Як надається відпустка дружинам військовослужбовців

відпустку дружинам військовослужбовців, якщо дружина теж военнослужащая

чи реально мені взяти відпустку на роботі на 2 тижні раніше, ніж через 6 місяців після виходу з декрету, я дружина військового !

п.11 ст 11 закону “Про статус військовослужбовців “: Подружжю військовослужбовців відпустку за їх бажанням надається одночасно з відпусткою військовослужбовців. При цьому тривалість відпустки подружжя військовослужбовців може бути за їх бажанням рівної.

в цивільному колективі дружина офіцера стверджує що в відпустку може ходити тільки влітку. як називається такий закон?

Згідно частини 4 статті 123 Трудового кодексу РФ окремим категоріям працівників у випадках, передбачених федеральними законами, щорічна оплачувана відпустку надається за їх бажанням у зручний для них час. Відповідно до пункту. Це називається п% здобольство. настучіт їй по вухах щоб не брехала. Немає такого закону ну так якщо вона аргументує, то нехай закон і надасть Вона може ходити в будь-який час року. но- = має право на надання їй відпустки ОДНОЧАСНО.

Є питання для юристів.

Відпустку подружжя військовослужбовця може надаватися разом з відпусткою військовослужбовця .Подружжю військовослужбовців відпустку за їх бажанням надається одночасно з відпусткою військовослужбовців. При цьому тривалість відпустки подружжя військовослужбовців може бути за їх бажанням рівної тривалості відпустки військовослужбовців. Частина.

Чув є стаття в трудовому кодексі, що стосується дружин військовослужбовців. зобов’язує роботодавця надавати відпустку в пе

Дружинам військовослужбовців роботодавець зобов’язаний надати відпустку в будь-який зручний для них час, навіть до закінчення шести місяців з початку роботи у даного роботодавця (ч.3 ст.122 ТК РФ). Підставою надання відпустки є п. 11 ст. 11 ФЗ.

Питання про дружині військовослужбовця .

Роботодавець зобов’язаний надати Вам відпустку. Окремим категоріям працівників у випадках, зазначених в Законі, щорічна оплачувана відпустку надається за їх бажанням у зручний для них час. Федеральним законом від 27 травня 1998 року N 76-ФЗ. Ст. 11 Закону Про статус військовослужбовців Подружжю військовослужбовців відпустку за їх бажанням надається одночасно з відпусткою військовослужбовців. При цьому тривалість відпустки подружжя військовослужбовців може бути за їх бажанням рівної.

чи можу я взяти відпустку ?

Відпустку надається за робочий рік, а не за календарний. Якщо вами використаний відпустку за відпрацьований робочий рік, то на підставі довідки виданої командиром частини, роботодавець зобов’язаний надати вам відпустку авансом за невідпрацьований. За загальним правилом відпустку без збереження заробітної плати може бути надана працівникові за сімейними та інших поважних причин. Тривалість такого відпустки визначається угодою сторон.Еслі ви хочете використовувати такий відпустку.

хто має пільги при розподілі відпустки

Для ряду категорій працівників Кодексом, іншими законами передбачено право претендувати на певний час надання щорічної оплачуваної відпустки. За заявою працівників щорічну оплачувану відпустку повинен бути наданий в. діти та вагітні Право на використання відпустки у літній чи інший зручний для них час року мають: працівники до 18 років (ст.178 КЗпП); жінки, які мають двох або більше дітей віком до 12 років. Ця пільга поширюється і на чоловіків.

Потрібна допомога пов’язана з відпусткою.

Ви дійсно можете скористатися своїм правом на відпустку одночасно з чоловіком як дружина військовослужбовця згідно ст. 123 ТК РФ і п. 11 ст. 11 Федерального закону від 27.05.1998 N 76-ФЗ “Про статус військовослужбовців “. Подружжю військовослужбовців. немає такого обов’язку у роботодавця підлаштовуватися під відпустки подружжя працівників. так що все лише за погодженням з роботодавцем. Після закінчення 6 місяців роботи маєте право на щорічну оплачувану відпустку .

Графік відпусток

В ст.123 ТК РФ читаємо: “Окремим категоріям працівників у випадках, передбачених цим Кодексом та іншими федеральними законами, щорічна оплачувана відпустку надається за їх бажанням у зручний для них час “. Дружина військовослужбовця. графіки – внутрішня справа компанії. ніяких пільг у дружини військового немає

я як дружина військового хочу йти в відпустку разом з чоловіком, чи обов’язково попереджати саме за 2 тижні до відпустки ?

ТК РФ терміни подачі заяви на відпустку не встановлені. відпустку надається у відповідності з затвердженим графіком. в ст.123 ТК РФ сказано: “Окремим категоріям працівників у випадках, передбачених цим Кодексом та іншими федеральними. Може, але попросите. Якщо директор не проти, тоді пишуть заяву, що не заперечують проти виплати відпускних після відпустки. т.к. потрібен час, щоб їх расчитать. Раніше дружина військовослужбовця могла піти в відпустку в день звернення. Насчет.

Про військової службі. Питання всередині.

Аж ніяк, Олексій, це не маячня. Враховуючи, що військова служба – це особливий вид державної служби, держава надає деякі права і пільги військовослужбовцям і членам їх сімей. Зокрема, Федеральним законом “Про статус. ТК РФ Стаття 123. Черговість надання щорічних оплачуваних відпусток Черговість надання оплачуваних відпусток визначається щорічно відповідно до графіка відпусток. затверджується роботодавцем з урахуванням думки виборного.

номер наказу за яким дружини військовослужбовців йдуть в відпустку разом з чоловіками.

Згідно п. 11 ст. 11 Федерального закону від 27.05.1998 N 76-ФЗ “Про статус військовослужбовцівподружжю військовослужбовців відпустку за їх бажанням надається одночасно з відпусткою військовослужбовців. При цьому тривалість відпустки подружжя. Наказ Головного управління спеціальних програм Президента РФ від 31 серпня 2013 N 30 “Про посилення соціального захисту військовослужбовців Служби спеціальних об’єктів при Президенті Російської Федерації “Наказ Федеральної служби безпеки РФ.

як витягти чоловіка з армії.

телеграма, завірена військкомом або начальником пошти: мати (дружина ) військовослужбовця Іванова Івана Івановича важко хвора. просимо надати відпустку. підпис: батько військовослужбовця Законно ви його не витягнете. Поки будете смикатися термін служби закінчиться природним шляхом. Що значить “витягнути”. Він прийняв присягу і тепер після того, як Ви “витягнете” його з армії будите “витягувати” з тюрми. )) Так що чекайте.

Предостовляется Чи час, необхідний для проїзду до місця використання відпустки і назад, дружині військовослужбовця.

Так, але за свій рахунок (без збереження заробітної плати) і тільки в разі, якщо дружина військовослужбовця убуває в відпустку одночасно з чоловіком військовослужбовцям. якому відпустку надається з урахуванням часу необхідним для проїзду до місця. немає звичайно. якщо вона не военнослужащая Привіт! Жене військовослужбовця покладений тільки ВПД на проїзд в відпустку і назад, час враховується тільки строком з дати видачі ВПД не більше 3- х місяців. Удачи.

Надання трудового оплачуваної відпустки відновленого за рішенням суду працівника

Думаю так. Працівник може бути в відпустці до 31 січня, решта йому оплатять як за невикористаний. Може, тупо з капості! Якщо відпустку покладений за законом, то – ні. не має право не надавати. просто відпускає в відпустку с.

якщо в організації передбачений відпустку спочатку 14 і потім 14днів, можу я в соответ.с ч.3

Можете, якщо Ви дружина військовослужбовця. Законодавець встановлює коло осіб, які мають право на надання щорічної оплачуваної відпустки в будь-який час за їх бажанням, і роботодавець зобов’язаний це враховувати в тих випадках, коли таке положення.

Чи правомірно мене не відпускають в відпустку ?

Трудовим законодавством передбачено право на надання деяким співробітникам (на їх прохання) відпустки у зручний для них час. До таких категорій працівників зокрема відносяться дружини військовослужбовців. Час відпустки вибирає працівник. На підставі статті 122 ТК РФ виникає право у працівника, але, на жаль, не обов’язок роботодавця. В даній ситуації лише шляхом переговорів. Точно, а я і не врахувала!))) Відповідь “Інночка” кращий! “Загалом то 6 місяців недостатній термін для.

Здрастє. Підкажіть пліз! Скільки зараз платять дитячі посібники? Дитині 2 роки. Чула що підвищили! (Було 750)

Одноразова допомога при народженні дитини. Одноразова допомога при народженні дитини призначається і виплачується одному з батьків або особі, яка його замінює управлінням соціального захисту населення за місцем проживання дитини при. Ну 180 євро. Світлана, а чому Ви счтаете, що кордон Інтернету збігається з кордоном Росії. ) До трьох років-в подвійному розмірі, т.е.1600, а з трьох років-800 руб.Москва різні цифри по Москві і МО, але чуємо по Москві менше платять посібники в.

Чи можу я одружитися перебуваючи на строковій службі?

1. Формально можеш, законом не заборонено. Але тобі треба бути присутнім на реєстрації шлюбу, а тебе не відпустять, якщо наречена в іншому місті, т.к. це не підстава для подання короткострокового відпустки. Якщо наречена в цьому ж місті. де. якщо час дозволить – будь ласка. дострокового звільнення вам не світить, навіть якщо ваша вже дружина б народила. платять допомогу дружинам військовослужбовців по вагітності та допомога на дітей військовослужбовців. проходять строкову службу. Зареєструвати шлюб.

Юристи, допоможіть.

См. Ст. 128 ТК РФ. З будь-яких сімейним обставинам та інших причин, які працівник і роботодавець вважатимуть поважними, працівникові за його письмовою заявою може бути надана відпустку без збереження заробітної плати. дивіться в Трудовому кодексі в розділі 5 Час відпочинку Не встановлений такий максимум. Відпустку може бути і рік, і більше. Припустимо, творчий відпустку для написання книги. Або для догляду за хворим членом сім’ї. ТК РФ визначає тільки випадки.

я дружина військовослужбовця. хочу піти в відпустку разом з чоловіком, але працюю менш 6міс, чоловікові відпустку не переносять. як вчинити?

Забудьте про ст. 128 ТК РФ і вимагайте надання чергового оплачуваної відпустки. У вас на це є повне право. Згідно ст. 114 Трудового кодексу РФ працівникам надаються щорічні відпустки із збереженням місця роботи (посади. В 128 статті Трудового кодексу. В даній статті визначено, що всі питання надання відпустки за свій рахунок вирішуються між роботодавцем і працівником за взаємною домовленістю. За угодою же вирішується питання тривалості даного.

Якщо хто розбирається в законах дайте відповідь.

Відповідно до ст.11 ч.11 ФЗ “Про статус військовослужбовців “, Ви дійсно має право на відпустку СПІЛЬНЕ з чоловіком. Но-при цьому про “незалежність від стажу роботи” в статті не йдеться. Тому відповідно до ТК РФ перший відпустку вам повинен. немає таких законів, тим більше ти цивільний і статути скрізь свої. спочатку відпустку потрібно заробити (відповідно до трудового законодавства) а потім реалізовувати право на одночасний відпустку з чоловіком. У всякому випадку необхідно.

