Як оплачується відпустка при звільненні

Як оплачується невикористану відпустку при звільненні?

Ваше запитання з цієї теми:

Схожі питання з відповідями по темі “Як оплачується невикористану відпустку при звільненні?” :

Здравствуйте! Збираюся звільнятися і знаю що при звільненні за невикористану відпустку належить компенсація, в нашій організації врядли цього дочекаєшся, тому що навіть нічні зміни оплачуються за таким же тарифом як і денні, хоча за законом оплата. Як расчитать компенсацію за невикористану відпустку

Здравствуйте.Роботаю з 29 грудня 2007 года.30 червня 2015 звільняюся по соглашенію.В відпустку мала йти з 1 серпня.У відпустку йшла серпня 2012 (14 днів замість 28-ні оплачувався,) июль 2013 (14 днів з 28-ні оплачувався) і липень 2014 року (14 днів. Як отримати гроші при звільненні за невикористану відпустку?

Здравствуйте, меня зовут Федір. Відпрацювавши рік у роботодавця і не сходивши жодного разу у відпустку, при звільненні я хотів отримати свої гроші за невикористану відпустку. На що мені сказали, що тепер вийшла поправка до закону і роботодавець не зобов’язаний його. Як звільнитись без відпрацювання, мені 55?

Роботодавець відмовляється надати щорічну відпустку на 14 к.дней (заява не підписує) і не хоче його оплачувати, (компенсацію за невикористану відпустку при звільненні природно теж платити не хоче.) Т.к. вважає, що відпустка мені не покладений. Чи можливо через суд при звільненні, маючи всі довідки виклики, отримати компенсацію за невикористані навчальні відпустки?

Доброго времени суток! Підкажіть будь ласка, як бути в даній ситуації: я працюю в організації вже п’ятий рік, за перші два роки мені оплачували навчальний відпустку. Потім пішла в декретну відпустку, і відповідно не оплачували (т.к. виплати були за. Як повинен оплачуватися доп.отпуск повністю або пропорційно відпрацьованому часу в році звільнення?

При звільненні з ОВС по пункту з ст. 58 Положення про службу в ОВС РФ мені не виплатили компенсацію за невикористану додаткову відпустку в році звільнення. ГУВС відповіли відмовою на заяву про виплату компенсаціі.Правомерен Чи відмову? Якщо йти. При звільненні роботодавець відмовився виплатити компенсацію за невикористовувані відпустки і відпрацьований останній місяць, як бути

При звільненні роботодавець відмовився виплатити компенсацію за невикористовувані відпустки і відпрацьований останній місяць, як бути? є 27 днів невикористаної відпустки і 22 робочих дня в грудні, здійснити оплату роботодавець відмовляється. трудову. Чи можна отримати компенсацію за відпустку при звільненні?

У мене чоловік написав заяву на звільнення за власним бажанням 21.01.2013 р Розрахунок з / плати зробили тільки 11.02.2013 року. Зараз директор відмовляється оплачувати компенсацію за невикористання відпустку, посилаючись на те, що колишня організація банкрут. Нарахування розрахункових при уволнение.

Здравствуйте! Підкажіть будь ласка як повинні мені нарахувати розрахункові та компенсацію за невикористану відпустку при звільнення. Я працюю в магазині з 23.02.2012 до справжнього моменту. З 03.05.2012 по 28.05.2012 я була в навчальній відпустці (його мені. Якщо співробітник працює у нас 5 років і жодного разу не ходив у відпустку, ми повинні йому виплатити компенсацію за всі 5 років?

Як оплачується компаенсація за невикористану відпустку при звільненні? Якщо співробітник працює у нас 5 років і жодного разу не ходив у відпустку, ми повинні йому виплатити компенсацію за всі 5 років? Тобто 28 * 5 = 140 днів? Або ж тільки за останній рік, то виходить. Порядок розрахунків при звільненні

Добрий день! Відпрацювала в компанії 3 роки, зараз звільняюся за власним бажанням. Маю невикористану відпустку в розмірі 33 дня. Роботодавець відмовляється оплачувати відпускні. Компанія працює по чорно-білій схемі, виплата зп в конверті ні. Вийшла з відпустки по догляду за дитиною до 3 років і хочу звільнитися, як бути з невикористаним відпусткою?

Здравствуйте! Ситуація така: 02 мая 2012 роки вийшла на колишнє місце роботи, у військову частину (вільнонаймана) в районі Крайньої Півночі, але відносини на роботі не складаються, тому хочу звільнитися. Питання: 1) невикористану відпустку в розмірі. Згорають чи відпустки після змін в ТК та ратифікації Конвенції 132?

Чув, що на початку травня Президент Медведєв підписав закон про ратифікацію Конвенції 132 (начебто так) і недавно були внесені зміни до Трудового Кодексу. Ситуація така: Є невикористані дні відпустки за 2013, 2014, 2015 і вже 2012 року. У. Як правильно звільнитися після лікарняного?

Добрий день! В жовтні 2015 зламала ногу. Травма була серйозна, з подальшою операцією і довгої реабілітацією. на даний момент перебуваю на безперервному лікарняному. на моє місце ще в лютому знайшли іншу людину. При закінченні лікарняного мені треба. Чи законно утримання зарплати при звільненні

Добрий день! На підприємстві, де я працювала, існує практика оплати квитків пільгового відпустки відповідно до колективним договором. Після того, як я надала довідку про вартість перельоту і всі квитки мені їх оплатили 05.06.2012. Наступний. Якщо при звільненні за власним бажанням, роботодавець погодився надати невикористану відпустку, оплачується

ПОСЛУГИ ЮРИСТІВ І АДВОКАТІВ. Спецціни!

Як оплачується відпустка при звільненні?

Прочитати повністю: www.9111.ru

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eighteen − four =