст рекламних оголошень і статей. Думка авторів може не збігатися з точкою зору редакції.

Матеріали, розміщені в розділі “Секс” не рекомендовані для перегляду особам, які не досягли 18 років (18+)

Як опублікувати розповідь в журналі?

Прочитати повністю: www.woman.ru

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

17 + 4 =