я мати-одиначка, чи маю я право на відпустку влітку?

Устанановленного законодавцем переважного права на надання відпустки в певний період року у жодного працівник немає. Однак є категорії працівників, яким роботодавець зобов’язаний надати відпустку у зручний для них час. Маєте 🙂 як і в будь який інший час року 🙂 маєте-зайдіть в гарант і прочитайте ТК РФ. Зараз під рукою немає. можу відповісти коли буду на роботі Працівники йдуть у відпустку згідно графіка відпусток. при формуванні графіка. Певні.

Співробітниця – дружина військовослужбовця. стверджує, що має право на черговий відпустку разом з чоловіком. Чи так це?

Відповідно до статті 122 Федерального закону від 30 грудня 2001 197-ФЗ “Трудовий кодекс РФ”, оплачуваний відпустку повинен надаватися працівникові щорічно. Право на використання відпустки за перший рік роботи виникає у працівника.

Потрібна порада.

Не хвилюйтеся! Отримайте! Ця допомога виплачується, якщо звернення за ним пішло не пізніше шести місяців з дня закінчення військової служби. Федеральний закон від 19.05.1995 N 81-ФЗ “Про державні допомоги громадянам, які мають дітей.

Питання по трудовому кодексу

1) учасникам Великої Вітчизняної війни 2) подружжю військовослужбовців відпустку за їх бажанням надається одночасно з відпусткою військовослужбовців. 3) Громадянам, які зазнали радіаційного впливу внаслідок ядерних випробувань на. Ще самотньому батькові, воспрітивающему дитини до 14 років. Ще працівникові, має 2 і більше дітей до 14 років, або дитину-інваліда до 18 років. Ще працівникам до 18 років

підкажіть будь ласка правда що зараз платять дікретние не до півтора. а до трьох років

Законодавство передбачає такі виплати, пов’язані з народженням, усиновленням і вихованням дитини: одноразова допомога жінкам, які стали на облік у медичному закладі в ранні терміни вагітності; допомога по вагітності та.

Я-дружина військовослужбовця .Влаштувалася на роботу 3 міс тому. У чоловіка розпочався відпустку .Чи маю я право теж взяти відпустку ?

по тк рф перший рік роботи оплачувану основну відпустку вам не покладено, якщо тільки за свій рахунок без збереження заробітної плати по обстоятельствамПо Закону начебто можете, але от тільки чи погодиться роботодавець тримати у себе такого працівника, який без року тиждень, а вже качає права. Звільнити вас з будь формальному приводу можна в 6 секунд. маєте повне право на черговий.

Які грошові виплати повинна отримати непрацююча мама

Стаття 9. Право на одноразову допомогу жінкам, які стали на облік в медичних установах у ранній термін вагітності Право на одноразову допомогу додатково до допомоги по вагітності та пологах мають жінки, котрі стали на облік в. одноразову грошову виплату (близько 10000), лікарняний лист вам оплачувати не будуть, ви ж не працюєте. а от якби до Б встали б на біржу праці, то можливо було б більше грошей. після пологів будете отримувати по догляду за дитиною. на.

чи маю я право на основний відпустку.

Ні, ТК РФ не передбачає таких пільг. Ст. 123 ТК РФ передбачає. що для ряду категорій працівників право претендувати на певний час надання щорічної оплачуваної відпустки. За заявою працівників щорічний. Маєте, якщо в попередній раз були в відпустці не менше 6 місяців.

Господар приватної компанії має право не відпустити в відпустку дружину військовослужбовця ?

Згідно статті 123 Трудового кодексу – окремим категоріям працівників у випадках, передбачених федеральними законами, щорічна оплачувана відпустку надається за їх бажанням у зручний для них час. Згідно з Федеральним законом від 27. Якраз За закону- повинні! Дружину військовослужбовця повинні відпускати з чоловіком в відпустку не дивлячись ні на що. Вона приносить довідку зі служби чоловіка – і все. Але в реальності можуть і не відпустити. У мене так було. А кому охота в суд йти і нерви мотати.

Чи має право роботодавець влітку не відпустити в відпустку на 2 тижні з дитиною 5 років? Якщо можна, лінк на статтю ТК

На мою наявність 5-ти річного дитини не дає вам переваг, а відпустки розподіляються згідно із затвердженим графіком. Ось категорії працівників, які мають право на відпустку у зручний для них час Ви в ці категорії не потрапляєте. Ось ще.

Що робити, допоможіть будь ласка радою. Два місяці тому прийшов до нас новенький хлопець на роботу, йому 25, мені 25

Кобель пересічний. знову 25. Переміни пластинку, ну будь ласка. Звичайний кобель. Та ще й брехливий. Не варто думати не про яких стосунках. Не звертай на нього уваги як на чоловіка, Плохой він сильно що не мущина він повів себе так чи мало дружин.

Здравствуйте. Чи має право чоловік породіллі на п’ять неоплачуваних днів відпочинку або це байки.

Та має. а трудовий кодекс прочитайте і будете знати. У нас, за законодавством, такого немає! А якщо хороший керівник, то він і сам відпустить! це як обговореної в трудовому кодексі на роботі. Так-так-так, має. ТК РФ, стаття 128 Стаття.

Чи знайшли ви любов в онлайн?

Сколіоз я в онлайні знайшов бля НЕт, все невдало, а вам пощастило, це на рідкість. Онлайн знайомств, я вже не заводжу, мені це не підходить, шкода витраченого часу, коли чекаєш чогось від людини, а він виявляється несерйозним. Занадто багато.

Квартальна премія педагога

премія взагалі суто питання внутрішніх локальних актів, потрібно дивитися положення про преміювання або колективний договір, де розписаний порядок виплати преміальних. Що написано в колективному договорі: премія щомісячна, квартальна або.

Що робити, допоможіть будь ласка радою. Два місяці тому прийшов до нас новенький хлопець на роботу, йому 25, мені 25

Телебачення робить нас освіченішими. При вигляді включеного телевізора я йду в сусідню кімнату і беруся за читання. службовий роман. стара пісня з СРСР. Європейська цивілізація. переживете. обломчік Нічого не робити! Жити далі.

Дружина вагітна, основний відпустку в / сл за контрактом

можете. указ президента №1237 від 16.09.1999 р п. 13 ст. 29 Військовослужбовцям. минаючим військову службу за контрактом, дружини яких знаходяться в відпустці по вагітності та пологах, основний відпустку надається з урахуванням бажання військовослужбовців.

Що робити, допоможіть будь ласка радою. Два місяці тому прийшов до нас новенький хлопець на роботу, йому 25, мені 25

Чому все “жінки з відділу” зі зміїними язиками? ))) Тобі – нічого. Якщо сам полізе на рожен, то поступися. Сама сім’ю не вали. сльози кап-кап на клавіатуру Я думаю, що тій жінці з відділу він збрехав, бо просто не хотів мати з нею.

Дружина знаходиться в відпустці по догляду за дитиною і хоче вийти на роботу, чи можу я (в / сл) піти у відпустку по догляду за дит

Не вийде.Відпустку по догляду за дитиною до досягнення нею певного віку гарантований усім жінкам, у тому числі в служащім.Ілі чоловікам, які виховують дитину без матері. Ви хочете непогано влаштуватися-воїну виплачується ДД в. Жартувати зволите? Немає такої букви в Законі. Мало що ваша дружина захоче. Держава ваші капризи оплачувати не зобов’язане. да, тільки треба представити підтвердження, що Ваша дружина чи не знаходиться в такому відпустці а це і дізнайтеся у свого.

Ялинку вже викинули? З вікна або винесли на смітник?

А я проти вирубки лісу! У мене штучна ялинка, її не треба вибрасивать.зачем, вона у нас нові пагони пустила, такі пушистенькие, хай далі зростає) Чи не викинув. Як сиділа в горщику, так і сидить. Росте. Після Водохреща. Справа була в Новий рік 1999-2000. За хорошу участь у важливому заході відпустили мене.

Скажіть будь ласка, чи можна розписатися в армії?

паспорт у хлопця є в звільнювальну подадуть заяву в іншу звільнювальну – розпишуться а в чому питання? Там немає ЗАГСів, а що, потерпіти немає сил? А сенс? Вона боїться, що не дочекається хлопця або що після армії вона його в ЗАГС не затягнеться.

Юридично виправдана причина для відпустки

вагітність не підійде? * у зручний для себе час (не залежить від графіка відпусток ) Йдуть: сумісники, чоловіки, чиї дружини знаходяться в відпустці по вагітності та пологах, неповнолітні; дружини / Чоловіки військовослужбовців. юридично виправдана.

Чоловіка закликають в армію, я – мати однорічної дитини, студентка.

то що ви МАТИ – це прекрасно то що вам не куди подітися – це ваші проблеми вже без образ за грубість – але це факт ваш муж якщо НЕ має право на відстрочку – повинен служити про цю ситуацію ваш годувальник мав подумати ДО проникнення. родичам? а ви обоє сироти? або рідним батькам теж ви не потрібні? як так получілость то? Народжуйте другого, що за питання, тоді не візьмуть. нехай отримає громадянство українця, чи не заберуть точно Ви чим незадоволені, що вам платити будуть.

покладені Чи мені якісь дні відпустки без вмісту по Трудовому кодексу, якщо я видаю дочка заміж?

Вам як мамі немає, дочки вашої положено до 5 днів (ст. 128 ТК РФ). Але я думаю, якщо попросите, вам явно не відмовлять, адже тут така подія. Просто по ст. 128 роботодавець не має право відмовити, а т.к. ви під неї не підпадаєте, то рішення. За законодавством не положено, але, якщо ви напишете заяву з проханням дати вам звільнення на пару днів, вам обов’язково підуть назустріч, а насчет заміни вас на роботі начальство розбереться. А це до весілля вашої доньки від мене.

не в тему. ну тут роднее..да і просто вискажусь..дальше см всередині

Так. обмельчалі зараз мужики. Мені звичайно пощастило з моїм, допомагає-не кидає. Але до нього не раз стикалася з тим, що тягнеш сумку важенну, а чоловіки начебто не бачать, дивляться повз тебе. Та ще у формі. Так що подиву. о, Господи! не втомлюся дякувати людини, що створила інтернет-гіпермаркет качкодзьоба! мені продукти і всю лабуду привозять додому і піднімають на п’ятий поверх. і все це задоволення за 150 р. мене це теж чекає)) ви не самотні))) Співчуваю, але.

чи можуть повернути з армії в разі народження дитини?

ні, не можуть. на дитину будуть допомогу виплачувати, в розмірі 8882,40 руб, крім того ви мали отримати одноразову допомогу вагітній дружині військовослужбовця. струменіє військову службу за призовом, в розмірі 20725,60 руб. Допомога на. Максимум що можна поиметь в цій ситуації, ну крім виплат звичайно про які написали вище, це відпустку до 10 діб за особистими обставинами надається за рішенням командира частини. дембель буде в тому випадку якщо народиться двійня.

