Як клеїти тонування на скло автомобіля своїми руками

Як зробити тонування стекол автомобіля своїми руками

Щоб провести тонування в домашніх умовах, слід спочатку заготовити все необхідне. Основним елементом є сама тонуюча плівка. Також потрібен стікер із пластику, щоб її розгладжувати. Як правило, він надається в комплекті, але якщо його не виявилося, можна змайструвати самому. Для цього потрібно вирізати квадратик пружного пластику 10х10, в якому один з країв не повинен мати задирок. Саме він буде робочою частиною.

Знадобиться звичайний шампунь, але не варто використовувати креми і гелі. В крайньому випадку, його можна замінити рідким милом.

Ручний пульверизатор також буде необхідний. Його можна взяти з будь пляшечки побутової хімії, яка розбризкується (рідина для стекол, очищувач і т. П.). Стане в нагоді і що-небудь дуже гостре, наприклад, канцелярський ніж або ж лезо від бритви.

Варто обзавестися кількома чистими новими серветками і засобом для миття скла. Також знадобиться відро чистої води.

Якщо все необхідне вже під рукою, можна приступати безпосередньо до тонування. Варто врахувати, що проводиться вона в абсолютно чистому оточенні, щоб уникнути попадання дрібних сторонніх предметів.

Спочатку потрібно надати плівці обрис скла.

Для цього, трохи обляпавши скло чистою водою, прикладіть до нього плівку так, щоб вона щільно вляглася. Потім акуратно наведіть її по склу, підбираючи найбільш вдалу позицію, щоб зменшити витрати. З країв слід залишити близько 10 мм, а для опускає скла трохи більше.

Обрізаючи плівку, варто бути гранично акуратним, так як вона дуже легко ріжеться і може бути пошкоджена в небажаних місцях. Якщо ж ризикувати тонуючої плівкою у вас не знаходиться бажання, то спочатку можна цілком скористатися звичайною плівкою з поліетилену. В цьому випадку спочатку необхідно за тим же принципом вирізати з неї шаблон, а після, наклавши на тонуючу, акуратно вирізати основну заготовку. Якщо ні поліетилену, цілком підійде калька. Вона також добре прилипає на мокре скло.

Після того, як основна заготовка повністю готова, слід дуже ретельно вимити ту сторону скла, на яку тонування буде накладатися. В більшості випадків це внутрішня сторона салону. Після цього розбавте шампунь в теплій воді, змішавши приблизно 1 до 5, залийте отриману суміш в пульверизатор.

Ось саме тут і ховається основний секрет, який «віртуози- тонування на автосервісах не хочуть розкривати ні під яким-небудь приводом. А саме те, що клей з плівки можна на час нейтралізувати простим шампунем. Як правило, на питання «Чим ви оббризкують скло? – Вони знехотя відповідають, що це спеціальний розчин, який дуже дорогий. По правді, даний секрет можна купити у відділі парфумерії за невелику суму, і має він назву «Шампунь.

Далі варто обприскати всю поверхню скла.

Потім взяти плівку і акуратно зняти захисний шар на кілька сантиметрів. Як правило, це роблять у верхньому куті, і сюди також слід нанести «секретний раствор-. Приклавши куточок в належне йому місце, акуратно однією рукою знімається решті шар, а другий – пригладжується тонуюча плівка до скла. Поспішати не варто, так як клей на час нейтралізований, що дозволяє зробити все дбайливо. Час, який мається на вашому розпорядженні, становить більше 10 хвилин, а в разі, якщо періодично кропити скло, його можна збільшити.

Отже, захисний шар видалений, а основна тонуюча заготовка вже на місці. Але ще не приклеєна, а всього лише приліплена. Поки вона вільно переміщається по склу, її можна позиціонувати, чим і слід зайнятися.

Починаємо клеїти тонування.

Для цього робочою кромкою стікера акуратно, не притискаючи сильно до скла, з-під плівки виштовхується розчин шампуню і що з’явився там повітря. Як правило, це варто починати робити з центру скла. Варто пам’ятати, що ні найменших бульбашок повітря не повинно залишитися між склом і тонуванням. Вони будуть сильно кидатися в очі з зовнішньої сторони у вигляді білих плям.

Проробивши остаточну укладку, акуратно лезом обрізається зайва плівка, залишаючи запас близько 2-х мм. Якщо цим знехтувати, на плівці з’являться місця, де вона почне задиратися. Щоб уникнути таких ситуацій надлишки слід загнути під ущільнювач стекол.

Власне все. Тепер слід дочекатися повного висихання плівки, яке триватиме близько доби. Протягом цього часу слід уникати руху стекол і їх обігріву, щоб уникнути відшарування.

Не варто заперечувати, що не тільки якість матеріалів, але і вміння людини впливає на кінцевий результат роботи. Якщо подібним ви займаєтеся вперше, то спочатку слід потренуватися на обрізках, використовуючи звичайне скло, так як необхідно все освоїти, від вирізки основної форми до процесу клеєння плівки, інакше робота може стати безуспішною.

Як клеїти тонування на скло автомобіля своїми руками?

Прочитати повністю: www.life-pedia.ru

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

9 − three =