Як обшити двері автомобіля

Рекламні оголошення

Пропонуємо придбати вхідні металеві двері економ класу зі знижками в Москві.

Оригінальний радіатор Сорренто – не розкіш, а необхідна деталь, яка повинна бути в кожному гаражі володаря КІА.

Обшивка дверей автомобіля своїми руками

12 квітня 2015

Переглядів: 8152 / Коментарів: 0 повернутися до статей

Обшивка дверей вашого автомобіля в повній мірі відноситься до таких змін, які позитивно позначаються на естетичному, ніж на функціональному стані автомобіля. Робиться це, насамперед для того, щоб радувати око автолюбителя, ну і звичайно тих, хто знаходиться в автомобілі.

Часто обшивку дверей автомобіля виробляють для збільшення шумоізоляційних властивостей. На перший погляд може здатися, що самому обшити двері – досить таки просте і швидке справу, однак це далеко не так. Адже недарма існує величезна кількість сервісів, які займаються обшивкою. Прикласти до стандартної двері шматочок і приклеїти його – ще далеко не означає обшити двері. Однак і стверджувати про те, що обшити двері автомобіля своїми руками неможливо теж не слід. Цей процес вимагатиме від вас достатньої кількості вільного часу, необхідних матеріалів, інструментів і, звичайно ж, творчого підходу, який дозволить внести якусь родзинку, частинку, що робить ваш автомобіль не схожим на своїх залізних братів. Саме останнє відрізняє обшивку дверей своїми руками від того ж процесу в спеціалізованій студії або сервісі, нехай навіть і дуже елітному.

Для обшивки дверей найчастіше застосовується шкіра, будь то натуральний матеріал або хороший його замінник. Найголовніша необхідна риса подбираемого для обшивки матеріалу – достатня тягучість, це необхідно для того щоб уникнути не бажаних складок і провисань обшивки. Також необхідно подбати і про наявність поролону, якщо ви, звичайно, хочете підвищити шумоізоляцію оновлених дверей. Само собою, Вам буде потрібно клей, який вимагає також особливого вибору – клей не повинен роз’їдати шкіру, і особливо поролон.

Часто про обшивці дверей замислюються автолюбителі, які набувають потужну аудіосистему. Виникає питання про розміщення відповідно більш потужних колонок в дверях, зазвичай передніх. Для цього доводиться крім обшивального матеріалу приготувати матеріал, з якого буде виготовлений подіум для динаміка, найчастіше в цій ролі виступає товста фанера або ДСП. Для полегшення конструкції в изготавливаемом подіумі потрібно просвердлити велика кількість отворів, що чи не позначиться на міцності конструкції. Щоб не виготовляти весь подіум повністю з дерева (це дуже складно і трудомістко) застосовують будівельну піну, яку наносять в каркас подіуму, а після її висихання зрізають зайве її кількість, шліфують. Тонка фанера або ДВП не підходять, так як вони схильні до різного роду змін форми, будь то вигин або здуття. Це неодмінно позначиться на зовнішньому вигляді оновленої частини інтер’єру автомобіля, і, абсолютно точно, нікого не порадує. Отже, далеко одне з ключових значень має якість що підбираються матеріалів. Мабуть, це самий відповідальний момент, як в підготовчих роботах, так і в обшивці дверей в цілому.

Роботу по обшивці дверей в домашніх (гаражних) умовах зручніше проводити удвох, адже часто виникатиме необхідність щось потримати, натягнути, зафіксувати і так далі. Не слід забувати про те, що не всі може вийти відразу і в ідеалі, запасіться терпінням. Приказка про перший млинець зародилося не на порожньому місці. Однак і про те, що немає нічого неможливого, забувати, теж не слід. Брати за обшивку дверей слід тільки тим, хто впевнений у своїх силах і здібностях. Якщо ви хоч трішки сумніваєтеся в собі, краще не слід знімати стандартну обшивку дверей самому, довірте цю справу професіоналам, щоб уникнути витрати часу, грошей, матеріалів і своїх нервів.

Як обшити двері автомобіля

Прочитати повністю: www.ufauto.ru

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × four =