“Ветеран праці” з 2002 року. Чи маю я право на надання відпустки у зручний для мене час?

да, крім того Ви маєте право на надання відпустки без збереження зп тривалістю до 30 робочих днів в годуЗаконом про ветеранів ця норма передбачена. Ні, не маєте. За заявою працівників щорічну оплачувану відпустку повинен бути наданий у зручний для них час: 1) жінкам – перед відпусткою по вагітності та пологах або безпосередньо.

доброї ночі. чи можу я взяти на роботі не оплачемий відпустку

за домовленістю з адміністрацією Можете, якщо роботодавець вирішить. Ст. 128 ТК РФ За сімейними обставинами та з інших поважних причин працівникові за його письмовою заявою може бути надана відпустку без збереження заробітної.

Якщо напишу на роботі заяву по сімейним обставинам без вмісту днів на 10. Приймуть його в мене? Спасибо)))

Роботодавець зобов’язаний на підставі письмової заяви працівника надати відпустку без збереження заробітної плати: учасникам Великої Вітчизняної війни – до 35 календарних днів на рік; працюючим пенсіонерам по старості (за віком. Особисто я не проти, але я не твій роботодавець, Окунь. довідочка до ваших обставинами не забудьте докласти. Інакше це будуть прості слова. Прийняти – так, дозволити – на розсуд роботодавця. тут шаманів нету!) ))) че за робота і че за.

чи може роботодавець відмовити мені в відпустці без сохроненія заробітньої плати в зв’язку з весіллям рідної сестри?

Шановний Олександре! Роботодавець зобов’язаний на підставі письмової заяви працівника надати відпустку без збереження заробітної плати: працівникам у випадках народження дитини, реєстрації шлюбу, смерті близьких родичів – до п’яти. Може, оскільки надати Вам відпустку чи ні це його право. Зобов’язаний він надати відпустку тільки в наступних випадках: учасникам Великої Вітчизняної війни – до 35 календарних днів на рік; працюючим пенсіонерам по старості (за віком.

Я військовослужбовець .Дружина і дитина на больнічном.Могу я розраховувати на лікарняний по догляду за дитиною?

– Наказ Міноборони РФ від 30 червня 2006 N 200, стаття 62. Військовослужбовцям. минаючим військову службу за контрактом, звільненим від виконання посадових обов’язків у зв’язку з доглядом за хворим членом сім’ї на підставі лікарняного листа. Жартувати зволите? Який вам лікарняний, якщо дружина мається? Тим більше ніяких лікарняних у військовослужбовців взагалі не буває. Відпустить командир, значить буде тобі “лікарняний”, ну а не відпустить, а він має на це право, то будеш на службі. В.

Чи має право роботодавець без згоди співробітника встановити графік відпусток ?

Право на використання відпустки за перший рік роботи виникає у працівника після закінчення шести місяців його безперервної роботи в даного роботодавця (ч. 2 ст. 122 ТК РФ). Але частиною 3 цієї ж статті встановлено виняток для працівників. А де графік-то? Ви всі повинні бути з ним ознайомлені взагалі-то. Взагалі звичайно з вагітними марно “будується”. Не даси відпустку – піде на лікарняний майже аж до самого декрету, а перед відпусткою по вагітності та пологах все одно взяти.

про відпустку.

право на відпустку в будь-який час мають: – працівники у віці до 18 років; – Особи, які зазнали впливу радіації внаслідок катастрофи на Чорнобая. АЕС; – Ветерани; – Герої. Росія і повні кавалери ордена Слави; – Чоловіки у період перебування. За Законом не можете, так як дитині вже виповнилося 14 років. Вимагати – можеш. Толку – мало. якщо хочете відпочивати влітку змініть роботу не можете. Графік відпусток складається спільно з аміністраціей і якщо вони не погодяться, то нічого не.

Скоро дитині виповнюється 3 роки. Я хочу

Ні. Місце зберігається тільки до 3-х років. Ви можете уявляється по догляду за дитиною до 14-ти років, але місце при цьому не сохраняется.Согласно ТК РФ відпустку по догляду за дитиною, зі збереженням за вами робочого місця, надається тільки до виповнення дитині 3х років. Предотавляет відпустку по догляду за дитиною старше 3х років роботодавець не зобов’язаний, це виключно на.

Командир частини через ліч.амбіцій не відпускає дружину в черговий відпустку (За графіком) .Білети куплені, місця заказани.Что

А хіба в Законі “Про статус військовослужбовців “Не написано, що відпустку подружжю військовослужбовців надається в той же час, що і военнослужаший, і навіть може бути тієї ж тривалості? Істотно міняє справу, якщо Ваша дружинатеж. взяти лікарняний. до речі,якщо відпустку за графіком-зобов’язаний відпустити за свій рахунок нехай возмет. поговори з ним по чоловічому, ну а якщо не допоможе, купи лікарняний для відповіді на це питання потрібно знати, які накази на рахунок відпустки були видані.

Привіт. а татам дають 3 дні на роботі після народження дитини?

Стаття 128. Відпустку без збереження заробітної плати [Трудовий кодекс РФ] [Глава 19] [Стаття 128] За сімейними обставинами та з інших поважних причин працівникові за його письмовою заявою може бути надана відпустку без збереження. Я думаю що якщо тато нормальний співробітник і до нього немає не яких питань і нарікань по його роботі. Його і так на три дні відпустять, все таки причина так сказати поважна. немає У нас на роботі дають. Моєму чоловікові давали, він працює на держ.

У мене вагітна дружина. мене забирають в армію.

Отже, підводжу підсумки всього тут сказаного. У випадку вашого призову дружина отримає одноразову допомогу в розмірі 17402р. як вагітна дружина військовослужбовця за призовом. Після народження дитини і до кінця вашої служби їй виплачуватимуть. Тобі немає дружині да. Стаття 12.3. Право на одноразову допомогу вагітній дружині військовослужбовця. струменіє військову службу за призовом Право на одноразову допомогу вагітній дружині військовослужбовця. струменіє військову службу за призовом.

мені треба виїхати на три дні в інше місто, можу я взяти відпустку за свій рахунок?

Можеш, я так делалеслі работдатель визнає причину “мені треба” поважну, то відпустку без вмісту надасть, не порахує – має повне право відмовити. (ст.128 ТК РФ) домовлятися або шукайте можливість отримати лікарняний або видумайте яку-небудь.

Планую вступити в другий шлюб. Чи призначена мені відпустку. Скільки днів?

Повинно бути прописано в колективному договорі – зазвичай 3 дні. Прямо в законі не прописано. Зверніться до відділу кадрів 5 днів за свій рахунок Три дня, без збереження заробітної плати природно, до 5-ти днів без збереження змісту (ст. 128 ТК.

Моя дочка виходить заміж і живе в іншому місті, мені не дають відпустку на весілля дочки, чи праві кадри

До біса таку роботу. Так і найважливіше у своєму житті пройде повз вас. Весілля дочки важнее.Отдел кадрів прав. до 5 к.д. відпустки без вмісту зобов’язані надати у разі реєстрації шлюбу самого працівника, а ні як не його родичів. Так, що якщо роботодавець не вважає весілля вашої дочки поважною причиною для.

Чи має право батько на отримання якоїсь кількості оплачуваних днів як відгулу при народженні дитини?

В Норвегії 2 місяці для самостійного виховання дитини, в будь-який час. А у нас тільки якщо таке записано в колективному договорі. Рідко, але бивает.Нет, має право на неоплачувану відпустку за сімейними обставинами. Але розумні папи намагаються свій відпустку підлаштувати під народження дитини, щоб допомогти маме.Чтоби і гроші були і допомогу. Окремим категоріям працівників у випадках.

Чи можуть надати моєму молодому людині відпустку 2 дні в армії?

дружина – це зареєстрований шлюб ви ж просто співмешканка з незрозуміло чиїм дитям написати можете навіть від папи римського – командування частини ще й не таких фантазерів бачило так що вирішувати все буде тільки командування захочуть. і їду зі старшою донькою – куди їсте? Рапорт подає військовослужбовець в армії по команді. а не родичі заяву Ви йому ніхто, звати вас ніяк, панянка з уліци.Ждать дитини ви можете від кого завгодно. А от якби вийшли заміж за нього і.

Додатковий відпустку .

Стаття 128. Відпустку без збереження заробітної плати За сімейними обставинами та з інших поважних причин працівникові за його письмовою заявою може бути надана відпустку без збереження заробітної плати, тривалість якого. Оскільки, за вашими словами, в колективному договорі сказано, що відпустку покладений, то правда на вашому боці. Єдине, що може заважати це формулювання в колективному договорі. Вона теж може бути не зобов’язуючої, на кшталт “надається.

Яка кількість днів можна оформити без збереження з плати?

На підставі норм ст.128 Трудового кодексу РФ за сімейними обставинами та з інших поважних причин працівникові за його письмовою заявою може бути надана відпустку без збереження заробітної плати, тривалість якого. На розсуд роботодавця, якщо немає законних причин Стаття 128 ТК РФ. Відпустку без збереження заробітної плати За сімейними обставинами та з інших поважних причин працівникові за його письмовою заявою може бути надана відпустку.

потрібна допомога! мою дружину викликають до слідчого комітету а вона не хоче йти, що робити.

Нехай пришлють повістку, де має бути зазначено, хто викликає, куди, в якості кого. Ви зобов’язані з’являтися до слідчого, якщо вам законним чином вручена повістка. Тобто, ви розписалися в її отриманні. І свідчення краще давати з адвокатом. Може не свідчити проти себе. Але піти доведеться, інакше доставлять силою. Непогано б найняти адвоката. Я не юрист, але думаю ухилення від дачі показань, в сенсі – не прихід, в кінцевому підсумку може бути сам по собі карний (міру.

Як взяти чоловікові декретні? Я чула, що замість дружини. може муж на декретну піти. Кто знает про це?

Ваш чоловік може взяти відпустку по догляду за дитиною до півтора років – як і будь-який член родини (бабуся, напр.), реально доглядає за дитиною. При цьому він може залишитися працювати на півставки – тоді буде отримувати півзарплати і повністю. Декретна – ніяк. Це ж оплата за листком непрацездатності застрахованій особі. Застрахована особа – це Ви. На чоловіка цей листок ніхто не випише, і листок, виписаний на Вас, йому ніхто не оплатить. А зараз вам навіть і лікарняний-то.

Чи можу я йти у відпустку в необхідне для мене час, незалежно від графіка відпусток ?

Марія, на жаль, не права. Немає такої норми в трудовому законодавстві. Практично у всіх сім’ях є діти і це не дає право на позачерговий відпустку. За бажанням чоловіка щорічну відпустку йому надається в період знаходження його дружини в. Можете, тільки за умови, якщо у вас на утриманні знаходиться хоча б одна дитина у віці до 12 років. lena ia hes haiu gde ti rabotaes

Питання до знавців Ізраїлю. Що відбувається на фото?

Адажіо. “Танець маланскіх лебедів”. Що характерно – в обох волохаті, пріщавие ноги! Спасибі за великий формат цього фото, а то у мене був до цього якийсь отцупок. Якісь у них там некрасиві жінки. цього фото вуджу років 12 звідки ви його викопали? це на свято пурим, в пурим прийнято радоватся і дуріє, а ще це свято точно сподобався тим хто любить набухатися, одне з правил Говорт що.

Чи впливає на зарплату контрактника, то що у нього є дружина і дитина менш 3 років?

Військовослужбовці отримують не зарплату, а грошове забезпечення. ) Ні. ) Чи не впливає. звичайно ж впливає! Йому мало що від неї залишається, все іде на утримання дружини і дитини! Ні. Все за свій рахунок-і дружина. і діти Податковий відрахування на дитини (по-моєму 1400руб), тобто отримає на 18,2 руб. більше. Тільки коли ви.

Вейнуло)) А на фіга чоловікові щось дарувати на 23 лютого?

А чё..носкі на 23 подарувала, а він тобі на 8 березня золотце з бриллиантиками. Все чесно))) Особисто я своїм трьом чоловікам пирогів напечу і вистачить. Особисто ми взагалі один одному “по приводів” нічого не даруємо – скукотіща виходить. “А чого він мені подаааріт” Треба – пішли і купили, хочеш – майже теж саме. А з 23 лютого взагалі сміх – я служила, а він – ні. І як бути в такій ситуації.

За якими сімейних причин можуть комісовать з армії?

Вагітність чоловіка брата дружини .Якщо у вас одразу народиться двійня, то достроково звільнять. Комісувати можуть лише станом власного здоров’я Немає таких сімейних причин, щоб комісували. комісованіе передбачено ТІЛЬКИ по хвороби. А відпустку можливий – народження.

Відпустку в літній час. Я мати двох дітей 7 і 11 років. Чи маю я права вибрати відпустку в літній час?

В силу положення ст. 423. “Застосування законів та інших нормативних правових актів” ТК РФ продовжує діяти “ПОСТАНОВА ЦК КПРС і Ради Міністрів СРСР ВІД 22 СІЧНЯ 1981 Г. N 235 Про заходи щодо посилення державного ДОПОМОГИ СІМ’ЯМ. Трудовий кодекс, стаття 123. Графік має враховувати, що для ряду категорій працівників Кодексом, іншими законами передбачено право претендувати на певний час надання щорічної оплачуваної відпустки. За заявою працівників.

ЮРИСТИ, АУ. Дружині військовослужбовця зобов’язані за її бажанням дати відпустку одночасно з чоловіком

ЗОБОВ’ЯЗАНІ. Дружини (Чоловіки) військовослужбовців в силу положень Федерального закону “Про статус військовослужбовців “Також володіють переважним правом: – за їх бажанням відпустку їм надається одночасно з відпусткою чоловіка (дружини ) –військовослужбовця (Щей. За, свій рахунок! Будь-якому дружині навіть не військовослужбовцю повинні давати відпустки одночасно. Інше питання що у нас ТК особливо не дотримується. А от якщо не відпрацювали пів року – то можуть і не дати, це вже те ТК. якщо півроку не пройшло то на.

Подаємо документи на щомісячну допомогу по догляду за дітьми.

з моменту заяви права. тобто з дати подачі Чи виплатять :))) Допомога по вагітності та пологах, одноразова допомога жінкам, які стали на облік в медичних установах у ранній термін вагітності, одноразова допомога при народженні.

Колишній військовослужбовець

1. З такою статтею звільнення необхідно буде постаратися знайти командира, який візьме на себе відповідальність укласти контракт з воїном, вже раніше порушили умови контракту і звільненим за НУК.Сейчас офіцерам достатньо платять. “Заново напрацьовувати” не доведеться, а от “устороіться” на службу після уольненія за такою статтею – навряд-чи. Якщо був звільнений за НУК, то повернутися в армію не удасться. новий контракт підписати можуть, а ось право на житло необхідно.

чи зобов’язана я говорити директору причину написання заяви за сімейними обставинами?

Вибачте, а хто Вас примушує говорити правду начальнику. Невже він проводитиме перевірку Ваших пояснень. Може бути Вам необхідно викликати сантехніків і нарешті то замінити труби у ванній і кухні, тому що вони у Вас протікають. Не зобов’язана. Якщо хочете, щоб він пішов Вам назустріч, то сказати стОит. В іншому випадку він може відмовити Вам у наданні, наприклад, відпустки без збереження утримання або додаткового вихідного, т.к. вважатиме таку розпливчасту.

додаткові види відпусток інвалідам

Інвалідам можуть бути встановлені додаткові відпустки. – за ненормований робочий день – не менше трьох: – за стаж і т.д. Все це прописується в колективному договорі предпріятія.Ежегодний основна оплачувана відпустку тривалістю більше 28 календарних днів (подовжений основна відпустку ) Надається працівникам відповідно до ТК РФ й іншими федеральними законами (ст. 115 ТК РФ) .Подовження основні відпустки.

Хлопці, допоможіть будь ласка радою. Два місяці тому прийшов до нас новенький хлопець на роботу, йому 25, мені 25

Нічого не робити. Зрозуміти і пробачити. ) Не судьба. Припинити його розглядати як свого потенційного чоловіка. І сказати спасибі Б-гу за те, що все з’ясувалося тепер, коли між вами нічого серйозного ще не було. Да уж. Брехун, хотів.

Начальство не відпускає в відпустку .

При відсутності графіка відпусток – час надання е / о визначає роботодавець. ТК РФ не містить статті дає право працівнику самому визначати час початку е / о (за винятком пільгових груп працівників) Як Варіант Стаття 125.

Що робити, допоможіть будь ласка радою. Два місяці тому прийшов до нас новенький хлопець на роботу, йому 25, мені теж.

Дружина у своїх батьків живе, що заважає йому зустрічатися з вами в його гуртожитку. Це не єдиний чоловік, який прийде на роботу працювати. Не змішуйте робочі стосунки і особисті – це вкрай рідко призводить до гарних результатів.

відпустку без збереження заробітної плати

Стаття 128. Відпустку без збереження заробітної плати. За сімейними обставинами та з інших поважних причин працівникові за його письмовою заявою може бути надана відпустку без збереження заробітної плати, тривалість якого.

Чи дадуть відстрочку від армії так як у мене вагітна дружина ?

попросити можете але не дадуть. якщо їм даси. то дадуть Це абсолютно не привід. Народить, буде отримувати допомогу і ростити дитя. А ви – служити. Навіть якщо на момент призову буде дитина, то це теж не причина для відстрочки. Моли бога що б.

Що робити, допоможіть будь ласка радою. Два місяці тому прийшов до нас новенький хлопець на роботу, йому 25, мені 25

Впади на граблі. Жінка то потрібна молодому хлопцю! Дружина дружиною. у у тіла свої закони. ТАК Дісталося ТИ ВЖЕ З ЦИМ ПИТАННЯМ! що на тому тижні що на цій, мозок включи нарешті. Хотів розважитися з тобою Дивись сама: влаштовує роль коханки.

Шалено за ним сумую, не знаю, чому так, не так давно у нас працює, але так вийшло, що

Це дружина. Тільки там не все гладко. Романи з одруженими в 99 відсотках випадків закінчуються розчаруванням. На Синастрією космограмме особливої ​​любові не видно, чоловік розважається. Хоча така розвага може протривати стільки, скільки ви йому.

Що робити, допоможіть будь ласка радою. Два місяці тому прийшов до нас новенький хлопець на роботу, йому 25, мені 25

бля, ти вже задавала це питання тільки під іншим ім’ям? другий раз за день зайшов думав дежавю. Хіба мало, хто подобається-обрубують, від женатіков одні страждання, зав’язнеш між ним і його дружиною. як муха в сиропі. поміняй пластинку, прокинься ти.

Чи можна через 2 місяці після працевлаштування на нову роботу писати заяву на відпустку (На 1 або 2 тижні) за свій рахунок?

Стаття 128. Відпустку без збереження заробітної плати За сімейними обставинами та з інших поважних причин працівникові за його письмовою заявою може бути надана відпустку без збереження заробітної плати, тривалість якого. писати можна, але роботодавець може відправити заяву в сміттєву корзину і буде правий. Так як: Стаття 122. Порядок надання щорічних оплачуваних відпусток Право на використання відпустки за перший рік роботи виникає у працівника після.

Які підстави є у роботодавця у відмові надання відпустки без вмісту працівнику?

Так і відмовити. Ти необхідний на роботі в даний момент. Коли буде можливість, тоді й отримаєш відпустку без змісту. Цей відпустку завжди тільки на розсуд адміністрації. Немає у Вас обов’язку надавати відпустку без збереження.

я дружина військовослужбовця за контрактом, я не працюю і чекаю дитину, чи можу отримати декрет з роботи чоловіка?

“Декрет” – це оплата відпустки по вагітності та пологах, яка виробляється на підставі лікарняного листа, пред’явленого жінкою роботодавцю. у непрацюючих жінок права на допомогу по Бір немає. а мінімальна допомога по догляду за дитиною.

Кому буде призначена пенсія в разі втрати годувальника та на який термін?

І під час хвороби можна читати матеріали. Але зараз-то ви здорові? Відкривайте ФЗ “Про трудові пенсії в РФ” і пр. І читайте. Там все написано. Пенсія буде призначена дружині справжньої на неповнолітніх дітей до досягнення ними 16 років якщо.

Здравствуйте! Військовослужбовець. в розпорядженні. Відмова від проходження ВЛК ..

не юрист, але раджу не “грати з вогнем”, особливо якщо в “розпорядженні” і особливо до “забезпечення житлом”. право на ВВК залишиться, але тільки перед звільненням А НІХТО і не зобов’язаний дивитися ваші плани. Може ви захочете пройти і в 2015 році.

переклад до нового місця служби

Довідки. Що-небудь про передбачуване дні пологів + про неможливість дальніх переміщень. Це дружина повинна дізнатися що можуть видати. І з цим підкріпленням до начальства. Зрештою, всі люди, повинні зрозуміти. візьміть відпустку. ніяк))))) прийшов.

Що робити, допоможіть будь ласка радою. Два місяці тому прийшов до нас новенький хлопець на роботу, йому 25, мені 25

з’ясувати правду, паспорт підглядати! Хоче може бути, щоб ти коханкою була! Якщо одружений, то краще не зв’язуватися і забути його! Пофліртувати і вистачить! на роботі немає заміжніх і одружених ..) А чому він повинен всім розповідати про себе. Хто.

Дівчатка, допоможіть будь ласка радою. Два місяці тому прийшов до нас новенький хлопець на роботу, йому 25, мені 25

Значить розведений. А та жінка навмисне при вас заговорила про його сім’ю – мабуть сама на нього претендує. Я б взагалі не стала зв’язуватися з чоловіком з іншого міста, т. К. Не виключаю, що у нього корисливий інтерес – осісти в Москві з моєю.

Чи зберігся безкоштовний проїзд (авіа, жд) дітям військовослужбовця. якщо ми в розлученні?

Жартувати зволите? ВПД дають тільки при слідуванні в відпустку разом з главою сім’ї, причому тільки на одного члена сім’ї. А у вашого колишнього чоловіка напевно і дружина нова мається. немає

Девчоночки, розкажіть мені, пжл, докладно про грошові виплати по вагітності та пологах.

100% знає бухгалтер у Вас на роботі. До нього й зверніться Розмір допомоги на дитину в 2014 році збільшиться на 5%. Такий висновок можна зробити з пректу федерального закону про бюджет на 2014 рік, стаття 9. Також з 2014 року відбудеться.

Трудовий договір

Спочатку вимагайте у роботодавця відповідного оформлення трудових відносин відповідно до ст. 68 ТК РФ і укладення трудового договору, написавши письмову заяву (з копією для себе). в якому вкажіть, що інакше ви будете.

Як Ви ставитеся до військовим людям, офіцерам, учасникам локальних воєн.

По-різному. Вони всі різні. І треба ставитися до людини не з причини його професійної приналежності або участі (неучасті) у війнах, а по його людським якостям. А по своєму досвіду в житті, ось такі були у мене враження від них. до всіх військовослужбовцям ставлюся з повагою. Батько – офіцер, чоловік – учасник, син – кадет, сама – в запасі. нормально, в тому випадку якщо вони не мнят про себе що всі хто не воював їм чим то зобов’язані Позитивно. Безпосередньо. Багато друзів офіцерів.

Що робити, допоможіть будь ласка радою. Два місяці тому прийшов до нас новенький хлопець на роботу, йому 25, мені 25

Не журися, не бути наївною в інший раз, не будувати планів і не довіряти людям)) захотілося гульнути йому, делов то! мужики вони такі. Добре, що далеко не встигло зайти. У будь-якому випадку, навіть якщо вони в стадії розлучення, так.

Дівчатка, допоможіть будь ласка радою. Два місяці тому прийшов до нас новенький хлопець на роботу, йому 25, мені 25

Ну ти потрапила на розлучення. розважитися хоче, фу блін, наженятся. а потім прикидаються холостими, навіщо він вам потрібен, самі подумайте якби не жив вже з дружиною. так би й сказав, розлучаюся, якщо прикидався холостим, значить балабол Це не.

допоможіть будь ласка вирішити задачу!

Допоможіть, будь ласка, вирішити задачку по Праву соціального забезпечення

НЕ памогу

Що потрібно щоб працювати в армії за контрактом?)

В армії за контрактом не працюють, а служать. Потрібно здоров’я хороше, характер нормальний, психічно і психологічно стійкий. Коротше, треба пройти всі тести, співбесіди, фізо. Срочка служив? Ні. тоді не варто. Тому що – тому.

Здравствуйте, підкажіть будь ласка чи можуть мені надати відпустку

Держустанови роблять по закону, т. Е. Тільки через 6 місяців. Потрібно звернутися до керівника установи і пояснити мотивацію раннього відходу в відпустку. Може й підуть назустріч. Чоловікові потрібно взяти довідку форми № 17 за підписом командира частини.

чи можуть мені відмовити з річним відпусткою ,якщо у мене двоє детей.одному 9 років, другому 2,3 роки?

ну що. невже всі керівники нелюди роду людського. Можуть. Читайте Трудовий кодекс – стаття 123. 7. Графік має враховувати, що для ряду категорій працівників Кодексом, іншими законами передбачено право претендувати на.

Я військовослужбовець. оформив лікарняний по догляду за дитиною. Чи має право командир відняти цю добу з основного відпустки ?

По-моєму тобі просто служити набридло, якщо ти при наявності дружини починаєш брати лікарняний лист по догляду за дитиною без погодження з командиром. Навішати тобі на шию стягнень і випіннуть зі служби за НУК командир при наявності бажання.

незаможна родина отримаємо чи ні?

звичайно отримаєте-т.к. у вас немає прожиткового мін. можете в соцзабезі оформляти денежн компенсації і продуктові наборине працюєш офіційно. вставай на біржу праці будеш отримувати допомогу Звернутися в ваш муніципалітет (орган місцевого самоврядування) з відповідним заявленіем.В кожному суб’єкті є відповідний закон, що визначає порядок даної.

Що робити, допоможіть будь ласка радою. Два місяці тому прийшов до нас новенький хлопець на роботу, йому 25, мені 25

і я і чоловік ходить без обручки і що тепер. паспорт краще відразу дивися. ржу не можу звикай, багато таких холостяків ходить. вони 500 метрів від будинку автоматично стають холостими. Нічого не робити. 2 дні знайомі – вже плани. Там.

В законодавстві як точно називався відпустку який надавався для будівництва будинку?

Ось стаття з КЗпП РФ. Не було ніяких будівельних відпусток. Могли на цю справу дати відпустку без збереження заробітної плати. А могли і не дати. Стаття 128. Відпустку без збереження заробітної плати. За сімейними обставинами та з інших.

Як виглядає мед. довідка по догляду за хворим родичем для оформлення відпустки без вмісту?

зійде без уніженій.Плохо вона виглядет. Без змісту і так Стаття 128. Відпустку без збереження заробітної плати За сімейними обставинами та з інших поважних причин працівникові за його письмовою заявою може бути надана відпустку.

Ви не зрозуміли. Тепер я хочу в адміністративний

Якщо вас не звільнили за заявою від 18 грудня, то адміністративний (відпустку без збереження заробітної плати) надається на розсуд роботодавця. Якщо роботодавець захоче (ви з ним домовитеся), то надасть таку можливість. А. Питання викладайте по нормальному. і бажано в одному місці. а не розбивати на 10 незрозумілих. Не влізло -натисніть ДОПОВНИТИ Дурість, зрозуміти дуже важко

чи має право работадателем відмовити в адміністратіно дні?

Звичайно, якщо не потрапляєш під категорію: Стаття 128. Відпустку без збереження заробітної плати * За сімейними обставинами та з інших поважних причин працівникові за його письмовою заявою може бути надана відпустку без збереження. Роботодавець може все. Він бог і цар і ніхто йому не указ. Не лякайтеся, Таня жартує! :)))

Коли повертаєтеся з відпустки. ваша квартирка в порядку? Чоловік приготувався, прибрав все?)))

А у нас притулок для комах завівся. На вікні кладовищі мертвих метеликів. в гардеробній, особливо на моїх платтях і шубе- їм взагалі я так розумію дуже навіть нормально, як п’ятизірковий готель, з їжею і комфортом. Холодильник повний їжі, і він. У мене – ідеальний порядок. Я такого поряде з створюю)) у мене чоловік – розумниця)) Анекдот радянських часів: Дружина поїхала на південь і незабаром одержує телеграму від чоловіка: “Де все вилки і ложки”? Вона відповідає: “Ночуй вдома!” За час відпочинку дружини вони.

Підкажіть будь ласка, чи можу я взяти відпустку за свій рахунок, терміном 45 к.д.?

Стаття 128. Відпустку без збереження заробітної плати За сімейними обставинами та з інших поважних причин працівникові за його письмовою заявою може бути надана відпустку без збереження заробітної плати, тривалість якого. якщо ви – працюючий пенсіонер, то можете. а якщо ні, то виключно на розсуд роботодавця, тобто якщо він вважатиме вашу причину досить поважною. Якщо роботодавець не проти, то можете Якщо Ви працюючий інвалід, то роботодавець.

Дайте відповідь будь ласка правда що дружині міліціонера можна взяти відпустку у будь збігалася з чоловіком час?

Ні. Тільки дружинам військовослужбовців. Ваха-ха-ха немає неправда.

Чи можна на роботі взяти відпустку за свій рахунок НА РІК? (Не по вагітності та пологах, а за сімейними обставинами)

www.audit-it.ru/articles/account/stuff/a58/152348/. Зверніть увагу – Відпустку БІЛЬШОЇ тривалості може бути наданий лише за угодою с. Такої норми права немає (ст.128 ТК РФ) в ТК за сімейними обставинами ТІЛЬКИ до 5 днів. (Ст.128) Виключно за згодою рабовласника. Стаття 128 ТК РФ Відпустку без збереження заробітної плати За сімейними обставинами та з інших.

Є можливість одружитися, якщо МЧ в армії?

Без нього не подаси, залишається писати рапорт йому і просити щоб розписали в частині, ти повинна будішь приїхати до нього, ну плюс звільнювальну дадуть на пару дней.тебе дружина потрібна (одружитися) або чоловік (заміж вийти)? до чого такий поспіх? =) Відповіді не знаю, але я б не рекомендував це робити. Реально поїхати до нього. З дозволу командира частини подаєте заяви в ЗАГС і вас прискорено розпишуть. Тобто в.

Дайте відповідь будь ласка.

за законом дається 3 дні, якщо весілля власна. І можна ще кілька днів за свій счетВ відповідності зі ст. 128 Трудового кодексу РФ роботодавець зобов’язаний на підставі письмової заяви працівника надати йому відпустку без збереження заробітної плати у випадках реєстрації шлюбу або народження дитини. Тривалість.

Кому з них буде призначена пенсія, і на який термін? Розрахуйте розмір пенсії

Усі завдання треба вирішувати самій, а не сподіватися на підказки. Вчитися-то навіщо пішла? Всім скоринки показувати?

Що означає відпустку “Без збереження заробітної плати”? Тобто, з / п не буде у час такого відпустки ?

Стаття 128. Відпустку без збереження заробітної плати За сімейними обставинами та з інших поважних причин працівникові за його письмовою заявою може бути надана відпустку без збереження заробітної плати, тривалість якого. 1. Так, грошей тобі не буде. 2. Що таке ДО? Додатковий відпустку. декретну відпустку додатковий відгул? Ніхто не знає ваших внутрішніх жаргонізмів, тому спочатку використовується нормальне визначення та в дужках скорочення, а потім.

Інв. 3группи робіт на залізн. дорозі

колись на розсуд начальства. А ось тривалістю до 2-х місяців в році. А ось основний відпустку трохи більше звичайного – 30 днів. См. Текст статті в попередній редакції Стаття 128. Відпустку без збереження заробітної плати За сімейними.

Відпустку перед новим роком за свій рахунок

Стаття 128. Відпустку без збереження заробітної плати За сімейними обставинами та з інших поважних причин працівникові за його письмовою заявою може бути надана відпустку без збереження заробітної плати, тривалість якого. відпустку без збереження заробітної плати, можна брат за погодженням дат з роботодавцем в будь-який час. Він ніякого відношення не має ні до свят ні до оплачуєтья. відпуску. що значить: взяти 26 грудня відпустку за свій рахунок на січень.

На Скільки днів на рік роботодавець може. надати неоплачувану відпустку (Максимум)? Чи має право відмовити?

Хоч на всі 365 днів. І так, має право відмовити. Крім кількох винятків. ТК РФ Стаття 128. Відпустку без збереження заробітної плати За сімейними обставинами та з інших поважних причин працівникові за його письмовою заявою може. Згодна з попереднім ответом.Однако хотіла додати, скажіть яка вигода роботодавця тримати зайняте робоче місце без користі для преприятия, ну тільки, якщо ви вже особливо цінний працівник. В іншому випадку, він створить всі умови, що б.

Будь ласка, підкажіть по КЗПП

Брати-то вона може. Але начальниця, ймовірно, тому і “звір”, що Ваша зовиця часто відпрошується. Є законний спосіб регламентувати такі “олучкі” у вигляді відпустки без збереження заробітної плати. Але вся справа в тому, що у. КЗпП немає давно. Трудовий кодекс Російської Федерації діє з 2002 року. Стаття 128. Відпустку без збереження заробітної плати За сімейними обставинами та з інших поважних причин працівникові за його письмовою заявою може бути.

Правомірна відмова роботодавця дати один день за свій рахунок, дають тільки в рахунок щорічної оплачуваної відпустки ?

Абсолютно. Якщо твій випадок не потрапляє у вибірку винятків, які вказані в статті, то зобов’язати ти нікого не можеш. І або гуляєш, як дають, або не гуляєш. Стаття 128. Відпустку без збереження заробітної плати За сімейними обставинами.

в оплаті проїзду до місця проведення відпустки і назад посилаючись на те, що дружина НЕ военнослужащая поясніть

Не всім військовим оплачують проїзд до місця проведення відпустки. А тим кому положено оплачується проїзд одного члена сім’ї. Щоб оплатили проїзд вам і одному члену родини, треба пред’явити квитки. Якщо ж у вас їх немає, то ні вам. ні члену.

Їхав додому з роботи стало погано в маршрутці викликали швидку яка приїхала додому. Чи повідомляє швидка на роботу про виклик

Повинна але не факт простіше Самим повідомити і взяти справку..нет не повідомляють але можуть дати довідку про цей випадок, а заборонити працювати. ну це дивлячись що сталася Ніхто нічого на роботу не повідомляє На ваше прохання -сообщат. Заборонити вам працювати може тільки МСЗК. колишня ЛТЕК. Якщо у Вашій.

Підкажіть. Я хочу з’їздити до коханої людини на 2 тижні. Чи дадуть мені відпустку за свій рахунок.

Особисто я не проти не зобов’язані його надавати. Так що як домовитеся з роботодавцем Стаття 128. Відпустку без збереження заробітної плати За сімейними обставинами та з інших поважних причин працівникові за його письмовою заявою.

Чи має мати (офіційно розлучена) дитини, у віці 4-х років, право на щорічну оплачувану відпустку влітку?

нет не має, право на надання відпустки у зручний для працівника час мають: -чоловік в період знаходження його дружини в відпустці по вагітності та пологах (ч. 4 ст. 123 ТК РФ); сумісник одночасно з щорічною оплачуваною відпусткою по. Та має. Якщо предусмотренно колективним договором. Відпустку надається за графіком. Ніяких переваг розлучення не дає Згідно ТК РФ такого права у матері (офіційно розлученою) НІ. Тільки в одному випадку, якщо такий стан.

Виїзд за кордон військовим .

Не можна і справа не у виході в інтернет. Закон вивезення не обмежує, але військовослужбовці та члени їх сімей обмежені в деяких діях, а іноді і в правах. Обмеження, ці в наказах і розпорядженнях командирів. че за дурдом. митниця все.

Відпустку по догляду за дитиною до 1,5 років!

Може. Головне, щоб він в відпустку по Бір не зібрався))) тоді його точно не пустять.військовослужбовець – ні так

Чи можливо отримати відмову в адміністративному відпустці дружині військовослужбовця ?

А хіба є такий відпустку. Отримати можливо все, навіть відмова. Особливо, якщо працюєте на приватну компанію. Там скажуть – звільняйтеся – і йдіть в відпустку .

Скажіть будь ласка які з цих пунктів вже скасували або змінили?

Ознаеомьтесь з 306 фз про грошовому забезпеченні військовослужбовців У військкоматі запитай. Там точно скажуть

Що можна придумати щоб відпустили в відпустку з армії

Якщо говорити сухою мовою Закону, то справа виглядає так: *************************************** *************************** 10. Відпустку за особистими обставинами на термін до 10 діб надається військовослужбовцю у випадках: важкого.

чи може муніципальний службовець взяти відпустку без вмісту на 1 рік

Може, якщо піде в армію, місце роботи у цьому випадку сохраняется.Короче, Скліфосовський))) Деякі випадки, коли роботодавець може (але не зобов’язаний) надати працівникові на його прохання відпустку без збереження заробітної плати, встановлені Трудовим кодексом та іншими федеральними законами. За сімейними.

На роботі мають право відмовити в вихідному дні по втраті близького родича?

Не пощастило Вам з роботодавцем і начальником. Консультуватися чи не тут потрібно, а з юристом. взагалі з вагітною нічого зробити не можуть. Якщо Вас звільнять, Ви виграєте будь-який суд. Взагалі вагітним з полпінка лікарняний дають, треба було просто. ТК РФ Стаття 128. Відпустку без збереження заробітної плати За сімейними обставинами та з інших поважних причин працівникові за його письмовою заявою може бути надана відпустку без збереження заробітної плати, тривалість.

чи оплачується проїзд військовослужбовцям в разі смерті близьких родичів

Відпустки за особистими обставинами на термін до 10 діб надається військовослужбовцям. – в разі важкого стану здоров’я або смерті (загибелі) близького родича військовослужбовця (Батька, матері, дружини. чоловіка, сина, дочки, рідних брата. Якщо це терміновий службовець, то так. Так, вам повинні виписати ВПД. Строковикам повинні

мене призвали 22.06.2013 вдома у мене залишилася вагітна дружина 02.07.2013 народилася дочка. Скажіть будь ласка чи можуть мене

НЕ МОЖУТЬ! ВАС не відпустить! НЕ переведуть БЛИЖЧЕ ДО ДОМУ І НЕ демобілізується! Вашої дружині. крім всіх цивільних виплат від військкомату (від МО) виплатять ще гроші на народження дитини (не пам’ятаю точно, це ще від районного коефіцієнта залежить, де.

З яких причин дають відпустку в армії? Чи дають якщо родственики в лікарні у важкому состтояніі?

викликають по телеграмі якщо близькі родичі перебувають у вкрай важкому стані і то на 10 діб (включаючи дорогу) Ну а тепер, як кажуть, зримий в корінь, тобто в ст.11 Закону “Про статус військовослужбовців “. ———————————————— ———————————– 10. Відпустку за особистими обставинами на термін до 10 діб.

Підкажіть! Хочемо влітку з дівчиною з’їздити відпочити, але у неї на фірмі влітку сезон і нікого не відпускають.

“За сімейними обставинами” все залежить від керівника, може дати, а може і ні, а так наприклад чому в вересні чи не візьмете, теж нормально і дешевше ніж в серпні Лікарняний деякі оформляють. Якщо є знайомі. І восени.

чи має право роботодавець відправити працівника в відпустку без змісту, попередньо не повідомивши його про це?

Не має! Відпустку без збереження заробітної плати – це тільки інціатіва працівника (ст.128 ТК РФ). А якщо роботодавець не може організувати роботу, то зобов’язаний об’евіть простий і платити 2/3 середньомісячної запработной плати, а якщо є. Відпустку без збереження заробітної плати, тільки за заявою працівника. “За сімейними обставинами та з інших поважних причин працівникові за його письмовою заявою може бути надана відпустку без збереження заробітної плати.

я в / сл. ст. л-т в мене дружина лягла в госпіталь вона безробітна, чи можу я взяти відпустку по догляду за дитиною

Ні, не може відповідно до п. 13 ст. 11 Федерального закону “Про статус військовослужбовціввідпустку по догляду за дитиною надається тільки військовослужбовцям жіночої статі в порядку, встановленому федеральними законами та іншими нормативними.

можуть мені відмовити у наданні відпустки за свій рахунок?

На жаль, це питання вирішується за погодженням з роботодавцем, але якщо Ви відноситеся до однієї з наступних категорій, то роботодавець ЗОБОВ’ЯЗАНИЙ Вам надати відпустку без збереження заробітної плати: “учасникам Великої Вітчизняної війни. Можуть запросто, у зв’язку з виробничою необхідністю. обґрунтувати необхідність завжди можна.

Вихідний за свій рахунок

Так, це абсолютно правомірно. Відпустку за свій рахунок надається на розсуд роботодавця. І пояснювати свою відмову роботодавець не зобов’язаний. Не вважає причину досить поважної і все. Відмовити не маю права тільки в наступних випадках.

Що потрібно для перекладу з однієї В.Ч в іншу в.часть?

Переклад здійснюється тільки по рапорту, і тільки після народження. При цьому задоволення подібного рапорту викликає великі сумніви: Вас призвали в армію для служби, а для догляду за дитиною.Військовослужбовці за призовом переводяться тільки по службовій необхідності і як правило в складі підрозділу. Так що ви можете завалити своє командування рапортами, але це переводу не допоможе. Народження дитини це не підстава для перекладу.

Питання по трудовому кодексу!

Якщо у Вас поважна причина – то на Вашій. Якщо ні – то звиняйте, бананів, тобто зайвих рук у майстра нема. ст. 128 ТК РФ Відпустку без збереження заробітної плати (у простолюдді – відгул) За сімейними обставинами та з інших. кров здайте вранці і сидите добу будинки) будете донором. довідку тільки принесіть потім. А так. відгул. не зобов’язані) крові здасте будуть зобов’язані. Регулювати настільки детально Ваші трудові правовідносини закон просто не може на стороні.

а правда що в радянський час був податок на тих хто холотяк або заміжня від 21 року?

Податок на бездітність існував в СРСР як Податок на холостяків, одиноких і малосімейних громадян з листопада 1941 року на підставі Указів Президії Верховної Ради СРСР від 21 листопада 1941 Про податок на холостяків, одиноких та бездітних. Був такий податок на бездітність. В США до речі, теж є такий податок і дорівнює 40% від зарплати Було діло – На чоловіків податок за бездітність, відразу після 18ти. А на жінок одразу після заміжжя. Кажись по 10% від заробітку. Було діло.

скільки можна взяти за свій рахунок максимально. (За сімейними обставинами)

За домовленістю з роботодавцем. Якщо роботодавець визнає причину надання відпустки без збереження з / плати поважною, то можете хоч на рік взяти. Стаття 128 ТК РФ не обмежує відпустку без збереження з / плати максимальним терміном. Стаття 128. Відпустку без збереження заробітної плати За сімейними обставинами та з інших поважних причин працівникові за його письмовою заявою може бути надана відпустку без збереження заробітної плати, тривалість якого.

коли я можу піти в відпустку ?

Можете. Детальна інформація в Главі 19. ВІДПУСТКИ ТК РФ Стаття 128 ТК. Відпустку без збереження заробітної плати За сімейними обставинами та з інших поважних причин працівникові за його письмовою заявою може бути надана відпустку без.

Ну, чому, наших солдат загинуло більше 20 млн. А німців – 7 млн. 1941 – 1945 рр. а німців – 7 млн. 1941 – 1945 рр.

7 мл німецьких солдат загинуло з 1936 по 1945.Потому що у німців була найсильніша техніка на той момент, так і на даний момент.Воевалі не вмінням, а числом. За офіційною статистикою, в роки ВВВ загинуло 8 млн 600 тис. військовослужбовців РККА, включаючи партизанів, підпільників і померлих від ран на 01 січня 1946 року. У травні 1945 року Сталін Й.В. Верховний.

чи має право працівник не пропрацював 6 мес.взять відгул в рахунок майбутнього відпустки ?

за погодженням з работодателем.Отгул, це день відпустки без збереження заробітної плати? Та може, але на розсуд роботодавця. Може, якщо не перешкодить виконанню ним роботи. немає. Питання неккоректний. Про які відгули йдеться? Може Ви мали на увазі це: Стаття 128. Відпустку.

хлопці підкажіть як мені взяти 19 днів за свій рахунок в листопаді якщо їх не дає начальник

Стаття 128. Відпустку без збереження заробітної плати За сімейними обставинами та з інших поважних причин працівникові за його письмовою заявою може бути надана відпустку без збереження заробітної плати, тривалість якого. ну “захворій”. якщо робота пов’язана з фізичною працею, нехай “заболить” спина я б сказав. да непристойно. З.І. сам не пробував навіщо за свій?)) лікарняні листи існують))) Уявляється. Сегдня 12 жовтня, з відпрацюванням 2 тижні як раз к.

Чи справді це так? (Питання про відпустці )

Відповідно до ст. 125 ТК РФ щорічний відпустку може бути розділений на частини за згодою між працівником і роботодавцем. Тому роботодавець не має права розділити відпустку працівнику без його згоди. Дружини (Чоловіки) військовослужбовців в силу. з трудового можна брати цілком, але якщо на підприємстві не дають відпустку цілком, по їх статуту, значить ви не можете взяти відпустку на місяць. якщо тільки домовитися з керівництвом і пояснити причину. взагалі то це неправильно, не давати.

Написала заяву на звільнення, відпускають з умовою відпрацювання 2 тижні, чи можу я під час відпрацювання взяти 1 день без

Шановна Людмила! Навіть якщо Ви і попередили роботодавця за 2 тижні про своє звільнення, на Вас поширюються всі соціальні пільги, прописані в колективному договорі аж до останнього робочого дня. І якщо в КД прописано, що на. 1 вересня неділю, у вихідні дні робота заборонена, якщо ви не працюєте по змінно. І це з дозволу вашого керівництва! 2 тижні – це НЕ ВІДПРАЦЮВАННЯ, ви просто зобов’язані попередити роботодавця за 2 тижні. А там хоч в відпустку йдіть.

Здравствуйте! Підкажіть, будь ласка! Питання про відпустку за свій рахунок?

Думаю, так, ваш випадок відноситься до законних. Удачи!

Скільки днів відпустки без збереження ЗП співробітник може взяти протягом року?

Ні яких 30 днів та ще й без вказівки причин роботодавець надавати не зобов’язаний, немає такого в ТК РФ. в ст.128 ТК РФ чітко прописано, кому і коли ви зобов’язані відпустку без вмісту надати, все інше – виключно на ваше. Скільки домовитеся. Стаття 128. Відпустку без збереження заробітної плати За сімейними обставинами та з інших поважних причин працівникові за його письмовою заявою може бути надана відпустку без збереження заробітної плати.

Чи можуть на фірмі поставити заборону на відпустку всім співробітникам з червня по вересень?

в помсту підіть усі влітку в відпустку ))))))))) Заборонити не можуть, а от скласти таким чином графік відпусток – цілком законно. А графік відпусток обов’язковий як для працівника, так і для роботодавця (ст 123 ТКРФ). Право на черговий відпустку.

Що дають, америкосів і його родині, загиблому виконуючи свій інтернаціональний обов’язок?

Не в курсі про розмір компенсації після смерті в США, а ось в Іспанії за кожну нагороду отримують гроші до смерті, розмір залежить від заслуг і при смертельній при виконанні сім’я, дружина. мати, отримує військову пенсію за чоловіка, сина до смерті.

положено чи посібник дружині військовослужбовця при переведенні на нове місце служби

Звідки у деяких така тяга до допомог? Ст.3 ФЗ “Про ДД” “2. Військовослужбовцям. минаючим військову службу за контрактом, у тому числі надійшли на військову службу за контрактом із запасу, при переїзді на нове місце (до місця) військової служби в.

Молода людина в арміі.Какіе потрібно відіслати документи в В / Ч, що б його відпустили при народженні дитини?

Телеграму в частину. І все, Брольш нічого не треба. “Молода людина” – це юридично не чоловік, тому навіть найпереконливіші і достовірні документи, що свідчать про народження у Вас дитини можуть не допомогти Ніякі! Це не привід для.

чи можу я звільнитися без 2х тижневої відпрацювання, взявши відпустку за свій счет.І чи можуть мені в е тому відпустці відмовити?

Слід сказати, що відпустку без збереження заробітної плати відповідно до ст.128 ТК РФ надається за сімейними обставинами та з інших поважних причин працівникові за його письмовою заявою, тривалість якого. Ви не можете просто так “взяти оптуск” – він оформляється роботодавцем за домовленістю сторон.Для початку -договори про надання відпустки. При наявності наказу про надання відпустки – сміливо пишіть заяву про звільнення, час.

Задовбали життя за містом! +

Думається, справа не в загородити, а в тому, що “він вічно зайнятий, увагою не дочекаєшся”. Їхали-то ви до нього, загород, напевно на крилах, а тепер окрім як гарувати на грядках, нічого й не залишається. Битовуха вас накрила, Свєта. Поговори зі. Давайте поміняємося? Там завести собі нових подруг)) І не нудьгувати. Думаєте, після весілля буде веселіше, якщо зараз вже “задовбало”? Обміркуйте все зайвий раз. З подругами зв’язок складно буде відновити, тут – з очей геть – з серця геть.

Чи маю право на додатковий відпустку ?

такого права у вас немає!Відпустку тобі може надати тільки командир частини, якщо вважатиме це можливим. А такого становища, що б було саме ПОКЛАДЕНО, такого немає ніде. Навчання твоєї дружини у ВУЗі це виключно проблеми тільки вашої родини, які.

Чи повинен відділ кадрів запитувати причину мого відходу в відпустку ?

Відпустку без вмісту надається за угодою сторін: працівник-роботодавець. Безпосередній керівник візує заяву на відпустку на підставі собствленного рішення про можливість надання такого, проте окончатеьное. от саме що в суді самі повинні знати статтю де це все прописано. (ТК -Трудові кодекс називається) моя особиста думка ні це мій відпустку що хочу то іделаю В наказі на оформлення відпустки без збереження заробітної плати причина не.

Потрібна порада. Емоції заважають думати логічно

за брехню, конечно.не завадило б пожурити дружину ,але сварка по суті яйця виїденого НЕ стоіт.Не потрібен вам развод.Еслі любите друг друга.і як ви говорите, розводитися не хочется.то і не надо.Ето завжди успеете.Да і подумайте, а як ви синочкові.

У якому федеральному законі є перелік працівників, які мають право на відпустку у зручний для них час?

Трудовий Кодекс РФ спершу. Нижче – комментраій правознавців до сответствующіе статті. Коментар не найвдаліший і не найактуальніший, але іншого цифрового варіанту у мене під рукою немає, а для отримання уявлення про питання вам буде його. це регламентується трудовим кодексом крім ТК РФ, є ряд відомчих законів і закони по категоріям громадян – учні, батьки з дітьми шкільного возроста і т.д. Як то ви путанно виклали питання. Про який навчанні йдеться? Якщо.

якщо Я написав заяву за свій рахунок на кілька днів, чи зобов’язані його підписати керівництво, чи ні?

Ст.128 ТК РФ Роботодавець зобов’язаний на підставі письмової заяви працівника надати відпустку без збереження заробітної плати: учасникам Великої Вітчизняної війни – до 35 календарних днів на рік; працюючим пенсіонерам по старості. Від поважної причини залежить На рахунок ЗОБОВ’ЯЗАНІ – не зобов’язані, звичайно. Якщо роботи дофіга і ваша причина “отпрашіваніе” може почекати, то навряд чи відпустять. Є випадки, коли зобов’язані, а за загальним правилом-ні. Якщо скажете для чого вам.

Звільнили з роботи по 81 статті Т.К. РФ а саме п.6 п.п а)

Питання-то в чому? Хочете відновиться на роботі – у Вас є місяць з дня звільнення або отримання трудової (ст.392 ТК РФ) .Це треба відправити до трудової інспекції.

Я військовослужбовець за контрактом.

Якщо командир дасть тобі відпустку за особистими обставинами до 10 діб, ну або основної відпустку. якщо ти його ще не відгуляв, тоді вважай пощастило. А якщо не вважатиме це за потрібне, то будеш служити як усі. Вагітність дружини не може бути. можна взяти відпустку короткостроковий зв’язку з народженням дитини Можна подумати ви народжувати збираєтеся. Я наприклад свого сина взагалі через півроку після народження побачив. Ідіть і стрибайте. навряд чи. Яка б причина могла бути в цей момент у.

робота

В відпустці без вмісту відмовити право мають, він надається за згодою роботодавця. А заява пишіть. Стаття 128. Відпустку без збереження заробітної плати За сімейними обставинами та з інших поважних причин працівникові за його.

працівник взяв відпустку за свій рахунок на рік для догляду за матір’ю, чи може він взяти відпустку ще на рік за свій рахунок

Може. За трудовому кодексу не обмовляється у днів відпустки без збереження заробітної плати. Тільки от чи потрібен такий працівник роботодавцю? Це вже інше питання. Читайте Трудовий кодекс. Стаття 128. Відпустку без збереження заробітної.

З якого часу при надходженні на роботу я маю взяти відпустку БЕЗ ЗМІСТУ? Спасибі

Законодавчо строки не встановлені, все вирішується за домовленістю з роботодавцем. Але ст. 128 ТК РФ передбачені випадки, коли роботодавець не вправі відмовити і зобов’язаний надати відпустку без утримання за заявою працівника. та хоч на наступний день відпустку без вмісту Ви можете просити коли завгодно інша справа, коли Вам його схвалить начальство Права у вас такого немає, роботодавець може відпустити, а може і не відпустити.

забирають чи в армію, якщо дружина вагітна?

да забіраютЛегко. Стаття 24. Відстрочка від призову громадян на військову службу 1. Відстрочка від призову на військову службу надається громадянам: і) мають дитину і дружину. термін вагітності якої становить не менше 26 тижнів; Нетт Забирають. Це не.

армія, що робити, якщо права військовослужбовця порушені

Якщо не нравица Бордаков, очоліть його! Або свилівайте! Інших варіантів внет і бути не може. Так живе вся країна і так працює система. Система не працюватиме проти себе.Я по коліно в шоці. замість грошового забезпечення у вашій частині отримують “зарплати” та до того ж йдуть на спад. військовослужбовці за контрактом “влаштовуються на роботу”. замість написання рапорту з проханням роз’яснити в черговий раз у кого.

В який термін повинні виплатити одноразову допомогу у зв’язку з народженням дитини?

Федеральний закон “Про державну допомогу громадянам, які мають дітей” від 19 травня 1995 N 81-ФЗ Стаття 17.2. Строки призначення державних допомог громадянам, які мають дітей Допомога по вагітності та пологах, одноразова допомога жінкам.

я прапорщик служу на заставі! в яких випадках я можу взяти відпустку по догляду за дитиною? і як правильно брати лікарняний

Ви можете взяти такий відпустку. Потрібен рапорт і довідка. Ось уявіть Ви прапорщик, а ваша дружина капітан юстиції. У вас захворіла дитина. Хто буде доглядати за дитиною? Размечтался, однако! Хто ж тобі його дасть щось? А мати дитини куди справ? Ви можете взяти такий відпустку якщо виховуєте дитину без матері. Якщо мама в наявності, то ніхто воїну такий відпустку не надасть. Як правильно брати лікарняний ви.

Помер чоловік. На скільки днів маю право взяти відпустку зі збереженням з / п?

без збереження з / п – до 5 днів. А оплачуваний відпустку – як домовитеся на роботі. Я думаю, підуть назустріч. Стаття 128 ТК РФ – Відпустку без збереження заробітної плати За сімейними обставинами та з інших поважних причин працівникові за. соболезную. (Підійдіть до відділу кадрів якщо в організації (за власним бажанням організації ТК РФ не зобов’язує роботодавця) прописано (тобто встановлено) Локально-нормативним Актом відпустку (Оплачується.) Значить повинні дть на підставі заяви.

Порядок отримання та виходу з лікарняного

Дадуть відлежатися, про температуру пріукрась. Випишуть, зателефонувати, сказати що готовий працювати, а потім у відділ кадрів отдать.1). 50 на 50. Як пощастить. 2) Повідомте в відділ кадрів або безпосередньому начальнику (по ТЛФ), що завтра виходьте на роботу. 3). Лікарняний віддаєте безпосередньому начальнику або в ОК, Про дадуть краще проконсультуватися в поліклініці.

є тут дружини військових. при народженні дитини покладається вихідні кілька діб?

да, закон про статус військовослужбовців добре, але і статтю 123 ТК ніхто не відміняв. (питання спірне) .Т.к. військовослужбовець знаходиться на держслужбі то йому може покладатися відпустку не менше 28 календарних днів у період перебування його дружини в відпустці по.

З приводу відпустки за свій рахунок

За сімейними обставинами та з інших поважних причин працівникові за його письмовою заявою може бути надана відпустку без збереження заробітної плати, тривалість якого визначається за угодою між працівником і. тільки на розсуд роботодавця, скільки дати Вам за свій рахунок. Законно відмовити і в двох тижнях.

Відпустку без вмісту

Стаття 128. Відпустку без збереження заробітної плати [Трудовий кодекс РФ] [Глава 19] [Стаття 128] За сімейними обставинами та з інших поважних причин працівникові за його письмовою заявою може бути надана відпустку без збереження.

Відгулу всвязи з одруженням. Дається 3 дні оплачуваних чи ні? І по якій статті закону якщо можна покажіть ..

Чи не оплачуваних. Стаття 128 ТК РФДо 5 днів за свій рахунок. нет не оплачувані ці дні по тк справа в іншому мені допустимо компенсували їх премією одноразової)) також якщо з работодателм договра то можна взяти з подальшим відпрацюванням тоді заплатять а так немає просто.

чи повинні надати адміністративний відпустку ?

Ні, тобі нічого не зобов’язані. Відпустку без збереження з / п для тебе – тільки за згодою роботодавця. Стаття 128 ТК РФ Відпустку без збереження заробітної плати За сімейними обставинами та з інших поважних причин працівникові за його письмовою. Все правильно – відпустки без збереження заробітної плати тільки за погодженням з роботодавцем. Не захоче – значить і не пустить. І міняти з працівниками Ви права не має самовільно тому, що це може обернутися проти Вас же.

Чи можна взяти неоплачувану відпустку в перші дні на новій роботі?

залежить від причини, по якій ви хочете взяти відпустку без змісту. в певних ситуаціях і деяким категоріям працівників роботодавець зобов’язаний за їх заявою відпустку надати. ст.128 ТК РФ За сімейними обставинами та з інших. Якщо роботодавець буде не проти, то беріть. Якщо домовитеся, то можете. на розсуд начальства Так злітайте на відпочинок, а потім виходьте на роботу. Домовтеся при прийомі на нове місце роботи.

чи має право начальник відмовити багатодітної матері надання одного дня без вмісту?

Як ви бачите з попередньої відповіді до витягу з трудового кодексу – ваш начальник вправі вам відмовити і не зобов’язаний підписувати вашу заяву. За сімейними обставинами та з інших поважних причин працівникові за його письмовою.

Чи дають відпустку одруженим солдатам строкової, які не мають дітей?

хрін тобі у вухо транспорант на шию а не відпустку На жаль в Законі “Про статус військовослужбовців “Для строковиків зараз передбачено лише надання відпустки до 10 діб по всяких сумним особистим обставинам типу смерті або тяжкої хвороби близьких родичів, та й то тільки по.

Відпустку влітку

Категорії працівників мають право на відпустку в будь-який зручний для них час: -працівники віком до 18 років – особи, які зазнали впливу радіації внаслідок Чорнобая. катастрофи – ветерани – герої СРСР, Герої Росії та повні кавалери. немає. тільки після того як дитині виповниться 6 років. ТІЛЬКИ да, за своїм желанію.Я думаю можна брати і менше і більше. Будь-яких переваг у Вас немає. В відпустку повинні йти відповідно до графіка відпусток. затвердженим роботодавцем.

потрібні роз’яснення.

У зв’язку з переведенням чоловіка-військовослужбовця до нового місця служби. Ст. 80 ТК РФ не зобов’язує працівника вказувати в заяві причину, по якій він хоче розірвати трудовий договір. Але якщо від цієї причини залежить надання працівникові тих.

Як описана медаль в літературі.

Цей добрий Чоловічок Замовив собі медаль: “Мені зарізаних овечок І баранчиків Очень жаль”. Самуїл Маршак “Людожер-вегетаріанець”, або “ДВІ СТОРОНИ ОДНІЄЇ МЕДАЛІ” Вона – прекрасна минулих днів медаль. Досить б, здається, з неї і слави. Хмелів солдат, сльоза котилася, Сльоза нездійснених надій, І на грудях його світилася Медаль за місто Будапешт. – Ні, хлопці, я не гордий. Чи не загадуючи вдалину, Так скажу: навіщо мені орден? Я згоден на медаль. На медаль. І то нікуди поспішати. Вот.

Моя дружина служить в рядах МВС

Підставою для вибуття є не відпускної квиток, а наказ командира про надання відпустки. А відпускної виписаний на підставі цього наказу це вже як наслідок виконання наказу командира. І убути в відпустку військовослужбовець. ну або. Необхідно чекати наказу. Підставою для надання відпустки в МВС є ваш відпускної квиток підписаний командуванням.

чи можу я піти з роботи на тиждень за свій рахунок? і як це зробити?

Подайте роботодавцю заяву. Якщо буде така можливість, він вам не відмовить. пишіть заяву на адміністративний відпустку за свій рахунок, якщо підпише роботодавець йдіть Можете попросити відпустку без змісту, а роботодавець, якщо не.

які покладені виплати при народженні третьої дитини

Виплати та допомоги після народження дитини – Одноразова допомога при народженні дитини. Сума допомоги у 2013 році 13087,61 р. – Щомісячна допомога по догляду за дитиною до 1.5 років виплачується в розмірі 40% від середнього доходу за попередні. у нас в регіоні декретні та посібники всякі і все такі ж як і при народженні попередніх двох. Лише з тією різницею, що сума материнського капіталу, якої допомоги буде істотно більшою.

хто знає ..

не дадуть ваші діти і ваші труднощі а що не в сад? ви коли зважилися на другу, мабуть зовсім не думали головою. ТК РФ. “Стаття 128. Відпустку без збереження заробітної плати За сімейними обставинами та з інших поважних причин.

скільки покладений відпустку за рік інвалідам ??

Відповідно до закону “Про соціальний захист інвалідів в Російській Федерації” – 30 календарних дней.30 календарних днів оплачуваної відпустки. 60 днів не оплачується відпустки. Стаття 128. Відпустку без збереження заробітної плати За сімейними обставинами та з інших поважних причин працівникові за його письмовою заявою може бути.

Не відпускають з роботи

Тільки за погодженням з роботодавцем (частина 1 статті 128 ТК РФ), т.к. у роботодавця немає обов’язку Вас отпускать.нет. це на розсуд начальства. домовтеся що відробите в ін час немає Отримуйте телеграму-виклик, пишіть заяву на відпустку по сімейним обстояльствам і їдьте. за свій рахунок не зобов’язані відпускати, крім весілля-похорону-народження.

на який термін може бути предоствавлен відпустку без збереження з / п по сем. обставинам та ін. поважних причин

Стаття 128 ТК. Відпустку без збереження заробітної плати. за сімейними обставинами та з інших поважних причин працівникові за його письмовою заявою може бути надана відпустку без збереження заробітної плати, тривалість.

Здравствуйте! Дайте відповідь, будь ласка, на питання.

Ні. Або відпустку. або больнічний.Да Якби ви вийшли на лікарняний під час відпустки. то тоді відпустку був би ще продовжений і оплачений. про це треба запитувати не у нас, а у начальника повинні оплатити Згідно ст.128 Трудового кодексу РФ, за сімейними обставинами та з інших.

моїй дочка рік і три місяці. Дружина лягає на другі пологи в лікарню.

Стаття 256 ТК РФ, яка регламентує порядок надання відпустки по догляду за дитиною чітко закріплює, що відпустки по догляду за дитиною можуть бути використані повністю або частинами також батьком дитини, бабусею, дідом, іншим. дружині потрібно на роботі перервати перший відпустку по догляду за дитиною і взяти довідку про це, з цією довідкою ви можете оформити відпустку по догляду на своїй роботі ТК РФ. “Стаття 128. відпустку без збереження заробітної плати За сімейними.

здравствуйте.скажіте покладається Чи людині три оплачевеваеих дня зв’язку про весіллям, якщо він знаходиться в відпустці ?

ст 128 ТК РФ За сімейними обставинами та з інших поважних причин працівникові за його письмовою заявою може бути надана відпустку без збереження заробітної плати, тривалість якого визначається за угодою між. Неоплачувані. Можуть дати, але не зобов’язані, т к в ці дні у вас є відпустку. Ні які “оплачувані дні” у зв’язку з реєстрацією шлюбу ТК РФ взагалі не передбачені. У зв’язку з реєстрацією шлюбу роботодавець зобов’язаний надати до 5.

Я написав зав’ялених на відпустку без збереження

На підставі ст. 128 ТК РФ за сімейними обставинами та з інших поважних причин працівникові за його письмовою заявою може бути надана відпустку без збереження заробітної плати, тривалість якого визначається за. Відсутність понад чотири години на роботі без поважної причини може послужити приводом для звільнення (вірніше по трудовому кодексу роботодавець вправі за це звільнити), але знову ж таки як ви і говорили потрібно скласти акти. Короче.

Як надається відпустка дружинам військовослужбовців?

Прочитати повністю: pyczakon.ru

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

20 − 18 =